Opinie o Cebi Poland w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cebi Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cebi Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cebi Poland w Sosnowiec

Cebi Poland ma teraz aktualne oferty pracy w Sosnowiec. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

HR CONSULTING

Najniższa krajowa . Do cebi idzie pracować najgorszy sort pracowników którzy zostali wyrzuceni z zakładów ościennych . Do tego emeryci oraz osoby ( 26 - ) na studiach . Nikt nowy nie wiąże przyszłości z tym cyrkiem . Jezeli jakimś cudem jesteś ambitny i coś potrafisz to będziesz robił/robiła robotę swoją i innych . Bo liderzy nie potrafią zrozumieć pewnych rzeczy .

Iwona
@HR CONSULTING

Czego liderzy nie potrafią według Ciebie zrozumieć no i jak to wpływa na pracę szeregowych pracowników? Jakie tu są stawki w ogóle że tak srogo oceniasz firmę?

Nerwowa
@Iwona

Stawka minimalna na produkcji, najwyższe starzowe po 10 latach to 350zł. Liderzy nie rozumieją że praca obserwowana "z boku" nie pokazuje realnie jaka ona jest. Stanowiska ustawiane według liderów nie patrząc na to jak pracownikowi będzie wygodniej czy wydajniej. Plotki i pomuwienia żądzą każdym działem. Brak komunikacji międzi dołem a górą i na odwrót. Jak przelożony Cię nie lubi nie podpisujesz się jej/jemu to pretensje to najmniejsze czego możesz oczekiwać.

HR Lean comediant
@Iwona

Czytaj ze zrozumieniem. Jesteś dobry to nagroda będzie robienie pracy swojej i innych osób za te same pieniądze. Jesteś słaby to robisz minimum za te same pieniądze, do tego wszyscy pomagają bo się nie wyrabiasz. Taka polityka prowadzi do wyniszczenia ambitnej / lepszej / szybszej jednostki . Pracujesz 10 lat i ogarniasz duuuzo - przychodzi łebek i zarabia tyle samo robiąc 35 % tego co ty. ( Na pytanie jak to możliwe odpowiedź brzmi : bo nikt nie przyjdzie za stawkę niżej ) Gdzie tutaj motywacja ? To prosta droga do "Cichej rezygnacji " panującej w tych czasach. Kiedy Cebi zrozumie podstawowe prawo? Dobry pracownik to dobrze opłacony pracownik.

@HR Lean comediant

Koleżanka we wcześniejszym wpisie napisała, że macie stażowe, no i co złego w tym, że sobie nawzajem pomagacie, czy nie tak to powinno wyglądać, by robota szła naprzód? Zastanawiam się, jak rozbudowany macie socjal, czy jest np. darmowy transport i ile mógłbym zarobić, jako młodszy specjalista ds. sprzedaży? Niestety nie podali stawki w ogłoszeniu...

HR fake social
@Marek

Pracownik 1 ma wykonać swoją robotę i robić resztę dnia za pracownika 2 bo ten nie potrafi zrobić swojej roboty? Zaznaczam że 1 i 2 robią za te same pieniądze. Widzisz tutaj sprawiedliwość? Dlatego jedynki się zwalniają i zostają same dwójki .

@HR fake social

A kierownictwu nie przeszkadza, że osoby lepiej oblatane z pracą się zwalniają? Nie próbują zatrzymywać jakimiś awansami / podwyżkami?

W dniu 22-23 -05 -2021 -znów rodzina i konkubina

Ból doopska
@Renata

Jak Cię swędzi to się podrap? Nie odpowiada wam to, że nie dostajecie weekendu to się zwolnijcie. Wszyscy tylko potraficie zazdrościć zamiast zmienić coś w swoim życiu. Już to widzę jak macie wyższe stanowisko w pracy i nie pomagacie swojej rodzinie.

