Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert”

Pruszków

Opinie o Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert”

anonim 2009-04-21 17:28:02
z moich obserwacji, jest ok, bo solidny jest Pan [usunięte przez administratora], ale w czasach kiedy już w domach mamy internet to, niestety kafejki internetowe pomału idą do lamusa...ale jako dodatkowy gadżet do prowadzonej działalności może być, bo mimo wszystko są tacy , którzy nie mają kompa no i internetu :), a fachowa pomoc Pana [usunięte przez administratora] lub jego pracowników sprawia, że Ci, którzy nie mają kompa czują się "bezpiecznie" :) podczas serfowania :).

anonim 2009-05-08 10:39:37
może i OK.. ale ogolnie warunki jakie panują w tej kawiarence sa masakryczne. jest tam bałagan. po calej kawiarence walają się bezużyteczne sprzęty: kompy, kable to stwarza nie przyjazna atmosferę w tym miejscu. sam Pan [usunięte przez administratora] jest dziwny jakiś...ale jest tam jeden fajny gość, kórego chyba P. [usunięte przez administratora] zatrudnia - jest to Pan [usunięte przez administratora]. zawsze uśmiechnięty, miły i pomocny.
anonim 2009-05-29 13:00:19
dokładnie. mega tragedia. syf i malaria.
anonim 2009-06-05 14:46:31
faktycznie "trochę" bałagan tam panuje a ten cały Pan [usunięte przez administratora] jakiś taki nieporadny i z klientami rozmawiać nie ptorafi.
anonim 2009-06-13 13:44:45
jej, jakie pesymistyczne wpisy!
trzeba dać szansę, tak jak niektórzy, twierdzą że Pan [usunięte przez administratora] jest nieporadny i nie umie gadać z klientami, to może być tak że i klienci nie potrafią nawiązać kontaktu z Panem [usunięte przez administratora].
Trzeba Pana [usunięte przez administratora] odpowiednio ośmielić :)))
piszecie Państwo, że bałagan, ale jest spójrzmy na ten "bałagan" , jak na "bałagan" twórczy :))))

klient 2009-10-08 10:03:44
jest ok?!! jest beznadziejnie. klienci uciekają. a ten nowy koleś, którego teraz on ma to jakaś porażka. zupełnie ni kontaktowy a na komputerach się ni znac
anonim 2009-12-30 14:22:27
A kto pisze takie komentarze?. Facet, jest nie słowny. To jeszcze się nie przekonaliście, ile zimnych pryszniców musi na wasze łowy być wylane?
anonim 2010-04-09 09:35:08
ośmielić ? :) czy ośmielać nie powinien pan [usunięte przez administratora] ? ... kompletna lama, na dodatek nie potrafiąca się wysłowić z pod znaku "po prostu" (które pada parokrotnie w jednym zdaniu), faktycznie pan [usunięte przez administratora] był magnesem w tej "firmie", drugą osobą była pani która tam pracowała ... prawdopodobnie pani [usunięte przez administratora] (jeśli dobrze zapamiętałem), od chwili gdy odszedł pan [usunięte przez administratora] nie ma z kim porozmawiać w tej firmie ... NIE POLECAM.
anonim 2010-04-09 12:48:02
anonim - 2009-06-15 23:39:03

jest ok

szukałem pracy, gość [usunięte przez administratora] jest prostym człowiekiem, nieskomplikowanym w mowie i piśmie, w "firmie" jest brudno i nie profesjonalnie a walające się sprzęty robią przygnębiające wrażenie ... wyszedłem tak szybko jak wszedłem .... firma krzak :)
serwisant 2010-04-23 22:17:43
NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE ... właściciel ala pan [usunięte przez administratora] od wszystkiego i niczego .... kicz tandeta, NIE POLECAM pracownikom jak i klientom
alexx 2010-09-13 17:32:46
dałabym 6 ale jakby było czysto :/
tak czy siak serwis komputerowy jest na całkiem wysokim poziomie - moja usterka została usunięta szybko, sprawnie, tanio, obsługa bardzo miła :)
Co do Pana [usunięte przez administratora] - no jest jaki jest :D
POLECAM.
szum wiatru 2010-09-19 09:03:37
wiatr zawiał i mnie przywiało. W takim razie, my klienci Pana [usunięte przez administratora] i potencjalni w przyszłości, musimy mięć większą cierpliwość ;) i dopingować Go do czystości :) :).
Najważniejsze, aby jego firma dobrze nas obsługiwała, nie denerwowała :), aby będziemy ew. go dalej polecać - nieprawdaż!
klakier 2011-08-28 22:59:36
mam dobra radę dla ludzi szukających pracy w PHU JACEK. darujcie sobie, szkoda czasu. ja byłem i po 10min mnie już tam nie było. Jednym słowem ta "firma" to dramat.
pozdro
madmax 2011-10-05 23:14:56
nie nie i jeszcze raz nie................
a dlaczego? zrozumie ten kto był w tej "firmie" osobiście

NIE POLECAM - strata czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ufuf 2012-02-17 21:49:29
kto tu z kim powinien umiejętnie nawiązać kontakt ? :) ... komunistyczne myślenie widzę nie wszędzie odeszło do lamusa :)
Jacek Elert 2012-03-24 20:57:50
obiecuje poprawe
bauagan spżątniety
nowi, lepsi pracownicy współpracownicy
o co wam chodzi? bendzie lepiej, jest lepjej

PS: zapraszam do kafejki na internet
pozdrawiam.

moja ocena: bardo dobry
Marek 2012-09-22 21:30:55
szkoda, ciągle zmienia pracowników - kiedyś był informatyk ([usunięte przez administratora] zdaje się) który naprawdę znał się na rzeczy. Nie tędy droga, Panie [usunięte przez administratora], choć szanuje Pana, ale w tych czasach dobry pracownik to kluczowa sprawa...
pozdrowienia Marek.
były pracownik 2013-07-13 17:44:08
byłem widziałem, pracowałem, umowy nie zobaczyłem, jak przysżło do wypłaty to było - nie mam.... trzeba było sie zwolnić żeby wymusić regulacje pieniedzy. niby 3 oddziały, ale zero logistyki, a btw, ogłoszenia na gumtree co jakiś pół roku sie pojawiają o pracownika, wiec albo rzeczywiście firma sie rozwija pręznie w co wątpie, albo każdy spierdala bo no ile można..a panią [usunięte przez administratora] pozdrawiam. ;)
Marcin 2013-09-03 01:45:02
Panie [usunięte przez administratora], może czas iść po rozum do głowy???

też POZDRAWIAM Panią Martynę :)

z chęcią nie raz będę jeszcze w kafejce :*
krysia 2015-01-31 21:58:26
Bardziej widze na takim odpoweidzialnym stanowisku w kafejce internetowej kobiete niz faceta, bo wiadomo ze kobieta to wszystko zaltwi i jeszcze dobrze wyglada. co sie dziwicie - ja bardzo chetnie bym wziela taka prace tylko tez to zalezy od tego ile jest oerwane za taka prace za godzine bo jesli ponizej 8 zl to podziekuje
Tupan 2015-04-21 02:14:07
Przyznam wszystkim, że jak dla mnei to kawiarenk internetowe to abusrd. Obecnie mogłaby ona zupełnie nie istnieć bo sporo osób korzysta ze smartphonów, które są lepszym rozwiązaniem.
Zostaw swoją opinię o Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert” - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kawiarenka Internetowa „Jacek P.H.U. Jacek Elert”