REDNET Property Group Sp. z o.o.

Opinie o REDNET Property Group Sp. z o.o.

Pracuję w firmie Rednet od pięciu lat i chciałabym podzielić się moim ogólnym spostrzeżeniem na jej temat. Po pierwsze, atmosfera w firmie jest przyjazna i wspierająca. Zarząd oraz pracownicy tworzą zgrany zespół, co przekłada się na efektywną współpracę. Zawsze istnieje otwarty dialog i możliwość dzielenia się swoimi pomysłami czy obawami. Uważam, że firma umożliwia zdobycie doświadczenia. Warto zauważyć, że wiele osób w Rednecie ma długą historię zatrudnienia, co świadczy o stabilności i korzystnym środowisku pracy.

Czy w redNet Property Group sp.z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dzień Dobry, w przypadku większości stanowisk, na które prowadzimy rekrutację, umowa na podstawie kontraktu B2B jest możliwa. Zawsze informację tę podajemy dokładnie w ogłoszeniu. Pozdrawiamy zespół REDNET Property Group

Jaga Nowy wpis
@REDNET Property Group Sp. z o.o.

Witam czy w przypadku kontraktu będzie możliwe by mieć płatny urlop? W przypadku niektórych ofert są podane różne typu umowy, ciekawi mnie na ile elastycznie można ustalić warunki współpracy

Współpracownik Nowy wpis

Współpracuję z REDNET Property Group od niecałego roku na kontrakcie B2B. Bardzo ciekawa, dynamicznie rozwijająca się i elastyczna firma. Szczególnie docenić należy profil jej działalności, czyli szeroko zakrojony consulting dla sektora nieruchomości, który jest obszarem niezwykle interesującym i w odniesieniu do branży deweloperskiej bardzo potrzebny. Do tego dobry, doświadczony i otwarty zespół. Szacunek do pracy, docenianie za wychodzenie z inicjatywą. Polecam aplikowanie bo widzę, że prowadzą obecnie rekrutacje na bardzo ciekawe i perspektywiczne stanowiska.

Klaudia

Pracowałam tu świeżo po studiach. Najgorsza praca w mojej karierze. Jak ta firma w ogóle funkcjonuje.

@Klaudia

Też tu pracowałam, nie wiem jak ta firma nadal funkcjonuje z takimi ludźmi co nią zarządzają. Żadnej wiedzy , doświadczenia, większość pracuje tu od początku swojej kariery, pracowników traktuja bez szacunku . Potrzebują kogoś to na już szukają ( byle był dostępny) beż kompetencji często. Wynagrodzenie śmieszne a oczekiwania duże.

@Klaudia

Szanowna Pani, dziękujemy za wyrażoną opinię. Ubolewamy też, że ma Pani takie doświadczenia. Życzymy jednak wszystkiego co najlepsze na zawodowej drodze. Pozdrawiamy zespół REDNET Property Group

VN Nowy wpis
@REDNET Property Group Sp. z o.o.

Witam, w oparciu o powyższą opinie chce się dowiedzieć co na przestrzeni dwóch lat mogło się zmienić w firmie? nie wiem na jakieś podstawie tamta opinia została wystawiona kiedyś ale ciekawią mnie potencjalne zmiany. czy były znaczące?

Nowy wpis

@Marta

Szanowna Pani, dziękujemy za wyrażoną opinię. Chcieliśmy prosić o doprecyzowanie - czy na pewno ma Pani na myśli REDNET Property Group, która na rynku nieruchomości funkcjonuje od przeszło 20 lat? Czy wspomniany przez Panią "brak doświadczenia i wiedzy" na pewno tyczy się właśnie naszej spółki i całej grupy? Z pokorą przyjmujemy wszelkie słowa krytyki - wszak to właśnie konstruktywna krytyka jest jednym z kluczowych czynników rozwoju, i również w tym przypadku za nią dziękujemy. W razie wszelkich pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy zespół REDNET Property Group

Ela

Firma można tylko napisać że jest śmieszna, proszę zobaczyć cv osób które prowadzą te firmę. Poza doświadczeniem i kompetencjami dochodzi brak szacunku do pracownika. Prosze zwrocic tez uwage na poziom wypowiedzi nawet osob ktore sa na "wyzszych" stanowiskach w Rednet :) Pensja- to już każdy wie że jest ustalana na rozmowie więc tu się nie wypowiem .

@Ela

Szanowna Pani, dziękujemy za wyrażoną opinię. Chcieliśmy jednak prosić o doprecyzowanie - czy podważając kompetencje osób zarządzających, na pewno ma Pani na myśli REDNET Property Group - spółki, która na rynku funkcjonuje od przeszło 20 lat? Mamy też gorącą prośbę o zgłoszenie wszelkich nieprawidłowości w odniesieniu do nienależytego traktowania pracowników. Jako grupa, na którą składa się kilka spółek, przykładamy bardzo dużą wagę do tworzenia odpowiednich miejsc i warunków pracy, z odpowiednią dbałością podchodzimy również do naszej kultury organizacyjnej. Zawsze w takich wypadkach zachęcamy więc do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy zespół REDNET Property Group

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie redNet Property Group sp.z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Sebastian N.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi o wyniku rozmowy. Spotkanie rekrutacyjne przebiegło w miłej atmosferze, odpowiedź miała być maksymalnie w ciągu 2-3 dni. Do dzisiaj nie ma ani kontaktu ani odpowiedzi. Nie polecam.

