Opinie o "JANO" A.Serwatka Sp. J. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy "JANO" A.Serwatka Sp. J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w "JANO" A.Serwatka Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "JANO" A.Serwatka Sp. J. w Zabrze

Pioatr

Dzis po raz kolejny zostalem oszukany w sklepie Jano w Bogatyni na ul. Daszynskiego 6 zostala mi sprzadana kielbasa krycha przeterminowana

basia
@Pioatr

kiedy pan kupil i z jakim terminem waznosci?

basienka13

a co wiemy o pracy na sklepach firmowych Jano?

Beatris
@basienka13

Pracujesz 5 dni w tygodniu od 8 do 12 godzin zalezy od zmiany. Najwiecej pracy jest rano trzeba przyjac dostawe i przygotowac sklep . Kierowniczka jest ok( ja taka mam) jak pracujesz i nikt nie musi za Ciebie pracowac to sie nie masz o co martwic. Jest odpowiedzialnosc materialna, ale jak sie pilnuje dostaw, co przechodzi przez kase to manka sa male max 30zl, ale trzeba pilnowac, z drugiej strony jakby nie bylo odpowiedzialnosci to by rozkradli ta firme w tydzien. Regionalnego mamy nowego, ale facet zna sie na branzy i w tak krotkim czasie zrobil wiecej dla sklepow niz wszyscy poprzednicy razem wzieci, jest wymagajacy, ale odnosi sie do nas z szacunkiem, a to juz duzo, jak sie do niego dzwoni to zawsze pomoze. Chyba tyle bedziesz pracowac to sama wycigniesz wnioski czy pisalam prawde. Pozdrawiam

Lubuskie
@Beatris

koordynator to podstawa. Jak taki dobry to może my go kiedyś dostaniemy. Województwo Lubuskie

Mechanik

znalazłem w necie: Renomowana firma branży mięsnej “Jano” w Zabrzu zatrudni pracowników na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Zabrze napiszecie coś więcej? jakie warunki, jaka atmosfera, jaka płaca? nowe stanowisko, czy ktoś odszedł?

Pytający :)

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wydawcę ?

Replay
@Pytający :)

Luka 2017-06-12 12:37 @Pytający :) - 2017-05-26 14:30 Nie polecam. Kazdy tam pracujacy jest traktowany jako zlodziej. Totalna inwigilacja i nie mam tu na mysli widocznych kamer na korytarzu lub w pomieszczeniach. Jest tam mnostwo ukrytych kamer i podsluchow. Jedna nie pochlebna opinia lub slowo i wylatujesz. Tak skonczyli wszyscy, co o tym nie wiedzieli lub nie podejrzewali. Jak nie wierzysz spojrzyj na wywietrznik nad drzwiami kasy w biurze wydawki. Wszystko na zywo lub z playbacku ma wladca i jego ludzie.... 2

kyjo
@Replay

prawda

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie zakłady mięsne JANO.

Wlasciciele sklepow Jano, to mafia oszustow, zbieralem rachunki za zakupy, bo jak nazbieram rachunkow za 100 zl, to w kazda srode moge dostac towar za 10 zl za darmo, dzis poszedlem zrobic zakupy za 13 zl bo tyle mi brakuje to bede mial rachunkow za 300 zl i dowiedzialem sie ze juz mafia oszustow nie pozwala dolaczyc rachunku dzisiejszego do rachunkow marcowych, wiec strace 100 zl, skoro mafi tak zalezy na klientach to ja juz wiecej u tych oszustow zakupow robic nie bede, pozdrawiam mafiozwow z tej mafii

Sławek

Jak tam deputaty przedświąteczne?

renia

mają na[prawdę moim zdaniem świetny smak wyrobów mięsnych, ale mogliby coś zrobić z jakością niektórych zdjęć na swojej stronie bo pikseloza, a jak wiadomo, jemy oczami. co więcej mogliby dokonać aktualizacji bo na głównej mają jakąś promocję z 2014 roku

ŁYSY

Mam pytanie.czy pracuje u was jeszcze ten majster , Wojtek chyba miał ma imię..Pracowałem tam dobrych parę lat i teraz potrzebuje namiary do niego. Z góry dzięki.Pozdrawiam Jano

Zosia

Sklep w Zielonej Gorze totalna porażka .Ekspedientki nieuprzejme ,towar stary.

kyjo

FIRMA OK ALE WIĘKSZOŚĆ ZAŁOGI[NIE WSZYSCY]TO LUDZIE ŻYJĄCY TANIMI SENSACJAMI,ROBIENIEM INNYM NA ZŁOŚĆ TYLKO DLA WŁASNEJ SATYSFAKCJI,A JAK NIE MAJĄ TEMATU TO GO SOBIE STWARZAJĄ BYLE COŚ SIĘ DZIAŁO.OBRAZ NĘDZY I ROZPACZY,ŻENADA

slavo
@kyjo

nie narzekaj, po prostu robią to co od nich grubas oczekuje dla swojej satysfakcji i za co im płaci

Perełka

Orly i sokoly wzniosą się wysoko :-)

Perełka

Dobrze piszesz- ale z tym 1100 to przesadziłeś

pracuś

O widzę, że firma dba o opinie, wczoraj znowu skasowali 2 strony opinii, które pokazują jak w niej się traktuje ludzi. Niestety prawda kole w oczy.

szortek

szortek - 2016-01-10 15:19:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Atmosfera jest tu dużo gorsza jak warunki finansowe. Grubas traktuje wszystkich jako oszustów i złodziei lub potencjalnych kandydatów na nich. Rano kapusie cudotwórcy, tworzący wyimaginowane afery zlatują się aby donieść na swoich "kolegów" z pracy. Szef bazuje swoją wiedzę o tym co dzieje się w firmie nie na swoich spostrzeżeniach i rzadkich wizytach na produkcji, lecz na cudach które dostanie podane na tacy. Dzięki tym metodą Pióropusz, Nakrapiany, Psiruch, Garnuszkowa, Franek, Sznupek potrafią (potrafili) skutecznie uprzykrzyć innym życie. Panujący w firmie mobbing to już inna historia, Nie polecam firmy.

igle

Nie polecam tej firmy czlowiek nowo przyjety nie ma deputatu ani premii a pensja marna chyba dolna granica najnizszej krajowej

rzeźnik

Po raz kolejny w ciągu roku widzę ofertę zatrudnienia TECHNOLOGÓW I ABSOLWENTÓW O SPECJALNOŚCI TECHNOLOGIA MIĘSA. Co się stało z poprzednikami? Warto składać dokumenty?

Poszukaj w googlach. Ciągle szukają mechaników, handlowców, wędliniarzy, itp. W Jano jest duża rotacja, do 30% pracowników rocznie jest wymienianych.

xyz

Witam, znalazłem ogłoszenie na stanowisko Serwisant Utrzymania Ruchu, Elektryk, Mechnik możecie napisać coś o warunkach pracy i płacy pozdrawiam Marcin

yyy

tak tylko z sobotami i nie za 8 godz.

yyyy

8 godz. zależy co umiesz, zarobki ok.2-2,5tyś,

Zostaw merytoryczną opinię o "JANO" A.Serwatka Sp. J. - Zabrze

"JANO" A.Serwatka Sp. J.
1.8/5 Na podstawie 354 ocen.

"JANO" A.Serwatka Sp. J.