Opinie o Kerry Foods w Poole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kerry Foods. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kerry Foods na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerry Foods w Poole

mkd

a ten tańczący angol,pracuje tam?

Nick*

"Na szczęście była", słusznie to określiła, jesteście zgniłymi owocami, wypadało by, a nawet chyba już czas najwyższy, aby oddzielić ziarno od plew.

NA SZCZEŚCIE BYŁA pracownica Kerry foods

podpisuje sie pod tą opinią obiemtoma rekami... Jak czytam takie utarczki słowne to wstyd mi ze pochodze z tego samego kraju co ta niewydarzona,pozbawiona elokwencji chołota! Powinni dla was utworzyc jakiś oddzielny skansen....daleko od cywilizowanego swiata bo przez takie ZGNIŁE JABŁKA psuje sie cała skrzynka!!!!

nj

Ja mysle,ze im nie trzeba "wystawiac" recenzji ! Zycie zrobi to za nas i potraktuje ich tak samo jak oni traktuja innych. Kazdy jest kowalem Swojego losu,a wykuli juz historie swojego zycie-szkoda tylko, ze tak bardzo zla !!!

Pracownik Produkcji

Rekrutacja jest z przypadku,a najlepiej z polecenia znajomej osoby z agencji pracy działającej na terenie Kerry tj.niejakiego Piotrka.Najlepiej dać "prezent",to i test z angielskiego się zaliczy,a potem to już tylko harówa,harówa,harówa za marnych parę funtów.Dodam tylko,ze nadgodziny liczone są 1 funta więcej.Koszmar...

1.Z czyjego polecenia jesteś? 2.Kto cię przysłał? 3.Czy możesz pracować do 12 godzin dziennie za najniższą stawkę?

A wiecie coś może jak z pracą teraz będzie? podobno z końcem marca rozwiązana zostaje umowa z Morrisonem, Icelandem oraz Aldim????

AGNES

Hej w koncu ktos madrze opisal,ale to osoba,ktora docenia prace,szanuje zeby z czegos zyc wiec nie podobalo sie mlodzieniaszkom a zeruja na starszym pokoleniu to wara z Keery,dac dostep innym ludziom pracowac,a nie narzekac,z tego co wiem naoporzyczali sie nawet nie potrafili zwrocic pieniedzy tak polak polakowi pomoze w biedzie,,wyludzaja pieniadze,a potem znikaja [usunięte przez moderatora]wypisuja bzdety o menagerach,to taki ktory nie zarobil na miano tego,pozdrawiam pracownikow KEERY,zycze najlepszego

KTOS

fff - 2012-06-26 22:34:50 To powiem ci ze i tak miales jakis powod.. Zdarza sie ze osoba która stoi na rakach i nie pakuje idzie (usunięte przez administratora) do menadżera zeby sie podlizać ze ludzie na lini sie nie wyrabiają i jest duzo rejectów bo sam zle ustawil maszyne...Aha i rozumiem ze to ja jestem ta osoba. Och..Nawet nie wiem czy jest jakis sens wchodzic w polemike. Nie bede powtarzal tego co napisalem w pierwszym swoim poscie na tym forum i tyle. Wielu z Was narzeka na fabryke, kase. Powiem Wam tak. Fabryka praca ciezka, szybka ale przeciez to fabryka. [usunięte przez moderatora], managment olewactwo potwierdzam, Wi ekszosc line liderow i maszynmaiderow ciepi albo na syndrom wyzszosci, a dla mnie to po prostu chec dowartosciowania siebie samego. Coz skoro rodzice nie zrobili tego w dziecinstwie... Kasa. Obecnie grade C, na ktorym jestem to w moim przypadku 7,22 plus okolo 1 funt na godzine za shift pay, czyli razem wychodzi 8,22. Dla wielu z Was to oczywiscie za malo. A ja Wam powiem ze jak na nie wykwalifowanego pracownika to dobra stawka. Nie kaze byc Wam dumnym, ale naprawde docencie to co macie. Bo pracujacych na najnizszych stanowiskach w supermarketach, mc donaldach itp moze jedynie pomarzyc o takich pieniazkach. Wezcie sie w koncu zastanowcie i zacznijcie doceniac to co macie. Poza tym nikt Was w KF na sile nie trzyma Zaciskanie zeby i wstajecie co rano do pracy, czy tez moze zarywacie nocki [usunięte przez moderatora] na wszystko i na wszystkich i tylko oceniacie. Skoro Wam tak zle to zroc cos zeby bylo lepiej. Po prostu odejdz jeden z drugim jesli masz sie meczyc. Zeby bylo jasne, ja nie bronie fabryki, bo dla mnie ta fabryka jest jedynie zrodlem utrzymania i zadna inna wiez, hi hi mnie z ta fabryka nie laczy. I jeszcze jedna uwaga dla mlodszego pokolenia pracujacego w KF. Nie wiecie co to znaczy pracowac ciezko. Tylko ogladacie sie zeby sie jak najwiecej [usunięte przez moderatora], i zeby ktos za Was cos zrobil. Ja to nazywam spychologia. Ale to moge sobie tylko pogadac. Swiat i wartosci schodza na psy. Nie tylko w Kerry. Pozdrawiam wszystkich.

