Opinie o Zakłady Miesne Animex w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Miesne Animex. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Miesne Animex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Miesne Animex w Ełk

po co?

Zarząd to klika. Najgorsi leserzy awansują nawet do etatu kierownika mimo tego, że wcześniej byli leserami pierwszej klasy! Jak Pan Grzegorz z MC. Czemu ludzie nie chcą tam pracować, a nawet się zwalniają? Bo dyryguje Pan Grzegorz i jemu podobni. On i jemu podobni zarabiają krocie za (usunięte przez administratora) i ściganie podwładnych, a robol nie ma nic do powiedzenia. Tyle w skrócie

@po co?

bardzo profesjonalny pracownik.Pomocny i oddany ludziom i firmie.Chyba komuś imię się pomyliło.Jak wymagają od niego to on musi wymagać od innych i to nie jest jego wina.Taka rola zarządzających.Jak są z góry narzucone jakieś normy, z których trzeba się wywiązać to trzeba.Pracy na rynku jest dużo każdy ma wybór.

Czemu na MC nikt się nie interesuje pracownikami z biura ,tak jak brygadzistami i to trzema kturych tam wogule nie powinno być rozmawiasz z nimi z szacunkiem odn nośnie pracy to wzamian zafundują ci piekło będą opowiadać nie stworzone zeczy kturych ty nawet nie powiedziałeś czy zrobiłeś arz do momentu jak cie zwolnio do takiego stanu doszło ,że została zwolniona pracownica sprzontająca ktura traktowała naz wszystkich jak swoją dużą rodzinę zawsze było można na nio liczyć nigdy nie powiedziała złego słowa na nikogo .Potrafiła zostawać po godzinach pracy i pracowała za darmo ,milczała jak była źle traktowana czy zwyzwana od kurw przez pracownika .Przychodziła uśmiechnienta zrobiła swoje bes zadnych złych słów .A paniami przed biurkami też bym radził sie zainteresować bo majo aż za dużo czasu wolnego gdzie też potrafią sie (usunięte przez administratora) w życie prywatne a państwo kierownictwo oczekuje szacunku do pracowników skoro sami jego nie mają . Taki Pan Darek ktury klnie co słowo i sie wydziera na innych ,taki pan Patryk ktury lubi (usunięte przez administratora) nie stworzone żeczy i nie prawdę ,do niego powinna dołończyć pani Asia bo jest nie lepsza .Pan Adam,Karol,Marcin ,Krzysiek oni podchodzą do pracowników z szacunkiem jeśli jest jakaś uwaga to jest spokojna beż żadnych darć czy sadzania (usunięte przez administratora) A teraz odnośnie pracowników ,osoby co nic nie robio dostają większość opinie i są lepiej traktowani niż osoby które zasówajo za dwóch wykonują swoją pracę i kolei a dostaje kopa formie opini . Są osoby co potrafio i pracują na czytnikach są oceniani ,że nie potrafio tego zrobić. Proponuję dobrze przyjżeć się właśnie tu na MC .Bo to co tu sie dzieję to jest szok i pan prezes czy pani Budkiewicz też powinna i tu reagować ,a dla dziewczyny ktura przez właśnie waszych pracowników została zwolniona ,życzę znalezienia super pracy bo naprawdę jesteś (usunięte przez administratora) a te osoby co tak cię traktowali to powinni być wyżuceni z dyscyplinarko w ręku .

@pracownik
@Stary pracownik

Pracuje już jakiś czas na MC i te komentarze w głowie się nie mieszczą no ale jak się większość czasu pracy spędza na rozmowach telefonicznych bądź papierosie to chyba nie ma co się dziwić,że szefowa w końcu zareagowała. Co do Pana Jarosława i innych wspomnianych brygadzistów - każdy z nich jest bardzo kompetentny i pomocny. Ale jeżeli ktoś chciałby przyjść,leżeć i nic nie robić to wiadomo że się nie dogodzi.

Pracownik ????

