Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Bełchatowianin

Chciałbym pochwalić waszego nowego pracownika w sklepie firmowym w Bełchatowie. Pracuje prawdopodobnie od około miesiąca. Zawsze uśmiechnięty... Potrafi doradzić i pomóc klientowi. Dobry wybór. Bardzo dobry pracownik. Takich ze świeczką szukać. Jeszcze raz pozdrawiam.

Beny

Co dalej z grupa dworakowski?

zijo

Czytając opinie o ZM Madej i Wróbel w większości przypadków nie zachęca to do skorzystania z usług tej firmy.Nie mniej jednak opiszę o fakcie jaki wydarzył mi się w dniu 11.09.2020 r. w Bytomiu.Jestem mieszkanką Lubina na Dolnym Śląsku a do Bytomia przyjeżdżam raz w roku na groby swojej rodziny.W dniu w/w dokonałam zakupu wędlin i mięsa w sklepie przy ul. Piekarskiej 13. Cały sortyment spełniał moje oczekiwania.W trakcie nabijania cen na kasę, ekspedientka przez pomyłkę zamiast 0,2 kg za kiełbasę naniosła 2,0 kg.Nastąpiła nadwyżka kwoty do zapłaty, którą stwierdziłam po przyjeździe do domu. Moja interwencja telefoniczna skutkowała tym, że Pani Kierowniczka zdeklarowała ten błąd naprawić i tak się stało. Morał z tego jest taki, że są jeszcze uczciwi ludzie w naszym kraju za co jeszcze raz dziękuję Pani Kierowniczce. Pozdrawiam. Szarlota Krajewska.

Izabella

Dla mnie to trochę chore i wkurzające,zatrudniają obcokrajowców z którymi dogadać się nie idzie bo udają że nie rozumieją.Same lesery teraz przyjeżdżają.Kierownicy z tym nic nie robią bo liczy się tonarz wyjechany.Wystarczylo by gdyby dyrektor się interesował jak ludziom się pracuje,dlaczego nigdy nie porozmawia,nie zapyta...

Roxy
@Izabella

Sama sobie odpowiedziałaś dlaczego kierowników to nie obchodzi...

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Olx

Witam jaka stawkę godzinowa dostaje nowy pracownik lub jakie wynagrodzenie miesięczne wynosi ??

@Olx

Najniższa krajowa z całego etatu plus premia uznaniowa kierownika.To zależy jaki dział.

Czy w Zaklady Miesne Madej i Wróbel zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Izabella

Ostatnio wszyscy nowi pracownicy dostają od razu umowę o pracę bo zależy im na nowych pracownikach.

B

Pracowałem tydzień, nie polecam, chyba, że chcecie cały czas być pod butem kierownika, bez perspektyw i możliwości rozwoju, ot taka fizyczna robota.

Inks
@B

Pracowałeś tydzień i chciałeś ustawiać kierownika :))) żart roku albo i lepiej :))

X
@Inks

Chyba sam jesteś kierownikiem że ich tak bronisz....dobrze wiesz co kolega miał na myśli...że traktują cię jak śmiecia

Rudi

Dziś w nocy spalił się Peklimar w Umieninie. Równo 5 lat po przejęciu przez Dworakowskiego.

Andrzej Duda

Zaraz do Polski wjedzie Google i Microsoft ze swoją kasą, technologią i kulturą pracy. 3 miliardy zielonych mają zainwestować w Polsce obie te korpo. Będzie chyba musiał wysłać swoich" menedżerów" w proces bo zabraknie rąk do pracy. Praca jest odmóżdżająca, nie rozwojowa, nudna i wsteczna itd. Śmieszne są te ich ogłoszenia o pracę. Potrzebują inteligentnych ludzi...do czego niby?! Żeby zdusić w nich tę inteligencję i kreatywność?! Nie polecam. Ścieżka kariery zawodowej to żart.

Janek

Witam mam pytanko czy w transporcie dalej jest kierownikiem Szymon?

Alien
@Janek

Dalej jest

Xkn

Pracownicy są niedoceniany nonstąp zmieniają ludzi nikomu nie polecam pracowac tam

Murzyn

Dostalem wyplate - cale 1400 zlotych. Po obnizkach i potraceniach. a wy ile dostaliscie przelewem ?

Czesiu

Jak firma wypłaca za soboty i niedzielę?

Małgorzata

Zakupiłam szynkę powyższej firmy i jestem wstrzasnieta :( Jak można sprzedawać produkt zrobiony z knura... Przy obróbce termicznej (podsmażeniu) patelnia już do niczego nie nadaje się. Po mimo mycia, zapach knura czuć.

Robert1971

Firma ostatnimi czasy kompletna porażka. Traktują pracownika jak robola. Wyznaczają plany i mobilizują premią ,a jak pracownicy wyrabiają premię to oni im mówią że premi ni ma???????? i jeszcze hasła że za słabo się ruszają w du..e pracownika mają ,a szczególnie panie dyrektorki od sprzedaży. Niech sobie same staną za ladą za najniższą krajową i pewnie będą szczęśliwe???????? Może pora wymienić w tej firmie kadrę zarządzającą ???ale cuda się chyba nie zdażają??????????

Lmao

Pracowałem tam dawno temu i nie prawda..kierownik napalony na blondyne, trzeba było jej pomagać we wszystkim bo oczywiście bidulka nie daje se rady, zapierdol że nie wiesz w co łapy włożyć , jak jest kontrola to masz godzine spokoju bo to przecierz normalnie tak sie robi itd....

Stary pracownik

Płacą dobrze i na czas. Nie rządnych cięć budżetowych czy innych pierdół wyssanych z palca.

Xyz
@Stary pracownik

Ha ha ha.Na czas to zgadzam się.Ale czy dobrze to napewno NIE.

Czesiek

Z jakiego banku firma robi przelewy na wypłaty?

Tyszanin

W piątek 14.05 kupiłem Głogowską z szynki. Kiedyś była bardzo dobra ,a teraz nie wiem co tam dajecie do tej kiełbasy gdyż szynki to tam nie widać i nie czuć.Nie da się tego jeść. Przykre jest to że taka firma ze Śląska robi takie (usunięte przez administratora)

Mięsny jeż

Kto mi powie ręką na sercu ile zarobi Pracownik Produkcji a ile masaż wykrawacz .netto cały miesiąc przerobiony na umowę o pracę.

Big
@Mięsny jeż

2 tysia max

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.