Opinie o Adler Polska Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adler Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adler Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adler Polska Sp. z o.o. w Świdnica

Natalka Nowy wpis

Pisaliście tutaj, że jeśli chodzi o zarobki to nie ma tragedii. Mąż zastanawia się nad etatem operatora wózka widłowego, bo teraz szukają pracownika, to niech ktoś zdradzi ile można zarobić akurat na tym stanowisku?

Renata Nowy wpis

Posiada ktoś tu informacje o pracy jako Doradca Techniczno-Handlowy?? Szukają teraz kogoś, więc licze na szybkie info, zwłaszcza o tym, czy to atrakcyjne wynagrodzenie z ogłoszenia, to jest tylko pensja zasadnicza, czy tez premie albo kasa za osiągnięcie wyników?

Odpowiadająca Nowy wpis
@Renata

Czy jest Pani pewna, że zadaje Pani pytanie we właściwym profilu bo jest kilka firm ADLER Polska Sp. z o.o. w Polsce?

Mateusz

Dzień dobry wszystkim. Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego prześwietlam oceny firm. Przypuszczam, że dowiem się więcej o firmach z Świdnicy. Proszę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Adler Polska Sp. z o.o.? Czy mają wysokie stawki? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Pozdrawiam Mateusz

Laura Nowy wpis
@Mateusz

Dzień dobry Mateuszu. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. Odpowiadając w temacie organizacji obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Wienerberger z Ślesin. Pracownicy (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Laura.

Qwert

Obserwujac cała sytuację jaka ma miejsce w Adler D-ca pytam gdzie są te tzw związki czyżby pan przewodniczący i jego świta miała klapki na oczach czy może coś innego wpłynęło na to że niczego nie widzą panie długopis czas działać jeszcze trochę i nie będzie pan miał układów i dodatkowych robót i co wtedy? co pan wtedy podpisze i do czego będzie pan namawiał że swoim "kierowcą"

@Qwert

Napisz O co ci chodzi bo piszesz jakies dyrdymaly I jak piszesz to sie pod piszesz odwazniaku

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Adler Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection

Jaki jest styl zarządzania w Adler Polska Sp. z o.o.?

Praca najlepsza jaką miałem. Całe teorie o smrodzie i hałasie to bajka. Wiadomo każdy zakład wytwarza czynniki szkodliwe ale nie przesadzajmy że jest taj zle.

@Marcin

Marcin jesteś spoko

adler truciciel

Firma ADLER wciąż utrudnia życie mieszkańcom okolicznych dzielnic ŚWIDNICY. Trujący dym, który emitują do środowiska nie pozwala normalnie funkcjonować,otworzyć okien i wyjść na spacer. Nawet pranie wywieszone na zewnątrz, po zebraniu śmierdzi. Wygląda na no, ze są nietykalni w mieście, ciekawe kto za to bierze pieniądze, bo innego wytłumaczenia nie znajduję, na cała ta sytuację.

@adler truciciel

Nieprawda

Roberto

Firma nie przestrzega jakichkolwiek norm jeśli chodzi o dbałość o zdrowie człowieka. 2021-04-21 smród na całą ulicę Sudecką, Wiśniową, Strzelińską... I nikogo z zarządu nie obchodzi, że dzieciaki z okolicy za parę lat wyhodują sobie pięknego raka od tej chemii. Miasto bierze w łapę za wydanie pozwolenia na emisję po uruchomieniu linii, która odpowiada za smród (zgodnie z prawem wniosek miał wplynąć przed uruchomieniem). Ludzie? Kogo to obchodzi, byle kolega dyrektor o kolega starosta byli zadowoleni, a mieszkańców gonić... pospólstwo...

Jeden z Wielu
@Roberto

Jak to prosto napisać, opluć i się nie podpisać. O to cała prawda o krzykaczach .... nazwać bandytami; trucicielami ale sam pozostać w cieniu.

Xcv
@Roberto

A pomyślałeś o tym że obok firmy Adler są zakłady które mają podobny profil produkcji opierają się o podobną technologie może należałoby tam też sprawdzić wszelkie uciążliwości a może trzeba było pomyśleć przed kupnem mieszkania czy działki po okazyjnej cenie że w pobliżu jest zakład który funkcjonuje od 30lat

@Roberto

Powiedz kolego ile lat tam mieszkasz i proszę zanim napiszesz że ktoś bierze w łapę to się dobrze zastanow bo jak nie masz dowodów to się powinieneś bać w zakładzie kontrola goni kontrolę i nie tylko WOŚP Starostwo ale poważni odbiorcy i jakoś wychodzimy z czystym sumieniem i jeszcze jedno nie strasz dzieci rakiem bo to bardzo słabe odważyłem sie ci odpowiedzieć na głupie wypisywanie ponieważ pracuje w zakładzie 30lat i nikt jakoś nie narzeka

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Adler Polska Sp. z o.o.?

