Opinie o FHU SOBIK w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU SOBIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU SOBIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU SOBIK w Polska

deadlygrand

i znowu forum zaczyna żyć co za piękne wpisy, nie dajcie się tym (usunięte przez administratora)....... oni bez was nie istnieją to wy jesteście silnikiem który ciągnie ten cały (usunięte przez administratora) ta firma bez ludzi nie przetrwa a ludzie bez tej firmy poradzą sobie całkiem nieźle więc kto tu jest na straconej pozycji hehe firma która istnieje dzięki zwykłym magazynierom i nawet nie potrafi w zamian za to okazać grama szacunku swoim ludziom.

H.W.D.P.

Psss ,cicho spadam z tego forum. Bo będą namierzać CBŚ już się tym zajmuje ponoć. Niby demokracja,wolny kraj a jednak mamy tu Koree Północną i państwo policyjne i trzeba uważać co się pisze. Nara spadam . Pozdrawiam wszystkich co myślą jak ja .

H.W.D.P.

Dobrze że jest internet i można pisać co się myśli. Jeszcze nam tego władza nie odebrała i nie odbierze . Bo była by wojna na co liczę i oczekuje. Wyjdźmy na ulice i zróbmy(usunięte przez administratora) jak w XIX wieku. Żeby wszystkim się żyło dobrze a nie tylko tym wybranym u koryta.

ja was się nie boje

Przyglądać się to on może swojej facjacie w lustrze albo jakiej (usunięte przez administratora) na stronie(usunięte przez administratora) a nie mi.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FHU SOBIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
antybrygadier

No dobra ale tutaj jako magazynierzy pracują ludzie po studiach. A ten nowy brygadzista to zdaje się elektryk i odrazu awans. Normalnie trzeba coś przerobić w firmie a nie tak z ulicy. No ale Wałęsa podobną ścieżkę kariery przeszedł,nic dziwnego w nienormalnym kraju . I nie oto chodzi że jestem zazdrosny ,ja się nie cisnę do władzy bo jestem w porządku i nie mam takiego charakteru (usunięte przez administratora)

Arbeit mach frei!

No to trzeba szukać normalnej roboty w normalnej atmosferze z normalnymi ludźmi. Tylko jest jedno małe ale, nie ma tej normalnej roboty,atmosfera jest ale w sejmie, normalnych ludzi tez coraz mniej. Wszędzie trwa wyścig szczurów nawet na tym najniższym szczeblu, nie można być normalnym trzeba głupa ciąć. Wszędzie jest tak samo (usunięte przez administratora) do upadłego a jak zdechniesz to cie się wymieni na lepszy model.

deadlygrand

ooooooooooooo!!!!!!!!!!! co za mocne słowa tu pomykają

matrix

no to teraz będzie się działo jak przyjdzie ten nowy my pracownicy to przetrwamy ale taki (usunięte przez administratora)wy będziecie mieć ładni(usunięte przez administratora)... ostatnio mówił że ten nowy to podobno za mrówę przychodzi bo to bardzo dobry znajomy (usunięte przez administratora).. a ten ma przyglądać się wszystkim, jeden konfident odejdzie następny go zmieni hehehe dom śfirów to jest prawdziwy

SIŁA

olo - 2013-06-25 15:32:46 odpowiedz | cytuj Czy na nabiale jest też taki młyn ?? Uwaga podpucha?? nie dajcie się wrobić

olo

Czy na nabiale jest też taki młyn ??

rocco

szacun Grand.

op

(usunięte przez administratora).Kierownik a wygląda jak siłą wyciągnięty z pod mostu !!!

mag

a pracuje tam jeszcze [usunięte przez moderatora]

niewolnik

Poczytajcie co sejm zatwierdził. teraz całkowicie legalnie będziecie robić za darmo. O zapłacie nadgodzin to sobie zapomnijcie. W jakim ja (usunięte przez administratora) kraju żyje. Teraz wszyscy polscy pseudo byznesmeny z wyją z radości podskakując do góry. Teraz już całkiem legalnie za zgodą rządu mogą robić co ze chcą z pracownikami. Widzicie co te żydki Lewiatan i rząd PO pracodawców z nami robi. Jesteśmy NIEWOLNIKAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

deadlygrand

mrówa mam takie pytanie ale proszę cię odpowiedz mi szczerze jak kolega koledze czy jak masz nałożony obiad na stole to ty jesz czy roztrząsasz powiedz nikomu nie powiem naprawdę!!!!!!

