Opinie o Michalczewski Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Michalczewski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Michalczewski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michalczewski Sp. z o.o. w Warszawa

Nowy z prawkiem

Czy są obecnie przyjęcia do firmy? Biorą ludzi bez doświadczenia ze świeżo zrobionym prawkiem? Jaka stawka na start?

Więcek
@Nowy z prawkiem

Przyjmą i to z pocałowaniem ręki każdego. Stawka na start 23 brutto+10% premii uznaniowej, do tego darmowa karta miejska i nic więcej. Zero tzw. Socjalu. To wszystko co firma może zaoferować. Brak dodatków za prace w niedziele i święta, płatne extra tylko nadgodziny. Zresztą jedynym pracodawcą które płaci dodatkowo za święta to chyba tylko MZA

zyg
@Nowy z prawkiem

2700-2800 netto za miesiąc+ 3 a czasami nawet 4 weekendy pracujące, a w tygodniu wolne

Niepewny

Do mnie ostatnio dzwonili czy z chorobowego nie wróciłbym, że nie ma komu jezdzić i że mogę nie mieć do czego wrócić, wiec martwię sie o swoja przyszłość tutaj.

Szczepan
@Niepewny

Oj. Zapewne Pani Dyrektor(usunięte przez administratora)dzwoniła. Sama od 5 rano na stacji benzynowej siedzi, a potem wielka Pani Dyrektor. Lubi postraszyc i jednocześnie odstraszyć od Siebie. Na chorobowym jesteś to niczym się nie przejmuj, jak wrócisz to będziesz miał pracę bo braki będą nadal.

?????
@Szczepan

To już nie jest sekretarką?

Pustelniczka

W dobie ciężkich czasów i panujących okoliczności nie dostaliśmy nawet dodatku na święta za to że codziennie wiernie służymy naszym mieszkańcom pełniąc służbę, moj mąż jest magazynierem w hipermarkecie i na święta dostał dodatek a my? Nic nic!

Sąsiad z Arrivy
@Pustelniczka

nie martw się my w firmie na tym samym placu od 10.04 mamy wypłate -10% więc się ciesz że wam wypłaty nie ucieli

?????

Alkohol, ogóras. Kup sobie słownik ortograficzny analfabeto. No i skończ z tymi głupimi postami, bo się powtarzasz.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Michalczewski Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Pedro kapusta

Dezynfekcja odbywa się codziennie po godzinach, na pokojach

Maks

Ja liże jajeczka chłopakom na mieszkaniu i nie klucimy sie kochani

Gostek

Czy wozy po zjeździe są dezynfekowane w związku z panującą epidemią?

Pasażer

Strach jezdzic waszymi autobusami, wszystko puka stuka, ostatnio z dzieckiem jechałem to brud i smród , moj szwagier jest was mechanikiem i mowil ze katostrofe macie z tymi autobusami, ze po 2 3 razy musza jezdzic na przeglady bo wycieki maja, stuki puki, nic nie robione, a z wygladu to poopcierane z każdej strony, jak czołgi bo wojnie

Witek z Atlantydy
@Pasażer

Jacy mechanicy taki stan techniczny autobusów.

Generał
@Witek z Atlantydy

Pojazdy wasze rzecz biorąc wyglądają jak z epoki kamienia łupanego, w środku i na zewnątrz (usunięte przez administratora) poobijane z każdej możliwej strony, tylko wizerunek naszego miasta psują

Pleban

Będzie przejęcie kochani

Maliniak
@Pleban

Wrogie przejęcie MichałekGate z wyrzutem wszystkich i ramion siłom roboczom z Tadżykistanu

Ojciec chrzestny

Ale przez kogo przejecie

Niecierpliwy
@Pleban

To kiedy niby to przejecie ma byc i przez kogo

Proktolog
@Niecierpliwy

Przyjęcie odbędzie się w następną sobotę na pokojach Bedoń przekonski wodka i parówki

Maruda

Pracujcie dalej za jałmużnę i do 1 nie starcza tyracie bez przerwy trupami już Dla ma wasze mamy heheheh

Cycki

Ziomuś kolega ma racje uważaj na swoj zadek lepiej nim Ci sie do tyłka koledzy dobiorą a nie marudzisz że to, że sio, wez sie do pracy i idz dniowki z wolnego naginaj to morze Ci glupotu z glowy wyjda bo marysia w domu Ci nie daje

Mysz

Nie marudz facet, wolność słowa, nikt nikogo nie obraża tylko wyraża swoje zdanie, a że żona w domu Ci nie daje to nie narzekaj :-)

Ktoś

Proszę admina tego forum o reakcje co tu się wyprawia wypisuje się dyrdymaly noc merytorycznego czy wnaszacego coś konstruktywnego

Puchacz przez R

Ja waliet kunia bo ni mam baba, jajco mi puchną jak czacha po włożeniu dynamita w usza! Robota ni ma jet bo emetyta kiwajet po dwadzisto dnija, my tutajet byta tylko po ty po szluga wyrywajet na hotel i kotoleta (usunięte przez administratora)

malpiszon

a ja jestem malpiszon kapiszon wale gruszke przez pduszkev i dymam po 300 godzin bo kredyta mam u komornika hihi

Pedro kapusta

Uuuu czarno chmura wisiojet nad nomi, podwyżka ni majet, dyrektora mowita ze ni ma kasojet na to, autobusa jak śmieciora wyglądajet bo ni myjoków tylko karczera siusiajet na nie, prysk prysk i umyjet, ludzia jezdzijot po dwydzieścio dnijet a na cepeeno zwalniajet kasjera i awanturiet, uuu katastrofen byjot tu

Naginacz

A ja jestem leserus Pospolitus ,nie wychadziacz obibokus, chorowitus małpy walitus

Wschut

My ju ma dasyć ta rabota (usunięte przez administratora) bljat. My wincyj Ne budiet sprzatać obsrany kibel pszez pajlakuw my gasić światła szlaban w duł i ma wracać skont pszyjechaju

Guliver

Światło już zgaszone zostało, podwyżek nie ma bo nas na to nie stać .autobusow nie naprawiamy bo ledwo starcza zeby po 2600 zł kazdemu z was wypłacić, zusu nie opłacamy bo nie mamy z czego jedyne co nam pozostało to iść do wróżki zębuszki aby nam wywrużyła jak mamy nowe samochody dla siebie kupić i komu sprzedać ten bałagan

stachu

ciekawe kto ostatni zgasi swiatlo (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Michalczewski Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Michalczewski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Michalczewski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michalczewski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Michalczewski Sp. z o.o.