107 szpital wojskowy, nzoz E. Sobolewska

Wałcz

Opinie o 107 szpital wojskowy, nzoz E. Sobolewska

agnesdd1 2014-10-29 11:24:14
Jestem zła bo moje dziecko mając pilne skierowanie do poradni chorób zakażnych to pan doktor Mariusz Mróz jej nie przyjął bo stwierdził że ta sprawa nie jest pilna . A na skierowaniu było napisane podejrzenie o boleriozę to dla pana doktora nie jest pilne . To poprostu jest skandal
nimfa 2015-03-03 20:17:07
107 szpital w Wałczu to wykończeniówka jak złapie cię atak to na izbie przyjęć szybciej człowiek ducha wyzionie niż pomocy medycznej się doczeka.Lekarze bez serca najlepiej odbębnić dyżur a ludzie niech się męczą albo ewentualnie umierają po 5-6 godzin się czeka na lekarza, a jak się zjawi to jest nieprzyjemny i opryskliwy pielęgniarki niektóre też.Mam same nieprzyjemne doświadczenia z tym szpitalem a mam porównanie z innymi placówkami niebo a ziemia naprawdę.Tylko wczoraj córka z atakiem bólu kolki "okropnym mdlała"dali kroplówkę domnie opryskliwie się odnosili jak chciałam coś wiedzieć i puścili do domu ;radzi sobie sama babo z bólem;i jeszcze bez pieczątek skierowania i recepty i nazwisko poprzekręcane masakra a pan doktor rozwalony na krześle na wszystko ma czas a ludzi cała poczekalnia.POWINNI ZAMKNĄĆ TEN SZPITAL i tak nie leczą tam ludzi.SKANDAL!!!!!!!!!!!
head 2016-04-20 22:01:07
podobno od tego czasu sporo się zmieniło, wiadomo, wielu sytuacjom to nie szpital jest winny, a NFZ jak w większości placówek
Zostaw swoją opinię o 107 szpital wojskowy, nzoz E. Sobolewska - Wałcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 107 szpital wojskowy, nzoz E. Sobolewska