Opinie o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Badura Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Badura Trade Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badura Trade Sp.K. w Toruń

kasia

Ja pracowałam w jednym z salonów w Warszawie, zwolniłam się po 4 miesiącach, nie dało się pracować w tym bałaganie, chaosie. to firma, która myli się wszędzie, gdzie pomylić się można. To, że ktoś ma kasę, nie znaczy, że chętnie się nią dzieli, a już na pewno nie z pracownikami niskiego szczebla. Regionalna z wawy to jakas pomylka - nie ogarnia nic, jak przyjezdzala to nie umiala sprawdzic ile ma byc kasy w konwoju, wiec czego oczekiwac? szanujcie sie i nie pracujcie w tym balaganie. i korzystajac z okazji-pozdrawiam te kierowniczki, ktore szukaja pracy i planuja solidnie zakonczyc prace w tej firmie - odwaaagi, Dziewczyny :) :) ;) ;)

koko

To prawda! firma ma w nosie pracowników, tylko utarg się liczy i konwersja nic więcej!umowy śmieciowe jeszcze z pieczatką firma w likwidacji premie na zleceniu ci wypłacają za sprzątanie magazynu przecież to oszustwo!na święta nawet paczki(przepraszam rok temu jedna do podziału na 6 osób) w tym roku figa z makiem!!!ciekawe czy AM też tak samo potraktowali??? w innych firmch w tej samej branży dbaja o pracowników nie to co e BADURZE!!!!!jak tylko znajdę inną pracę uciekam z tego bagna i wyzysku!

szalona

Zgadzam się z większością, znaczną większością moich przedmówców, praca w tej firmie to istna porażka, pracuję już w handlu 14 lat, ale takiej szopki jeszcze nie doświadczyłam, cała ta ELITA, zarabiałam więcej zaczynając moją przygodę z handlem i nigdy bym nie pomyślała, że wyląduję w takim Bagnie, na święta dostałyśmy e-maila z życzeniami i ......przysłowiową FIGĘ Z MAKIEM,a jeśli chodzi o premię to tylko podjudząją, żeby sie spinać, a i tak wiedzą, że progi są nie realne do wyrobienia, no i ta konwersja zakichana, ciągłe e-maile z pretensjami, czemu tak mało? Tak więc jak ktoś zastanawia się czy zacząć tam pracę, to niech solidnie to przemyśli, ja uciekam jak najdalej.Pozdrawiam wszystkich zdruzgotanych!!!

szalona

Doradca Klienta

Rekruter okazał się być kierownikiem regionalnym, który po prostu mówił, jakby miał za chwilę umrzeć.

Pytania typu; jak wyobrażam sobie obsługę klienta w salonie Badura. Każde pytanie odnosiło się do SALONU BADURA. Warto wspomnieć na rozmowie, jeśli pracownik pyta, że umowy dostanie dwie i wcale nie 1500 na umowę o pracę. Wg. mnie słabo przygotowany regionalny, który zupełnie nie słuchał co rekrutowany ma mu do powiedzenia.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
współpraca

ta firma uczy współpracy - jedna paczka na 5 osób :D i tak by to było.. a premia? owszem, od nierealnego targetu możesz dostać śmieszną kwotę brutto :) więc jest jak było, tu się nic nie zmieni, nie ma co się łudzić. kryyyzyyys, wieczny kryzys... :)

maść na ból tyłka

Żebyście tacy kreatywni w pracy byli, jak tu na forum przyjaciele :D haha

anonimowyfanBADURY

Hejka! tak sobie czytam te wasze opinie i myśle kto i czy w ogóle ma racje..... ja jestem w regionie A.S. i nie narzekam, ale z tego co słyszałam, to w innych regionach a szczególnie centrum i wschód jest solidny koszmar.... może się kierowniczki w końcu zbuntują i razem coś zdziałają? taka mała wskazówka dla was żeby poprawić wasz byt w tej firmie. Bo o ile Prezesi się starają, to regionalni a szczególnie jedna regionalna A.B. - region wschód i centrum - działają na niekorzyść i to straszną. buziaczki ;*****

3000 ma rację

Pierwsza Damo, super, że są jeszcze ludzie, którzy bronią tego wyzysku:). Na tyle negatywnych komentarzy Twoje trzy pozytywne są jak kropla w morzu, chociaż ja i tak wątpię, iż są one "wiarygodne". Moim zdaniem 3000 ma rację. Ja pracowałam w Warszawie i wiem, że jest ciężko w ogóle o "normalność", pomijając już kwestię finansową. Złote Tarasy to istny cyrk na kółkach, tam premia się waha od 1000 złotych - kierowniczka do 150 - najniższego szczebla zlecenie, wiem, co piszę, bo jak wszedł ten system "super hiper atrakcyjny" to się zwolniłam. I wiedz, że są osoby, których w firmie się nie rusza, choć każdy wie, że do niczego się nie nadają:)trzeba wiedzieć jak się ustawić i u kogo mieć plecy:) pracownicy firmy na pewno się domyślą o co i o kogo chodzi, bo z tego co nam kierowniczka mówiła - czytają to, co się tu pisze. Co do jakości - ja się nie wypowiem, bo nie kupuję butów tej firmy, co do mężczyzn - czyżby.. ?? Zorientuj się, bo z tego, co wiem, nadal są zatrudnieni. A co do premii - nie rozśmieszaj mnie, bo wiem, ile się zarabia w innej firmie, bo aktualnie pracuję u "największej" konkurencji BADURY i cienię sobie i atmosferę i warunki. Więc może Twoje kilkanaście miesięcy to za mało, gdybyś porozmawiała z kimś, kto pracuje kilka lat - może byś wiedziała więcej... Nic tylko czekać na te dooobre zmiany - trzymamy kciuki za Nowego Pana Dyrektora =) Pozdrawiam, A.