boMAMwhu.kaDYREKTORA

Ja lubiec tam praciowac krol tej wioski byc dla mnie dobry. Ja miec duzo banana za donsienie. Ja byc wczesniej na zimnym domu ale tam mnie nie lubic i "slepo" nie uffa mi juz potym musiec szukac innych kolega co by na ich doniosic

Inny

Nie wiecie gdzie znaleźć [usunięte przez moderatora]? Chciałbym go pokazać synowi, żeby pokazać mu jak będzie wyglądał jedząc tyle hamburgerów.

kierowca

[usunięte przez moderatora] to była nasza ulubiona maskotka...uwielbiał nas poniżać

tak być nie może

tak być nie może - 2013-06-11 23:35:33 Co wy sobie myślicie że wózkowy będzie ściągał z aut dostawczych towar, piętrował boczniakiem ,szukał po regałach i jeszcze sam rozkładał dziesiątki palety ,sprzątał i jeszcze żeby sklepy robił Do tego jeździł w tych zawalonych (Where is BHP) alejkach i odstawiał 100 palet dziennie żeby do czegoś się dostać. Bo najważniejsze są sklepy .Ja to rozumie klient nasz pan ale... Zwolniło się rozkładających teraz nie ma kto tego co nawozicie rozkładać, na co wy liczycie, kto to zrobi wózkowy? Piss off! Komu przeszkadzał [usunięte przez moderatora] i 20 innych co? I te dostawy po warstwie zamiast całej palety, kto to rozłoży jak sami sklepowcy Liderzy zostali a wózkowi wywalają knorry, oetkery i inne Mixy na regały żeby było miejsca na sklepy bo nie ma komu tego rozkładać. A potem trzeba łazić godzinę i szukać po regałach bo brakuje czegoś ,a jak się nie dołoży to taki pysk. Spróbuj jeden z drugim usiąść na wózek zobaczymy czy to takie proste . To fajnie wygląda ale zapewniam nie jest takie proste. Co z tego że macie w kadrach 100 podań na wózkowego jak żaden z nich nie umie jeździć . Na każdej zmianie powinno być minimum 3 rozkładających ,wtedy będzie jakiś porządek ,kiedyś tak było ,komu to przeszkadzało ? Ej czego wy w ogóle chcecie ,pytam się ? Co wam ci ludzie zrobili ,że się tak mścicie ?Ja to nie pisze złośliwie tylko po prawdzie jak jest. Koledzy co składają sklepy maja też trudno bo muszą wciskać się pomiędzy palety z nierozłożonym towarem i sklepami na trasy. Przeważnie nie ma tam jak wejść pomiędzy te palety ,trzeba nie lada wysiłku włożyć żeby na przykład zgrzewkę soków wziąć i przenieś na paletę. Do tego spinają się po regalach jak małpy w Zoo. Towar niszczy się ,nieraz coś spadnie z regałów prosto na te sklepy w alejkach a potem nie dziwota że są straty . Na magazynie panuje totalny brak miejsca i wielki bajzel. I nie pomoże te syzyfowe sprzątanie bo na drugi dzień jest tak samo. I nie sądzę żeby na nowej hali było lepiej. Hale troche kosztuje a koszta muszą się zwrócić . A więc dowalą 15 tysięcy pozycji towaru i dalej pewnie będzie jak jest. Ja współczuje bardzo kierownikowi bo jakoś musi to ogarnąć. Chyba nikogo nie obraziłem co nie ? I proszę mi nie grozić zwolnieniem bo to wam najlepiej wychodzi. Dziękuje Dobra Noc

El Magico

panowie rozwiązanie to jest numer prywatny do waszego ulubieńca

Zostaw merytoryczną opinię o FHU SOBIK - Polska

• Jak się pracuje w FHU SOBIK?

Zobacz opinie na temat firmy FHU SOBIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU SOBIK?

FHU SOBIK