Opinie o Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert” w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert”. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert” w Pruszków

Natalia Nowy wpis

Czy kawiarenka nadal jest otwarta mimo pandemii?

może i OK.. ale ogolnie warunki jakie panują w tej kawiarence sa masakryczne. jest tam bałagan. po calej kawiarence walają się bezużyteczne sprzęty: kompy, kable to stwarza nie przyjazna atmosferę w tym miejscu. sam Pan [usunięte przez administratora] jest dziwny jakiś...ale jest tam jeden fajny gość, kórego chyba P. [usunięte przez administratora] zatrudnia - jest to Pan [usunięte przez administratora]. zawsze uśmiechnięty, miły i pomocny.

Marcin Pałasz Nowy wpis

dzień dobry, dziękuję Pani/Panu za ciepłe słowo :) .... praca u Pana Jacka była przygodą.... poznałem parę osób np. Panią Martynę z którą do dzisiaj mam kontakt, tak samo jak z paroma klientami :) których serdecznie pozdrawiam .... Pana Jacka też pozdrawiam ... człowiek morza ze sporą dawką empatii i pasji ... pozdrawiam również obecnych klientów, Marcin Pałasz. ps' wspierajmy Polski biznes

Jarek Nowy wpis

Czy Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert” w dalszym ciągu funkcjonuje?

Zuzanna Nowy wpis

@Tupan faktycznie - dostęp do o tercetu aktualnie jest dość powszechny, dzięki możliwości korzystania z bezpłatnego wifi w wielu miejscach. Pomimo tego - nie wszyscy mają odpowiedni sprzęt, a bez niego sam internet nie rozwiązuje problemu. Jak aktualnie wyglada sytuacja kawiarenki? Czy dalej funkcjonuje?

Czy po rozmowie w Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert” rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Tupan

Przyznam wszystkim, że jak dla mnei to kawiarenk internetowe to abusrd. Obecnie mogłaby ona zupełnie nie istnieć bo sporo osób korzysta ze smartphonów, które są lepszym rozwiązaniem.

krysia

Bardziej widze na takim odpoweidzialnym stanowisku w kafejce internetowej kobiete niz faceta, bo wiadomo ze kobieta to wszystko zaltwi i jeszcze dobrze wyglada. co sie dziwicie - ja bardzo chetnie bym wziela taka prace tylko tez to zalezy od tego ile jest oerwane za taka prace za godzine bo jesli ponizej 8 zl to podziekuje

Panie [usunięte przez administratora], może czas iść po rozum do głowy??? też POZDRAWIAM Panią Martynę :) z chęcią nie raz będę jeszcze w kafejce :*

byłem widziałem, pracowałem, umowy nie zobaczyłem, jak przysżło do wypłaty to było - nie mam.... trzeba było sie zwolnić żeby wymusić regulacje pieniedzy. niby 3 oddziały, ale zero logistyki, a btw, ogłoszenia na gumtree co jakiś pół roku sie pojawiają o pracownika, wiec albo rzeczywiście firma sie rozwija pręznie w co wątpie, albo każdy spierdala bo no ile można..a panią [usunięte przez administratora] pozdrawiam. ;)

szkoda, ciągle zmienia pracowników - kiedyś był informatyk ([usunięte przez administratora] zdaje się) który naprawdę znał się na rzeczy. Nie tędy droga, Panie [usunięte przez administratora], choć szanuje Pana, ale w tych czasach dobry pracownik to kluczowa sprawa... pozdrowienia Marek.

Jacek Elert

obiecuje poprawe bauagan spżątniety nowi, lepsi pracownicy współpracownicy o co wam chodzi? bendzie lepiej, jest lepjej PS: zapraszam do kafejki na internet pozdrawiam. moja ocena: bardo dobry

ufuf

kto tu z kim powinien umiejętnie nawiązać kontakt ? :) ... komunistyczne myślenie widzę nie wszędzie odeszło do lamusa :)

madmax

nie nie i jeszcze raz nie................ a dlaczego? zrozumie ten kto był w tej "firmie" osobiście NIE POLECAM - strata czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klakier

mam dobra radę dla ludzi szukających pracy w PHU JACEK. darujcie sobie, szkoda czasu. ja byłem i po 10min mnie już tam nie było. Jednym słowem ta "firma" to dramat. pozdro

szum wiatru

wiatr zawiał i mnie przywiało. W takim razie, my klienci Pana [usunięte przez administratora] i potencjalni w przyszłości, musimy mięć większą cierpliwość ;) i dopingować Go do czystości :) :). Najważniejsze, aby jego firma dobrze nas obsługiwała, nie denerwowała :), aby będziemy ew. go dalej polecać - nieprawdaż!

alexx

dałabym 6 ale jakby było czysto :/ tak czy siak serwis komputerowy jest na całkiem wysokim poziomie - moja usterka została usunięta szybko, sprawnie, tanio, obsługa bardzo miła :) Co do Pana [usunięte przez administratora] - no jest jaki jest :D POLECAM.

serwisant

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE ... właściciel ala pan [usunięte przez administratora] od wszystkiego i niczego .... kicz tandeta, NIE POLECAM pracownikom jak i klientom

anonim - 2009-06-15 23:39:03 jest ok szukałem pracy, gość [usunięte przez administratora] jest prostym człowiekiem, nieskomplikowanym w mowie i piśmie, w "firmie" jest brudno i nie profesjonalnie a walające się sprzęty robią przygnębiające wrażenie ... wyszedłem tak szybko jak wszedłem .... firma krzak :)

ośmielić ? :) czy ośmielać nie powinien pan [usunięte przez administratora] ? ... kompletna lama, na dodatek nie potrafiąca się wysłowić z pod znaku "po prostu" (które pada parokrotnie w jednym zdaniu), faktycznie pan [usunięte przez administratora] był magnesem w tej "firmie", drugą osobą była pani która tam pracowała ... prawdopodobnie pani [usunięte przez administratora] (jeśli dobrze zapamiętałem), od chwili gdy odszedł pan [usunięte przez administratora] nie ma z kim porozmawiać w tej firmie ... NIE POLECAM.

A kto pisze takie komentarze?. Facet, jest nie słowny. To jeszcze się nie przekonaliście, ile zimnych pryszniców musi na wasze łowy być wylane?

klient

jest ok?!! jest beznadziejnie. klienci uciekają. a ten nowy koleś, którego teraz on ma to jakaś porażka. zupełnie ni kontaktowy a na komputerach się ni znac

Zostaw merytoryczną opinię o Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert” - Pruszków

Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert”
2.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • al. Wojska Polskiego 42B
    05-800 Pruszków

Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert”