Atris

Kraków

Opinie o Atris

X 2011-05-16 15:33:24
[usunięte przez moderatora] Obiecują, nie płacą. Pracowałem u nich 2 miesiące, z czego zapłacono mi 500 zł (na umowie jest 3000). Szef nie odbiera telefonów, kłamie w twarz. NIE POLECAM !
Były pracownik 2011-05-27 22:00:58
[usunięte przez moderatora] prezes właściciel nie ma skrupułów nie płaci. Używa wulgarnych słów. [usunięte przez moderatora] Nie odbiera telefonów. Ma sprawy w Sądzie nie polecam, nigdy tam nie idźcie.
nie pracowni 2012-04-15 11:14:23
Cześć. Czy mozna prosic o info o jakiej firmie mowa?
To jest ten Atris- od wody mineralnej, z Wąwozowej- Kraków?
ex pracownik 2012-05-17 18:22:39
tak, to ta firma, [usunięte przez moderatora] , pracowałem parę miesięcy z nadzieją na wypłatę, umowa była fikcyjna, na początku pięknie było, a potem zbywanie. [usunięte przez moderatora] .
Pytanie 2012-07-29 23:18:55
było pieknie - a co sie stało?
Kamil 2016-04-22 11:47:42
Jak obecnie wygląda sytuacja firmy Atris na rynku? Czy nadal mają problemy z wypłacalnością o których pisaliście bardzo dawno temu? Jestem nimi zainteresowany i chętnie dowiem się co się teraz u nich dzieje.
Zostaw swoją opinię o Atris - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atris