Opinie o Cebi Poland w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cebi Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cebi Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cebi Poland w Sosnowiec

Nikt

Od początku pandemii zwolniło się mnóstwo osób. - Dział logistyki - 6 osób odeszło - Dział handlowy - 1 osoba odeszła - Dział BHP - 1 osoba odeszła - Dział Techniczny - 4 osoby odeszły - Dział Jakości - 3 osoby odeszły - Magazyn - 2 osoby odeszły - nie liczyłbym wózkowych, bo ci uciekają po kilku dniach - Dział Księgowości - 1 osoba odeszła, ale to Główna Księgowa która była od początku istnienia tej firmy - Dział kadr - 1 osoba odeszła - Dział IT - 3 osoby odeszły - Dział Produkcji - oprócz nieskończenie wielu pracowników liniowych odszedł Kierownik Produkcji który przepracował tam kilkanaście lat - Dział UR - odeszło 2 Kierowników utrzymania ruchu Na ich miejsce w większości nie zatrudniono nikogo rozdzielając zadania czasem przypadkowym osobom. Dział HR robi co może żeby zwalniało się coraz więcej osób, a zatrudniając nowych na "dzień dobry" obiecuje warunki których nie dotrzymuje. W firmie on-boarding i off-boarding nie istnieje. Zatrudniłeś się? No to teraz sobie radź jak możesz, zwalniasz się? Jesteś naszym wrogiem. Tak złego zarządzania ta firma nie miała. Wprost ciężko uwierzyć jak absurd goni absurd. Jeśli masz jeszcze jakieś ambicje to szybko podetnie Ci skrzydła.

@Miła

3200 zł netto płacą samej pensji zasadniczej, czy to już z premią lub dodatkami? I też nie wynika z wypowiedzi na jakim stanowisku i dziale. Tylko, że to ponoć mniej, niż rok temu. A właśnie rok temu, Młodszy specjalista ds. obsługi pracowników, miał proponowane wg. ogłoszenia 3 800–4 500 zł brutto. Zresztą, co stoi na przeszkodzie, by ubiegać się o podwyżkę?

Kontrola

A Panie w białych koszulkach są na zakładzie dla ozdoby?? Poza plotkowaniem i pokazywaniem pazurków mają jeszcze jakieś obowiązki??? I 8 godzinny czas pracy też chyb nie obowiązuje

@....

Można wiedzieć, ile macie przerwy? Wszyscy mają taką samą ilość odpoczynku, palacze, niepalący, panie w pomarańczowym? Nie chciałbym mieć mniej przerwy tylko dlatego, że nie palę.

Lucek

Słuchajcie jest rewolucja! Jeden gość awansował i jest kierownikiem produkcji i utrzymania ruchu. W sumie to był już kierownikiem kontroli jakości i technicznym, więc w sumie jeszcze zostanie główną księgową i kierownikiem magazynu i firma uratowana!!! Ten nowy generalny to jednak geniusz!

Matt
@Taka

Dlaczego w dziale HR nie popytasz? Chyba każdy pracownik może w godzinach pracy zapytać, czy zgłosić coś, co wg. niego nie gra?

Nikt

Kura
@Nikt

Nie przesadzaj .Nie jest tak tragicznie rotacja jak w każdej firmie .Znam osoby które bez kwalifikacji są tam na stanowiskach (ale się nie zwalniają i trzymają się stołka za wszelką cenę) Ty też pracujesz Po prostu osoby ambitne szukają pracy ,A reszcie to co jest wystarcza .Ot i cala tajemnica.

Teresa
@Nikt

Tak szczególnie ten pierwszy z kierowników UR który się zwolnił wybitny fachowiec,

Gosc

Bo to prawda

Kriss
@Nikt

Wytłumacz zdanie o Magazynie.Dlaczego wózkowi uciekają po kilku dniach..?.Jakie stawki oferuje się wózkowym na umowie zleceniu?Pozdro

Miła Nowy wpis
@Nikt

Hejka, dawno nikt już nie pisał co się teraz wyrabia w Cebi, odkąd kierownikiem zakładu został Staino , jest jakiś dramat, Mniejsze wypłaty , większe wymagania (usunięte przez administratora) i zastraszanie pracowników Wraz z zatrudnioną nową księgową i panem z logistyki nieźle im wychodzi okradanie pracowników wypłaty są okrojone doszczętnie ze wszystkiego od stycznia tego roku zarabia się mniej niż w zeszłym roku, a kierownik zamiast zamiast wstawić się za pracownikami to myśli tylko o Sobie żeby nie spaść z krzesła. Istny skandal to co nam proponują żeby znowu zrobić z nas pośmiewisko na całą Polskę . Pracownicy, wy też się obudźcie za 3200 Chcecie pracować!!??

