Opinie o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Badura Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Badura Trade Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Pierwsza dama

Do Niunia Dziewczyno co ty za bzdury wypisujesz? Czego czepiasz się ludzi i ich oczerniasz.DJ nie pozwoliłby sobie na złe zachowanie i picie w obecności kierowników.A co do kierowniczki Promenady to chyba miałaś na myśli kogoś innego?nie spoufalamy się z regionalnymi.Zajmij się sobą .

Lala

Ja tez pracowałam w Promenadzie i Złotych tarasach ale nie narzekałam. Grafik zawsze dostosowany do potrzeb pracowników. Jeśli chodzi o Dj to fakt wymagający jako dyro ale przynajmniej każdy wie co ma robić i co ma wiedzieć na temat obuwia. Nie wiem w jakim okresie tam pracowałaś ale jak dla mnie było ok.

Ona

Takich lokalizacji jest wiele ,a ja nic więcej nie powiem bo boje sie o prace.

O czym ty piszesz dziewczyno!! jakie spoufalanie .?facet ma klasę i jest w porzAdku!!!!

Doradca Klienta

Rekruter okazał się być kierownikiem regionalnym, który po prostu mówił, jakby miał za chwilę umrzeć.

Pytania typu; jak wyobrażam sobie obsługę klienta w salonie Badura. Każde pytanie odnosiło się do SALONU BADURA. Warto wspomnieć na rozmowie, jeśli pracownik pyta, że umowy dostanie dwie i wcale nie 1500 na umowę o pracę. Wg. mnie słabo przygotowany regionalny, który zupełnie nie słuchał co rekrutowany ma mu do powiedzenia.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Sylwia

A ja za niedlugo naśle PIP i sie skonczy to wszystko:) Pan dyrektor o D.J dowie się całej prawdy w końcu trzeba zrobic porzadek z tym wszystkim i nie bojcie sie.pracy jest pełno i to w bardziej przyjaznej atmosferze.Wiec jak jestescie przesladowane i zastraszane nie siedzcie cicho tylko działajcie.PAMIETAJCIE- TO NIE JEST PRACA MARZEN!!!!!!

Tomasz

Mam pytanie. Jak załatwić taką prace? chodzi mi o okres czerwiec- sierpien

mila

Pracowałam w Badurze jakieś 2 lata temu. Dołączyłam do zespołu w okresie wakacyjnym, z góry zakładałam raczej dłuższą współpracę. Zaproponowano mi umowę zlecenie, 7 zł na rękę. Powiedziano mi, że wszystkie pracownice za tyle pracują. Praca w tym sklepie wiąże się z trudnymi klientami, którzy myślą, że wydając 400 zł na buty, mogą z góry spoglądać na pracowników i innych klientów. Praca w galerii wiąże się ze zmianą nawet 12 godzinną, podczas której musisz podejść i odezwać się do każdego klienta, pilnować wskaźników, paragonów itp. Latać po zapleczu, skakać po drabinie, żeby klient za długo nie czekał na buty do przymierzenia. Poza tym masz kamery na sklepie, przez które obserwują Cię Ci z góry. Jak tylko coś nie gra to masz telefon od regionalnego. Poza tym dostajesz gruby katalog do wyuczenia o butach itp. (jakbyś co najmniej był z zawodu szewcem i sam te buty robił). Praca wykańczająca psychicznie, z każdego dnia wracałam z płaczem do domu. Wymagania jakie stawiają są nieadekwatne do zarobków. Osobiście uważam, że za takie pieniądze można znaleźć dużo przyjemniejszą pracę i taką też znalazłam.

Edytka

Biorąc pod uwagę moje doświadczenie w branży, tak! Oczywiście im dłużej pracujesz i im masz wyższą sprzedaż, tym pieniądze są większe (wysokość premii uzależniona od wyników sprzedaży). I tak jak mówiłam, wypłata zawsze na czas, a to ważne. Są premie. Nie ma co się zastanawiać. Warto spróbować

Martusia

To wszystko co mówisz kochana to czysta prawda, doskonała obsłucha no i przede wszystkim jest naprawde uczciwie. Dla mnie super opcja, nie powiem że nie

Minęła 4

Pewnie, że zarobki u nich sa na prawdę konkretne @sttt, ale chyba ostatnio nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy. Widocznie wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia u nich.

