Rigall Distribution Sp. Z O.O.

Pruszków

Opinie o Rigall Distribution Sp. Z O.O.

anonim 2009-02-08 20:02:34
w porzadku kierownictwo
anonim 2009-04-02 09:47:12
Radze omijać z daleka. Prowizyjny system wynagrodzeń jest bardzo niejasny i daje pracodawcy mnóstwo możliwości nie wypłacenia należnych wynagrodzeń, co zresztą jest normalną praktyką w tej firmie.
Pracowałem tam kilka miesięcy i nie wspominam tej pracy za dobrze.
anonim 2010-04-10 01:51:44
anonim - 2009-04-02 09:47:12

Pracowałem tam kilka miesięcy i nie wspominam tej pracy za dobrze.

Po prostu wstyd Ci się przyznać, że przez te kilka miesięcy nie byłeś w stanie pojąć na czym polega system prowizyjny!
kris 2016-04-22 16:26:41
Konkurencja wszedzie istnieje, jednka trzeba wiedzieć jak dobrze wejsc na rynek pracy. Jak maja jakies fajne produkty i usługi do zaoferowania to pewnie się im uda kogoś znaleść, poza tym na rynku gdańskim nie ma zbytnio wielu takich firm wiec może się uda wszystko ,
Zostaw swoją opinię o Rigall Distribution Sp. Z O.O. - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rigall Distribution Sp. Z O.O.