@Sebastian N.

Szanowny Panie, bardzo przepraszamy za brak odzewu z naszej strony. Nie mniej jednak dziękujemy bardzo za złożenie aplikacji i pańską aktywność w procesie rekrutacyjnym. Pozdrawiamy zespół REDNET 24

HC

Przychodzę tu teraz z oferta dla asystentki biura a tu wpada taka opinia? mam na myśli te stwierdzająca brak szacunku co do osób zatrudnionych… Czy na dzień dzisiejszy faktycznie tak jest? praca interesuje mnie głównie ze względu na lokalizację, bo do biura mam blisko i chce nałapać doświadczenia. czy ktoś teraz aktualnie się zatrudnia i by się odniósł? Na jakiś czas warto?

XYZ
@HC

Witam, byłam na rozmowie i to jest praca na recepcji, a nie asystentka biura. Wprowadzanie ludzi w błąd.

HF
@XYZ

Oferta i tak zniknęła mi z celownika, mimo wszystko możecie rozwinąć to stwierdzenie, że nie jest to stanowisko asystentki bora tylko recepcja? Jaki zakres obowiązków zostaje ostatecznie podany? Czy podczas rozmowy można się odnieść do samej oferty, która była wystawiona?

@HC

Szanowna Pani, spółka REDNET Property Group dokłada wszelkich starań, aby tworzyć przyjazne i satysfakcjonuje miejsca pracy niezależnie od stanowiska. Naszym najważniejszym aktywem, jeśli można użyć takiego określenia, są właśnie ludzie - nasi pracownicy oraz współpracownicy. Działamy na rynku od 2001 roku, wielu z naszych pracowników jest z nami jeśli nie od początku, to od wielu lat. Działamy w dynamicznie rozwijającej się i interesującej branży, więc praca w REDNET Property Group w istocie daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia i perspektywę zawodowego rozwoju. Na stanowisko, o które Pani pyta, rekrutacja nie jest już prowadzona, natomiast trwa na stanowisko asystenta/asystentki działu nieruchomości: https://www.pracuj.pl/praca/asystent-asystentka-dzialu-nieruchomosci-warszawa,oferta,1003147045 - zachęcamy do aplikowania. W razie wszelkich pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy zespół REDNET Property Group

@XYZ

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. W odniesieniu do Pani wątpliwości dotyczących stanowiska, na które prowadziliśmy rekrutację, zawsze opisujemy dokładnie zakres obowiązków, który dla danej funkcji jest przypisany. Oczywiście mogą zdarzyć się wątpliwości dotyczące jego nazwy, w tym przypadku jednak analiza właśnie zakresu pozwoli z pewnością na ich rozwianie. Biorąc to pod uwagę rekrutację prowadziliśmy właśnie na stanowisko asystentki biura. W razie wszelkich pytań czy wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy zespół REDNET Property Group

WG

Dalej tej asystentki szukają? Jeszcze przed nowym rokiem ktoś się o ofertę pytał a wczoraj dodali kolejna. Chyba ze tam więcej osób potrzeba? widzę tez ten komentarz odnośnie braku zwrotki z rozmowy. więcej osób tak miało? Myślicie, że tyle kandydatów się zgłasza ze czasami idzie cos pominąć?

UG

W kontekście asystentki także pensja jest ustalana na rozmowie? ma się na nią jakiś większy wpływ czy raczej na początku i tak to samo proponują? Ja na te ofertę i tak już nie zdążę aplikować, ale ciekawe ile osób się zgłosiło? czy był ktoś na rozmowie już? W jakiej atmosferze są prowadzone? Poprzednie opinie mnie zastanawiają

Kryśka

A po roku ma ktoś może inne zdanie na temat pracy? widzę ze w jednej z ostatnich opinii pewna Pani pisała, że to najgorsza praca jaka miała, pytanie tylko czemu? Mnie zainteresowała na stronie firmowej oferta dla speca od zakupów, ponieważ mam już doświadczenie z tego stanowiska. opiszecie tegoroczne warunki? potrzebuje tez widełki płacowe żeby mieć porównanie

Marzena

Szczerze, akurat właśnie jeśli są duże wymagania to ambicja jak najbardziej się nadaje. ;p A co według Ciebie należy do tych komicznych obietnic? Jakieś przykłady z Twojego życia z firmą?

