YPI Consulting

Kraków

Opinie o YPI Consulting

anonim 2009-02-09 10:42
chyba kraków.? praca jak w każdej firmie konsultingowej. Jak zdobędziemy dobrego klienta to można zarobić. W kryzysie o dobrego klienta nie jest latwo
noname 2013-09-23 22:34
Firma super, praktyki bardzo pouczające pełne szkoleń, normalnego wdrożenia do projektów.
Później najlepszym firma oferuje mozliwosc pracy przy projektach - mozliwosc pracy zdalnej - ogólnie daje duzo doświadczenia i mozliwosci rozwoju, no i ludzie spoko
inez 2013-09-23 22:35
Bardzo fajne praktyki, duzo sie nauczyłam, ludzie super.
Zarobic mozna róznie - w zaleznosci od projektu ale jak ktos chce zaczac od zera i sie jakos tam rozwinac w czasie studiów to dobra opcja!
Karpp 2013-10-07 12:00
Jest git - sporo się można nauczyc. troche taka jakby lepsza wersja koła naukowego
ada 2016-04-22 18:38
pewnie ofert pracy nie mają wiec poki co przyjmuja na praktyki, poweim ci mati' ze to jest fajna sprawa,ponieważ uczysz sie przygotowania do zawodu w branży, w sumie to wykonujesz te same obowiazki z pomoca stałych pracowników, wiec fajnie, ze jesczze pomagaja
Dana 2017-02-01 19:01
Na prawdę praca świetna! Uczy praktycznie wszystkiego- od sprzedaży do marketingu. Rozwija umiejętności miekkie i kompetencje niezbędne do pracy w większej, mniejszej firmie. Jest to głównie praca zdalna, więc każdy może sobie pracę dostosować do swojego kalendarza. Co do projektów dla klientów, to różnie jest. Oprócz usług związanych z analiza rynku, konkurencji- YPI szuka również partnerów biznesowych dla klientów z zagranicy, a także niektórzy biorą udział w projektach we współpracy z firmą zajmujacą się doradztwem finansowym i pisaniem wniosków o dofinansowania. Także możliwości jest sporo, a studenci śmiało mogą tam zdobyc swoje pierwsze doświadczenie, które jak się okazuje na rynku na pracy jest bardzo doceniane. :)

Atmosfera luźna i fajna, co polecam każdemu!
arekpawel3 2017-02-01 20:45
Bardzo dobra atmosfera, możliwości rozwoju - ogromne. Polecam zdecydowanie, zwłaszcza tym, którzy lubią swobodę w działaniu.
Zostaw swoją opinię o YPI Consulting - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YPI Consulting