Faurecianin

Firma Adler przejęła firmę Faurecie mam pytanie jaką podstawę ma pracownik z 10 letnim stażem bo u nas 3000 i mamy nadzieję na lepsze zarobki

Alicja

Bardzo bym chciała poczytać coś na temat tego, jakie są wymagania pracodawcy, jeśli chodzi o kandydatów do pracy w Adler Polska. Czy wymagana jest znajomość jakiegoś języka obcego? Bardzo proszę o odpowiedź w komentarzu. Pozdrawiam.

vw

Cześć volkswagen. Zabierz cały zarząd do domu volkswagen. Nie do widzenia dyrektorowi i bandzie nierobów z faureci.

Jeden z wielu
@vw

Zarząd z faurecji... ciekawe co piszesz, bo ten sam zarzad to inne 12 zakladów i tam jakos sie kula i pracuje a moze u nas cos jest nie tak. Ten sam zarzad to tez Adler w Bielsku i w Gliwcach... a tam jakos bez problemów

Osaka
@Jeden z wielu

Ja tam nie narzekam, gdyby nie maszyna i jej konstrukcja dawno juz było by po problemie. Przecież każdy kto pracuje na VW wie ze nowa maszyna jest awaryjna, kto zna problem ze słyszenia wypisuje potem bzdury. Zapraszam wszystkich omawiaczy i spekulantow ... popracujcie z nami cała zmianę i bedziecie mieli swoje zdanie

Wszystko zależy od tego gdzie trafisz, ogólnie praca do najcięższej nie należy, chętnie przyjmują młodych i dostają więcej od starych pracowników, wypłata porównywalna do tej z Amazonu. Zatrudniłem się tutaj i nie żałuje. Weekendy wolne, praca po 8 godzin od pon - pt.

@pracownik

Chyba jesteś sprzątaczką z zewnętrznej firmy. Ludzie harują po 12 godzin dziennie, soboty i niedziele. Idź na L4 i premia z 4 brygadówki przepada. (usunięte przez administratora) i nic więcej. (usunięte przez administratora) Na niczym się nie znają. Każą produkować braki, a później mają do wszystkich pretensje. (usunięte przez administratora). Czas pracy znacznie przekracza przepisy. Dotyczy to zarówno pracowników produkcji jak i administracji. PIP NADEJDZIE...

Mateusz

Czy firma chętnie przyjmuje młodych ?

Czy można w Adler Polska Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

?

Zgadzam się. Zakład jest źle zarządzany. Około 50% załogi się zwolniło. Biurowiec pęka w szwach od nowych, niczego nie robiących ludzi, natomiast ogromne braki są w kadrze produkcyjnej. A to że kamizelki bawią się w luksusach to całkowita prawda. Brak słów.

@0

Mam dodatkowe pytania do Twojej opinii. Załoga Adler zwalnia się z powodu złego zarządzania? Czy są jeszcze jakieś inne przyczyny?

Brian

We wrześniu byłem w Warszawie na rozmowie magazynier-kolorysta. Po paru dniach przyszedł SMS że nie spełniam ich warunków. Dziwne bo nie krzyknolem ceny z kosmosu. Ale widzę że dalej wisi to ogłoszenie. Coś chyba tam jest nie tak

Diabeł

Przepracowalrm zeszło 11 lat. Odeszlem zgodnie z litera prawa. Chciałem wrócić bo gdzie iść jak nie na stare śmieci. Co usłyszałem??? Nie ma powrotu. Prosił się nie będę. Pozdrów Diabeł

@Diabeł

Jako jedenastoletni pracownik firmy Adler Polska masz z pewnością bardzo duże doświadczenie. Czy zechciałbyś napisać coś o tym pracodawcy? Jakie na przestrzeni tych lat widziałeś plusy i minusy związane ze swoim zatrudnieniem w Adler?

