Toruń

Opinie o Agencja Zatrudniania i Doradztwa Personalnego, Usługi Kadrowo-Płacowe / Księgowe

Irena 2016-05-15 22:20
ogłoszeń jest cała masa na ich stronie.. wydaje mi się, że lepszej agencji w okolicy to ze świecą szukać. Choć sami o sobie za słodko piszą :) "irma Serwis Personalny Sp. z o.o. powstała w roku 2004 jako inicjatywa osób posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi kadrowo-płacowej i księgowej oraz usług związanych z doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy"
Agata 2017-08-07 13:35
Ktoś z Was obecnie pracuje w firmie? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o obecnych warunkach zatrudnienia. Na co można teraz liczyć? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie przydatne osobom, które są w trakcie poszukiwania nowego miejsca pracy.
Zostaw swoją opinię o Agencja Zatrudniania i Doradztwa Personalnego, Usługi Kadrowo-Płacowe / Księgowe - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Zatrudniania i Doradztwa Personalnego, Usługi Kadrowo-Płacowe / Księgowe