Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Antek

Ja podpisalem aneksow chcem pracowac i wystarczy mi 1300 na mjesionc. Za niedugo wszyscy bendom wracac na kolanach do madeja jak posiedzom rok na bezrobociu o pustych rzelondkach. Idzie bieda ja sobie tom lrace trzymam i szanuje. Nawet za 1000 bym siem zgodzil pracowac. Podobno majom zwolnic calom ksiengowosc i informatykow tak u nas gadajom na dole.

Krystyna
@Antek

Ta opinia jest napisana przez samego pracodawcę, który ośmiesza ludzi szukających pracy. A tak chce dodać, że wędliny są niesmaczne, produkowane z nieświeżego mięsa np. kiełbasa krucha. Tu producent powinien zwrócić uwagę i nie sprzedawać nieświeżego produktu. Moja ocena wyrobów tej firmy jest negatywna

Ferdynand Kiepski

I jak drodzy pracownicy MW jestescie zadowoleni, ze pracodawca was tak bardzo docenia i szanuje za wasza cięzka prace i na swieta dal wam az 150 zl na przepyszne i prestizowe wyroby miesne do sklepow grupy dworakowskiej?

Marian pazdzioch

Mogli dac kase do reki a nie na mieso to bym se przynajmniej cieple kalesuny na zime kupil tam u mnie na bazarku.

BylyStaryWyjadacz

Hej, mam pytanie do starej gwardii czy dyrektorem produkcji nadal jest Jacek M?

Jolanta

wyżej było napisane coś o przejściu do innego działu. Czy na dany moment awanse wewnętrzne są możliwe? jeśli tak to w kierunku których działów ludzie przechodzą najchętniej i dlaczego? jak w takich sytuacjach strefa zarobkowa się przedstawia?

Lolka Nowy wpis

dzień dobry. partner planuje aplikować na rzeźnika do Rudy. Ma już oczywiście doświadczenie chociaż po opisie nie wiemy do końca ile docelowo się go wymaga teraz. ta wskazana praca na jedną zmianę jest dla nas istotna. Ale jak przy tym wyglądają nadgodziny? są jakieś teraz?

Grzegorz

Witajcie chcialem zapytac o prace I zarobki jak sie dowiadywalem to na rozbioze nawet maja do 5000 na reke a jak sie pracuje w sobote I w niedziele to jest dodatkowo 500 zl. Mam 50 lat I wracam z zagranicy emigracjia to (usunięte przez administratora) Te zarobki to na rozbioze. Pozdrawiam I z Bogiem

Mietek Nowy wpis
@Grzegorz

Tak jak przerobisz wszystkie soboty to dobijesz do 5k Cuda na kiju Ci opowiadają

Właśnie się dowiedziałem z oferty ze strony dla kontrolera jakości, że przyznawane są premie uznaniowe. jak należy się na nie nastawić? U mnie na zakładzie nigdy nie było wiadomo o co chodzi z tymi kwotami. Czy tu w miarę spoko je przyznają? I ile tak mniej więcej?

Mietek Nowy wpis

Premia haha mordo tu nikt nigdy o czymś takim nie słyszał chyba że śmietanka z biur

Jak wygląda praca jako specjalista ds jakości jest ciężko bardzo fizyczna praca ?

@Kandydat

Właśnie też wracam z ich strony i widziałem, że poszukują kontrolera jakości. Ty do nich już aplikowałes? Bo zastanawiam się ile trzeba czekać na odzew z ich strony. Wiecie może czy wymagają doświadczenia od kandydatów? W ogłoszeniu nie ma o tym wzmianki ale o żadnych szkoleniach też nie, więc trochę zwątpiłem.

Tak aplikowałam odezwali się do mnie tylko zastanawiam się czy dam radę szczególnie że tam towar trzeba dawać do działu magazynu i trochę stać przy Lini.

Natka
@Kandydat

Hej, hej. Czy już może pracujesz? :) ze dwa tygodnie minęły od tego wspomnianego kontaktu, jak szybko biorą na rozmowę? od razu można przyjść już na jakiś okres próbny czy jak to wygląda? planuje się także zgłosić ale liczę na relacje

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Ustosunkuje się ktoś może do aktualnej atmosfery? interesuje mnie ona pod względem relacji pomiędzy samymi pracownikami , teraz niedawno ktoś stawieni, że góra może mieć jakieś gorsze podeście, ale czy to w ogóle prawda? Co jeszcze wpływa na atmosferę?

