PPHU Meble Wrzosowa

Toruń

Opinie o PPHU Meble Wrzosowa

twister 2010-06-17 16:38:44
jesem pracownikiem firmy meble wrzosowwa [usunięte przez admina] placa po 1000 zl a meble sa po ponad sto tysiecy czasem nawet kierownik pracoholik szef [usunięte przez admina]nie polecam nikomu
projektant 2010-12-28 00:19:54
Jeżeli tak źle Cię tam traktują Twister to dlaczego jeszcze tam siedzisz? Ja mam dobre doświadczenia na tym polu. Od trzech lat jestem projektantką w firmie i nie mogę narzekać. Uwarzam, że pracodawca jest słowną osobą. Jeżeli Twoja pensja wynosi 1000 zł i nie zaspokaja to Twoich wymagań, to może powinieneś porozmawiać z szefem i uargumentować podwyżkę.
ono 2011-03-23 19:13:16
On pewnie już tam nie pracuje :) . Żeby rozmawiać o podwyżce to trzeba mieć z kim, pewnie dlatego kto znajdzie coś odchodzi. Jeżeli jesteś zadowolona z wynagrodzenia to jesteś jedną z niewielu szczęśliwców - czyli projektantem.
Khorne 2015-02-11 12:47:26
Chyba zależy gdzie projektantem.
Opinię powyżej chyba pisała osoba z ,,rodziny"
Minimalna krajowa, wyimaginowana prowizja i szefowa z zaburzeniami emocjonalnymi. Zdecydowanie nie polecam. Obiecane złote góry a tak naprawdę żenada. A przede wszystkim nieuczciwość wobec pracowników. Zadziwiający sposób wykonywania wycen i wątpliwa jakość. Jeśli ktoś ma pojęcie o meblach wystarczy obejrzeć sposób montażu na ekspozycjach.
duzi2 2015-03-30 17:46:49
Meble Wrzosowa !!!!!Proszę uważać firma podczas reklamacji robi ogromne problemy!Uznano mi reklamacje ,a następnie wystawiono za reklamację rachunek !!! !!Właściciel jest nieuczciwy i nie dba o klienta.....Nie dopuszcza myśli ,że z winy jego firmy meble mogły być źle wykonane....Odradzam tą firmę!!
niezadowoleni 2015-04-01 12:32:21
Ja też nie polecam!! Wobec klientów mili i wyrozumiali do czasu podpisania umowy. Projekt przesyłają dopiero po wpłacie zaliczki i można się nie miło rozczarować wieloma błędami i niezgodnościami, mimo że wszystko podczas spotkań było szczegółowo omówione. Później oczywiście robią problemy i się wypierają popełnionych błędów. Wina oczywiście leży po stronie klienta. Odradzam ta firmę!!!
Niezadowolony Klient 2015-05-14 09:45:13
Odradzam kupno i współpracę z firmą Meble Wrzosowa ze Mstowa k/Częstochowy.
Szef, właściciel, czy jak mu tam, to zwykły cham ze wsi...
Zależy mu tylko na podpisaniu umowy, później już go nic nie obchodzi!
A ponieważ pracownicy nie mają nic do gadania, odsyłają do Pana Woźniaowskiego, wiedząc że ten na nic się nie zgodzi, poza umową...
Projektanci są nieprofesjonalni, nie znają się na rzeczy, doradzają jakieś buble, natomiast samo wykonawstwo ich mebli rónież pozostawia wiele do życzenia.
Za taką kasę kupicie meble dużo lepsze w innej firmie.
Jeszcze raz odradzam, proszę się dwa razy zastanowić, zanim podpiszecie swoją umowę.
zawiedziony Klient 2015-06-26 13:27:13
ODRADZAM podpisuję się pod zastrzeżeniami powyżej. Klient nigdy nie ma racji. Właściciel ignoruje opinię serwisów - nie uznają oczywistych reklamacji. niestety spotkamy się z tą firmą w sądzie.
Katarzyna 2016-04-01 20:20:47
Ja tez odradzam odradzam odradzam kupowanie mebli we wrzosowej nie ze wzgledu na jakość tylko ze względu na serwis , kuchnia ogólnie piękna ale serwis ( montażyści ) boże pożal się , na dodatek sfiksowana pani menadżer od montażu, tragedia , mam nadzieje ze szybko przyjadą i zrobią mi reklamacje - bo ostatnio puściły mi nerwy i powiedziałam szefowi co o nich myślę, tragedia pomyłki i nierzetelność montażystów spowodowana brakiem czasu na montaż
Buzzer 2016-08-28 13:40:02
meble niedopracowane, szczeliny na łączeniach, źle pomalowane, nie polecam
Zostaw swoją opinię o PPHU Meble Wrzosowa - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Meble Wrzosowa