Opinie o Jawi sp.z o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jawi sp.z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jawi sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jawi sp.z o.o w Warszawa

Tomek Nowy wpis

Witam. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego wszedłem na to forum. Czuję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Jawi sp.z o.o? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Pozdrawiam Tomek

Robert Nowy wpis

Witam Pani Celo. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Grafotronic, o której Pani wspomina używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Mariza Nowy wpis

Co sądzicie o javi Bydgoszcz inowroclawska?tam skazancy by nie wytrzymali

werf Nowy wpis

@Paweł ale o co chodzi z Gdańskiem? nie wiedziałem że w sumie oni mają swoją siedzibę w kilku miastach ale teraz już dzięki Wam się tego dowiedziałem chociaż i tak raczej ofert nie mają na chwilę obecną

Nie wiem co się dzieje w innych oddziałach firmy Javi ale w Gdańsku to normalnie sodoma i gomora

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Jawi sp.z o.o? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Koordynator ds. Usług Czystościowych na terenie miasta Poznania
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Jak chcecie się dobrze nadsyłać z brygadzistka to zapraszam do Gdańska

Jacek

Na Franowie Bez zmian . Rządzi nawiedzona BRYGADZISTKA .... ciągle nachlana

A ta umowa jest o prace czy zlecenie? I jaka jest stawka na godz?

zdruzgotana

LUDZIE FIRMA JAWI TO FIRMA KRZAK LUDZIE DOSTAJA UMOWY W DNIU WYPŁTY TZ 25 KWIETNIA 2016 A TERAZ PRACUJA NIE WIEDOMO NA CO:( LUDZIE JEBNIA JAK WOŁY ZA MARNE GROSZE NIE POLECAM:(

marina

czy w WARSZAWIE tez pracujecie za 5zl na godz odsniezacie snieg dookola w zajezdni po 8 godzinnym oc ponad 170 autobusow i snieg lopaty i jazda do skutku odsniezysz cofasz sie do poczatku bo tam sniegu juz pelno nastepnego dnia znowu oc na 17godz

Ula

Gość sam nie wiesz czy Pracowałem /Pracowałam długo na franowie więc się tez nie wypowiadaj na ten temat..

blondi

Z tego co słyszałam to teraz jest nowa brygadzistka na franowie bo były brygadzista już nie pracuje.I też doszły mnie słuchy że niektórym osobom to się nie podoba bo ktoś inny chciał wejść na to miejsce i może dlatego wypisuje takie rzeczy.

gość

Niezbyt długo pracowałaś na franowie żeby wydawać takie opinie o ludziach których wogle nie znasz.

Ula

"Gość" Oj w czułe miejsce uderzyłam z opinią o p. Honoracie do twojej wiadomości nadal pracuje w firmie jawi a p. Honorata to Leniwa kobieta jest i pijaczka. .Brunet pracuje nadal w firmie jawi i mop i praca nigdy mnie nie raziły zdarzało się bardzo często ze robiłam za leni i pijaków (Oczywiście tego już nie widziałeś )Brunet mam pytanie Jesteś pewien ze widziałeś mnie jak piłam? To "Chyba też piła" daje dużo do myślenia!

BRUNET

DROGA ULU PODEJRZEWAM ŻE MUSIAŁA PANI PRACOWAĆ NA TEJ ZAJEZDNI TO ODPOWIEM PANI TAK 1} SAMA PANI MUSIAŁA BYĆ LENIEM JEŚLI PANI JUŻ TAM NIE PRACUJE MOP ZAWSZE CHYBA BYŁ POD PRĄDEM ŻE OMIJAŁA GO PANI SZEROKIM ŁUKIEM 2} SAMA PANI CHYBA TEŻ PIŁA 3} NIKOGO NIE BRONIE TYLKO PISZĘ TO CO WIDZIAŁEM JA I OSOBY KTÓRE BYŁY ODPOWIEDZIALNE ZA ODBIÓR WAGONÓW

gość

Szkoda tylko że nie napiszesz że ciebie nikt nie chciał na żadnej zajezdni bo jesteś leń i obibok,nic tobie się nie podobało.Wracaj na taśmę produkcyjną ,ale tam też pewnie nie pracowałaś długo bo ciebie szlachetne rączki bolały.I nie pieprz opini ludziom których tak naprawdę nie znasz.

Ula

Brunet a ty co tak bronisz P.Honoraty?Jetem pewna że sam piłeś z p.Honoratą i obijałeś się razem z nią. P. Honorata jet leniem jak nie wiesz co to jet leń to ci wytłumaczę ..(człowiek odpoczywający ponad potrzebę, unikający pracy), a co do grania to jedni wolą na przerwie grać a inni pić !Z tym szanowaniem to myślę że dużo przesadziłeś i sam o tym wiesz , jeżeli nie wiesz co to znaczy szanować to ci wytłumaczę ( odnosić się do kogoś lub do czegoś z szacunkiem) i to na tyle obrońco Leniów .

brunet

Co wy gadacie. Nikt na sile nikogo do picia nie namawiał.Każdy ma swój rozum Takie bzdury moze pisać osoba która zamiast pracować to wolała grac .. Na Franowie szanowali ludzi i ich zdanie Co chcecie od p.Hon. to jest osoba która zawsze na pierwszy miejscu stawia prace Żeby każdy szanował prace tak jak Ona i jeszcze paru na Frankowie to w Polsce by nie panowało takie bezrobocie

ula

Jowitka nie pracujesz na Franowie to nie wiesz jak jest!!!!!Nie pasujesz panu brygadziscie i Pani Honoracie to wylatujesz!!!! A co do Pani Honoraty To jest leniwa i pije w pracy razem z brygadzista!!!!!!

ula

No pewnie ze jest tam dla ciebie fajnie !!!! Spisz na Franowie ( bo nie masz Gdzie)Pijesz z brygadzistą i kolezankami a robota jakoś sama idzie!!!! Michale

michał

nie orientuje sie jak działa dyrektywa... ale moge powiedziec ze w nie ktorych zajezdniach jest naprawde znakomicie ...tymbardziej poznan franowo

Zostaw merytoryczną opinię o Jawi sp.z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Jawi sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Jawi sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jawi sp.z o.o