Przez moment myślałem, że jakaś nazwa firmy jest w planach, bo ktoś sugerował aby dodać do niej „gołębia”. Jestem tu, bo widziałem, że są powystawiane oferty na stanowiska kierownicze, sądziłem ze cos o tej pracy poczytam. Są nabory na pakownie i produkcje. Co jest ich przyczyna? to rozwój czy rotacja?

Czym w Zaklady Miesne Madej i Wróbel zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Oliwka

Zauważyłam ze ostatnio wpadła opinia dotycząca firmy ale nie odnosiła się do warunków pracy lecz do oceny wyrobów. Ile wspólnego tak już w praktyce maja z tym sami pracownicy? Widnieje na stronie oferta dla wydawcy towaru w dziale rozbioru, nie mogę jednak już wejść w jej szczegóły. Mimo wszystko czy ktoś kto pracuje może opisać w takim razie warunki? jaki zakres obowiązków oraz odpowiedzialności?

Antek

Franek
@Antek

Masz tam kogoś z rodzinki który Vel poleca młodemu :D co z tego jest ? Bhahhaha pewnie czyje się jak jakaś niewolnica co panowi cza sprzedać ;)

MAM HONOR
@Antek

TO Zaproponuj może za darmo tam robić co ? Ważne że masz pracę. A i przy okazji byś im zaimponował. ;)

Karol
@Antek

Jeśli tak dobrze zarabiasz to kup sobie kolego słownik ortograficzny bo z takimi błędami to tylko do Madeja przyjmują.

Kob

Zapewne powyżej 8 żeby cwaniakować w necie !!! A co na ten moment mają ??? Idealne zero

Janek
@Antek

Antku mlody jesteś i chyba głupi ,to nie obraza tylko stwierdzenie faktu...jesli chcesz pracować za połowe najniższej sredniej to pracuj ,ciekawe ile lat wytrzymiasz ,ale nie pisz takich idiotyzmów bo tylko wkużasz tym ludzi...

Miodek
@Antek

Ty (usunięte przez administratora) naucz się najpierw poprawnie pisać.

Inżynier
@Antek

Czy Dział informatyczny ma swojego Kierownika lub Dyrektora? Zastanawiam się czy nie wysłać mojego cv do zarządu. Chciałbym zostać Dyrektorem IT. Proszę o odpowiedz.

Ola
@Antek

Antku to wymażone dla ciebie miejsce zarobki idealne dla twych potrzeb.

JM
@Antek

Lubisz robić za trzech umęczyć się jak wół zarobić po paru latach 2600 na rękę dostać do pomocy głupiego rusa co po rusku tylko umie to zapraszam do Madeja ogólnie zakład do gupich

@Antek

Jeśli pracujesz tak samo jak piszesz to powinieneś robić całkiem za darmo ????... Jeśli chcesz się zgodzić pracować za 1000 to gratuluję Ci człowieku samooceny.

Jeden
@Antek

Język, składnia i teść świadczą o robieniu sobie żartów z tego forum

Krystyna
@Antek

Serdecznie pozdrawiam ekipę z katowickiej gdyby nie jedna z Pani która odeszła, (czy ja zwolnili) to by jakoś szło ape ale jako stały klient widzę Panią Dorotę z obelga patrzącą na mnie i odzywająca się do pracowników z podejściem jak by była ssmanką to aż mi żal i odechciewa się zapytać o inne zamówienia. Mam wrażenie że wspracownice są zastraszane bo to widac

Maria
@Monika

Witam Pani Moniko. Z przykrością muszę stwierdzić, że ma Pani rację. Gdyby jeszcze wiedziała Pani co mogę usłyszeć o klientach stojąc w kolejce... Była tam do niedawna taka fajna Pani, ale od lata jej nie widziałam. Zawsze pomocna i uśmiechnięta. Być może myślimy o tej samej Pani, takiej w okularkach, przy tuszy. Pozdrawiam Pani Moniko.

Agnieszka

Katowice z tego co widzę chyba są obstawione? Przynajmniej na stronie nie ma oferty na to miasto w tym momencie. A co wiecie o Rudzie? Tam właśnie szukają, na inne miejscowości także, ale mnie ta lokalizacja interesuje. Jakie są opinie? I czemu ktoś jest potrzebny?

Jak wygląda rozmowa w Zaklady Miesne Madej i Wróbel na stanowisko Magazynier? Z iloma osobami się rozmawia? 11 września pojawiło się ogłoszenie.

L.N.

