GRUPA PDS

Opinie o GRUPA PDS

anonim 2010-02-25 14:25:27
Swietna firma, najlepszy na swiecie pracodawca !!! Goraco polecam
anonim 2010-03-22 20:19:52
a wiec,dno,umowa zlecenie dopuki nie sprzedasz 30 szkolen firmom,podczas trwania um zlecenie nie masz zadnej podstawy tylko prowizja,nie normalne,a obiecywali 2-5 tys.....pracowalam 4 dni......
anoanonimowa 2010-04-05 19:42:12
masakraa... nie polecam ,umowa zlecenia ,szkolenia ktore sprzedajesz nikt nie chce brac ,nie ma zadnej podstawy ,atmosfera kiepska ,szef duzooo obiecuje ale to co on mowi nie jest prawda!!!! nie polecam !!! masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
johny 2010-04-24 14:12:42
TOTALNA nieuczciwość!!! Będą wam gadać 1000 netto plus prowizja od sprzedaży. A jest tak, że w pierwszym miesiącu sama prowizja, a w kolejnych owszem 1000 netto, ale w tym trzeba sprzedać 25 produktów po 450 zł. Dopiero 26 sprzedany produkt da zarobek z prowizji. Ale fakt jest taki, że jeśli się jest nie wiem jak dobrym we wciskaniu przez tel. to więcej jak 15 produktów się nie sprzeda. Więc zarobki na miesiąc w granicach 200 zł. MASAKRAAAAA !!!! Nie polecam. Szkoda czasu dla oszustów! Rotacja tam jest taka, że podczas pracy przewija się ok. 20 osób na rozmowach (dzień w dzień)
pracus 2010-04-28 10:41:09
Dobry handlowiec odnajdzie się bardzo szybko w tej firmie. Wystarczy dobrze sprzedawać, aby zarobić fajne pieniądze. Oczywiście 5000 zł to nikt tu nie zarabia, ale 2000 zł netto można wyciągnąć
anonim 2010-04-29 21:33:51
Odradzam! oszustwo! chora atmosfera duża rotacja, głupie baby które tam pracują ,fałszywe!! szef dużo obiecuje ,ale nic prawie nie jest prawdą od 26 produktu sprzedanych dopiera płaca ,wiec maksymalnie możesz zarobić z podstawą 1200zł!!! w dodatku szef jak ktoś chce zrezygnować to namawia go wręcz jest upierdliwy bo ciężko mu znaleźć pracowników jest tam kolo 20 stanowisk pracy , gdzie pracuje już ok 10 osób ,a rekrutacje prowadzi od stycznia ,czyli przez ok. 5 miesięcy nie możne znaleźć 10 pracowników!!! na rozmowie wogole ściemnia ze cie wybrał z 40 osób!!! odradzam!!
anonim 2010-05-06 16:55:41
atmosfera superrrrr. pracuje tam 19 osób. w drugim miesiącu można wyjść ok 1600 netto nie mając nawet wielkiego doświadczenia w handlu.
anoanonimowa 2010-05-08 21:43:26
bzdura!!! ja pracowałem 2 miesicie o zarobiłem w pierwszym 500zl a w drugim 800 zł!!!!! nie polecam!! zrreyzgnowalem odrazu!!!
anonimowaaaa. 2010-05-12 16:41:25
świetna atmosfera i warunki też ok. na początku jest trudno jak to w nowej pracy ale szybko idzie się odnaleźć.
anonim 2010-05-13 21:19:33
kiepska atmosfera !!! nie polecam!!! ludzie fałszywi!!!mało płaca zrezygnowałam po tygodniu!!!
anonim 2011-05-07 15:55:49
Fajnie jest brać pieniądze za darmo. Wśród tych wypowiedzi widać, kto szuka pracy, a kto frajerów, którzy im będą płacić najlepiej za czatowanie i bumelkę. A żaden z drogich anonimów nie potrafi podpisać się pod swą wypowiedzią. Brak słów
anonim 2011-05-18 14:34:14
Pani Izo i po co kłamać ?

