Opinie o REMY w Głogów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMY. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REMY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMY w Głogów

Tołstoj Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy obecnie w Remy jest praca? Mają jako firma front robót ? Czy równia pochyła?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w REMY? Chętnie zatrudniają?

Xxxxc

Czy to prawda że mistrz obróbki D.B.bierze niebieskie pastylki na ten pusty łeb

@Xxxxc

Nieprawda. Bierze czerwone.

Remik 2 Nowy wpis
@Remik

Myślałem że żółte jemu już nic nie pomoże

Remik8 Nowy wpis
@Remik

A dalej okrada firmę

Faktycznie biorą wszystkich do pracy ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie REMY, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Dawid

@remik a biorą bez doswiadczenia?

@Dawid

Biorą wszystkich

Jakie wartości są cenione w REMY?

Szacunek lojalność

Adam 7373

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jak jest na W1

Kamil

Naprawdę w firmie jest 13 pensja?

@Kamil

Tak

Czy można w REMY liczyć na jakieś dodatki?

Tak 13 pensja wczasowe świąteczne zyski i premie specjalne

Remowiec

Czy to prawda ze Zanam ma przejąć całe Remy? Chodzą słuchy ze właściciel chce sprzedać firme

eloszka

Słuchajcie REMY to jedna firm z grupy kapitałowej URBEX. Adres strony urbex.pl. Jest tam kilka firm. Jedną z firm jest też EREA z Połańca. Niedawno na zakładzie powiesił się tam młody chłopak. Zanim będziecie szukać pracy w którejkolwiek z firm z tej grupy kapitałowej (zuw urbex, remy, erea, HPR Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Sp. z o.o. ) poczytajcie wpisy na lokalnym forum. http://forum.echodnia.eu/smierc-mlodego-czlowieka-na-elektrowni-t479191/

Roman

Coś nowego w 2019? Warto tam iść do pracy na hute na ślusarza?

Zanam

Dziadoska firma tylko kierownicy i mistrzowie się bawią a roboli mają gdzieś

załam
@Zanam

Czy do Remy dołączą ludzi z Zanamu ?

tadzik

dodam opinie dla wszystkich ktorzy chca wyslac cv do firmy gdyz szukaja nowych monterow spawaczy pracowalem 2lata praca ciezka biora zlecenia w najgroszym (usunięte przez administratora) siara olow wszystko wdychasz masakrycznie gdy sie przyjmowalem olow mialem 2,3 po 3 miesiacach 20. norma jest do 40-50 zarobki cienizna po podwyzce mialem 2900brutto plus 17 procent premi uznaniowej wiec wiadomo jak chcial to dal jak nie to 2900 plus 90zl brutto zwrot za dojazd i 90 zl szkodliwego:D najgorzej jak sa postoje wtedy zaczyna sie zapierdol i praca po 12godzin laza i mecza mozna pracowac soboty niedziele. socjalu zero jedynie darmowe zarcie w lubinpxie ale paskudne chochla zupy i 5plasterow mortadeli.

Jasiek

Myślę, że takie sytuacji powinniście zgłaszać szefostwu , to jest karygodne!!

Weronika

@Leon Zawodowiec, piszesz że w firmie nic się nie zmienia, ale skoro tyle osób wciąż tam pracuje to muszą być też jakieś dobre strony. Piszesz o tym że są złe wewnętrzne relacje w firmie, między samymi pracownikami. Może warto zaproponować jakieś wspólne wyjście i szczerze porozmawiać o tym wszystkim? Przecież akurat to jak się do siebie wzajemnie odnosicie zależy już głównie od was.

maxiu
@Weronika

na początek wypadało by zainteresować się problemem alkoholu i niezbyt sprawiedliwego traktowania pracowników przez majstra i kierowników udają że tego nie widzą ale wiedza o problemie

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w REMY? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Leon Zawodowiec

Powiem tylko tyle - w firmie Remy dobra atmosfera , to zła atmosfera......

Weronika

Jak teraz pracuje się wam w REMY? Dawno już nie publikowaliście żadnych komentarzy. Czy to dlatego że tak dobrze wam się pracuje? Czy coś się zmieniło od czasu umieszczenia przez was ostatnich komentarzy?

Leon Zawodowiec
@Weronika

Brak komentarzy jest raczej oznaką,że wszystko po staremu i nie ma widoków na lepsze , bo zero podwyżek , gdyż pan właściciel ledwo wiąże koniec z końcem,ludzie już ze sobą nie rozmawiają,bo nie wiadomo z kim się rozmawia-masa życzliwych kolegów , którzy nie wiedzieć po co i za co porozmawiają o tobie z przełożonymi etc. etc. ,więc o czym tu pisać ?Bagienko jak było tak jest, a może troszkę większe.

Weronika

Firma REMY na swoim koncie posiada już kilka nagród. Znajdziecie je pod linkiem obok http://remy.com.pl/?page_id=96

Leon zawodowiec
@Weronika

i na tym koniec droga Pani...

Mój znajomy pracował w tej firmie. Z zarobków nie był zbyt zadowolony, ale warunki pracy ok, więc został. Problem pojawił się, gdy musiał nagle kupić nowe auto, bo nie miał odłożonych pieniędzy. Wtedy mu pomogłam, Tobie też mogę (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o REMY - Głogów

• Jak się pracuje w REMY?

Zobacz opinie na temat firmy REMY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMY?

REMY
1.9/5 Na podstawie 67 ocen.
  • żukowicka 1
    67-231 Głogów