Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o.

Konin

Opinie o Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o.

anonim 2009-02-08 19:09:12
porządne szefostwo, spoko firma
zawada 2013-04-24 11:37:58
ocenę wystawiał sam pracodawca
Były kandydat 2014-07-07 10:12:51
O samej pracy się nie wypowiem, bo nie był mi dany ten "zaszczyt".
Jednakże proces "rekrutacji" (celowo w cudzysłowie) jest po prostu totalnie niezorganizowany. CV wysłane na początku lutego, kontakt z ich strony na początku czerwca "na pewniaka", że zapraszają na ten i ten dzień na rozmowę. Nie wspominałem, że mam już pracę (bądź co bądź to 4 miesiące) i zgodziłem się na podany termin. Rozmowę odbyłem, wg. mnie z pozytywnym skutkiem. Oczywiście wrażenie mnie nie zawiodło, bo tydzień później otrzymałem telefon z zaproszeniem do drugiego etapu rozmów. Nie podano konkretnego terminu, jedynie udzielono informacji, że "po weekendzie zadzwonimy i umówimy na konkretny dzień". No i tak minął sobie ów weekend, potem drugi i trzeci - cisza.
Przez ten czas dzwoniłem dwa razy z pytaniem czy sprawa aktualna, sugerując,że nie siedzę bezczynnie na pupie i nie czekam tylko na ich telefon, bo mam inne obowiązki i chciałbym znać termin rozmowy z jakimś wyprzedzeniem. Odpowiedź zawsze była taka sama - tak, sprawa aktualna, szefostwo jeszcze nie ustaliło terminów i nic nie wiadomo. Jednocześnie zapewnienie, że jeżeli nawet się coś zmieni to na pewno zadzwonią i mnie poinformują. No i tak sobie czekałem, w sumie ponad miesiąc, nikt nie zadzwonił. Po co ten cały cyrk z telefonem, że przeszedłem do drugiego etapu rozmów - nie wiem. I już nie chcę wiedzieć, ponieważ jeżeli już na etapie rekrutacji jest taki chaos organizacyjny to nie chcę sprawdzać jak się u nich pracuje.
marian 2015-02-20 14:11:00
Pracuję w Raju od dobrych kilku lat. Nie ma co narzekać, pensja na czas, premia na czas, dwie super imprezy w roku, fajna atmosfera i wspaniały zespół. Praca w sprzedaży nie jest dla każdego ale jak ktoś to lubi to odnajdzie w tej firmie coś dla siebie.
ehh 2016-05-18 09:46:26
Mnie interesuje takie stanowisko właśnie @wera, ale spóźniłem się z aplikowaniem niestety... Jak widziałem ofertę to było tam, że trzeba mieć przynajmniej 2 lata doświadczenia na takim stanowisku, a ja mam niecały rok no i to wszystko też dlatego.
Zostaw swoją opinię o Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o. - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o.