No tu przyznam rację co do tej dziewczyny ,bo była naprawdę sympatyczną dziewczyną z poczuciem humoru nigdy się nie skarżyła robiła swoją robotę i była pracowita zasówała przez 2 miesiące i na biurach w dzień i potem na nockach na magazynie nie usłyszałam słowa od niej ,żeby była zmęczona a jednak to dziennie po 11godz .Fakt opuściła się w pracy ale zaraz sie ogarneła i wruciła do żeczywistości przyszła nawed w dzień wolny i pracowała za fri żeby było ok ,ale to przez to co ona wysłuchiwała na swoją osobę to ja bynajmniej sama bym zrezygnowała z pracy .Ale ja ją dobrze rozumiem jednak musiała pracować z zaciśniętymi zębami bo sama utrzymuje 5 osobową rodzinę i utrzymuje sama dzieci do tego dwujkę niepełnosprawnych ,były dni gdzie widziałam ją z płaczem ale robiła swoje .A zdnia nadzień została bez pracy .A odnośnie plotek i wpierdzielania się w życie prywatne to też prawda .Tej trójcy Brygadzistów to powinni pożądnie się wziąść za (usunięte przez administratora) bo to masakra . Też słyszałam jakie głupoty naopowiadali na to dziewczynę .

No tu to cała prawda prezes powinien się tym zainteresować co się dzieje na MC a tobie Patrycja ,życzę żebyś znalazła super pracę bo jesteś super dziewczyna i się nie zmieniaj stawałaś za nami murem bo traktowałaś naz jak dobrych przyjaciół z tobą się nie dało nudzić i się chciało chodzić do pracy bo zawsze poprawiałaś humor. A nasi powinni ciebie przeprosić za swoje zachowanie .I być tak samo potraktowani jak ciebie potraktowali ,a twoja szefowa zero poszanowania do ciebie za twoją lojalność i pracowitość .Głowa do góry będzie dobrze

Pati

Witam miałam sie nie odzywać w tej sprawie. Proszę waz jako pracowników i kolegów,koleżanki bo nie mam pojęcia kto te wpisy daje . Posłuchajcie mnie uwarznie nie podoba mi się to co tu widzę ok zostałam zwolniona ze stanowiska pracy ale nie musicie tego oznajmiać tu na tej stronie ,miło mi się z wami współpracowało ale poco te komentarze ,poco opisujecie też moją prywatno sytuację, życiową .MC jest małym magazynem nie ma waz aż tak wielu tam nie wieszajcie na sibie nitek ,i nie oceniajcie siebie na wzajem i mojej byłej szefowej.Jezeli ja się nie odzywałam odnośnie wyzwisk na moją osobę to świadczy ,że wolałam przemilczeć niż dawać się w dyskusje a sama ocena przez tą osobę świadczy tylko wyłącznie o nim .I proszę nie komentujcje nie oceniajcie i o mnie się nie martwcie .Miałam mam i będę miała pozytywne zdanie o waz wszystkich czy to pracownik magazynu ,czy brygadziści czy pracownicy biura .I wy też tak powinniście podchodzić do tej pracy a na pewno atmosfera będzie super.pozdrawiam Patrycja

Stary pracownik Nowy wpis
@Pati

@Pati masz rację może i atmosfera nie jest za wesoła ale ludzie sami ją sobie tworzą. Kiedyś tam pracowałem dopóki pan Jarek na mnie się nie uwziął. (usunięte przez administratora) w jego wykonaniu to była codzienność. Nie mogłem znieść jego codziennych uwag. To źle, tamto źle, to niedobrze i tak wkoło. Musiałem w końcu zmienić pracę bo on stwierdził że i tak umowy nie przedłuży. Z tego co wiem teraz też nie jest lepiej. Jako mistrz ciągle miesza między ludźmi co powoduje ciągle nieporozumienia. Intryga i fałsz to jego codzienność.

