Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

niejemmiesa

Obrzydliwość i totalny brak higieny! Pomijając czas jaki mamy (epidemia) - bo to akurat skandaliczne jest zawsze - pani ekspedientka od trzech klientów przede mną wzięła gotówkę, wydała resztę i w TYCH SAMYCH brudnych, czarnych już rękawiczkach wzięła dla mnie do ręki szynkę, którą wybrałam. Gdy zwróciłam grzecznie uwagę, czemu dotyka jedzenia w tej samej rękawiczce, którą obsługuje pieniądze wydarła się na mnie - gdzie mam maseczkę! (a miałam ubraną chustę na pół twarzy). Wyszła, a ona jeszcze pod nosem na mnie coś gadała. Jak można podawać jedzenie tak brudnymi rękawiczkami! Sklep na Piekarskiej w Bytomiu- omijać szerokim łukiem! Grozi w najlepszym wypadku sraczką, a w najgorszym wirusem...

Celka351

Kupiłam wczoraj waszą podwawelską . Masakra. Jest tak miekka że nawet jakbym nie miała zębów to bym ją dziąsłami pogryzła. Okropność.

Dejzi

Zaklad dla emerytow i rencistow, za ta kase kazdy tylko patrzy na zegarek aby odbebnic 8 godzin i zawijac pinkiel do chalupy. Nie polecam, czytala Krystyna Czubowna.

Konsument

Produkty tej firmy to czysta chemia Jest jej tak dużo ze nie zdecydowałem się wziasc wędliny do ust

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Niusia

W smaku do przyjecia. Nie sa z najwyzszej polki, ale nie sa tez zle. Jednak gdy odwrocilem opakowanie i zobaczylem sklad... szok. Ilosc E mnie oszolomila. Regulatory, chemia, (usunięte przez administratora) Tak sie wlasnie nas powolnie zabija. Chec zarobku jest jednak wieksza niz chec pokazania ze jest sie na rynku poprostu szczerym i lojalnym.

Ola

Pan (usunięte przez administratora)obiecal ze nie bedzie zwolnien po przejeciu przez Omege mam nadzieje ze slowa dotrzyma. Jestem gotowa na obnizke mojej pensji, ja bym na kolanach do zakladow madej wrobel wrocila nawet jak mi obetna pensje do 1500. Umowmy sie wystarczy zrezygnowac z fryzjera kosmetyczki abonamentu w pleju i da sie wyzyc. Nie wiem czemu inni tak skomla trzeba brac co jest i podpisywac aneksy obnizki pensji o 50%

KTOS

Witam w dobie panowania koronowirusa rzad ogłosil że nie ma byc zwolnien. Jednak okazuje sie inaczej. Firma z juz zapowiedziala pracownikom zwolnienia. Za co mamy utrzymac swoje rodziny?????????

Klientka

W dniu wczorajszym w Państwa stoisku umiejscowionym na pasażu sklepu Kaufland w Chorzowie ul.3 go Maja 185 zakupiliśmy 3 udka z kurczaka . Dziś otwierajac lodówkę poczuliśmy ogromny smród.- okazało się ,że tak śmierdzą udka.!!! Sprzedawczyni zapakowala nam udka nie te wystawione w ladze chłodniczej ,ale schyliła się i wyciągnęła je spod lady - nie zwróciliśmy na to uwagi ,ale teraz domyślamy się ze zrobiła tak by pozbyc się starego towaru ,którego w poniedziałek na pewno by już nikomu nie wcisła bo smród zapewne zabiłby wszystkich w sklepie. Gdyby dziś był otwarty sklep najchętniej wrzucili byśmy ten śmierdzący towar na ladę!(usunięte przez administratora)!!!!

Sanepid

Świeżego mięsa nie trzeba mrozic na następny dzień, mięso musiało być już u końca daty przydatności - jak zresztą większość sprzedawanych produktów w tych sklepach - najlepiej od razu zgłosić do sanepidu - nie będzie to pierwsze zgłoszenie, więc może w końcu ktoś zrobi tam porządek...