Kpiny

Kpiny z człowieka. Polski Januszex-Korpo wyzysk puste obietnice i baaardzo słaba kasa

Kpiny
@Marzena

I na takich ludziach zbudowana jest ta firma. Daj się mamić i grać na ambicjach. Obietnice - szkolenia awanse rozwój. Realia - nierealne terminy, stagnacja i BEZPŁATNE nadgodziny. Tanim kosztem i żałosnymi ruchami pozyskują pracowników, na których kompletnie nie zasługują.

Marzena

Ciekawa jestem czy coś zmieniło się w kwestii tych całych podwyżek? Trochę czasu minęło i nikt na firmę tu nie narzekał. Czy coś się może zmieniło w oferowanych warunkach?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w redNet Property Group sp.z o.o.?

Wolne żarty

300PLN BRUTTO - tyle podwyżki mogą Ci zaoferować po zakończeniu okresu próbnego, który z zasady po 3 miesiącach jeszcze przedłużają bo dalej nie są pewni czy chcą Cię zatrudnić. Nie jest to jednorazowy przypadek bo 2 inne osoby wokół mnie spotkali to samo. Jeśli po okresie próbnym oferują Ci umowę na ! miesiąc! To wiedz, że przy dalej nic Cię nie czeka. To ich 300PLN BRUTTO to sobie mogą... Szkoda czasu, nie polecam.

@Wolne żarty

Czekaj nie rozumiem chyba. Czyli biorą dwa razy na okres próbny po 3 miesiące czyli w sumie 6, potem łaskawie uop z wyższą stawką na jeden miesiąc i potem już nie przedłużają? Czy przedłużają o kolejny miesiąc i tak cały czas?

Michaelo
@Marzena

Biorą na umowę na czas określony, miesiąc, miesiąc, miesiąc trzy miesiące itp Tak żebyś się nie rozsiadał i za wiele nie wymagał

@Michaelo

Tutaj serio ludzie tak się pchają drzwiami i oknami, że im sumie nie zależy, żeby pracownika utrzymać przy sobie?

Spodziewałem się takich ocen zaglądając tutaj. Zgadzam się ze wszystkimi przedstawionymi negatywami. Obecna ocena 1,8 jest mocno na wyrost.

Czy zdarzają się nadgodziny w redNet Property Group sp.z o.o.?

Marzena

Ani grosza więcej, ale płacą tak jak za godzinę, tak? Oni gdzieś wpisują sobie wgl., to gdziekolwiek, że ktoś więcej robił czy to co w chacie się robi ich kompletnie nie interesuje?

Czarek

Z przestrzeni lat i poznanych firm tą wspominam najgorzej. Nie polecam

Nie polecam. Ludzie są wykorzystywani za najniższe pieniądze. Rotacje są ogromne. Ciagle zwolnienia i zatrudnianie nowych za niższa stawkę.

Jana z kolana (z redNet)

Pracowałam tam kilkanaście miesięcy temu. Pana „właściciela” znałam lata ... jest takie mądre powiedzenie ... „jakim jesteś człowiekiem określa cię to jak jesteś sympatyczny dla ludzi, dla których być sympatyczny nie musisz”. Pan R. na rękach mnie nosił, do kiedy był zależny od mojej opinii ... później „pracę dał” ????dobry „pan” się wydawał ????ale praca w radnet to była żenada, mix nic niewiedzących kolesi ... i „spierniczć” czas było Ogólna ocena: mnie niż zero i to skromnie ujmując Panowie kompleksy (słuszne) mają ale przykre, że na niewinnych ludziach wykazują swoją moc (niemoc) Odradzam wszystko. Jana z PL

Przemysław
@Jana z kolana (z redNet)

Wiesz może, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tym pracodawcy, dlatego mam nadzieję, że mi pomożesz. Z góry dzięki za odpowiedź.

Murzyn

Życie sobie można tam zmarnować. Wszędzie dobrze TYLKO NIE TAM

Przemysław

Skoro panuje tak duża rotacja, to zastanawia mnie, kto wprowadza w zakres obowiązków nowo zatrudnione osoby? Są osoby, które mają dłuższy staż pracy w firmie redNet Property Group? Przedstaw, proszę, co wiesz na ten temat.

Hanna

redNet Property Group poszukuje kandydata na stanowisko: Koordynatora ds. Utrzymania Czystości. Oferowana jest elastyczność formy zatrudnienia, ciągły rozwój zawodowy, a także niezbędne narzędzia pracy. Czy ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisku? Jakie posiadacie doświadczenia z nim związane?

@Hanna

powiedz coś więcej - jak umowa i jakie wynagrodzenie?

Hanna
@Zainteresowany

Widzę, że interesowała Cię oferta, o jakiej dałam znać kilka miesięcy temu - ja niestety nie znam takich szczegółów, o które pytałeś, ponieważ nie jestem w żaden sposób związana z tym pracodawcą. A powiedz mi: zdecydowałeś się aplikować do pracy w redNet Property Group?

Zostaw merytoryczną opinię o REDNET Property Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w REDNET Property Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REDNET Property Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REDNET Property Group Sp. z o.o.?

REDNET Property Group Sp. z o.o.