alesandra

Pracowałam w Badurze przez rok, po czym zrezygnowałam i żałuje , gdyż musiałam wyjechać do innego miasta. Gdyby nie wyjazd, na pewno zostałabym tam na dłużej. Warunki pracy są znacznie lepsze w porównaniu do innych sieciówek, jednak wciąż jest to sieciówka, tyle, że bardziej 'luksusowa'. Praca przyjemna, bez stresu i natłoku pracy, choć wiadomo zdarzały się gorsze dni, tak jak wszędzie. Umowa o pracę premia, która naliczana była od ilości utargu w tych dniach, kiedy pracowałaś Więc całkiem sprawiedliwe, im więcej i lepiej obsługujesz, większą będziesz miała wypłatę. Elastyczny grafik, idealny dla osób studiujących dziennie. Masz sesję i chcesz pół etatu i ani godziny więcej? okej nie ma problemu.. potrzebujesz więcej godzin, większej wypłaty - też nie ma problemu. Jeśli chodzi o minusy, bo wszędzie się takie znajdą: - tak zwana ścieżka kariery.. zauważają, że dobrze pracujesz, to doceniają pracownika resztę bez talentu niestety eliminują regionalni z mety.Tylko najlepszych zostawiają - Trudny klient + agresywna sprzedaż ( można powiedzieć, że wszędzie na takiego można trafić, jednak akurat w Badurze z takimi często się spotkałam. Przychodzi osoba, która ma 'kilka groszy więcej' w portfelu i potrafi człowiekowi zepsuć humor na cały wieczór. Jeśli chodzi o sprzedaż to bardzo dynamiczna, doradzić klientowi to jedno, a przekonać go do zakupu za 399zł, gdzie podobne dostanie dwa sklepy dalej polowe tańsze to inna sprawa. Dlatego trzeba ciągle dbać o sprzedaż komplementarną wykorzystując maksymalnie język korzyści,aby tak zareklamować produkt, żeby omamić klienta. Akurat tego typu sprzedaży to standard ja to lubię i rozumiem mogłam pokazać dobry kontakt z klientem.

twms

Ja zwróciłabym uwagę na ścieżkę rozwoju. Jest ona jasno przedstawiona i dla osób myślących o stanowisku kierowniczym jak najbardziej osiągalna. Wiadomo do tego są potrzebne rotacje na stanowiskach lub otwierane nowe salony, ale z tym w większych miastach nie ma problemu. Sama wyznaczyłam sobie taki cel i systematycznie stanowisko po stanowisku idę w górę. Myślę, że gdzie indziej znacznie trudniej awansować na tak odpowiedzialną posadę

Bonita

słuchajcie, a co z pracą jako Sprzedawca w salonie firmowym? bo chyba tez nie wygląda ona najgorzej. Dajcie znac jeszcze czy warto tu się zatrudnic jeśli chodzi o benefity, bo podobno sa jakieś kursy dobre no i też to jest na plusie według mnie jednak

gorylek

Wiecie moze czy do jakies galerii w Wawie szukaja kogos do pracy w salonie. Interesowalby mnie rejon Ochoty, bo cala reszta to juz dla mnie za daleko

sztiga

A jaka jest atmosfera w salonie jest taka "ą" "ę"? gdy czytam ogłoszenie i widzę, że szukają kogoś z wysoką motywacją wewnętrzną to się zastanawiam czy to dla mnie nie za wysokie progi :)

Dominika

czy do bonarki w kraku szukaja kogos na okres wakacyjny czy na stale? bo szczerze wolalabym sie gdzie na dluzej zalapac niz tylko wakacje.

Łudzka

Czy jak nie mam skonczonych osiemnastu lat to moge sie o prace starac? 18scie dopiero w sierpniu koncze, a chce cos zarobic tymbardziej,z e koniec roku sie zbliza i juz luznej sie zrobilo w szkole.

Lucy

Szczerze nie polecam! Płaca bardzo kiepska, słaba organizacja 'na górze'. Student jest w stanie tam pracować, ale nie polecam tego miejsca żadnej osobie która musi utrzymać dom czy dzieci. Na poważne stanowiska zatrudniają bardzo nie adekwatne osoby, które nie znają się na swojej pracy, co w sumie nie powinno dziwić, bo kto normalny wykonuje taką pracę za tak śmieszne pieniądze. Jakość i wzornictwo butów też jest bardzo nie adekwatne do ich ceny. Małe mróweczki (sprzedawcy) nie mają absolutnie nic do powiedzenia. Wszystko wydaje się piękne, ale nie mają za grosz szacunku do pracownika, nie liczy się człowiek tylko zysk. Jedyne co trochę ratuje sytuacje to dobra atmosfera tworzona przez współpracowników, ale niestety i to do czasu. Traktują nas jak śmieci, po prawie rocznej pracy zostałam wywalona z dnia na dzień bez żadnego wyjaśnienia, ani słowa dziękuję bądź przepraszam. Tak więc szczerze odradzam prace w takim bagnie!

lewa

ta firma to DRAMAT! Nie pracuję tam już od jakiegoś czasu, więc może coś w tej kwestii się zmieniło, ale wcześniej było fatalnie! Potwierdzam wszystkie wpisy poprzedników, zwłaszcza te dotyczące kierowników regionalnych - a zwłaszcza jednego pana... pozdrawiam wszystkie mróweczki, którzy nadal w Badurze ciężko zasuwają.

edit

czy pracownikom sklepu przysluguja jakies dodatkowe znizki na buty, obowiazuje sklepowa cena jak to jest, kto wie? szukam pilnie pracy i też patrze na jakieś plusy pracy w ch

Zostaw merytoryczną opinię o Badura Trade Sp.K. - Toruń

• Jak się pracuje w Badura Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Badura Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badura Trade Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Badura Trade Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Badura Trade Sp.K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Badura Trade Sp.K.