Opinie o FHU SOBIK w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU SOBIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU SOBIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU SOBIK w Polska

pip

!!!Tą firmą interesuje się już PIP m.in. za dziwne remanenty, które nigdzie nie są dokumentowane (legalnie)

BB

I w końcu Draiver i wierny przyjaciel dostali (usunięte przez administratora)od Kierownika.

BB

Konfidenci miejcie się na uwadze czas się za was wziąć. Weście się do roboty !!! Mowa jest o ludziach z Mata

moderator

Polskie dziady jesteście i tyle. Trzeba było się uczyć a teraz tylko narzekacie. Nic tu więcej nie piszcie nic wam to nie da. Podziękujcie panu (usunięte przez administratora)że wam prace daje.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FHU SOBIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

chciałbym tylko zauważyć że ktoś zmienił z bb (czyżby bracia gg) miejscowość na jarocin . Kto się boi szczerej krytyki ( czyżby bracia gg ) czy tylko myli trop w wyszukiwarce. Albo jedno albo drugie albo oba razem

the best of the best

Jak już najlepszy wózkowy z mega doświadczeniem odszedł to jest coś nie tak. Jeden miał już tego dość udał głupa i ma święty spokój,teraz drugi. Ale co tam znajdzie się jakiś mistrz przecież jest wielu na bezrobociu operatorów wózka widłowego przecie to teraz taki modny kurs dla bezrobotnych tylko jest małe ale- mało kto umie jeździć.

On

Jak ktos to już tutaj zauważył, nie ma pracy idealnej i ludzi idealnych też nie ma. A oczernianie się tutaj i wytykanie błędów nic nie da. Więc może po prostu skupmy się na pracy i wykonujmy ją jak najlepiej potrafimy, a nie tylko narzekajmy.

adam

takiej firmy jak sobik jeszcze nie było jak długo pracuje w tematyce magazynier logistyk kierownictwo wraz z dyrektorem po wini przyjąć się do innej firmy za roboli żeby się nauczyli jak ma działać magazyn transport posiadali na stanowiskach jak wieloryby przeczytali broszurki jak prowadzić magazyn i wielce się nazywają kierownikami regały nastawiali do samego dachu a lampy rury od hydrantów są niżej niż miejsca paletowe pomierzyli wózek wysokiego składu starego typy a kupili nowy co jest dłuższy i trzeba się dobrze nakręcić po między regałami co do płatności w ogłoszeniach o przyjęciu na magazyniera piszą od 2500 do 2800 a zarobisz około 1800 na rękę dużo obiecują a nie płacą jak za inwentura która do tej pory nie zapłacili co do właściciela powinien sobie sam przemyśleć dlaczego z tej firmy wszyscy spieprzają tak jak ja SZKODA MI TAM NIEKTÓRYCH KOLEGÓW OD SKŁADANIA SKLEPÓW

@adam

No tak jak Adam napisał te regały to nie porozumienie, jak można lampy dać niżej niż regały. A BHP powie ci że trzeba tak wkładać palety żeby lamp nie uszkodzić bo jest monitoring i będzie odpowiedzialność za uszkodzenia. Chyba to jej dawno nikt nie ......... Panowie wy tam dobrego wózkowego wysokiego składowania nie znajdziecie bo nikt nie będzie odpowiadał za jakieś błędy tych co projektowali tą hale. Ale może się mylę i znajdzie się jakiś robochłop co będzie wózkiem jeździł,towar rozkładał,sprzątał a w wolnej chwili składał sklepy. Bo najważniejsze dla tej firmy są pozycje tysiące a najlepiej miliony pozycji.

nie obrzucajmy firmy Sobik błotem, bo naprawdę na to nie zasłużyli.

@ja

A co mamy go całować po (usunięte przez administratora) e daje ludziom robotę. Z jednym się zgodzę nigdzie dla robola nie ma miodu. Przeszedłem 21 firm i wszędzie było tak samo. I jednego się nauczyłem że robol wszędzie jest wart mniej niż zero. Tutaj u Sobika są pewne plusy nikt nad tobą nie stoii,wypłata na czas, z kierownikiem idzie się dogadać,koledzy w porządku, 8 godzin i fajrant. Także jak ktoś jest stworzony do roboty to nie ma co narzekać

@killer

Ja wszystkim z Sobikowa życzę Wesołych świąt i jak najwięcej pozycji(zamówień)w nowym roku.

On

Proponuje zakończyć dyskusję na temat tego gdzie żyje sie lepiej i dlaczego akurat nie w Polsce. Zdania w tej kwestii zawsze bedą podzielone. Opinie mają dotyczyć firmy Sobik, więc może skupmy sie na niej.

To nie wina tej firmy, ze u nas są takie a nie inne zarobki. No i niestety ( a może na szczęście) nie jesteśmy w Niemczech lub Holandii.