Pracowałam solidnie przez miesiąc i dostałam niecałe 600 zł! Całe 8 godzin dziennie dzwoniłam i wciskałam te szkolenia ale firmy rezygnują bo znajdują te same szkolenia 3 RAZY TANIEJ. Człowiek się napracuje a nic nie zarobi. O bumelowaniu nie ma mowy - szef chodzi po sali albo podsłuchuje rozmowy u siebie w biurze, nawet chodzenie do łazienki poza wyznaczonymi przerwami jest źle widziane.

ŻENADA ! Wszyscy rezygnują bo nie chcą tam pracować za półdarmo i taka jest prawda. Jakby były godziwe zarobki to by ciągle ogłoszeń w gazecie nie dawali że ludzi do pracy szukają, rotacja non stop.
Iza 2011-05-23 21:00:05
Kłamać? Pracuję tu rok. Może kiedyś nasze drogi się rozejdą, ale plucie jadem nic nie da. Jeśli nie nadajemy się do jakieś pracy, nie szukajmy winnych w tych co nas zatrudniają, tylko szukajmy pracy, która będzie nas satysfakcjonowała. proste.
anonim 2011-06-14 15:55:05
To nie jest kwestia kwalifikacji. Oczekiwać przyzwoitego wynagrodzenia i traktowania fair przez pracodawcę. W każdym razie po przeczytaniu tych opinii - nie sądzę, że przypadkowych, w takiej ilości! - postanowiłam nie jechać na rozmowę, tym bardziej, że kojarzę firmę od częstych ogłoszeń
wil 2011-08-21 15:56:20
aha i jedyna uczciwa osoba czyli sekretarka już tam nie pracuje
Wera 2011-09-11 22:30:10
Mam trzy fakultety i klika rożnych szkoleń.Przyszłam do PDS w dobrej wierze,aby uczciwie zarobić i ...przeżyłam upokarzający tydzień.Osobom uczciwym,wykształconym,rzetelnym - odradzam,a nawet przestrzegam przed takimi firmami.To jest antyludzkie!!!
Majki 2012-07-01 11:22:42
Nie jestem tam kierownikiem ...... pracuuje dwa tygodnie .... tez nie mialem dobrego zdania ....przez pierwsze dni..... Firma dobrze placi i na czas ..jak w kazdej pracy sa czynniki irytujace ,ale moznaa sobie z nimi poradzic .... a jak czytam wytrzymalem 4 dni to smieje sie do lez ...no bo co w 4 dni mogla ta osoba doswiadczyc ? .... tak jest to nauka wdrarzanie na nowym stanowisku ...bwiem tez mialem z tym problem ....fakt moze kierownik czasem ma za wysoko czolo , ale wie co mowi .... Pozdrawiam
Basia J. 2012-10-21 23:57:30
(usunięte przez administratora) Pracowałam w tej firmie i wiem, że początki są bardzo trudne, ale jeśli ktoś jest osobą otwartą, pozytywnie nastawioną do życia, potrafi radzić sobie ze swoimi problemami tak żeby nie rzutowały na nastawienie do klientów to na pewno da sobie radę. Grunt to pewność siebie, pozytywne nastawienie. W przeciwnym razie nie ma się co starać o pracę w PDS bo pozostanie tylko frustracja i to tylko na własne życzenie, bo każdy wie czym jest sprzedaż przez telefon i wie już na dzień dobry czy podoła czy nie...

Pozdrawiam
byLa 2013-02-06 09:58:02
(usunięte przez administratora) - macie klase ! Szacunek ! A zazdrośnicy niech się wstydzą, a nie produkują na forach..
anonimka 2013-05-15 15:17:59
Tam niestety nie ma podstawy. Możesz dużo zarobić, jak masz dryg do handlu. Ogólnie szefowie dbają o pracowników. To nie tacy i owacy, którzy dbają tylko o swoją kieszeń. No i podstawą dla nich jest pozytywne nastawienie. Dużo możesz się tam nauczyć. Polecam !
aaa 2013-06-03 16:19:36
nie polecam
mk 2013-06-03 19:59:20
aaa - 2013-06-03 16:19:36

