YPI Consulting

Kraków

Opinie o YPI Consulting

anonim 2009-02-09 10:42:31
chyba kraków.? praca jak w każdej firmie konsultingowej. Jak zdobędziemy dobrego klienta to można zarobić. W kryzysie o dobrego klienta nie jest latwo
noname 2013-09-23 22:34:20
Firma super, praktyki bardzo pouczające pełne szkoleń, normalnego wdrożenia do projektów.
Później najlepszym firma oferuje mozliwosc pracy przy projektach - mozliwosc pracy zdalnej - ogólnie daje duzo doświadczenia i mozliwosci rozwoju, no i ludzie spoko
inez 2013-09-23 22:35:42
Bardzo fajne praktyki, duzo sie nauczyłam, ludzie super.
Zarobic mozna róznie - w zaleznosci od projektu ale jak ktos chce zaczac od zera i sie jakos tam rozwinac w czasie studiów to dobra opcja!
Karpp 2013-10-07 12:00:59
Jest git - sporo się można nauczyc. troche taka jakby lepsza wersja koła naukowego
ada 2016-04-22 18:38:58
pewnie ofert pracy nie mają wiec poki co przyjmuja na praktyki, poweim ci mati' ze to jest fajna sprawa,ponieważ uczysz sie przygotowania do zawodu w branży, w sumie to wykonujesz te same obowiazki z pomoca stałych pracowników, wiec fajnie, ze jesczze pomagaja
Zostaw swoją opinię o YPI Consulting - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YPI Consulting