ALFA Sosnowscy S.j.

Nowa Wieś

Opinie o ALFA Sosnowscy S.j.

matrix 2010-06-16 09:46:38
pracuje na magazynie, praca nie jest lekka, zarobki 10 brutto na start, pozniej ok 1500 plus nadgodziny , premie, wyplata zawsze na czas, załoga?? jak wszedzie, sa [usunięte przez moderatora] i jest pare osob spoko no i ten "koordynator" nienormalny gość, ale obleci
anonim 2010-06-16 10:04:34
matrix - 2010-06-16 09:46:38

no i sa przyj�cia bo sezon idzie.
rysa 2012-03-09 00:06:26
pracuje także na magazynie od wielu lat i fakt faktem jak w każdej pracy znajdą się ludzie szumowiny i ludzie w porządku ale co do koordynatora to jest totalna porażka. Ja tego nie pojmuje jak szefostwo mogło przyjąć do pracy w alfie takiego idiotę jak tego porysanego barana. On się nie nadaje do kopania rowów a co dopiero na siedzenie na krześle obrotowym. Strach mu dać taboret a co dopiero krzesło. Chyba elektryczne. tego stanowiska na magazynie w ogóle nie powinno być. Nie powinno istnieć. Niech szefostwo stworzy ankietę na temat kto chce żeby tego gościa wyrzucić na inny dział i byłoby po problemie. ludziom pracowałoby się lżej i o wiele wygodniej. Ja się dziwię że szefostwo nie podjęło żadnych kroków związanych z tym o to INCYDENTEM bo przecierz nie można go nazwać człowiekiem tylko to jest jakiś dzik typowy nie okrzesany. Alfa byłaby lepsza jakby koordynatora nie było. Dziadów i konfidentów takich jak on nie potrzebujemy na MAGAZYNIE !!!!!! Adios głowo w probówce !! pozdro
marsnapada 2012-03-10 14:34:08
praca jak praca ale zarobki na magazynie teraz to umowa zlecenie a znajomy ma pełny etat i co 10zł na godzine czyli za m-c pracy w warunkach jakie tam panują a panują niezabardzo dostanie 1300zł nadgodziny są i co z tego jak dostajesz za nie nie tyle co powinieneś bo oficjalnie niema nadgodzin ani sie w alfie w soboty niepracuje hehe dobre czyli podsumująć sie narobisz i dorobisz ale garba bo pieniądze są marne niepolecam pracy w tej firmie świadczy o tym że załoga się zmienia bardzo często a zostają osoby co pracują wiele wiele lat powiedzmy osoba po 5 latach pracy na magazynie zarobi 1500 zł w sezonie gdy pożegna się z rodziną dojdzie do 2500zł czyli 160 godz + 80 nadgodzin czyli praca bez przyszłośći
anonim 2013-05-12 20:36:44
Napisze ktoś coś jeszcze o firmie ALFA Sosnowscy S.j.? Bo nazwa mało mi mówi. Jak z perspektywami na rozwój (jakieś szkolenia?)? Da radę w miarę szybko uzyskać awans? Ile Wam zajęło pokonywanie kolejnych szczebelków w drabinie kariery? Chciałbym się w pracy rozwinąć, bo nie chcę monotonnej pracy przez wiele lat na tym samym stanowisku. Gdzie się znajduje siedziba firmy, czyli tzw. jej lokalizacja i jak długo istnieje firma na rynku?
ALFA Sosnowscy S.j. 2013-05-30 21:40:43
NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. [usunięte przez moderatora] . Ale jest nadzieja. Może w końcu się coś zmieni na lepsze. Nowy dyrektor na sprzedaży się pojawił. Pozdrawiam.
anonim 2013-11-26 23:21:53
Jeśli chodzi o prace w magazynie, Jest to praca która nie należy do lekkich gdyż wymaga ona tam dużego wysiłku fizycznego, koncentracji jak i wiedzy z zakresu asortymentu oraz czynności związanych z prawidłowym pakowaniem towaru które się nabywa wraz ze stażem pracy.
Tak więc praca w panujących tam warunkach powinna być należycie wynagrodzona z uwzględnieniem stażu pracy.
Czyli nie jakieś 10.50 czy 11.50 brutto jak niektórzy mają, a 12-13.50zł najmniej jak na dzisiejsze czasy. Staż pracy jak i posiadanie umiejętności, uprawnienia do poruszania się wózkami widłowymi powinien mieć też naczelny wpływ na podniesienie lub wyrównanie stawki z innymi pracownikami tak aby było sprawiedliwie.
Niestety jednak podniesione z tego powodu to mamy nerwy i ciśnienie, bo ileż to można robić za free. 1400 miesięcznie przez 9h dziennie = wyzysk białego człowieka przez białego człowieka :-/
Dodatkowo należał by się jeszcze dodatek tzw: szkodliwe za przebywanie z panem koordynatorem. To stanowisko jest tam kompletnie nie potrzebne gdyż kiedyś tego stanowiska tam nie było.
A tak siedzi sobie nasz biedny pan koordynator w tym szklanym terrarium i z nudów jak już zrobi swoje to ziewa albo fedruje palcem w nosie i ma z tego fajną pensyjke :) No litości !!!!!!!
Ale ze zmianą dyrektora może nastąpią kolejne zmiany odnośnie też likwidacji stanowiska koordynatora na tym magazynie.
Nie chcemy oczywiście żeby ktoś go zwolnił z firmy, może np: objąć stanowisko brygadzisty jak było to kiedyś za pamiętnych czasów starego magazynu.
Przynajmniej by mu to wyszło na zdrowie jak by sobie pobiegał przez 9 godzin po magazynie :)
kajaj 2016-05-13 22:06:34
no na pewno jest możliwa umowa o prace, pewnie po okresie próbnym, nie powinno być z tym problemu raczej.
Zostaw swoją opinię o ALFA Sosnowscy S.j. - Nowa Wieś
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA Sosnowscy S.j.