Obserwator Nowy wpis

Pracowniku dziwię się że jesteś tak dobrze rozeznany w sprawie pani sprzątającej która nie podlega pod mc tylko pod firmę zewnętrzną. Brygadziści i panie z kantorka mają tylko w obowiązku skontrolować czy aby wszystko zostało wykonane prawidłowo. Jako wieloletni pracownik nigdy nie spotkałem się z obrażaniem, kłamaniem czy wydzieraniem się na pracownika mc a co dopiero na osobę sprzątająca. Czytając te historie mam wrażenie że jest mocno wyolbrzymiona a pani sprzątająca sama chce się wybielić i obarczyć winą inne osoby. Komentarze wyglądają jakby pisała jej jedna i ta sama osoba. Ortografia aż bije po oczach ???? no bo pani sprzątająca jakby została zwolniona chyba nie bez przyczyny czy za ładne oczy. Jeśli musiała pracować na socjalu i na magazynie na nockę to albo miała ogromną potrzebę finansowa albo wydarzyło się coś co trzeba było przykryć "rzetelna praca i mocnym zaangażowaniem". W jeśli pani sprzątająca miała obiekcje do sposobu zarządzania ludzi są większe instytucje jak brygadzista czy majster mogła to zgłosić.

Obesrwator 2 Nowy wpis
@Obserwator

@Obserwator bardzo trafny komentarz. Też jestem wieloletnim pracownikiem MC i nigdy nie spotkałem się z żadnym wulgaryzmem, fałszem czy wyzwiskami ze strony kierowników, brygadzistów i pracowników. (Tak jak twierdzi ta Pani sprzątająca). Myślę ,że ta pani sprzątająca gdzieś się pogubiła i szuka winnych swego niepowodzenia. A jeśli chodzi o ludzi wymienionych z imienia - Są to bardzo porządni , kulturalni ludzie. Nie wierzcie w te pomówienia. A Pani sprzątającej napewno jest potrzebna pomoc psychologiczna/ psychiatryczna oraz powrót do szkoły podstawowej i powtórna nauka ortografii.

@pracownik Nowy wpis
@Stary pracownik

Jak się pracuje z ludźmi z Zakłady Miesne Animex?

Mala

Ktoś powinien zainteresować się co robią brygadzisci i kierownicy bo na pewno nie pomagają pracownikom połowa powinna wylecieć na zbity pysk z tej roboty siedzenie na telefonach i odnajdywanie pracowników to nie praca , ale napewno połowa to po zawodowkach i bez matur moja ocena ciemniaków to -1 jeśli wiedzą co to oznacza ????

Weteranka z Ełku
@Mala

Zgadzam się, pracuję ponad trzydzieści lat, takiego bajzlu,jak obecnie,na zakładzie jeszcze nie było.Młodzi,szybko uciekają,bo nie mają żadnych szans na cokolwiek.W tej chwili jest problem z żywcem,po co przedłużają umowy z emerytami.Malo roboty- idź na urlop,bo emeryci i brygadziści muszą mieć zapewnioną pracę.

@pati

Moja opinia na twoje niezadowolenie jest śmieszna. Popierwsze na magazynie centralnym nie zauwarzyłam, żadnej królowej bo żadna korony nie nosi i są traktowane jak inni pracownicy . A odnośnie czasu pracy nie zauważyłam ,rzeby miały arz tyle ,że wolnej chwili se wychodzą kiedy chcą i załatwiają swoje sprawy.A odnośnie pracowników na magazynie i ich plotkowań i ,żekomo utrzymania pracy .To jeżeli chcą utrzymać swoją prace to powinni wzią się za nią a nie zajmować się plotkowaniem o czyimś życiu prywatnym i opowiadaniem niestwożonych rzeczy .A jeżeli zostałeś odelegowany na główny zakład Animexu to oznacza ,że praco to ty się nie zajmowałeś tylko obrabianiem komuś (usunięte przez administratora) ,i mam nadzieję, że tam utrzymasz swoją pracę o ile chcesz pracować . Pozdrawiam Patrycja ;-)

Ile jest zmian w Zakłady Miesne Animex?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakłady Miesne Animex spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Nie polecam brak szacunku do pracownika majstrowie siedzą tylko w kantorku i jedyne co robią to przychodzą na halę i mówią żeby szybciej robić

po co?

@po co?

Инна

Здравствуйте, можно ли найти работу ветеринаром ветсанэкспертом на предприятии, я из Беларуси, с кем можно связаться по поводу трудоустройства?

Grzegorz

Cześć ile mogę zarobić w dziale technicznym. Praca typowo biurowa. Czy warto zatrudniać się w tym dziale?

Czy w firmie Zakłady Miesne Animex są regularne szkolenia pracownicze?