piesek preriowy

Może Kerry Foods to (usunięte przez administratora) , ale co w takim razie można powiedzieć o farmie Steward of Tayside w Perth czy zakładzie mięsnym \\\"Dunbia\\\" w Bamber Bridge (Preston)? [usunięte przez moderatora] Chyba tak, pamiętam jak pewnego razu do \\\"Dunbi\\\" zawitali Węgrzy, jeden z nich powiada do mnie - wy tu macie Oświęcim! Więcej już naszych \\\"bratanków\\\" nie widziałem. Tak się zastanawiam, może w tym waszym Kerry nie ma takiej tragedii jak dowiaduję się z postów?

klodi

hi dajcie jakies namiary gdzie skladac cv zeby dostac prace w carry food:))

ktos tam

a co ciekawego dzieje sie na hpp i bakery 1 ???

tk

w kerrym sielanka trwa niektorzy to juz tak sie w konfidenctwie tak zagalopowali ze nawet cyganow zapraszaja na swoje sluby do Polski no ale na grade b/a trzeba lizac [usunięte przez moderatora] i donosic na polakow [usunięte przez moderatora]

*brutto, oczywiście

Jaka jest w tej fabryce aktualna płaca netto? ile należy odliczyć od tych 6,08 które teraz daja? dzięki za pomoc

mikser

Siema a jak tam z pracą w keery słyszałem że mają jakąś linie likwidowac czy coś w tym stylu wiadomo coś?:)

Nie interesuj sie bo ci tylu zabraknie i nie [usunięte przez moderatora] sie jak nie wiesz o co chodzi .Moj anguelski jest dobry jak ty [usunięte przez moderatora] z agencji to nic dziwnego pilnuj swojego dzialu a nie [usunięte przez moderatora] sie w nie swoje i nie wiesz co tam jest grane trzeba pracowac i wiedziec co tam sie dzieje jak sa [usunięte przez moderatora] polskie ktore (usunięte przez administratora) a polakow to [usunięte przez moderatora] z nimi [usunięte przez moderatora] ich pies i cala wieś

Agnes

Do Niny,,,nigdy nie skarzylam na nikogo,bez obrazy,praca jet praca,to wy obrazacie nas jako dziewczyny z CPM,ZE JESTESMY NIEDOBRE IDZ NA PM,szyft to dopiero zobaczysz jak narzekaja,a u nas mamy luzacko,wiec nie chrzan glupot,jak niewiesz kto kabluje,

Agnes

nie pisze bzdur,wiem co pisze nie jestem wegierka wiec nie szalej pracuje na Ajm,szyfcie,widze co sie robi,nie znasz zycia chyba jak tak piszesz,przepraszam nie jestem sklonna klocic sie ale nie zgadzam sie z toba i basta a tobie nie powiodlo sie chyba,pozdrawiam

fff

KTOS

Tomek - 2012-05-09 17:14:25 Tak jak ty piszą ci,którzy donoszą i skarżą rumunom na innych Polaków.Więc się lepiej nie wypowiadaj,bo ja dobrze wiem jak tam jest.Piszę to ku przestrodze innych. powodzonka...[usunięte przez moderatora] i tu tez Cie zmartwie nigdy na nikogo nie donosilem i nie skarzylem. No moze raz gdy poskarzylem sie na chlopaka ktory stal ze mna na malej linii i co chwile puszczal baki. Powiedzialem line leaderowi ze nie chce pracoowac w jego towarzystwie. Ale coz, skoro Ty wiesz lepiej....

ktos

liderka - 2012-05-10 19:40:32 Ktosiu...a na jakim dziale pracujesz z tym angielskim?HPP

Zostaw merytoryczną opinię o Kerry Foods - Poole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kerry Foods?

Kandydaci do pracy w Kerry Foods napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kerry Foods