3000 smiech

Witam, pracowałem tam chwilę i nie dajcie sobie wmówić bzdur !! wynagrodzenie to podstawa plus 200/300 złotych premii, o ile wam laskawca keirownik da.. nie dajcie sobie bzdur wmawiac!!!

@3000 smiech

Pracowałeś??A w jakim regionie?z tego co wiem to nie zatrudnia ta firma mężczyz:-)...i są premie większe niż piszesz!!więc chyba nie w tej firmie pracowałaś:-)!!i po co pisać takie bzdury??

porazka

region wwa i okolice - porazka. osoba "zarzadzajaca" - dramat. tyle w temacie.

kaja

To zależy od regionu od samego salonu. Praca jak każda inna wszedzie dobrze gdzie nas nie ma . Teraz od niedawna zmienił sie system premiowania ale i tak trzeba po prostu sprzedaac zeby premie otrzymac. Brakuje tylko takiego socjalu jak maja inne firmy np paczki na święta ale nie jedna na np 5 czy 6 dziewczyn :) i tu nie chodzi o drogie wypasione dla kazdego pracownika ale jakis gest poprostu nawet zwykłe czekoladki:) bo cięzko się podzielic jedną czekoladą czy kawą na pare osób. Mogłyby tez byc jakieś małe upominki z okazji Mikołajek dla dzieci pracowników bo przecież nie kazdy sprzedawa ma dziecko a to takie miłe byłoby. Trochę żal jak inni mówią że ich pracodawcy cos w tym kierunku robią a tu nic...a przecież takie rzeczy mozna spokojnie w koszta sobie wciągnąć.

pierwsza dama

Witaj. Tak pozwolę sobie się wypowiedzieć.Pracowałam w firmie kilkanaście miesięcy,w super zespole i odpowiedzialnym,pracowitym kierownikiem.Dzieje się dużo,ale na korzyść i klienta i twoją. Za prace są premie ...orientowałam się ile zarabia się u konkurencji,wiec Badura i tak nieźle płaci ...co do wykonywanej pracy to wiadomo,że w żadnej pracy z klientem nie siedzi się na zapleczu tylko obsługuję...

klient

Nie polecam kupować tam obuwia . Kupiłam buty i okazało się w domu ,że mają wadę .Pojechałam ,żeby wymienić na takie bez wady następnego dnia rano i okazało się ,że nie wymienią mi obuwia na takie bez wady . Musiałam oddać buty na reklamację i prawie miesiąc oczekiwania . Bzdura . Gdy już się doczekałam na wymianę butów to te po dwóch tygodniach zaczęły się rozpadać .I znów reklamacja i podróż ponad 100 km do sklepu ,żeby oddać buty na gwarancję i usłyszeć ,że muszę czekać na opinię czy reklamacja wogóle będzie uznana . Ten producent to porażka . Buty nie są tanie a bubel gorszy niż od chińczyków .

marysia

Mam pytanie. Podpisalam umowę. Dostanę buty firmowe czy swoje? I czy są zniżki pracownicze? Proszę kogokolwiek o rychłą odpowiedź.

k.

ta firma to dno i wodorosty, podobnie jak jakość butów, które robią. Wiem, bo przyjmowałam około 3 reklamacji dziennie! Porażka :/

@k.

Dlaczego tak piszesz??to,że są reklamacje to naturalna sytuacja.W każdej ,ale to każdej firmie są reklamacje.Przecież nikt nie produkuje idealnych butów!.Firma naprawdę się poprawiła.Jakość obuwia jest solidniejsza,modele coraz piękniejsze,a i klienci coraz częściej chwalą sobie te buty.Sama jestem ich klientką i tu pozwolę sobie obstać za ta firma!!

shadow

Nie polecam pracy w Badurze, nie ma co się rozpisywać bo czasu szkoda na tę firmę. Poszukaj pracy w innym miejscu, będzie tam na pewno lepiej. Badura = wyzysk, gnębienię i niedouczenie ludzi, którzy rządzą pracownikami na nizszych szczeblach.

oszukana

zgadzam się w 100%, nie rozumiem jak mogą postepować w ten sposób i mieć kodeks pracy głęboko w d***e, czemu nikt sie tym jeszcze nie zainteresował. moim regionalnym był ten sam PAN, totalna porażka

poinformowana

Biorąc pod uwagę wymagania i ilość pracy to kierownik zarabia grosze... to powinno Ci wystarczyc.

kamila

ile zarabia kierownik salonu bez premii

Mart

ile zarabia sprzedawca, ile kierownik

Roxi

@Mart nie robią jusz szkolen bo to kosztuje, ale jagbys chciała to ja byłam taka prawa renką kierowniczka i chentnie udziale ci wskazówek co i jak. Musisz być trendi, wiesz z modą i stylami. Ja dorabia w modelingu wiec mi było łatwiej, dobrze doradzałam co modne i z czym nosić. Tylko te wskaźniki to magia czarna była, nie wiem po co komu sztuki na paragon czy konwersacja .no i musisz się dużo uśmiechać żeby w kamerach widzieli ze nie tylko ładna ale i miła jesteś. No ja tam nie pracowałam długo ale zdradzem ci sekret, obserwuj resztę i mów kierownicze co mówiom o niej inni , będziesz mieć premie i lekkom prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Badura Trade Sp.K. - Toruń

• Jak się pracuje w Badura Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Badura Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badura Trade Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Badura Trade Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Badura Trade Sp.K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Badura Trade Sp.K.