Witam. Czy jest możliwość pracować na produkcji w godzinach 7-15? Niestety nie mam możliwość w na zmiany... Pozdrawiam serdecznie.

Były Pracownik

Witam moja opinia jest jedna to (usunięte przez administratora) w kantorku wszystko kuzyni koledzy majstrowie również po rodzinie wytyczne chore normy wymagania etykiety kody wszystko ma grać i robic tonarz za wszystko odpowiadasz sprzęt nie działa poprawnie np detektory a później metal w produkcie. Wszystko idzie nawet z posadzki produkt tylko podczas audytu ma wszystko grać. Wymagania za 3300 netto to kpina za wszystko odpowiadać i robic tonarz i jeszcze zeszyty prowadzić czy było wszystko zgodne.

@Były Pracownik

3300 brutto małe przeoczenie :)

Były Pracownik

3300 brutto małe przeoczenie :)

Wieloletni Pracownik

Niestety pracodawca nie szanuje pracowników. Ma wręcz szydercze podejście do ludzi traktując z góry, jako siłę roboczą - bez sentymentów. Jesteś w ciąży, a kończy Ci umowa? - nie licz na przedłużenie; potrzebujesz podwyżki ? - nie dostaniesz nawet jeśli zasługujesz. Firma funkcjonuje dzięki wdzięczności i zaangażowaniu pracowników, niestety bez wzajemności. Prezes izoluje się od pracowników, drwiąc jawnie i śmiejąc się że nikt nie odejdzie do innej pracy, a kiedy już zdecydujesz się na odejście z pracy - będzie traktował to jako zdradę majestatu. Kadry pytają o życie prywatne- mimo że jest to niezgodne z kodeksem pracy- ma to na celu sprawdzenie, czy jesteś uziemiony w Ełku- wtedy jesteś najlepszym kandydatem. Gdyby nie kadra zarządzająca, pracowało by się zupełnie inaczej bo wewnątrz pracują bardzo fajni i uczciwi ludzie. Niestety decyzję płyną z samej góry to jest przykre. Wieloletni pracownik nie ma zbytniego docenienia i jeśli będziesz liczyć na podwyżkę to usłyszysz że zawsze można wziąć do pracy na Twoje miejsce choćby stażystę

@Wieloletni Pracownik

No ale to kto określa czy zasługujesz na podwyżkę - Ty czy pracodawca? Przecież może stwierdzić że nie da podwyżki i już, koniec dyskusji. To samo z przedłużeniem umowy - pracodawca przecież po prostu nie musi tego robić

Wieloletni pracownik
@Marek

Ten kto tam pracował lub pracuje wie o czym pisze ???? z doświadczenia wiem, że najlepszą opcją na jakąkolwiek zmianę wynagrodzenia jest przedłużanie umowy. Jak przejdziesz juz na czas nieokreślony - koniec podwyżek. Wiele osób tam zasługuje na podwyżkę- i kierownicy to wiedza, bo widza to na co dzień ale jak napisałam decyzję idą z góry. Podwyżki w tej firmie to około 200 zł brutto na dwa lata że związków- co przy aktualnym tempie inflacji wiadomo ile znaczy ????, teoretycznie są podwyżki indywidualne ale w praktyce tak jest to wyliczone żebys nie miał prawa dostać dwóch (wykluczenie w aneksie) więc sumarycznie wychodzi tyle samo pieniędzy. Jeśli chodzi o wyliczenie oszczędności to na pewno są w tym mistrzami ????

Nigdy
@Wieloletni pracownik

Tam się szerzy kolesiostwo i włażenie w d..e .Brygadzisci zostają tylko dlatego ,że sie kolegują z Majstrami .Atmosfera jest okropna!!! Tworzone są sztuczne stanowiska tylko po to by żoneczki miały gdzie pracować a kumple Majstrów mieli o czym sobie pogadać w czasie pracy o swoim Hobby.Tam tylko zdrowie stracicie i nerwy a pieniądze takie same jak wszędzie.Czasem jest nawet trochę mniej zarobić alę pracowac w miłej atmosferze.

jużbyły

administrator wycina w treści m.in. (usunięte przez administratora) Może teraz przejdzie?