Dobrze wszystkim radzę omijać tą firmę szerokim łukiem! Zarobki dramatycznie niskie, szerzące się kolesiostwo, rączka rączkę myje. A już wisienką na torcie są produkty w 90% tak ścierwne, że kundlowi bym tego nawet nie dał. Naprawdę zastanawiam się jakim prawem w dzisiejszych czasach taka firma jeszcze funkcjonuje... Z całego serca nie polecam nikomu ;)

Tom

Teraz są przyjęcia, na operatora produkcji, pracownik produkcji, dział sieci i dział przypraw, na jaki dział warto? Czy w ogóle warto? , mam wózki widłowe, są jakieś dodatki za nocki, premie, może ktoś mniej więcej wyjaśnić? No i ile na start można dostać brutto?Pozdrawiam

Konsument

Specjalnie jechałem z Warszawy do Legionowa żeby kupić w w sklepie firmowym MW specjały bogatej tradycji wedliniarskiej Śląskiej i szok , żadnych krupniokow I innych specjałów z tamtego regionu. Takie wyschnięte wędliny i kaszanki gdzie można kupić w każdym sklepie.Jestem rodzinnie z tamtego regionu i nie niszczcie dobrego imienia. Wstyd.

ewita

Witam,czy ktoś ma wiedzę na temat pracy w magazynie przypraw?Chciałam aplikować ale nie wiem nic o warunkach jakie tam panują

BylyStaryWyjadacz

Hej, mam pytanie do starej gwardii czy dyrektorem produkcji nadal jest Jacek M?

ononono
@BylyStaryWyjadacz

M. nie pracuje od prawie 5 lat, został wywalony

Artur
@ononono

A za co go madej wywalil ? (usunięte przez administratora) Madej juz nie przyjezdza do biura? Nie obraza pracownikow i nie niszczy ludzi ?

onnn
@Artur

firma jest sprzedana od 5 lat ponad, Madeja dawno nie ma

Prod.
@BylyStaryWyjadacz

Nie, był dyrektorem na produkcji z 4 lata temu, później przeszedł na paczkarnie,a później zwolniony.

Jolanta

Pracowałam w tej firmie trzy miesiące i ani dnia dłużej. Wypłata- najniższa krajowa, premie- przyznawała kierowniczka oczywiście sobie najwyższe, zastępca dostawał też spore a pracownicy sklepu ochłapy. Kierowniczka całą zmiane siedziała i pierdziała w stołek udawała że coś robi, a jedna osoba na sklepie z wywieszonym jęzorem ogarnia£a ten (usunięte przez administratora) na sklepie. Wędliny często z bardzo krótkim terminem , ilość olbrzymia, pracownicy pokrywają manko. Często mięso i wędliny myte. Olbrzymia rotacja pracowników brak. Brak wolnego. Grafik był robiony zupełnie inaczej niż podpisywana lista płac. Miało być wszystko z kodeksem pracy a okazało się że kodeks pracy był naginany pod każdym względem. Dodatkowo beznadziejna organizacja nic się nie dało zmienić. Żeby znaleźć jedną wędline trzeba było przeżucać non stop skrzynki po 30 kg i więcej.

Lula
@Kasia

Moze Pani cos wiecej o tym myciu? Czym myja? Jaka chemia?

Czy w Zaklady Miesne Madej i Wróbel zatrudniani są obcokrajowcy?

Jolanta

Liczysz teraz tak w sumie czy chodzi o konkretny obszar, bo to chyba nie na każdym dziale? Wpływa to jakkolwiek na warunki zatrudnienia?

Helena

Jakie wymogi na specjalistę ds analiz? Widziałam ofertę w ogłoszeniach, ale nic poza tym niestety. Ciekawa jestem, czy perfekcyjny angielski jest wymagany?.

Informatyk MW
@Helena

To co zawsze czyli musisz znać excela i robić tabele przestawne.

maciek

witam mialem praktyki w tej firmie wiec o zarobkach nie moge powiedziec ale co do pracy to jest bardzo ciezka mi sie akurat trafil dobry sklep z dobra kierowniczka wiec atmosfera byla w porzadku ale co do biura tam na rudzie szczegolnie jednej pani ktora bardzo czulem sie dyskryminowany gdyz poniewaz pani nie lubiala slazakow i czulem sie dyskryminowany wobec tej pani mimo ze mowilem do niej po polsku to nie spodobalo jej sie ze godolem z kolega ktory przyszedl tam na rozmowe (mam nadzieje ze juz dawno ta pani nie pracuje) a wiec daje opinie negatywna pozdrawiam

Ziga
@maciek

Napisz kero to baba, jak mo na imię albo jak wyglądo to zrobiymy z nią porządek :)

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.