@Miła

Nie wiem czy dobrze rozumiem, że te mniejsze wypłaty są za te same obowiązki i tę samą ilość godzin? Chciałem właśnie aplikować jako specjalista ds. obsługi klienta jakby się coś zwolniło, znalazłem stare ogłoszenie. Wiadomo ile idzie wyciągnąć na tym etacie za panowania nowego kierownika? Piszesz tu o jakimś zastraszaniu, a przecież firma sama oferowała partnerskie relacje i przyjazną atmosferę, a to dwie różne rzeczy.

GimiGimi Nowy wpis

Wszystko było by w porządku gdyby nie fakt że jedni pracują drudzy walą w (usunięte przez administratora) a i tak zarabiają tak samo... Panie kierowniku może najwyższy czas zacząć wyciągać z tego jakieś wnioski.

Co jaki czas w Cebi Poland można ubiegać się o podwyżkę?

....

Na początek stawka minimalna by sie przydała Zakład biedny nie ma pieniędzy na podwyzki

@....

Widzę po opiniach, że macie tutaj sporo działów. Będę wdzięczna jak ktoś podpowie jakich stanowisk miałaby dotyczyć ta najniższa krajowa. Mnie najbardziej interesuje dział handlowy. Handlowcy na jakie wynagrodzenia mogą liczyć?

Ilona

A te pieniądze, za które urządzano delegacje to na co były przeznaczone? Na jakieś integracje albo premie? Jak to co opisujesz przekłada się na warunki zatrudnienia? Czy przez to gorzej Wam się pracuje?

To co z warunków zatrudnienia wymagałoby Twoim zdaniem poprawy? I jak z nastrojami pracowników w firmie, takie imprezy pomagają w robocie?

Cebi Poland prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowy / Księgowa. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Do kandydata

To zależy na jakim stanowisku się pracuje

Kontrola

Miła
@Kontrola

Te panie w bialych koszulach zwane jakością to naj wieksza porażka tej firmy one pieniądze niewidomo za co biorą , takie pomiary w innych firmach to one powinny wykonywać lub liniowa bo to do ich należy a nie do pracowników tyle maja do roboty a nie dopiepszac się do pracowników jak audyt się zbliża

....
@Miła

Porządek z paniami w białych koszulkach zrobiony...brawo Panie kierowniku Teraz by się przydało z paniami w pomarańczowych zrobic bo więcej czasu spędzają na palarni niż na hali..

@....

Ludzie odchodzą z kluczowych stanowisk żeby na miejsce 3 zatrudnić 1. Oj będzie się działo za jakiś czas. Bądźcie gotowi.

Angela
@Kasia

To się wiąże chociaż z jakimiś wyższymi zarobkami, jak więcej obowiązków ktos ma? I co się według Ciebie ma dziać dalej z tym?

Lucek

Irena
@Lucek

A to firma ma jakieś problemy, że trzeba ją ratować? Co do tego awansu to często tu się awanse zdarzają czy raczej częściej z zewnątrz kogoś biorą na wyższe stanowiska? Podpytuje, bo w innej opinii widziałam, że zarobki raczej słabe

DM
@Lucek

Jego poprzedniczką też była odpowiedzialna za produkcję i za UR. Tutaj jeszcze dochodzi kwestią tego za co był odpowiedzialny wcześniej a co pozostało pod Jego nadzorem. Kierownikiem jakości ani działu technicznego już przecież nie jest. Z Twojego wpisu moznaby wywnioskować, że jest odpoweidzial y za wszystkie te działy naraz.

Ciekawy

A co w tym złego, że awansować może osoba z firmy zamiast miałby przyjść ktoś z zewnątrz nie znający realiów pracy tutaj? Jak to w ogólności jest, ogłasza się z wyprzedzeniem, że chętni mogą się ubiegać o określoną posadę, później rozmowa, weryfikacja kwalifikacji i dotychczasowych osiągnięć w firmie?

Taka
@Irena

Możesz powiedzieć coś o zasadach wczasow pod grusza ? żądają do nich informacji o dochodach na członka rodziny?

Matt
@Taka

Anula

Aktualnie jestem w trakcie szukania pracy i przypomniałam sobie, że oni szukali jakiś czas temu kontrolera jakości. Kojarzy ktoś tę ofertę? Na jakim systemie tam się pracuje, bo tylko o tej obsłudze komputera było?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Cebi Poland? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Smart Worker

Brygadówka 8h jest najgorszą formą zniewolenia pracownika. Pamiętajcie że muszą wam dać aneksy i to wy musicie podpisać akceptację przejścia. Z umowy zmianowej na umowę brygadową. Bez podpisu dają wypowiedzenie albo genialny pomysł upadnie. Od was zależy czy zostaniecie (usunięte przez administratora). To bardzo ważne.

