Opinie o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

naiwny

A co? Może o tym nie wiedzą. Przecież to oni wymuszają takie zachowania i bardzo dobrze sobie z tego zdają sprawę. Wszystko ma pięknie wyglądać na papierze żeby włoscy panowie byli zadowoleni. Z resztą nawet sami włosi nie dbają o swoje tak jak nasi (usunięte przez administratora)

Nick*

Przedostatnie zdanie nie powinno się tutaj pojawić bo takimi wypowiedziami możesz tylko zaszkodzić kolegom z jakości. Nie zapominaj, że wiele spraw nie powinno wychodzić na zewnątrz bo niekoniecznie ci wyżej muszą o nich wiedzieć.

naiwny

No bardzo ładnie tu się porobiło. Witam po dłuższej nieobecności. Panie (usunięte przez administratora). W MM nikt w biurze sam do niczego nie doszedł, wszyscy tam jesteście pociotkami, kolesiami, bliższą i dalszą rodziną. Nikt z was w biurze nie pracuje uczciwie, siedzicie tylko przed monitorem i allegro przeglądacie. Jesteście bandą niekompetentnych (usunięte przez administratora) (chociaż po studiach) nie potraficie podjąć żadnych istotnych decyzji. Wszystkie kluczowe sprawy zwalacie na barki ludzi z kontroli i ustawiaczy. Siedzicie tylko na zebraniach i pierdoły opowiadacie a tym czsem pan (usunięte przez administratora) nie wie gdzie się barcody włącza. Zamawiacie buble z których każecie składać dobre amortyzatory, Ustawiacze na asystach i geficie muszą stawać na głowie, ludzie z kontroli muszą (usunięte przez administratora) raporty, a kiedy coś z tego (usunięte przez administratora) u dojdzie do kierownika MR to premię traci zwykły pracownik. Tacy jak ty sami do niczego nie dochodzą, pracę załatwił ci tata albo wujek, a utrzymujesz się w niej tylko dzięki zastraszaniu pracowników (usunięte przez administratora) i głupocie pana(usunięte przez administratora)

PanKasztan

Życie to sztuka wyboru, jeden wybiera łopatę żeby zrealizować swoje marzenia o 12-letnim samochodzie i wakacjach nad polskim morzem, a drugi wybiera trudniejszą drogę żeby dalej narzekać że zarabia za mało mimo to że Wam wydaje się to dużo. Jak będziesz miał do wykopania rów przy drodze na długości 1km i dostaniesz za to 1000 zł to weźmiesz łopatę i będziesz kopał - w miesiąc się wyrobisz, ja wypożyczę koparkę za 200 zł i zrobię to w jeden dzień - teraz policz ile mogę zrobić w miesiąc. Na tym prostym przykładzie widać czym różnią się ludzie którzy pracują na produkcji od kadr zarządzających - nie jesteśmy lepsi czy gorsi, po prostu inaczej myślimy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
nicka

To chyba normalne , że do wszystkiego dochodzi się samemu??! a kto niby ma za Ciebie skończyć te studia i kursy menadżerskie!? ja tylko Cię chcę uświadomić, że po prostu się mądrzysz chłopie , bo Cię stać na więcej , niż przeciętnego- A kanaryjskie?! - to akurat żadne tam nieosiągalne rzeczy - jak się pracuje -i chce pojechać... Ja nie zarabiam mało - i jestem po 3 fakultetach - ale rozumiem tych ludzi na produkcji - to jest(usunięte przez administratora) na własnej, polskiej ziemi - przez włoskich \\\"korporacyjnych menago\\\". To jest nieuczciwe - żeby nie dać ludziom zarobić - za ich ciężką pracę -Oni pracują na tyłki takich jak TY i wyżej w hierarchii.

PanKasztan

17K to za miesiąc, dodatkowo dziękuję za sprawdzenie mojej wypowiedzi pod kątem gramatycznym - tyle właśnie możecie robić po filologii polskiej. Wiem że sporo osób wykształconych pracuje ze mniej niż średnią krajową, ale co z tego? Uświadomię Was - wraz ze wzrostem zarobków wzrasta poziom życia, dla przykładu nie kupie żonie 10 letniego grata sprowadzanego z zachodu - tylko nowe auto z salonu, nie poślę dziecka do publicznego przedszkola - wolę zapłacić za prywatne, nie ściągnę z internetu filmów tylko pójdę do kina lub wypożyczę z videoworld, a na wakacje nie pojadę do Mielna czy Ciechocinka - tylko na Wyspy Kanaryjskie. Nie zmienia to faktu że do wszystkiego doszedłem SAM i polecam wam spróbować przestać myśleć że średnia krajowa Wam wystarczy, że 'jakoś to będzie' i 'byle do dziesiątego'.

