Opinie o Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie Sp. z o.o. w Warszawa

Martysia Nowy wpis

Teraz szukają inspektora ds. prowadzenia postępowań administracyjnych w dps. Pożądany jest ukończony kierunek administracja, ale czy inne kierunki też ewentualnie wchodzą w grę? Poproszę o info, ile taki inspektor może dostać pensji.

Już prawie dobiega końca nabór na Starszego inspektora, starszego specjalistę w obszarze ds. wydatków budżetowych w Dziale Finansów i Księgowości. Ale może już na przyszłość chciałbym wiedzieć dlaczego wymagają zdolność do szybkiej nauki i zdolności do pracy pod presją czasu? Czy to oznacza brak czasu na wdrożenie nowego pracownika, a później narzucanie jakiegoś określonego tempa pracy?

Były Nowy wpis

W tej firmie liczy sie tylko temp tempo tempo. Ja osobiscie bylam " uczona" jakies 30 min i odrazu zostałam posadzona na okienko. W kazdym dziale nie stety praca wyglada tak samo. Pracownicy sa mega utyrani, obowizaków przybywa, terminy gonia. Nie polecam nikomu pracy Wcpr, szkoda zycia

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Inspektor można liczyć na 4500 PLN. Czy to prawda?

Nie

Kamila

Skoro to nieprawda to ile można w takim razie na rękę zgarnąć?

Bo to brutto

Kwota 4500 jest brutto.

@Bo to brutto

Aa... I w sumie to taka stawka już na zawsze jest czy raczej po czasie się zwiększa? Raczej na coroczną podwyżkę można pewnie liczyć, co nie?

Byly
@Kamila

To zależy czy na etat czy na zastępstwo. Na etat jest 4tys brutto. Po 3 miesiącach przyznawany jest "dodatek motywacyjny" w zależności jaki dział sa inne dodatki.

@Byly

Jasne rozumiem, czyli jest jakiś szczególnie doceniany dział w takim razie, skoro zróżnicowanie takie jest? Któryś byłby polecany czy jeśli chodzi o atmosferę pracy to raczej wszystko byłoby tożsame?

Były Nowy wpis
@Kamila

Najlepiej jest na Lipińskiej to jest głowna siedziba. Maja wyższe dodatki i normalniejszą armosferę. Proponuje wpisać w googla każdą z lokalizacji i poczytać kometarze interesantów

Czy Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nick nick

Zależy jaki dział.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierownik w Zespole ds. Zawodowej Pieczy Zastępczej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ka

Całymi dniami plotki i donoszenie. Szefowa obgaduje jednych pracowników do drugich, wyciaga informacje i wprowadza straszna atmosfere. Samej pracy nie jest dużo. Mimo to niektórzy przychodzą do pracy o 7 i notorycznie wychodzą grubo po godzinach, za co nie jest płacone ani do odbioru. Więc proszę nie pisać głupot, ze gdyby chciało się pracować... Pracownicy między sobą ciągle się namawiają ze nikt tu nie chce pracować, że trzeba zgłosić do sądu pracy i PIP. Dlaczego kilka osób zatrudnionych już po pierwszym dniu zrezygnowało?? Trzeba zacząć OD SIEBIE. KULTURA I POKORA.

@Ka

Niesty potwierdzam. Niektórzy kierownicy mają klasę inni nie. Plotki, zbieranie informacji, brak kultury od jednej kierowniczki. Większość kierowników jest "normlana" nie wywyższa się. Jedna na pewno.. Jest obcesowa, zero taktu i tylko kontrolę o 15:59 czy pracownik jest jeszcze w pokoju czy nie. Na dodatek dodatki motywacyjne i ich wysokość zależy od relacji z kierownikiem a nie od zaangażowania pracownika. C(usunięte przez administratora)

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Beata

Tak

Iza

@ka czyli nadgodziny nie są płatne tak?

Dlaczego moja odpowiedź została usunięta? Czyżby szczera opinia była nieodpowiednia dla tej firmy?

Grażyna

Wystarczy chcieć pracować, a nie będzie powodu do narzekania bo to dobry pracodawca.

Ex

Dział Stołecznego Centrum Osób Niepełnosprawnych to śmiech na sali. Ciągle plotki nakręcane przez szefowa działu, kłamstwa i obgadywanie. Nakręca cały zespół. Pracownicy którzy donoszą o godzinami siedzą w gabinecie szefowej dostają 30% dodatku ???? Zero klasy i kultury, zwykły (usunięte przez administratora) Naprawdę nie polecam pracy w tym dziale WCPR

Barbara

poświęcaja się zakupom. Jestem doświadczonym pracownikiem w trakcie kwalifikacji na pracownika socjalnego. Na studiach i szkoleniach nigdy nas nie uczono, żeby w godzinach pracy robić sobie prywatne spotkania i chodzić na zakupy. A te panie robią to nagminnie!!! Pani z rejonu Bemowa regularnie odwiedza sklepy ale nie ma czasu na wywiady, przez co dzieci znajomej nie dostają pieniędzy (podstawa jest wywiad środowiskowy). W tej sprawie kilka osób szykuje pismo do ministerstwa, by ukrócić paniom samowolę a czas pracy przeznaczyć na PRACĘ a nie na własne interesy. Szanowni Państwo, wiele jest osób poświęcających się swojej pracy, Ale o WCPR słyszy się wiele złego i to nie od dziś.

swietny klimat cudowni ludzie wiedza co to poświęcenie

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie Sp. z o.o. - Warszawa

Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Piękna 20
    00-549 Warszawa
  • NIP: 7831715892 KRS: 0000520145

Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie Sp. z o.o.