@Smart Worker

To chcą w zakładzie wprowadzić 4 brygadówke ? Ciekaw byłem jak tam w Cebi wygląda sytuacja ze stawką teraz itd. Sam odszedłem ponad rok temu i nie żałuję. Polecam zmienić otoczenie bo nie warto się męczyć

Agata

czyli za Twoich czasów nic takiego się nie zapowiadało, że jesteś zaskoczony? A jak długo tu robiłeś i jak wtedy praca była zorganizowana?

Emilia

Jakie były powody twojego odejścia? Coś związanego z pracą? Rok to wcale nie tak długo. Jaka atmosfera pracy panowała między pracownikami? Pozytywne relacje?

@Emilia

Pozytywne, z ludźmi problemów nie było. Małe zarobki i brak perspektyw na większe . Mówiąc małe mam na myśli najniższą krajową, oczywiście wymagania coraz większe, coraz więcej różnego rodzaju zmian jakościowych bo klient wymaga ale zero wynagrodzenia za zaangażowanie dla pracownika. Małe premie, wręcz wiejące kpiną. Praca stabilna, ale słabo płatna.

Dominika

Wiesz, jakby nie patrzeć to oczekiwania są różne, co ty rozumiesz przez małe zarobki? Co do perspektyw i ich braku ewentualnego, to zastanawiam się, skąd taki wniosek. Nie akceptują prób negocjowania np.?

Daro lew

Witam , dostałem ofertę pracy na wózek widłowy czy jest ktoś w stanie powiedzieć na temat zarobków :D

Ilona

Super! A możesz napisać coś więcej? Rozumiem z twojego komentarza że polecasz żeby starać się tutaj o pracę. Możesz napisać dlaczego konkretnie warto? Jakie są zalety pracy tutaj?

Renata

Już dawno powinni wprowadzić system 4 -brygadowy . W biurze nie wprowadzą

Obserwator upadku

Brakuje ustawiaczy. Na rozmowę o pracę każdy ustawiacz po usłyszeniu stawki wychodzi ze śmiechem na ustach i brwiami w górze. Za to pani kierowniczce nie przeszkadza to żeby planować 4 brygady. Otóż ludzie którzy zostali odejdą. Będzie musiała sama ustawiać maszyny i zmieniać formy.

Marzena

Szukają od zaraz planistę produkcji. Dowiem się od Was, jakie stawki? Coś poza wypłatami z Funduszu Socjalnego przewidują z benefitów? @Produkcja, no raczej pisząc tutaj nic nie wskórasz, wpisz swoje pytanie w gogle.

Produkcja
@Marzena

Zgłoszenie do pip wysłane. Mam nadzieje ze zainterweniują.

Ryszard
@Produkcja

Muszą przyjechać, a ci co stawiają maszyny bez odciagów, do ukarania, czyli kierownicy, mało tego trzeba równiez wykonac pomiary środowiska pracy dla maszyn, po uruchomieniu, o wynikach poinformowac pracowników.

Produkcja

Czy to normalne, że wstawiają maszyny a później robią odciągi? Przecież nas trują! Na całym zakładzie śmierdzi! Gdzie mogę zgłosić to?

Cebi Poland poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w Sosnowiec. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Mariuszka

Jesteście śmiech na sali po prostu ☺️☺️☺️

anana

Można by było duzo pisać o tej firmie. prawda jest taka, jak rządzil poprzedni Kierownik bylo tam inaczej, lepiej,. ludzie byli szanowani wysluchani, a panie liniowe pracowaly tak jak sie nalezy- bo niestety sa dzialy na ktorych panie liniowe nie robia nic procz zlego traktowania swoich pracownikow. Pracownik (usunięte przez administratora) a i tak fige dostaje, zero szacunku. Pani kierownik jak rowniez lider moglby sie bardziej zainteresowac kazdym dzialem i zorientowac co sie na nich dzieje. na szczescie jestem bylym pracownikiem ale wiele razy stosowano w stosunku do mnie nie zbyt mile wrecz chamskie odzyski m.in. ze strony pani I.D. Pamietajcie ze ludzie przyszli tam do pracy,zarabiaja grosze ale i daja z siebie wszystko aby firma sie kulala, i nie zaslużyli sobie na pogarde

Magma

Witam. Czy może mi ktoś udzielić informacji na temat zarobków? Zajmuje się lutowaniem twardym. Jak to wygląda finansowo?

Zostaw merytoryczną opinię o Cebi Poland - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Cebi Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Cebi Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cebi Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 0 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cebi Poland
2.5/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Wygoda 9A
    41-208 Sosnowiec