Opinie o Michalczewski Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Michalczewski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Michalczewski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michalczewski Sp. z o.o. w Warszawa

Konkurencja tu weszła? :D proszę tak dla pewności o określenie faktycznych zobaczyć kierowcy. tutaj w ofercie z początku lutego jest napisane, że od minimalnej się zarabia. zastanawiam się o ile ewentualnie więcej można wyjeździć?

Róźyczka Nowy wpis

I co to dalej będzie w tej firmie ?

Siemka, dacie mi znać czy zarobki są różne? Mam na myśli to, że padały teraz niedawno pytania a nikt za bardzo się co do nich nie odnosił.... Jeszcze jakiś czas temu wisiała oferta na autobus z dopiskiem, że potrzeba wielu osób. To rotacja czy rozwój? Były może kupowane nowe autobusy? Jaki jest ich bieżący stan?

Ader Nowy wpis

Ile teraz zarabia się w ITS Michalczewski w Warszawie?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Michalczewski Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Michalczewski Sp. z o.o.? Na Praca.gov.pl jest 2 listopada kilka ogłoszeń.

Królowa Jednej Nocy

Kiedy podwyżka ?

Czy pracownicy Michalczewski Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Trakusikkk 6

Tak wczasy 2 razy do roku za 20 % - pozostałą kwotę pokrywa pracodawca . Do tego wyjazdy 2 - 3 dniowe do 100 km oraz raz w roku wyjazd zagraniczny do 10 tyś zł . Wigilia , Wielkanoc , paczki po 500 zł

Helena
@Trakusikkk 6

paczki po 500zł? czyli co teraz na wigilię w nich wpadło i czego można się spodziewać na zbliżającego się zajączka? jeśli faktycznie odbywają się tak liczne wyjazdy. to kiedy miał miejsce ostatni z nich i jak konkretnie został zorganizowany?

SZUKAJĄCY

Cześć. Szukam pracy jako kierowca. Czy ktoś orientuje się czy firma opłaca kurs D ? Jaka jest aktualna stawka na początek ?

Czy pracując w firmie Michalczewski Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

dR HAUSE

TAK NA DYREKTORA AUTOBUSU...!!

Helena
@dR HAUSE

no i ile się wyciągnie tu na takim stanowisku? ;) tak poważnie to jak struktura biura się tutaj obecnie prezentuje? faktycznie jest tak płasko i nie ma gdzie się wcisnąć? a co z awansami finansowymi?

Dyskretnieeee

Czas oddzialu wroclaw dobiegl konca. Wszyscy z gory juz sie zwolnili i na dole tez u planisty nikogo nie ma. Nic sie nie dowiesz i niczego nie zalatwisz bo z kim jak pusty pokoj. Niektorzy mysla ze to potrwa do konca kontraktu ale to sa poprostu w bledzie. To jiz koniec!!!!

bus driver

POdobno w sądzie wygrali sprawę. I MPK Wrocław ma zapłacić blisko 14 mln zł rekompensaty.

@bus driver

Czyżby oznaczało to podwyżki w Warszawie i Wrocławiu?

Dr Hause
@bus driver

No tak wygrali. Sprawa była oczywista. Nikt nie przewidział, w 2015 roku że paliwa będzie droższe o 2,5 raza !! No to Ola jest szczęśliwa.!!!

@Dr Hause

A pracownicy jak zawsze dostana wielkie 0000000000!!!!!!

Grubasek z teleranka

Podzielić te 14 milionów po równo dla wszystkich pracowników , a co niech mają

Dyskretnie17
@Dr Hause

To juz jest koniec nie ma co snic. Wszyscy juz poodchodzili z gory i na dole wiec zamkniecie szlabanu to tylko kwestia czasu. Nie ma juz z kim rozmawiac ani cos zalatwic takze podwyzka na lipe i lada moment koniec calego spektaklu.

DR hUSE
@Dyskretnie17

Dlaczego koniec. Wszyscy dostana po pindziesiąt groszy (50 gr.) i będzie OK.

Sebastian

Olka może dałabyś z łaski swojej podwyżkę?

Oliwka

Weźmie 14 milionów, to teraz będzie się zastanawiała czy dać 65 groszy brutto, może 82 grosze brutto podwyżki. Hmm, a może wcale nie dawać i zostawić te 23, a dla wybranych 23 brutto z groszami

@Oliwka

Tak właśnie może być Albo ochłap, albo nic? Tak było na spotkaniu rekrutacyjnym przed startem kontraktu. Najpierw ochłap i zobaczymy ilu będzie chętnych, za tydzień już stawka wyższa, tyle że też ochłap. I tak to się toczy na tych ochłapach, jak widać z marnym skutkiem. Pomimo zmniejszonego planu w DP do 21 brygad, nadal codziennie brak obsady i wyjeżdzają inni operatorzy w miejsce firmy Michalczewski. A kary lecą

Putin
@Jerzyk

Coś wiadomo z podwyżką? Pismo z prośba poszło i cisza.

Głodny o bułce
@Putin

MZA oraz TW dostali po 400 zł .

dr Hause

A ktoś wie jak się czuje Stary Michalczewski ? Porządny Chłop z niego.!

@dr Hause

Porzadny i cóż jak niedlugo to wszystko sie skonczy bo nie ma kto po nim tego prowadzic. Zreszta juz chyba nikomu nie zalezy na tej firmie. W styczniu pewnie zakonczenie wrocka bedzie tylko jeszcze oczekiwanie na wyrok sadu. Zadna podwyzka z wozokilometra tylko zakonczenie dzialalnosci.

@Kiero 3

Co nie zmienia faktu że Pan Adam to porządny gość, tylko dzieci mu się nie udały. Niewielu raczej pamięta Pana Tomasza który od 2003 roku prowadził firmę na Płochocińskiej i każdego kierowcę znał z imienia i nazwiska, to był dopiero porządny gość.

@Jerzyk

No szkoda taki interes zaprzepascili az adamowi rece opadly do samego dolu

cypis
@Jerzyk

Pracowałem w firmie 37 lat którą kupił p. Michalczewski.potem przez 4 lata jako mechanik. w ITS . Jak zaczął rządzić p. Robert po okresie ochronnym wygonił mnie jak psa. Pan Tomasz super gość , chłopaki mechanicy z Radomia też bez zarzutu reszta zarządu do wymiany !!!!

Putin
@cypis

Czy Pani Krysia też już wtedy była? Nadal tu jest i psuje nam zdrowie swoimi mądrościami. Bez niej było by mniej stresów

Nie polecam pracy w firmie Michalczewski oddział Warszawa, nic na święta, zero podwyżek, dostali tylko Ci co jeżdżą 3 lata śmieszne 50 groszy brutto, co przy dzisiejszych cenach w sklepach jest żałosne. Michalczewska wstydź się!!! Nawet Arriva dała kasę za to, że zostali w firmie kierowcy dostali 1000 brutto premii, a tu ani złotówki. Najgorszy przewoźnik w Warszawie

Lajon
@Marek

A my we Wro tyramy ile wlezie godzinki lecom także ten tego tamtego ten poważam firmę da się żyć tylko snu mało ale po co spać jak rabotat trza nu pagadim zajec

Janusz
@Marek

Świnte słowa, michalczeska dziadówa co ni grosza od siebie nie da, a tyromy jak barany w korkach bez przerw.

Bogdan
@Marek

cala prafda, zem jezdzyl w its od samego poczatka, pozniej zem w arriva byl, a jak fyrma wrocila do warszawy zem wrocil, ale tero to (usunięte przez administratora) jest jak (usunięte przez administratora) trzyba spierdoloc jak najszybcij

Robert
@Marek

Nie tylko W Warszawie w Radomiu mają za nic pracownika tylko ludzie na emeryturze pracują stawka glodowa

@Robert

Przez ciekawość zapytam o wysokość stawki w w Radomiu? W WarsZawie 23 brutto i to też na obecne czasy jest stawka głodowa

Jerzyk

To czemu nadal u niej pracujesz? Zwolniłem się i chyba do KM nie wrócę

Bogdan
@Jerzyk

Daje hotel, ale to nie znaczy, że ma płacić tak mało

Podobno pracując w firmie Michalczewski Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 6800 PLN. Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

DR Hause

No pewnie że tak. Przy 200 godzinach jesteś w stanie zarobić takie pieniądze. Tylko za DWA MIESIĄCE !!!

Princessa

Kiedy będzie podwyżka ???

Jerzyk

No chyba będzie trzeba czapkę zdjąć i do Arrivy z podkurczonym ogonem powrócić? Po 25 brutto już starzy kierowcy dostają+premia+socjal+karpiowe

@Princessa

Dziś znowu za nas Arriva jezdzi . Czyżby już kilku z nas przejrzało na oczy i zwolniło sie i obsady brakuje?

@Jerzyk

Tak, jeździ za nas Arriva. Mało płaci to się zwalniają i brakuje obsady. Jak da więcej niż Arriva to będzie miała kierowców. Jak nie da to sama będzie jezdziła, w sumie jej BMW nie jest dużo mniejsze od autobusu, poradzi sobie

@Princessa

No ciężko będzie dać podwyżki, bo z wynajmu placu i hali+paliwo z Arrivy trzeba z czegoś do Wrocławia dokładać

@Jerzyk

Kogo w Warszawie obchodzi jej kontrakt we Wrocławiu.