Dex

Witam ; Jakim autobusem można dojechać do firmy z Chorzowa? Czy są obecnie przyjęcia i jaka jest umowa tj.zlecenie,dzieło czy o pracę? Pozdrawiam!

stella
@Dex

Z Chorzowa dojedziesz autobusem 840 z rynku

Bartosz
@Dex

Piszesz, że w firmie są przyjęcia, a ja nie znalazłem żadnych aktualnych rekrutacji. Na stronie pracodawcy jest tylko oferta praktyk i staży dla studentów, którzy chcą nabrać doświadczenia i nauczyć się zawodu. Napisz na jakie stanowisko aplikowałeś i czy podjąłeś zatrudnienie.

uio

Usuwają wpisy BO PRAWDA o poczynaniach osoby X i o tym co się dzieje w jego dziale bardzo przeszkadza . Aby wyjść z twarzą powinni wywalić go z hukiem. he,he

Dex

Czyżby łapówkarstwo było w tej firmie

pituś

I RODZI SIĘ PYTANIE - CO ICH ŁĄCZY ??????

Nikt
@pituś

Za dużo byś chciał wiedzieć ale może kiedyś się dowiesz

Ktos
@pituś

A na pytanie odpowiedzi brak. Ha ha ha

Olo

Wychodzi na to że tak,krótko mówiąc.

Były

Zainteresowany jaki obronca,pewnie też umoczony w machlojki...ale takich jak oni już nie ma, wylecieli z wielkim hukiem a myśleli że są nie do ruszenia .

Olo

Szymon P. Do niczego sie nie nadaje tylko oczy mydli jak i cała reszta pod jego dowództwem.

Olo

A to wynagrodzeń nie dostajom już z MW tylko od przewoznikow?

Xxx

Po co wy wogole jeszcze jeździcie. Jak wam nie pasuje to zamiast wylewać brudy na Internecie i swoje żale , miej trochę honoru jeden z drugim i poszukaj sobie lepszej jazdy. Sam cisniesz się (usunięte przez administratora) A teraz wielce narzekasz.

Bodzio
@Xxx

Oo widzę że zaczynamy się bać prawdy nerwy puszczają ale prawda jest tylko jedna.....

yYY
@Xxx

Mylisz pojęcia kolego , po to jest forum żeby dyskutować i wyrażać swoje opinie. Bardzo dobrze że temat został poruszony i pewne rzeczy wyszły na jaw - bo Z.M. M.W to nie twój prywatny folwark !!! A jeżeli chodzi o honor - to gdybyś go miał to sam zrezygnowałbyś ze swojej funkcji. Przy każdej Umowie Współpracy obowiązuje jakaś etyka ,kultura i wzajemny szacunek ale Tobie jest to obce !!!

Xyz
@Bodzio

Wręcz przeciwnie szykuje się świetną zabawą z przewoźnikami w roli głównej. Jak masz tyle do powiedzenia to nazywaj rzeczy po imieniu A nie czepisz się wszystkich i wszystkiego A sam nie wiesz w końcu o co Ci chodzi. Serce cie boli bo ktos jeździ a ty stoisz.

jo

l Ludzie dajcie se spokój z jazdą w tej firmie - "banda aroganckich i niedouczonych cwaniaków z pajacem "z metra ciętym" na czele " jeszcze trochę to sami furmankami będą towar wywozić,tam już nikt nie chce jeździć. Tam się nie da jeździć!!!!

Katastrofa

Jeszcze stawki za transport powinny być zweryfikowane przez Pana Prezesa M&W czy są takie same bo ponoć wybrani jeżdżą za inne stawki

kipo
@Katastrofa

W " normalnej " firmie już by się działo !!! Ciekawe jaka będzie reakcja "góry"

Obecna

Tak, dalej Szymon

niktoś

Tak to już jest, powierza się odpowiedzialne obowiązki, nieodpowiedzialnym ludziom. Takie postępowanie nie wróży nic dobrego. Najpierw trzeba się nauczyć szacunku, a potem zajmować wyższe stanowisko, w drugą stronę to nie działa. "Biada jak się z dziada zrobi Pan"

a tam w transporcie w ogóle pracują ? :)

Jatyon

Dzień Dobry. Czy firma jest wypłacalna? Pensje wypłacają na czas?

Obecna
@Jatyon

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.