@Renata

Renata, dziękuje za ten wpis. Ta informacja wiele zmieniła w moim życiu i pozwoliła spoglądać na świat z zupełnie innej strony

Ciekawa
@Renata

Urzekła Nas Twoja histeria wizyta już potrzebna u specjalisty z tego powodu czy jeszcze

KIBIC
@Ciekawa

Mów za siebie (skąd te nas) ,Z tego co czytam to puściły Ci nerwy czyli zabolało. Wychodzę z założenia że ze świnią przy korycie nie wygrasz ona zawsze ma przewagę, Miłego dnia życzę .

tede
@Ciekawa

To nie histeria tylko przekaz że zakład nie jest waszym prywatnym podwórkiem, Ale wiem ze nie zrozumiesz,

@Ból doopska

Ty już się nie możesz podrapać bo Ci dłoń wpadnie.

Nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem testu Szkoda czasu .

Spoko
@Renata

Jak ktoś się nie nadaje do pracy w tygodniu to w weekend tym bardziej się nie będzie nadawać i go 4 litery będą bolały, że ktoś inny przychodzi . :)

Spoko
@Renata

Jak ktoś ma lewe ręce do roboty w tygodniu to w weekend tym bardziej się nie nadaje do niczego. Nie smuć się na pewno do czegoś jesteś przydatna :)

PF "HIGH HOPES"
@Andrzej

Panie Józku, Pan się nie boi! Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija.

PF "HIGH HOPES "

Czy czujesz się lepiej, Czy nadal tak samo? Czy zrobi Ci się teraz lżej, Gdy masz kogo obwiniać?

Suru
@Renata

Okropny zakład Liderzy powinni mieć robine testy psychologiczne same idiotki

@Suru

Co z nimi jest nie tak ?;(

Suru
@Dominika

Dużo można napisać p.B wojskowa wariatka p.Cz znęca się na ludźmi psychicznie jak im ktoś nie pasuje wyrzucają na inna linie pracownicy nic nie mowiom bo się boją bardzo mnie to dziwi

@Suru

I nie odchodzą pracownicy tylko nadal pracują w takich warunkach?;(

Oaza
@Suru

Pani B (usunięte przez administratora)Stelmach się zwolnił to teraz musi dywany rozkładać kierowniczce żeby nie zauważyli jej nic nie robienia

Ryki Martin

Firma poszukuje ludzi z bardzo dobrym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze .

@Ryki Martin

A można prosić o konkretną informację, jakie pieniądze oferują? Zwłaszcza nowym pracownikom na start.

HR menager low bait

Nie wiadomo dlaczego firma dąży do wyniszczenia pracowników . Śmieszne stawki dla pracowników specjalistycznych - ustawiacz , lider , liniowy ,woskowy. Owi pracownicy kładą wypowiedzenia i góra w szoku xd . Po zapoznaniu się z tą "firmą" stwierdzam że czeski film to lekkie niedopowiedzenie .

Cebi Poland prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowy / Księgowa. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Górnik zapylenia

BHP czepia się jak nie masz odblasku ale zapylenia na rozdmuchiwarce już nie widzi . Praca tam jest niebezpieczna dla zdrowia .

Pracownica z nad brynicy

Żeby zatrudnić nowego wozkowego trzeba dac stawke wyższą niż mają 5 letni pracownicy . Ta firma jest źle zarządzana i szykuje sie kolejny strajk .

@Pracownica z nad brynicy

Jak on będzie wyglądać? Nie pójdziecie do pracy?

Ola

Dostałam ofertę pracy jakie są zarobki?

Ty
@Ola

Dostałaś ofertę, ale nie wiesz ile będziesz zarabiać? Tylko w Cebi! Kadrowa jak z nią nie ustalisz nic na piśmie to cię tak zrobi, że będziesz szukać od pierwszego dnia nowej pracy. Nikt tam nie jest tak fałszywy jak ona.

@Ty

Hmmm, opiszesz co takiego się stało w tej sytuacji między tobą a kadrową? W jaki sposób cię wrobiła?

@Leszek

Jest fałszywa dla wszystkich . Nie jedna osobę zrobiła w (usunięte przez administratora) . Cel -niszczyć nie budować.

Iza
@Ty

Mylisz się kula jest jeszcze lepsza specjalistka.

Mikołaj
@Iza

Mogłabyś napisać coś więcej? O co dokładnie chodzi? Coś się nie zgadza? Warto pisać więcej informacji żeby wszyscy zainteresowani poznali opinie o firmie.

