JW 3797

Giżycko

Opinie o JW 3797

kaliber 2010-01-16 18:49:25
szukam pracy jako podoficer w jednostce w Giżycku lub w Orzyszu
KGB 2010-01-16 18:52:22
jaka specjalizacja ?
kamil 2010-02-05 21:20:03
szukam pracy jako szeregowy zawodowy specjalizacja elektromechanik bwp interesuje mnie praca w jednostce w giżycku
szeregowy 2016-08-24 09:49:27
A nikt nie napisze o warunkach pracy (służby) szeregowych zawodowych? Czy wpisy są na cenzurowanym?
Spróbuję nieco przedstawić służbę w tym "cyrku" - o ile nie wykasują wpisu.
Kasa - owszem - nie jest zła jak na nasz region - na początek 450 zł świadczenia mieszkaniowego (tyle jest w Orzyszu) w Giżycku jest nieco więcej. Uposażenie na początek około 2400 zł netto (co trzy lata dodatkowo 3%). Obecnie pojawiła się perspektywa pracy (służby) powyżej 12 lat - z możliwością uzyskania świadczeń emerytalnych (po 15 latach służby, ale tylko dla tych którzy służbę rozpoczęli przed 01.01.2013 r.). A klimat pracy? - wszystko zależy od tego z kim i gdzie pracujesz (służysz). Jeżeli trafisz na zakompleksionych dowódców, którzy wychowali się w patologii to lipa. Chyba, że zniżysz się do ich poziomu intelektualnego i zostaniesz ich du...owłazem lub innego rodzaju cwe...em. Są jeszcze nagrody - do 12 dni urlopu nagrodowego w ciągu roku lub kasa - ale tylko dla tych "wybrańców" czyt. jak wyżej. Ogólnie panuje kolesiostwo i kur....two. Do pracy (służby) przyjmują - na te lepsze stanowiska - tylko znajomków. Poza tym co chwila jakaś sracz...a, typu "kryć się bo jadą" - chaos! I straszenie - karaniem, co roku opiniowaniem, przedłużanie kontraktów tylko na minimalny okres tj. 24 miesiące (a gdyby mogli to dawaliby najlepiej na 3 miesiące, ale ustawa tak stanowi). Oprócz tego, że istnieje coś takiego jak Ustawa i Regulamin to wprowadzają swoje wewnętrzne prawa i zasady. Ogólnie to jest cyrk!
Zostaw swoją opinię o JW 3797 - Giżycko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JW 3797