Dospel Sp z o.o.

Opinie o Dospel Sp z o.o.

Pracujący 5 lat

Prywatną opiekę polecam. Miałem prywatną wizytę w klinice Łukasza , wizytę wcześniej umówiłem telefonicznie na konkretny dzień i godzinę dzięki temu nie stałem w kolejce . Podczas wizyty lekarskiej dostałem cały komplet darmowych badań, za które normalnie musiałbym zapłacić wraz z wizytą lekarską według cennika ponad 700 pln . Dzięki firmie Dospel opiekę mam gratis . Dzięki tej wizycie doceniłem że firma dba o osoby które w tej firmie pracują.

Rafał
@Marta

Firma opłaca pakiet 15 prywatnych lekarzy , jest Ok nie trzeba czekać w kolejkach i to prywatnie

Aga

Pracuję w firmie kilka dobrych lat . Muszę firmie dać dużego plusa za socjal . A socjal w tej firmie to : Darmowe śniadania Darmowa prywatna opieka lekarska Darmowe owoce Darmowa kawa Darmowe witaminy suplementy

Haha
@Michal

Można brać tylko jest limit jedna paleta owoców na pracownika dziennie

Zadowolony

Ta firma jest bardzo dobra + posiłki za darmo + owoce za darmo + kawa za darmo + bon urodzinowy 150 zł + opieka zdrowotna za darmo Dla mnie super

Piotrek
@Zadowolony

Firma bardzo ciekawa , nowoczesna , praca bardzo mi odpowiada . Kierownictwo daje wsparcie. Dużo można się nauczyć.

Firma Dospel w której rozpocząłem pracę bardzo mi się podoba ; nowoczesna , bardzo duży przestronny parking przed samą firmą , darmowe posiłki , prywatna opieka lekarska , darmowa kawa i herbata , darmowe owoce , witaminy suplementy . Pierwszy raz z takimi dodatkami darmowymi w pracy się spotkałem.

RK Nowy wpis

Interesuje mnie ostatnio wrzucona rekreacja na przedstawiciela handlowego. Tylko kontrakt B2B i trzeba zakładać działalność? Wolałbym tego uniknąć i dostać normalną umowę o prace bo wiadomo że przy działalności jest sporo własnych wydatków. Wiem że dają auto służbowe marki BMW. Chociaż paliwo rozliczają w firmie?

Oķkkkk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Dlaczego to to i tylko to miejsce dla pracownika ? Wybór i dlaczego wybrać to ?

Martix

Witam na ile zmian pracuje się w firmie Dospel ??

@Martix

Dzień dobry, Na stałe jedna zmiana , przy większych zamówieniach dwie zmiany .

Patka
@Dospel Sp z o.o.

Jak często zdarza się, że są te dwie zmiany? Czy to jest zazwyczaj jeden, stały okres w roku? Czy to takie bardziej ruchome? I w jakich godzinach te zmiany się odbywają?

WF Nowy wpis
@Dospel Sp z o.o.

Z jakim wyprzedzeniem pracownicy są informowani o tej drugiej zmianie, układany jest jakoś grafik? I to jest zmiana dla chętnych czy obowiązkowa dla wszystkich?

A Nowy wpis

Znalazłem ogłoszenie o pracę jako elektryk. Planowałem wrócić do zawodu po sporej przerwie więc dobrze się składa. W moim przypadku wyłącznie wchodzi w grę umowa o pracę oczywiście na cały etat i czas nieokreślony? Taką umowę realnie można dostać? Widziałem jak ktoś pisał, że umowy dla pracowników po 1/4 etatu stąd moje pytanie.

