Opinie o Lg Electronics Wrocław Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lg Electronics Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lg Electronics Wrocław Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lg Electronics Wrocław Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Grzegorz

Widziałem w sieci trochę ofert pracy. Mnie zainteresowała rekrutacja na elektryka. Wymagana jest dyspozycyjność bo praca zmianowa w systemie 4-brygadowym. Dają jakiś dodatek za taką zmianowość? Nie ma problemu z urlopem przy takim trybie pracy? Jakie macie doświadczenia?

Ale to jest norma, że wszystkich na bramkach (?) sprawdzają? Czy tylko produkcję? Jako specjalista ds. ochrony środowiska też jest się kontrolowanym w taki sposób przy wyjściu?

Administrator Nowy wpis

Czy w mieście Biskupice Podgórne da się zarobić więcej niż 5000 pracując jako Elektryk?

Grzegorz

Były technik PM Nowy wpis
@Grzegorz

Szczerze to wątpie aby był dodatek za 4bryg, aczkolwiek zależy na jaki dział REF, WM albo INJ. Praca na każdym z nich różni się diametralnie, aczkolwiek na INJ pracuję się najlepiej bo bez presji czasu. REF to całkiem inna bajka. Ja z urlopami problemu nie miałem, raz ale to sie przelozony(usunięte przez administratora) w tabliczce mnozenia i calej brygadzie dal urlop planowany na ten sam tydzien. Kokosów bym nie oczekiwał max 7kPLN/msc ale za to nadgodziny - NO LIMIT Także mozna zarobić i 8k netto

Były technik PM Nowy wpis
@Grzegorz

A i jak ci nie przeszkadza być traktowanym jak złodziej codziennie przy wychodzeniu z firmy to polecam, firma spoko na pierwszą prace po szkole, ala szkoła przetrwania. Nauczysz się jak robić coś z niczego, bo oczywiście nie ma części zamiennych XD

Początkujący

Pracował ktoś może na tym stanowisku Młodszy Specjalista w Dziale Planowania Produkcji? Myśle aby aplikować na to stanowisko ale z chęcią dowiem się czegoś więcej na temat pracy oraz kultury w tej firmie :)

Damian

Witam ! Potrzebuje kontak do HR LG electronics Biskupice Podgórne mailowy bądź telefoniczny

Gabriela
@Damian

Hmm a po co Ci kontakt? Słyszałeś o jakichś przyjęciach? Jeśli tak, jakie warunki trzeba spełnić? Szukam pracy już od dłuższego czasu...

Damian
@Gabriela

Witaj ! :) Nie nic nie słyszałem o przyjęciach itp ... Chciałem się skontaktować z HR-em w innym celu i udało mi się nawiązać kontakt a sprawa już jest załatwiona :) Ps... Kiedyś tam pracowałem i z całego serca odradzam ....no chyba że coś się zmieniło na lepsze przez te kilka lat. ...

@Damian

A to po tej rozmowie z HR nie odczułeś żadnej różnicy może? ;p

Lg Electronics Wrocław Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Inżynier/Inżynier w Dziale Inżynierii Produkcji - Utrzymanie ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Alicja

Firma szuka od jakiegoś czas specjalisty do działu zakupów w Biskupicach Podgórnych, podobno brutto wychodzi 37,5 za h, spoko brzmi według mnie. Ktoś pracował u nich na tym stanowisku niedawno i powiedziałby coś więcej? Widzę w obowiązkach przede wszystkim zarządzanie łańcuchem dostaw, czy w dzisiejszych czasach ciężko z tym jest?

Stachu
@Alicja

Praca dla osoby odpornej na stres, czas szybko leci. Kluczowe jest odnajdywanie się wśród ludzi, kompetencje miękkie musisz mieć na wysokim poziomie. Trzeba być też przygotowanym na nadgodziny, w razie problemów z dostawcą. Wiedza jako taka nie potrzebna, wszystkiego się nauczysz, póki co jest porządny Leader. Firma funduje obiad, do wyboru Polska albo Koreańska kuchnia, nie narzekam ;)

Aleksandra
@Stachu

Fajnie to brzmi, nie powiem :) A pracujecie w jakichś określonych godzinach? + czy w weekendy też?

Stachu
@Aleksandra

Godziny są teoretycznie „elastyczne” możesz przyjść od 6:40 do 7:40 ale dział zakupów wbija 6:30, często będziesz musiała policzyć części przed rozpoczęciem produkcji(zależy od prowadzonej firmy, wiele podpowie Ci magazyn). Zasadniczo uważam że i tak się nie opłaca przychodzić na 7:00 i później ze względu na gigantyczne korki. O 7:15 to już się stoi na pasie awaryjnym do zjazdu z autostrady. 1 jesteśmy i ostatni wychodzimy. Firma płaci bez gadania. W weekendy zależy od produkcji, ale 1-2 soboty oczekują, że będziesz. Urlop przymusowy w lipcu/sierpniu.

@Stachu

Koreańska mówisz i na co pada Twój wybór najczęściej? ;) I skąd oni te posiłki biorą, współpracują dłużej już z jakąś firmą zewnętrzną?

Grzechu prawie inżynier

Powróciłem do LG nauczać o punkcie CTQ który jest punktem G fabryki , i jak się go naciśnie to pani w HR z wielką głową bo mądra jest rozkłada kopyta i daje kopa , otóż punkt CTQ tworzą architekci zła, a ja jestem dobry więc stworzyłem Punk G i tego się trzymam.

@Grzechu prawie inżynier

O co chodzi z tym punktem G fabryki? Co on oznacza?

Mirth

Chcę się zatrudnić jako operator. Ile można zarobić, czy to trudna pracą, jak z nadgodzinami? Ile godzin można zrobić w tygodniu, czy placa 150%? Czy w weekend są nadgodziny?

Izabela

Czy ktoś był ostatnio na rekrutacji w Lg Electronics? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, jak wygląda. Ile trwa proces rekrutacyjny?

wer

heej no glownie to techniak utrzymania ruchu- mechanika we Wroclaiwu wiaodmo ze trzeba miec tutaj odpowienednie wyksztalcenie mechaniczne do zawodu :)

admin

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie LG Electronics Sp. z o.o. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Lg Electronics Wrocław Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Lg Electronics Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lg Electronics Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lg Electronics Wrocław Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Lg Electronics Wrocław Sp. z o.o.