@ja

Już jest źle z robotą ,mało jej jest a jak już to marnie płacą i dużo wymagają. Wyobrażam sobie co by było gdyby nagle wróciło te 3 mln polaków co pracuje za granicą,jakie było by bezrobocie pewnie z 50% (usunięte przez administratora)

@ja

Jak już napisałem namnożyło się za dużo ludzi w tak biednym kraju jak Polska nie mającym żadnych bogactw naturalnych,przemysłu itp oczywiście oprócz(usunięte przez administratora) z tego słyniemy w Europie. (usunięte przez administratora)

@ja

Nie rozumie czemu na szczęście nie jesteśmy w Niemczech. Ja chciałbym być Niemcem ,wojnę przegrali a są panami i tacy polacy robią u nich najgorsze brudne roboty bo niemiec się tego nie chwyci.

warehouseman

Jednak w Polandzie się tego nie doczekam bo zawsze się znajdzie jakiś jeleń na twoje miejsce za 1100 zł brutto. To jest tak jak się w kraju biedy namnożyło niepotrzebnie 40 mln humanoidów.

Freeman

Pod względem finansowym nie jest źle...dopóki nie spojrzy się na umowę o pracę i pewien haczyk. Klimatu w robocie nie ma jako magazynier zapierniczasz non stop. Nie wiem jak mają umysłowi ale jako fizol nie masz czasu nawet kawy wypić i masz 15 minut przerwy mimo ze przerzucasz ręcznie parę ton dziennie i powinna być dłuższa przerwa a nawet posiłek regeneracyjny ( chyba że coś się zmieniło w judaiskim kodeksie pracy) W ciągu krótkiego czasu odeszło czy też zwolnili chyba z 30 magazynierów.Obecnie ponad połowa załogi to nowi na dorobku. Jak ktoś jest masochistą i lubi całą dniówkę biegać maraton z paleciakiem to praca dla niego. Z drugiej strony wyboru dużego nie ma wszędzie szukają ...... wiadomo kogo.

zbyszek

Jako były pracownik tej firmy uważam, że warunki pracy w tym miejscu naprawdę nie są złe. Pewnie, zawsze znajdą się jakieś minusy, ale generalnie firma jest ok

On

Jeśli płacą Wam takie pieniądze, to naprawdę pod względem finansowym nie macie źle. Sporo osób chciałoby tak zarabiać..

@On

A ja bym chciał zarabiać jak obywatel Unii Europejskiej czyli minimum 4 tysiące na rękę.Przynajmniej tyle ma prosty nie wykwalifikowany magazynier choćby w Niemczech czy Holandii.

wiecie kto

A wózkowy ma w tej firmie 1800 zł na trzy zmiany a ma największa odpowiedzialność bo musi uważać na ludzi,towar,regały,lampy,kamery czyli mieć oczy dookoła głowy.

bbbbbbb

dalej tak tam słabo płacą 2000 tys a jak zrobicie jakieś dziwne normy to macie 2300???jeszcze na 3 zmiany porażka, gg garnie pewno z 15 i cieszy rogala.chłopaki zmieńcie robotę bo tam to komuna, a oni żerują

wiecie kto
@bbbbbbb

Czy to mała płaca ? Myślę że jak na bielskie warunki to mają dość ,więcej natomiast to powinni mieć ci co sprzątają ten bałagan i co rozkładają towar nie mówiąc już o wózkowych wysokiego składowania.

SB

Wrócił mi uśmiech,dzięki ta praca mnie już męczyła. Dwa lata to za dużo, wszystko miałem zaplanowane o to mi chodziło dłużej nie mogłem tutaj pracować. Za duży stres ,za daleko od domu,wieczne spóźnienia,niewyspania stąd moje nerwy ja po prostu nie dawałem rady. Jestem zadowolony teraz odpocznę psychicznie i fizycznie przynajmniej pół roku. Przepraszam wszystkich którym ubliżyłem i którzy mnie się bali. W większości to były żarty nie jestem takim złym jakim się celowo zrobiłem. Po prostu nie nienawidzę swojego nieudanego życia, tu leży mój problem. Większość złych rzeczy o sobie wymyśliłem po to żeby mieć respekt i żeby się mnie ludzie bali. Nie po to bóg do cholery dał mi 188 i siłę żeby się kogoś bać. Dziękuje i dobranoc.

Janek

A dobre strony są takie, że istnieją ludzie, którzy są zadowoleni z tej pracy:)

W końcu ktoś zauważył, że świat nie kończy się tylko na pracy. Może czas przestać na nią narzekać i znaleźć jakieś dobre strony?

@ja

Oprucz wypłaty na czas to w tej pracy nie ma żadnych dobrych stron

Zostaw merytoryczną opinię o FHU SOBIK - Polska

• Jak się pracuje w FHU SOBIK?

Zobacz opinie na temat firmy FHU SOBIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU SOBIK?

FHU SOBIK