OŚRODEK KONFERENCYJNO-WESELNY BINDUGA NAD BUGIEM

Brok

Opinie o OŚRODEK KONFERENCYJNO-WESELNY BINDUGA NAD BUGIEM

anonim 2009-02-09 08:58
bylem tam kiedyś kelnerem na weselu. Dobry ośrodek polecam szczególnie na duże imprezy. Ladny widok na rzeke
Niezadowoleni 2017-09-16 16:03
NIE POLECAMY BINDUGI i ostrzegamy wszystkich którzy chcą tam przeżyć jedyny i najpiękniejszy dzień w swoim życiu. Wszędzie tylko nie tam, bo nam właśnie go zepsuli.
A mianowicie przed podpisaniem umowy było wszystko w porządku, na wszystkie nasze pytania jakie zadawaliśmy, była odpowiedz że nie będzie z niczym problemu, ale na tydzień przed weselem zaczęły powstawać problemy i to nie jeden tylko całe mnóstwo.
M.in.:
- jak można Młodym na dwa dni przed weselem powiedzieć, że sala nie ma pokrowców na krzesła (wcześniej nie było z tym problemu),
- na 3 godziny przed weselem w sali weselnej pełno much, brudne szklanki, brudna podłoga, przed salą pobite lampiony, wysypana ziemia z kwiatów itp.
- podczas wesela w łazienkach brudno, nie dokładany papier oraz ręczniki, kosze pełne śmieci, które wysypywały się na ziemię,
- co najgorsze personel sali (najprawdopodobniej obsługa z kuchni) pijana podczas wesela, korzystająca z naszego drink baru (nikt się o to nie zapytał), personel przewracający się na gości weselnych, to jest nie do pomyślenia!!!!!!!!!!!Wstyd!!!!!!!!!!!!!
- zginęło 11 szklanek (zakręconych) z drink baru, obsługa sali miała wyraźnie powiedziane żeby nie ruszać szkła z drink baru, różniło się od szkła z sali, a jednak je zbierali i przy okazji zginęły szklanki za które my musieliśmy zapłacić,
- miało miejsce też zabieranie gościom jedzenia świeżo nałożonego na talerzyki, brak sztućców przy wymienianych talerzykach,
- nieprofesjonalna obsługa kelnerska poza dwoma osobami (p. Sylwią i panem kelnerem), dopiero ucząca się jak podawać dania gościom,
- w dzień ślubu bryczka miała być podstawiona w wybrane miejsce, był krzyk i popłoch przy gościach że bryczki nie ma i dopiero są zaprzęgane konie a tu czas jechać do ślubu.
Można byłoby jeszcze długo pisać i wymieniać co miało miejsce w BINDUDZE.
W życiu nie spotkaliśmy się z tak nieprofesjonalną obsługą, olewającym podejściem do klienta. To miał być nasz najpiękniejszy dzień w żuciu. Kwieciarnia, zespół, drink bar, animator dla dzieci, tort wszyscy zasługują na pochwały i stanęli na wysokości zadania ale NIE OŚRODEK BINDUGA. Tyle co nerwów i stresu nas przyprawiła BINDUGA nie życzymy nikomu dlatego zamieszczamy tą informację jako ostrzeżenie przed innymi, którzy rozważają ten obiekt za zrobieniem jakiegokolwiek przyjęcia czy to chrzest dziecka czy komunia czy wesela.

Ja również w życiu nie spotkałem się z tak nieprofesjonalną obsługą, olewającym podejściem do klienta jak w Bindudze. Tyle co nerwów i stresu przyprawiła mi Binduga organizując wesele nikomu nie życzę.
To był największy błąd w życiu że to wesele się tam odbyło. Binduga to porażka. Nigdy więcej imprez tam.

Zostaw swoją opinię o OŚRODEK KONFERENCYJNO-WESELNY BINDUGA NAD BUGIEM - Brok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OŚRODEK KONFERENCYJNO-WESELNY BINDUGA NAD BUGIEM