jużbyły

Jak masz znajomości to będziesz miał/miała często podwyżki, a jak nie to nie. Atmosfera kiepska, (usunięte przez administratora) wygórowane wymagania za najniższą krajową. Chwalą się, że jest tzw. posiłek regeneracyjny; takiego paskudztwa nawet zwierzęta nie jedzą! Jak jest nawał pracy to wymagają pracy w nadgodzinach, w soboty i niedziele. Jak nie chcesz, to krzywo patrzą. Z kolei w martwym sezonie naciskają żeby brać urlop wypoczynkowy lub łazisz po innych działach, żeby (samemu) znaleźć miejsce pracy. Właścicielem jest Chińczyk więc ...

Ambitna Bestia

Na własną rękę szukam pracy w Ełku. Po rozmowie z Panią Kierownik zdałam sobie sprawę, że to jest rzeźbienie w (usunięte przez administratora) :). Szukam/szukałam pracy na stanowisko administracyjne i Pani mi zasugerowała abym poszła na taśmę i może po dwóch latach dostanę awans do biura i że za wysoko się cenię. Uśmiechnęłam się - mam uśmiech do chwili obecnej! Tak cenię się w złotówkach przy taśmie stać nie będę! Nie w Polsce! Skoro mnie tak potraktowała to jak musi być na produkcji?! Ludzie wyjeżdżajcie za granicę tam z pracą jest lekko.Jak ktoś jest zdrowy to może zobaczyć co to znaczy praca'' bez pleców'' i za normalne pieniądze. Jesteś dobry w swojej pracy, przykładasz się a awans szybko dostaniesz. Zgłaszasz się do agencji i sami Tobie składają propozycje pracy. Tam na głupim magazynie na start dostajesz 12E brutto z czego utrzymanie się jest tańsze niż w Polsce. Polecam agencje pracy tempo team, ranstad, otto. Język? Nie aż taki ważny bo tam drugie tyle Polaków jest. Nie dawajcie się, ludzie! Gdzie indziej można mieć lepiej i żyć, a nie wegetować! Wróciłam do kraju ale już wiem że stad wyjadę z wielkim uśmiechem na twarzy i nigdy nie wrócę. To nic, że mam studia. W Polsce, a może bardziej w Ełku nie dam się zdegradować. Za granicą mi to nie przeszkadza.

Ela
@Ambitna Bestia

Widzę standardowe zagranie Pani Kierownik, za wysoko się cenisz, mówi tak do wszystkich :)

Ola
@Ambitna Bestia

Usłyszałam dokładnie to samo, nawet na staż poszukują kandydatów z doświadczeniem. Ważne też jakie studia skończyłeś, bo mimo że na nich nie byli to wiedzą które są lepsze a które gorsze... Tam każdy zaczynał od produkcji (tak mi przynajmniej Pani Kierownik powiedziała). Nasłuchałam się przy okazji o tym, gdzie ona nie pracowała, jaka to świetna nie jest i ile to rzeczy wie! Rozmowa kwalifikacyjna zniechęca i to bardzo!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

niedoceniany

w godzinach szczytu praca ponad siły zdrowy mdleje od tych cieżarów.

BSz

Jestem zdołowna bo pracowałam w tamtym roku na produkcji wędlin i chcę ponownie zatrudnić się ale powiedziano mi w kadrach że nie wiadomo czy zatrudnią muszą szefa spytać.A zależy mi bardzo na pracy....

Wera
@BSz

Jakie badania robią w medycynie pracy na stanowisko pakowacza ?

@Wera

Pan Dr Ż zawyczaj prowadzi na badania obok czyli okulista na koniec ankieta . Proste kto ci bedzie truć ze masz rok życia.

@BSz

Zatrudniaja ukrainców ktorzy robia po 12 h wiec sie musza spytać kiedy ci wracaja na ukraine bo turnus vizowy trwa 3miechy.

Milia

Kiedy będą przyjmować ja czekam i nic.....

Milena36

Dzień dobry chce się dowiedzieć od kiedy przyjmuja na produkcję wędlin ???

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Miesne Animex - Ełk

• Jak się pracuje w Zakłady Miesne Animex?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Miesne Animex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Miesne Animex?

Zakłady Miesne Animex