Lalala
@Ola

Nawet tam nie idźcie tragedia ten zakład dawno powinien nie istnieć układy układziki dobrze żyjesz z liderka to masz wszystko przymknie oko nawet jak normy nie masz jak cie nie lubio tak cie zagnembi

Rafi

Obłudna jakich mało uśmiechnie się a nóż w plecy by Ci wbiła okropna kobieta i do tego zakłamana idziesz wyjaśniać sytuację przekręci uda głupia i powie coś innego

Dominika

Co zrobiła, bo wymazali ten fragment?

@Rafi

To widzę, że nic się nie zmieniło w tej firmie ..

Bghkhg

Pani kierownik wychodzi co 15 minut na papierosa a pracownikowi zabrania. Przykład się bierze od przełożonych.

Hihihi

????

@Hihihi

Co Cię tak dziwi? To nieprawda?

Bsnsjjd
@Bghkhg

I siedzi tam godzinę bo nie ma nic innego do roboty

Kierownik
@Bghkhg

Zostań kierownikiem . Wtedy też bedziesz tak mogła .

@Bghkhg

To nie macie tam przerw? Wiadomo że nie można co 15 minut iść, no ale jednak chyba jakieś przerwy są?

@Leszek

Nie dla każdego.ilosc przerw i stanowisko pracy ,zależy od tego ,jak głęboko wejdziesz w tylek przelozonej/go

@Kierownik

Wszystkie miejsca na kierownikow w doopie przełożonych juz zajęte!

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Cebi Poland? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 10 lipca

pracownica

na zasadach typu : minimalna krajowa pasuje to podpisuj zlecenie i eeesssaaaa byq

Papierosek

Jak długo można ciągnąć fajki od pracowników,kazdy ma swoje i jeszcze musze zapewnić papieroska Pani K. Codziennie rzuca palenie ... aż wstyd. Nieadekwatne do kompetencji.

Magdalena
@Papierosek

Aj i po co te uszczypliwości? :P A oprócz tych papierosków firma ma jakieś minusy jeszcze?? Czy jest okej i można składać cv?

Papierosek
@Magdalena

Magdalena możesz sponsorować jak lubisz ;) można by pisać dużo o wadach ,niedociągnięciach,braku utrzymywania podstawowych zasad i o braku odpowiednich kwalifikacji do powierzanych obowiązków. D.S to był gość na swoim miejscu,bez porównania,respekt do człowieka i szacunek.

Oaza
@Papierosek

Jedno dziadostwo zakład tragedia sami debile brak słów każdy wydział powinien być pod obserwacja

Krystyna
@Papierosek

Możesz napisać coś więcej o tych niedociągnięciach i nieprzestrzeganiu zasad? Skoro jako pracownicy zauważcie te błędy, moze warto pomóc przełożonej w ich zniwelowaniu, aby wszystkim się lepiej pracowało.

Miła
@Krystyna

Pomóc przełożonej??? Przeciez przełożona wszystko widzi A jak nie, to na pewno się dowie I nie trzeba pisać na forum

Janina
@Krystyna

Przełożona widzi i przyzwala na wszystko, a najbardziej chłopcom < 3

@Janina

Eeeee tam chłopcom...Ma też swoją ulubienice Jestem tylko ciekawa kiedy dostrzeże że ta ulubieńca nadrabia tylko gadką...

Janina

Masz rację, ciekawe jak długo da się urabiać

Jolanta

To ta "ulubienica" nic nie robi czy co? Jesteście pewni tego co mówicie?

Tajemniczy

Radziłabym badanie alkomatem pracowników, od wielu dziewczyn czuć alkohol

@Tajemniczy

Chyba od konkubiny po długim weekendzie

@Tajemniczy

Nie ma co się śmiać, to poważna sprawa. Jeszcze coś się komuś stanie i dopiero będzie... Ktoś już może coś z tym zrobił??

Edyta
@Jolanta

Piją bo mają za co .Myślę że to z radości po udanym strajku i tych wywalczonych stawkach.