bleee

jakie stawki na magazynie mają?bo słyszałem że pod dwie dychy brutto na godzinę.

donna

święta racja, po 30-stce zarabiać 17 tyś to rozpusta - a to że sie ma kurs jakiegoś tam korporacyjnego manago to nic nie znaczy - !!! mnóstwo jest \\\\\\\"takich kursantów\\\\\\\" .... troche pokory - dziś bardzo dużo ludzi jest dobrze wykształconych i zarabia poniżej średniej krajowej - i cieszą się , że mają pracę. Dziękuję - to tyle do Pana (usunięte przez administratora)

spawacz co-gaz

nie narzekac pracowac !!! będzie coraz gorzej !!! a kobiety niech sie cieszą ze mają tak dobrze płatna Prace jak panowie MM

hh

PanKasztan - 2012-01-26 13:47:10 Witam, ja pracuję od 8 lat w grupie MM, na stanowisku kierowniczym. W stu procentach nie zgadzam się z negatywnymi opiniami ludzi którzy tu piszą. Zarobki ludzi pracujących na produkcji są na średnim poziomie w początkowej fazie pracy. Później wzrastają do bardzo wysokich na tle branży oraz województwa. Jeżeli chodzi o kadrę zarządzającą zarobki również są na średnim poziomie w tego typu pracy, np. mgr inż. z kursem managerskim 17 000 zł niestety brutto... więc wszyscy możecie sobie przeliczyć że jest to niewiele jak na człowieka który ma już ponad 30 lat oraz żonę, dziecko i dom na utrzymaniu. 'Hejters are welcome.' Biedactwo Ty moje.Ja też mama żonę i dwoje dzieci .pracuję na produkcji,i nawet (o ironio) też skończyłem 30 lat. ale widzę Ze Ty masz gorzej , wiec napisz, pożyczę Ci ,jak Ci do dziesiątego nie starcza bo 17 kawałków to faktycznie NĘDZA ! ...

Robol

Panie (usunięte przez administratora), jak na osobę zatrudnioną na stanowisku kierowniczym bardzo niepoprawnie pisze Pan w ojczystym języku. Sugeruję zapisać się na lekcję języka polskiego zamiast na kurs angielskiego. Pracując już trochę w tym zakładzie miałem okazję przekonać się jednak że od kierownictwa nie można wiele wymagać,czy też wiele spodziewać no chyba, że najgorszego!

MM

Zgadzam się.Jak się chce pracować to będzie a nie tylko psioczyć: a bo a bo tam to itd....W każdej firmie tak jest jednemu się podoba a drugiemu nie,lecz każdy pracuje bo jak wiemy na rynku pracy jest ciężko.Pozdrawiam wszystkich z 3D MM

mały

są przyjęcia ? rozumiem że jak już są to przez adecco. przejmuje potem firma magneti pracowników z adecco ?

nowy

Może będziemy mało wydajni ,są osoby które nas szkolą i dobrze tłumaczą ale nie którzy to powinni być singlami ,zero pomocy i zaangażowania w grupie.Może się wypowiecie na kim można polegać a kto Ci może podłożyć nogę na każdej z trzech zmian

bywalec

Trzeci etap przyjęć się zakończył w sumie ok 50 osób na 3f, kobiet raczej nie przyjmują bo (usunięte przez administratora) uprzedzony, no chyba że po znajomości. Podania można składać bo połowa z tych 50 nowych obozowiczów pewnie niebawem zostanie wybawiona jak będą mało wydajni

b

Witam, przyjmują kobiety, trzeba zgłosić się do (usunięte przez administratora). Niestety na początek przez agencję pracy tymczasowej. Zarobki ok.1800-2000zł netto.

rr

więc kobiet teraz nie przyjmują?

noname

Co do kobiet to raczej nikłe szanse - chyba ze na 3d na amortyzatory a ja pracuje na hali 41 a tam to raczej facetow przyjmuja

rr

jeśli tak ,to może coś podpowiesz ,bardzo mi zależy. dodam jeszcze,iż chodzi o prace dla kobiet

rr

..ale dzięki za odpowiedz..

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.