Bardzo kulturalna i rzeczowa rozmowa, widać wypracowaną kulturę i wartości firmy. Po rozmowie widać ,że firma ma ambicje i plany na przyszłość, strategie działania opartą na dobrym rozeznaniu na rynku. Dobrze mieć doświadczenie i wiedzę w dziedzinie mechaniki urządzeń, elektryki. Polecam aplikować :)

Jakie jest doświadczenie, Jakie są słabe i mocne strony, Jak reaguje się w sytuacjach stresowych.

lol

Opinie o Dospelu nie wiem kto pisze lecz są zadziwiająco dobre . Praca od poniedziałku do piątku ,budynek z zewnątrz może być i w środku jest całkiem wchodząc do środka ,to we wnęce jest spory tv i na tym się kończy . Co do reszty zarobki praca itt, są podobno super .Nie wiem kto to pisał jestem tam kilka lat .I z tego co widzę to za długo . Jest tam kilka działów ,wtryskarki ,montaż, magazyn ,pakowanie i itt. Jest jedna duża hala w której są działy pakowania montażu i wtryskarek razem . wtryskarki są naj bliżej wyjścia i jest tam naj cieplej choć i tak można mieć polary bo chłodno tu są 2 zmiany po 8 godz. i brak przerwy ,śniadania przy maszynie mimo ,że są opary a to wszystko szkodliwe ,montaż i pakowanie maja naj gorzej bo naj zimniej chodzą w czapkach było tylko 7 stopni ogrzewania brak i wszędzie akord tam pracują od 8 do 12 godz.(usunięte przez administratora) I każdy ma tylko 1/4 etatu za wyjątkiem wieku emerytów ,za wszystko odtrącają za co się tylko da ,spużnienie czy wyjśie za wczas potrącają od 0,30 min do godziny . (usunięte przez administratora) Polecam Dospela lecz tylko przejściowo.

Lola

Czy zarobki są konkurencyjne ? Szybką ścieżka awansu na stanowisko managerskie jest możliwa realnie ?

Janina

Jakie dodatki otrzymuje pracownik na święta? Ma koniec roku ? Trzynastka ? Bony ? HR przewiduje cykliczne szkolenia ?

WW
@Janina

Cześć, dołączam się do tych pytań, bo też jestem zainteresowana. Były jakiś bonusy na święta? I generalnie jestem ciekawa, czy pracownicy sa jakoś wcześniej informowani, że będzie premia świąteczna lub nie będzie, dzięki czemu mogą zaplanować wydatki świąteczne?

Luz
@WW

Ludzie na co Wy liczycie? Na paczki świąteczne? Na premie? To nie PRL. Można tylko się cieszyć żeby wypłata była na czas. Bo jak pracownicy wiedzą, z tym bywa różnie.

Bart

Czy pracownik otrzymuje na czas ? Dodatki socjalne są przyznawane ? Na święta co.ma pracownik ?

Ggg

Witam,opinie tutaj są naprawdę zaskakująco pozytywne. Tylko czy nie aż za bardzo ? Aplikuje na stanowisko pracownika produkcji. Mógł bym usłyszeć,coś od aktualnych pracowników na tym stanowisku ? Jak z pieniędzmi,premiami,warunkami pracy ? Pozdrawiam

Aneczka
@Ggg

Ja nie pracuję, ale chętnie dowiem się czegoś o samej rekrutacji. Jak one wygląda właśnie na stanowisko produkcyjne? Mnie głównie ciekawi, czy rekrutacja jest online, czy stacjonarnie? I jeszcze jedno, czy na rekrutacji wymagane jest zrobienie dnia próbnego na produkcji, który jest bezpłatny??

Jowi

Czy jak ktoś by teraz zaczął to otrzyma paczki mikołajowe świąteczne bony etc ?

NR
@Jowi

Mam taką nadzieję. No chyba, że ktoś z obecnie zatrudnionych nas w tym przypuszczeniu naprostuje? Póki co wiem z forum, że była by tu praca na jedną zmianę, sporadycznie na dwie. A w zakładce kariera jest parę ofert zatrudnienia, w tym i dla mnie, na Negocjatora / Zakupowca z językiem angielskim. A skoro jest tam zdawkowa informacja o wynagrodzeniu zasadniczym oraz premii, to w jakim zakresie mógłbym ją negocjować, tę pensję zasadniczą? Liczę na jakieś odpowiedzi.

zeta

Witajcie. Szukają do działu eksport. Znów? Dlaczego? Jakie benefity otrzymuje na start nowa osoba? Auto do dyspozycji do celów prywatnych jakie? Dodatkowe dni urlopu na spa?

Pani

Negocjator Zakupowiec z angielskim to właściwie jaki musi poziom znać języka? Tak po prostu, żeby się dogadać swobodnie i żeby to nie było przyczyną stresu. Pytam w sprawie tego ogłoszenia ze strony internetowej, jak coś.