Normalni
@Jolanta

A chłopaki przychodzą co mają swój świat. Swoje tablety i kolorowe słonie.... I mało tego są odpowiedzialni nie wiadomo za co . ..

Miła

Też tak sądzę

@Edyta

A może warto to gdzieś zgłosić? Firmie w ogóle opłaca się trzymać takich niewydajnych pracowników?

To musieliby zwolnić co 3go pracownika

@Normalni

jeszcze tak nie bylo żeby kierowniczka musiala zebrac jedzenie ,papierosy , leki,pieniądze, szkoda jej ... spi w aucie ... ale jak zwalnia za nic bo chce zaistniec to niech ma swiadomosc ze nic jej to nie da . To nie jej woicha , to Sosnowiec

M.M.M

Witaam Jak wygląda tam praca ciężko jakie normy do wyrobienia? Mam mieć tam rozmowe jutro.Prosze o szybka odpowiedz:)

Prezes

No to po słynnym strajku nadszedł czas zwolnień za ten strajk

@Prezes

Co to za strajk był? I jakie były jego efekty, oprócz tych zwolnień oczywiście.

Izabela
@Leszek

Sukces na miarę światową .Kto zarabiał ten dobrze zarabia a naiwni dali się podpuścić,

izabela

Zwalniają się kierownicy ,zmieniają się dyrektorzy ale Kula jest wieczna ., Ona się trzyma kurczowo jak pod napięciem.

Sylwia
@izabela

Kula nigdy nie będzie Danielem chociaż się tak czuje. Ale w głowie tylko powietrze,

Alicja

Dali małpie brzytwę. A raczej 2 małpom. Jedna jest łysa, druga kudłata. Mocno oczytane, ale bez praktyki. Powoli kończą eksperyment, ale skutki na razie marne. Takie rewolucje mogą się udać jak się jeszcze trochę szanuje człowieka. A to się czuję na odległość, że coś jest mocno nie tak.

Młody
@Alicja

Wreszcie ktoś robi porządek

Madzia

Ile wywalczyliscie podwyżek ?

Tomasz
@Madzia

To będą podwyżki? Każdy dostanie bez względu na zajmowanie stanowisko? Ciekawy jestem ile to wyniesie procentowo.

Strajk

Pracujecie za 2 klocki jak w kolo pelno magazynów

AGH -Silma
@Strajk

A kto tam pracuje za dwa klocki niech pierwszy rzuci kamieniem . Ci co najgłośniej krzyczą .

Afi

Ludzie wstyd na całą Polskę robicie za 16.7 brutto robić walić wypowiedzenia i tyle pełno pracy w Sosnowcu i okolicach a wy w jakieś strajki się bawicie co dadzą wam 300 zł podwyżki i będziecie szczęśliwi?

TAJPAN
@Afi

Nic nie zrobią ze swoim życiem tylko będą biadolić jak im ciężko . Każdy jest kowalem własnego losu ale do tego potrzebna jest odrobina odwagi i kreatywności . A może im to odpowiada to niech dalej w tym tkwią i plączą.

MAMBA

Osoby najniżej zarabiające to tylko część załogi. Jak byście ujawnili zarobki to znajdziecie takich powyżej 30 zł. I wcale ich nie mało , A kwalifikacje nie za wysokich lotów

Czy Cebi Poland organizuje staże dla studentów?

Stara baba

Oczywiście , można zobaczyć jak pracuje (usunięte przez administratora)bez godności :)

@Stara baba

Pracujesz w Cebi? Jak oceniasz tę firmę? Co jest największym plusem tego pracodawcy, a co ewentualnie mogłoby się zmienić na lepsze? Opowiesz mi jaka atmosfera panuje w zespole? :)

@Leszek

Czy ty jesteś ankieterem czy sondujesz co słychać na produkcji a robisz w biurze. Wszyscy piszą jak jest a ty ciągle znaki zapytania. Coś mi tu śmierdzi,

Stara baba

Nie , ale organizuje strajki

Zostaw merytoryczną opinię o Cebi Poland - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Cebi Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Cebi Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cebi Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 0 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cebi Poland
2.5/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Wygoda 9A
    41-208 Sosnowiec