@Princessa

Zasadniczo nas obchodzi, bo nas dotyczy. Przecież między innymi nie dostajemy podwyżek przez Wrocław, w który trzeba pompować (dokładać do interesu). W starym kontrakcie jakoś wszystko się zapinało, teraz coś nie może. Wcześniej dodatkowa kasa była z Polskiego Busa, teraz jest spory zastrzyk z Arrivy i tam jakoś podwyżki były, a tu czemu brak? Wrocław Panie kolego, Wrocław wysysa to co my tu wzkm narobimy. Tak że tak jak wcześniej wspominałem, trzeba będzie beret założyć i do Arrivy grzecznie postarać się wrócić, nawet na Estrady pomimo że nie po drodze.

@Jerzyk

Wrocław tu nie ma nic wspólnego, stawki może są małe, ale to ich sprawa, że podpisali taką umowę. Wrocławiu za darmo nie jeżdżą. Firma powinna być konkurencyjna do innych, a oni nic nie robią by zatrzymać kierowców.

@Princessa

A co niby mają robić żeby zatrzymać kierowców? Tylko podwyżkami mogą ludzi do siebie przekonać, a tych nie ma, nie było i nie będzie, więc czas się pożegnać i iść tam do pracy gdzie pieniądze nagle się znalazły i zaczynają ludzi szanować

@Jerzyk

Oczywiście, żeby zatrzymać kierowców trzeba dać podwyżkę. Interesuje mnie tylko większa kasa. Trzeba wystawić ogłoszenie, że potrzebują kierowców z nową stawką, bo nikt jej nie przyjdzie za 23 brutto bez socjału. Dyspozytorzy są bardziej w porządku niż w Arrivie, więc z tym szanowaniem ludzi trzeba się zastanowić. A skąd wiesz, że nie będzie podwyżki? Przecież ona zarabia jak my jeździmy. Jak nie wyjeżdżamy to tylko traci forse.

@Princessa

Dramatu ciąg dalszy Od jutra w dni świąteczne zabierają nam 212, a w tygodniu dodatek na 152 Czyli ZTM dojrzał problem i albo się zlitował, albo powoli gwóżdz do trumny wbija?

@Jerzyk

Woli sama nie zarobić, ale i kierowcom nie dać podwyżki. Ciekawe może wkrótce odda połowe brygad, bo przy takim myśleniu co ona ma, to na nic innego ją nie stać.

Janusz

Dziadówa musiała mie usunąć opinie, a mówiłem, że ja żem pracował u niej, ale żem poszet do Arrivy, bo una jałmurzne płaci, a tamci chociasz dali wincyj. Od 2003 roku byłem wirny firmie, ale jak dziadowa to przejęła to się dramat i nic wincyj zrobił, a od 3 lata jezdzim na tej samej stawce.

Pracuję pół roku, kiedy wpłynie dodatek świąteczny na konto? Koledzy z Arrivy już dostali. Czy muszę przepracować dłuższy okres, żeby dostać kasę na święta?

Bohdan
@Marcin

Co ty nic nie da, nawet paczki za 30zł michalczewska jest chytra, pracuję wiele lat tu nawet o niedziele wolną trzeba pisać kartkę

sinbad
@Bohdan

W Arrivie podwyżka od stycznia do 25 brutto dla tych co juz 2 lata przepracowali. Na święta wpadło 1000 brutto+karpiowe+paczka świąteczna. Zawsze to parę złoty, ale trochę na święta budżet podreperowało. Mimo to tendencja spadkowa, więcej się kierowców zwalnia niż przyjmuje. U Pani Michalczewskiej nadal opcja że gruchę i jabłka z Radomia dowiezie jak będzie potrzeba. No i jak to jest że u was podwyżka 50 groszy i ludzie są i za Arrivę jeżdzicie, a w Arrivie niby lepiej i ludzi brak? O co w tym chodzi? Szczęśliwego Nowego Roku

Laputita
@sinbad

Na panią trzeba sobie zasłużyć. Michalczewska ma mniej brygad, więc łatwiej je obsadzić. Kierowców też brakuje, bo płaci mało. Same gruszki i jabłka mnie nie przekonują.

sinbad
@Laputita

Czyli tzw: chytra Baba z Radomia w dosłownym tego słowa znaczeniu

Zostaw merytoryczną opinię o Michalczewski Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Michalczewski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Michalczewski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michalczewski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Michalczewski Sp. z o.o.