IOW Trade Sp. z o.o.

Opinie o IOW Trade Sp. z o.o.

anonim 2009-02-08 19:55:16
trzeba byc bardzo aktywny ambitni ludzie
NONE 2009-11-16 13:26:33
Jakie sa mniej wiecej zarobki?????????
Domino 2015-12-08 16:11:06
Śmierdzi tam w biurze. śmierdzą zarobki, atmosfera i sam Szef Polski i Niemiecki.
qwerty 2016-09-08 21:21:07
Rozmowa z Prezesem, Dyrektorem i Kadrowa.
Podczas negocjacji ustalone z Prezesem 6.000 brutto jako płaca zasadnicza, po czym na ostatnim spotkaniu zmienia na 5.000 brutto argumentując ze zle zrozumiał. Dyrektor jak usłyszał ze szóstka w podstawie to powiedział ze to więcej niż on ma.

Umowa na 3 msc okresu próbnego, pozniej rok następnie na czas nieokreślony.

Na okresie próbnym premia dodatkowa w wysokości 2.500 brutto. Pozniej podstawa + prowizja ze sprzedaży. Podobno miałem przejąć obowiązki jakiegoś starego handlowca który sie wypalił. Na pytanie jakie prowizje generował nie uzyskałem odpowiedzi.

Praca w całej Polsce, 4 dni w delegacjach. Auto to oklejona Kia Ceed Kombi do użytku prywatnego.

Z benefitów medicover + multisport

Prowizje chcieli ustalać po podpisaniu umowy co juz jest zadziwiające, to samo z planem.

Sporo młodych pracownikow zaraz po studiach ze stażem roku, półtora reszta to stara gwardia.

Moje odczucia mało korzystne, kokosów raczej nie zarobisz.
Zostaw swoją opinię o IOW Trade Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IOW Trade Sp. z o.o.