Ktoś

Jaki jest system pracy w tym zakładzie?

@Ktoś

Dzień dobry Praca od poniedziałku do piątku.

KS
@Dospel Sp z o.o.

Z Waszej strony wychodzi na to, że chcecie zatrudnić Specjalistę d/s e-commerce. Ile spotkań potrzebują Państwo, by podjąć decyzję o chęci współpracy i z jakimi szkoleniami wdrożeniowymi miałbym do czynienia zaraz po zatrudnieniu? Jest to wg. ogłoszenia jedna z zalet pracy u Was.

@KS

Dzień dobry, jak duży jest dział marketingu? Jakie obowiązki wykonuje specjalista ds marketingu i jakie zadania może zlecic współpracownikom?

Kuba

Witam, chwile temu pojawiła się oferta pracy na przedstawiciela handlowego, czy ktoś może wypowiedzieć się na ten temat? Jak mniej więcej wygląda sytuacja z wynagrodzeniem, z autem itd.

Aga

Jestem zadowolona z prywatnej opieki lekarskiej i co ważne co wcześniej nie wiedziałam obejmuje ona również moją rodzinę :)

Byłam na rozmowie w sprawie pracy . Firma bardzo ładna mam nadzieje że będę tu pracować .

Artur

Bardzo fajna firma , pracuje w niej kilka miesięcy moja czwarta praca i jestem bardzo zadowolony.

Pracujący 5 lat

@Pracujący 5 lat

To prawda też korzystałam z prywatnej opieki lekarskiej firmowej, umówiłam się u lekarza w ciągu 2 dni bez kolejek, nic nie zapłaciłam. Bardzo mi się podobało.

Opieka lekarska
@Pracujący 5 lat

Ja też doświadczyłem ostatnio wsparcia w ramach prywatnego ubezpieczenia, które daje firma. Dopóki byłem zdrowy nie rozumiałem jak ważne jest takie ubezpieczenie. Teraz jestem bardzo wdzięczny firmie za to wsparcie.

@Pracujący 5 lat

Ja też się miło zaskoczyłam tą opieką medyczną. Szybko i profesjonalnie. Bardzo dobry pakiet firma wykupuje. Polecam.

Bardzo dobry pakiet medyczny. W końcu można skorzystać z leczenia bez kilometrowych kolejek do specjalistów. Duży plus dla firmy. Oprócz tego atmosfera bardzo przyjazna, bony urodzinowe, owoce wszędzie dostępne za free. Dbają o dobre samopoczucie pracownika. Oby tak dalej.

Pakiet
@Kasia

Pakiet za który oczywiście zapłacisz. Jeśli jesteś starszej daty, albo pracujesz w niebezpiecznych warunkach może się przydać. Pamiętaj że w Dospelu pracuje się na 1/4 etatu więc jak coś Ci się stanie to prawo do renty i l4 nie przysługuje

@Pakiet

Ale całość płaci się za pakiet medyczny? Czy firma finansuje częśc, a pracownik resztę? Co obejmuje ten oferowany pakiet?

Rafał
@Marta

Antosia

Faktycznie ten pakiet medyczny musi być niezły skoro tyle opinii, extra. Natknęłam się na ofertę dotyczącą stanowiska przedstawiciela handlowego i zastanawiam się czy nie skontaktować się z firmą w sprawie pracy. Napisane było w ogłoszeniu, że PH dostają narzędzia do pracy klasy premium w tym BMW, intrygujące :) Samochody faktycznie w dobrych stanach? Co z paliwem? Karty paliwowe? Ile wychodzi tak w średnim miesiącu na tym stanowisku razem z prowizjami?

Pytaaaa

Polecacie ? Jaka podstawa na start brutto pln? Plus jakie benefity ? Plus jakie bonusy ? Plus jakie premie ? Plus jakie dodatki? 4 dniowy tydzień pracy ? Work balance oferowany pracownikowi ? Dodatkowe wynagrodzenie za zaangażowanie? Za wzięcie udziału w szkoleniach? Kursach ? Studiach ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dospel Sp z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dospel Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dospel Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 509.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dospel Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 394, z czego 336 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dospel Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dospel Sp z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dospel Sp z o.o.