Spółdzielnia Meblarska RAMETA

Racibórz

Opinie o Spółdzielnia Meblarska RAMETA

2009-02-08 15:47
ciezka praca. walczmy o większe zarobki
hojo 2011-03-23 18:57
pracownicy!!! uciekajcie z tej [usunięte przez moderatora] firmy!!! niszczy zycie ludziom...
Anonim 2014-09-22 13:44
Wyzysk, wyzysk, i jeszcze raz wyzysk, nie wspominajac o pożal się Boże osobach zwanymi " kierwonikami " , majstrami czy brygadzistami. Buraczane gamonie.
Helmeden 2015-01-02 21:25
Najniższa krajowa, praca na 3 zmiany, zero dodatków, premii, słaba możliwość awansu... praca na chwilę lub dla zdesperowanych. Najgorszy dział ? Tam gdzie kierownikami są kobiety, szczególnie Pani kierownik W ze szwalni, nie znająca się na niczym :)
Adam 2016-10-12 11:32
Z drugiej strony, osoby montujące meble i Tapicerzy mają szanse na lepsze zarobki tyle tylko że nie w Raciborzu. Sam znam kilka firm, które uparcie szukają osób za stosunkowo lepsze warunki finansowe natomiast wiąże się to z przeprowadzką do innego miasta. Niestety coś za coś.
Basia 2017-01-11 12:33
Praca w tej firmie to jedna wielka patologia.Zmuszanie niepelnosprawnych do pracy niezgodnie z przepisami BHP i zwykle gnojenie ludzi to po prostu norma.Nakazywanie ludziom by pracowali w soboty i po godzinach na czarno,placenie lewymi pieniedzmi to smutna kryminalna rzeczywistosc.
Zostaw swoją opinię o Spółdzielnia Meblarska RAMETA - Racibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Meblarska RAMETA