nie polecam
Dlaczego? Jedynie pan (usunięte przez administratora) trochę przesadza z tym, że ,,gdy ktoś jest punktualny, tzn że jest już spóźniony,, Facet na poziomie a nie szanuje prywatnego czasu pracowników. Poza tym jest tam ok !
mk 2013-06-20 18:32:24
aa też nie odpowiedziała na moje pytanie. Ja tam pracowałam. Są normalne przerwy, fajne szkolenia i jak już pisałam pan (usunięte przez administratora)przesadza z punktualnością. Cyt: ...kto jest punktualny ten jest już spóźniony... ale zawsze można tego nie słyszeć i przychodzić punkt 8. Poza tym to super facet. Oni zmienili nazwę na Naturals Polska i są teraz na Przemysłowej. Polecam. Fajny pracodawca !
mk 2013-07-04 19:46:38
zort - 2013-07-04 17:27:28

mk, a możesz opisac co Wam oferują w Naturals / PDS oprócz gołej pensji? Jakies benefity? Chociazby multisport lub posiłki.
Są fajne pieniążki do rączki za dobrą sprzedaż albo motywacyjne dyszki. Obiadków nie ma, ale woda min do woli. No i spotkania integracyjne. Przyjdź. Polecam. Teraz ul.Przemysłowa 17 nad ortopedią pok.108
motylek 2014-03-31 12:49:12
Pracowałam w tej firmie 4 lata, więc mogę powiedzieć trochę więcej niż osoba, która spędziła tam 4dni ;). Firma jest w miarę ok, jeśli stosujesz się do szkoleń to na pewno nauczysz się tam jak sprzedawać przez telefon, prowadzić rozmowy handlowe, pozyskiwać nowych klientów. Jest sporo szkoleń, nie są one obowiązkowe, raczej dla chętnych i zawsze można się na nich czegoś nowego nauczyć. Atmosfera jest bardzo miła, nikt się nie wywyższa, szef wszystkich traktuje równo. Można nawet liczyć na wsparcie finansowe jeśli ktoś jest w trudnej sytuacji finansowej. Jak ja się zatrudniałam to najpierw był okres próbny a później um. o pracę. Kasa tak jak w umowie, wypłata zawsze na czas, dodatkowe premie za wyniki. Bardzo ważne jest nastawienie do tej pracy i wiara we własne siły - nie ma w końcu nic za darmo. Jeśli ktoś idzie do tej pracy z myślą, że za samo siedzenie przy telefonie mu zapłacą to się myli, pracować trzeba wszędzie. Przerwy są dwie w ciągu dnia, ale do toalety można wychodzi jak kto potrzebuje - także bez przesady z tym rygorem ;). Punktualność jest ważna, bo zawsze rano szef robi spotkanie i omawia co danego dnia będziemy robić, wyznacza cel zespołowy i ogólnie robi taką pozytywną pogadankę. Nie jest w tej firmie tak strasznie jak tu niektórzy piszą.
motylek 2014-04-06 23:20:48
P.S. Firma zmieniła nazwę oraz siedzibę, teraz nazywa się Natural Polska i mieści się na ul. Zmartwychwstańców w POZNANIU. Firma ta NIGDY nie działała w Toruniu, w opisie przy wyszukiwaniu jest błędna lokalizacja wpisana.
motylek 2014-09-12 06:13:15
Nic sie nie stalo, po prostu zmienili nazwe. Nikogo tez nie zwolnili. Umow nie trzeba bylo zmieniac, bo zmieniona zostala tylko nazwa użytkowa (nazwa "grupa pds" nic nikomu nie mówila, byla raczej nawet zagadkowa), w skarbówce i ewidencji firm wszystko pozostalo po staremu.
byla 2014-11-16 18:48:13
Pracowałama w tej firmie. Dbają o wizerunek, to ludzie na poziomie!
teżbyła 2015-02-28 11:34:46
Polecam !!!
smutek 2016-05-14 20:44:42
umowa o pracę to dobry argument @kiero.. jednak do mnie bardziej przemawiałyby odpowiedniej wysokości zarobki :)
Zostaw swoją opinię o GRUPA PDS - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA PDS