DPD Polska

Pruszków

Opinie o DPD Polska

anonim 2009-03-26 19:44:07
Nie wiem czy to ktoś przeczyta ale jest tak. Praca bardzo ciężka szczególnie w godzinach nocnych. Już po tygodniu pracy w ciągłych przeciągach dostałem grypki a pracować trzeba, po miesiącu zapalenie płuc. Przejść na inne stanowisko nie można bo i innych stanowisk nie ma albo na magazynie taszcząc cięzki paczki albo jako kierowca ale tu nie zawsze się da. Naprawdę za te pieniądze pracuję spokojnie w Tesco w Piastowie przynajmniej mam ciepło.
optymistka 2009-12-03 13:52:11
nie zgadzam się z tym że "na inne stanowisko nie da się przejść bo innych nie ma" ja pracowałam na magazynie przez kilka miesięcy potem przeszłam do biura niższego szczebla ,a potem dostałam awans na wyższe stanowisko fakt że płaca nie jest super ale nie jest też tragiczna zależy na jakim stanowisku
robik 2016-05-20 16:16:25
Cześć. Pracuję w tej branży już od dłuższego czasu. Nigdy nie trafiłem jednak na umowę o pracę . Może w tym miejscu można na taką liczyć? jeśli chodzi o stanowisko to interesuje mnie kierownik zmiany bo doświadczenia już trochę złapałem . pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o DPD Polska - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska