Opinie o FHU SOBIK w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU SOBIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU SOBIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU SOBIK w Polska

biurokrata

maniek1 - 2013-04-28 11:45:18 prezes ma was,sami już wiecie gdzie....pytanie czy prezes wogóle wie o tym co się tutaj dzieje???

yeti

Jaki kryzys, nie ma kryzysu. Sklepy zaczynają brać więcej towaru od konkurencji. Np. Konkurent 3 pal., Sob.-pół palety. A potem się narzeka że jest cienko.

maniek1

prezes ma was,sami już wiecie gdzie....

egzorcysta

Tą sprawą powinna zająć się telewizja myślę że stacja TVN program UWAGA byłby odpowiedni.Bo takie chamstwo że strony dyrekcji jest niedopuszczalne.Człowiek o tak niskim morale i zerową kulturą osobistą powinien gonić po magazynie z miotłą za 1100 a nie kierowć ludź mi.Panie dyrektorze odpuść pan sam bo my nieodpuścimy i weź ze sobą pusunięte przez moderatora]

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FHU SOBIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
jn

Jesli skladales cv to radze zrezygnowac z tej pracy.bedziesz robil za 1600 i jeszcze wezma ci cos ztej kasy za jakas kare ot tak,to bedzie ich widzimisie!!a pusunięte przez moderatora] jeszcze beda probowac cie ponizyc,zastraszyc i zrownac z zerem zebys robil za grosze!! Jak sie zmieni dyrekcja to wyslij znowu cv tak bedzie lepiej. pusunięte przez moderatora] ty tez powinienes dac wypowiedzenie bo polecisz razem z dyrekcja!! jeden z pracownikow przynajmniej mial honor i sam sie zwolnil a ty dalej myslisz ze jak pusunięte przez moderatora] to bedzie wszystko ok!!czas na ciebie tez nadchodzi kruszynko bo co zrobisz jak wujka nie bedzie??pewno jest jedno ze jak ciebie nie bedzie to slodyczy bedzie mniej brakowalo!!!

natben

Był ktos z pismem o podniesienie płacy . Jak to sie wogule ma w tej firmie , rozpatrują takie pisma ?

jn

teraz juz nie mozna tego odpuscic bo za daleko to zaszlo jesli teraz nic z tym nie zrobimy to pusunięte przez moderatora] nic ztego sobie nie bedzie robil,bedzie sie mscil i zwolni nieslusznie nastepne osoby a zatrudni swoich znajomych

DEADLYGRAND

na forum jest już bardzo gorąco ale jak chcecie coś osiągnąć nie możecie teraz zaprzestawać, walczcie o spotkanie z Prezesem tylko wtedy będzie lepiej, wierzę że wam się uda. Powodzenia. Ja mam inne zamiary i inne cele to zrealizowania. pusunięte przez moderatora]

kierowca

biurokrata - 2013-04-25 06:05:33 """Przyjeżdża dostawa do sklepu, towaru za parę set złotych na palecie słychać w oddali - dotarła dostawa od Sobika weźmiemy tylko pare pozycji z tego zamówienia, reszta dotrze za chwilę od konkurencji po czym przyjeżdża konkurencja z towarem za pare tysięcy złotych"""" a do nie dawna to my byliśmy dostawcą głównym tego sklepu! Panie Prezesie-Właścicielu Leszku Sobiku gdzie Pan jest? Odkąd zarządza tą firmą p pusunięte przez moderatora] wszystko się wali. Panie Leszku czy chce Pan mieć na sumieniu tych wszystkich pracowników, którzy u Pana pracują, bo jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba zamknąć firmę i wszystkich zwolnić. Jeszcze raz proszę Pana o reakcję bo źle się dzieje.Dokładnie tak jest, z jedną mała różnicą,- zamówienie nie na kilkaset zł tylko na kilkadziesiąt zł. Dlaczego tak jest że inni dostawcy przywożą paletę sera żółtego, paletę margaryny, mleka ... a ja trochę ściepek za parę zł? Pamiętam jedno zebranie które odbyło się kilka lat temu, gdzie Pan Sobik z Panek śp Kanikiem mówili że chcą by nasza firma była dostawcą głównym a nie cyt. "jak straż pożarna, tylko w razie awarii" - doskonale to pamiętam. Powiedziałby ktoś że to wina przedstawiciela, właśnie nie, oni maja związane ręce, zero handlu.

biurokrata

Dyrekcja """Metoda czystych rączek"""" Spychologia wszelkich błędów na swoich podwładnych bo to przecierz oni oficjalnie odpowiadają za poszczególne komórki firmy. Ale niestety nie tym razem, stworzył Pan p. pusunięte przez moderatora] . system w którym nic bez Pana wiedzy się nie odbędzie a co za tym idzie przyjmuje Pan całą odpowiedzialność na siebie i niebędzie Pan mógł powiedzieć ""Ja o niczym nie wiedziałem"" !!! Jedno proste pytanie: Jak Pan (dyrektorze) zarządza działem marketingu skoro sprzedaż ciągle spada??? Czyżby nie udolnie? A tym się Pan przedewszystkim powinien zająć, przecierz jesteśmy firmą HANDLOWĄ.

biurokrata

Magazyn nabiału. O dziwo tu wszystko funkcjonuje w miare normalnie tak jak powinno to wyglądać w cywilizowanej firmie, ale tu jest kierownikiem człowiek który pracuje w tej firmie prawie od samego początku jej istnienia dzięki czemu nie pozwala sobie na to aby ktoś wkraczał w jego kompetencje. I tak powinno być. Tylko niestety to nie poprawi sprzedaży za, której spadek odpowiada p. pusunięte przez moderatora] i jeśli tak dalej będzie to i tu ludzie stracą pracę. Panie Leszku gdzie Pan jest???

biurokrata

Dział Handlu. Jest odpowiedzialny za przyjmowanie zamówień i wystawianie faktur. Niestety ciągła rotacja pracowników (bo po co nam doświadczeni pracownicy na tak odpowiedzialnych stanowiskach) doprowadza do wielu błędów z którymi styka się NASZ KLIENT i jak to świadczy o naszej firmie???, i po raz kolejny p. pusunięte przez moderatora] .(dyrektor) odpowiada za tą rotację. Znów pan dyrektor stworzył stanowisko kierownicze w tej komórce aby mieć kogo ukarać za ewentualne błędy i zrzucić odpowiedzialność.

biurokrata

Sytuacja na magazynie MAT. Obecnie jest tam kierownikiem Pan pusunięte przez moderatora] człowiek jak najbardziej kompetentny na to stanowisko tylko niestety pozbawiony jakiejkolwiek władzy przez p. pusunięte przez moderatora] -dyrektora. To kierownik powinien decydować o tym kogo należy nagrodzić lub ukarać za wykonywaną pracę, zwolnić lub zatrudnić-niestety takiej władzy do końca nie posiada, a to chyba On wie najlepiej kto jakim jest pracownikiem. Pan pusunięte przez moderatora] awansował na stanowisko kierownika p. pusunięte przez moderatora] . tylko po to aby mieć marionetkę na, którą będzie można zrzucić wszystkie problemy i błędy nie ponosząc samemu żadnej odpowiedzialności. Tylko że przez ciągłą rotację pracowników za którą jest odpowiedzialny p. pusunięte przez moderatora] (DYREKTOR) ta firma nie ma prawa normalnie funkcjonować. Panie Leszku gdzie Pan jest?

biurokrata

"""Przyjeżdża dostawa do sklepu, towaru za parę set złotych na palecie słychać w oddali - dotarła dostawa od Sobika weźmiemy tylko pare pozycji z tego zamówienia, reszta dotrze za chwilę od konkurencji po czym przyjeżdża konkurencja z towarem za pare tysięcy złotych"""" a do nie dawna to my byliśmy dostawcą głównym tego sklepu! Panie Prezesie-Właścicielu Leszku Sobiku gdzie Pan jest? Odkąd zarządza tą firmą p. pusunięte przez moderatora] wszystko się wali. Panie Leszku czy chce Pan mieć na sumieniu tych wszystkich pracowników, którzy u Pana pracują, bo jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba zamknąć firmę i wszystkich zwolnić. Jeszcze raz proszę Pana o reakcję bo źle się dzieje.

egzorcysta

Panie dyrektorze najwyższy czas się pakować piątek tuż tuż .

rambo 8 w tv

Zgadzam Się co do wszystkich wypowiedzi na forum!! Nasza Trójca nadaje się na płaskie dachy i gumowe cycki!!!Taka Jest Prawda!!!Nie nadają sie do niczego a Tym Bardziej do zarządzania ludzmi i firmą zero motywacji dla pracowników zarówno z Magazynu,Biur,Kierowców i Przedstawicieli Tylko żeby obciąc pensje albo zwolnic!!Trzeba zmienić Dyrekcje jak najszybciej!!!! Panie Prezesie Czekamy Na Twoją Decyzje

jn

Jak dobrze pamietam to byl Pan pusunięte przez moderatora] ,ktory mial poukladne w glowie i jakis pomysl na to wszystko.A jak wiadomo pusunięte przez moderatora] po przeprowadzke rzucili mu kloody po nogi i udalo sie im go pozbyc,a szkoda BO MOGLOBYC ZUPELNIE INACZEJ

jn

''Trzeba szybko robić coś konkretnego Bo inaczej wywloką stąd każdego Już nie słucham co się dzieje obok na sali, Właściwie to się zdecydowałem'' kazik-'panie waldku'' Idealne slowa do obecnej sytuacji,wiec robmy cos a moze byc tylko lepiej

DEADLYGRAND

Kiedyś był odpowiedni człowiek dyrektorem ten taki z tymi plamami na twarzy, pamiętacie? jak on się nazywał? to był odpowiedni człowiek na tym stanowisku ale szanowny Pan pusunięte przez moderatora] szybko się go pozbył bo wiedział że przy nim nie nafika za dużo. i wtedy pojawił się świetny duet MOWA czyli pusunięte przez moderatora] jako DYREKTOR i NIEMOWA czyli jego sługus pusunięte przez moderatora] I przez 2 lata niecałe świetnie rozbujali tą firmę brawo panowie!!!!!!!!!!!!! P.S . Ja bym wam nie dał nawet kiosku ruchu poprowadzić o co dopiero taką firme

ministrant

Panie Prezesie najwyższy czas na wiosenne porządki.Śmieci powinny być w koszu.

Zostaw merytoryczną opinię o FHU SOBIK - Polska

• Jak się pracuje w FHU SOBIK?

Zobacz opinie na temat firmy FHU SOBIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU SOBIK?

FHU SOBIK