Jan Wolny

W Adler Polska zakład w Świdnicy pracowałem dosyć długo i takich rzeczy jak się teraz tam wyrabia to w życiu nie widziałem. Utrzymania Ruchu praktycznie nie ma (ludzie są) ale jeśli chodzi o części to ZERO, wszystko łatane drutem i jakoś to będzie. Szef utrzymania to totalna porażka nie ma zielonego pojęcia co się dzieje w jego dziale, potrafi tylko skłócić ludzi między sobą przez wieczne kłamstwa i podjudzanie, za swoje nieudacznictwo zawsze musi znaleźć kozła ofiarnego oczywiście pracownika UR. Patrząc z boku na codzienne obchody to istny cyrk i farsa. Nie wspomnę już o planowaniu produkcji. Organizacja pracy to utopia, nikt o niczym nie wie, sprzeczne polecenia, kto ma wyższe stanowisko ten ma rację. Pracownicy traktowani są przedmiotowo, co roku jest prowadzona ankieta dla pracowników, takich ankiet wypełniłem już kilkanaście i co i nic następny papier do niszczarki, a ty głupi ludku myślisz że masz na coś wpływ. Jeśli chodzi o zarobki to firma zatrzymała się już dawno, co roku jest "podwyżka" tyle ile wynosi rewaloryzacja, czyli nic, o realnej podwyżce nie ma mowy, firma nie ma pieniędzy. O docenianiu pracowników raczej zapomnijcie tu są tylko obowiązki ale praw już nie ma. Teraz zmieniła się cała dyrekcja w zakładzie, ale z tego co widać lepiej nie będzie, a wręcz gorzej. Nawet pracownicy z Ukrainy(a jest ich sporo)uciekają z tego zakładu więc o czymś to świadczy. Praca jest tu ciężka w trudnych warunkach (oczywiście o zapyleniu się nie wspomina) więc radzę się dobrze zastanowić przed jej podjęciem w tym zakładzie.

@Jan Wolny

Bałagan organizacyjny, o którym piszesz jest oczywiście dużą niedogodnością. Myślisz, że mógłbyś porozmawiać z przełożonym i poruszyć tę kwestię? Jeśli chodzi o ankiety to są one ważne, gdyż pracownicy mogą anonimowo wypowiedzieć się o plusach i minusach zatrudnienia. Rozumiem, że nie ma podwyżek, ale nie wspomniałeś nic o dodatkowych bonusach do wynagrodzenia. Mam na myśli premie lub szkolenia. Czy pracodawca je oferuje?

Misiek
@Kamil

Bałagan jest bo źle jest zarządzana firma i tyle

@Misiek

Rozumiem, że możesz mieć takie zdanie, jednak zastanawia mnie w dalszym ciągu, czy rozmawialiście na ten temat z przełożonym? Nie napisałeś również nic o dodatkach do wynagrodzenia. Czy takowe występują? Proszę, abyś wypowiedział się na temat warunków zatrudnienia. Zachęcam Cię do szerszej wypowiedzi.

jpg
@Jan Wolny

A ja chciałby poznać człowieka, który mianował na stanowisko obecnego Dyrektora i zapytać jego wprost - czy jest za LGBT :-)

Stefan

Może trzeba spojrzeć na jakim poziomie jest wydajność w pracy? Samo sobie szkodzimy a oczekujemy dobrego traktowania.

@Stefan

Poruszyłeś istotną kwestię. Wydajność jest bardzo ważna, gdyż dzięki niej można uzyskać premię lub inne gratyfikacje. Zwiększenie wydajności pracy to kluczowy element w drodze do zawodowego sukcesu. Napisz, jak firma Adler Polska motywuje swoich pracowników do pracy? Możesz liczyć na finansowe dodatki do wynagrodzenia lub szkolenia i kursy branżowe? Z informacji na facebooku: https://www.facebook.com/AdlerPolska/ widać, że firma się rozwija. W chwili obecnej na targach Bau 2019 w Monachium wystawia swoje produkty i daje wskazówki dotyczące ekologicznego budownictwa. Czy każdy pracownik może wyjechać na takie wydarzenie?

Szcześliwy

Brud smród a z wypłaty ubóstwo. Po 10 latach stawka godzinna mniejsze niż na start większość zakładów, ale za to normy co chwilę do góry proporcjonalnie premia za produkcję w dół Lubię atmosferę w ADLER POLSKA za: Picie w pracy

Intro HQ
@Szcześliwy

jezeli jest tak Wam zle w tym zakladzie to co stoi na przeszkodzie sie zwolnic i poszukac innej pracy?? na adlerze swiat sie nie konczy...

Paulina

@czopek, interesuje nas jakim pracodawcą jest ADLER POLSKA? Jeżeli masz jakieś informacje na temat to zachęcamy do wypowiedzi. @klasyk, interesuje nas jakim pracodawcą jest ta firma? Zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi uwagami na temat tej firmy.

klasyk

o tak..., chętnie poznam człowieka który z tych ludzi którzy tu rządzą zrobił szefów. Pracuje tu juz kilka lat i widziałem już chyba wszystko ale to co teraz się dzieje to jest jak słaba książka sf która czytasz bo musisz bo ktoś ci kazał a jej treść to same brednie. Jakby się przyznali ci ludzie którzy szukają roboty to zostala by może garstka tych których nikt za bardzo nie chce ale była by to najprawdopodobniej sfera wyższego szczebla i ich (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Adler Polska Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Adler Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adler Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adler Polska Sp. z o.o.?

Adler Polska Sp. z o.o.