MZK

Opinie o MZK

katarzyna z Warszawy 2009-05-27 12:32:12
witam jestem oburzona zachowaniem kierowcow co prawda nie wszystkich ale wiekszosc pozwala sobie na duzo. wczoraj jadac z pracy do domu autobusem z dworca cenralnego zostalam zbluzgana przez kierowce. chcialabym kupic bilet a poniewaz nie odpowiadaly mu pieniadze ktore byly w postaci cztery razy po 5 i po 2 reszta a prosilam o bilet normalny czyli w cenie 2,80zł kierowca odmowil poniewaz powiedzial ze nie przyjmie mi tych pien a poza tym pali papierosa. nawet kiedy powiedzialam ze zaczekam bo przeciez do odjazdu bylo 10min jeszcze powiedzial ze i tak mi nie przyjmie tej sumy....linia 6187 wczoraj 20.26 dworzec centaralny.. to okropne co dzis sie dzieje. pozdrawiam
ona 2010-01-19 15:04:48
Wkurzyłam się na kierowcę linni nr 710 ruszającego z Ppiaseczna przez Konstancin o 10.o6 ,19 stycznia .Mroz,widzi ze macham mu biegnac ,to zamknąl drzwi i nie otworzył .Nie mógl ruszyć bo jechały auta ,to uparcie nie widział mnie w bocznym Uwazam ze robił to złośliwie ,tym bardziej że to stosukowo młody ok .40 ,okularów nie nosił ..Jestem dodat.zła bo mróz i staciłam poł godz zabiegów rehabilitacji z winy zlośliwca,ciekawe ile osób tak zalatwił w swoim życiu w MZk -woronicza 1
Misio 2012-05-25 17:46:01
Jestem wkurzona do maksimum zachowaniem kierowców, jeżdżących na linii 178. Autobusy te przyjeżdżaja na przystanki regularnie kilka minut za wczesnie. Dzieje się to szczególnie na początku trasy - po wyjeżdzie z Ursusa.Staram się wychodzić już wczesniej, ale kilka razy zdarzyło się , że autobus przyjechał 5 minut za wcześnie i ja spóznilam się do pracy, bo nie zdążyłam dobieć.
Szczególnie wkurzający był dziesiejszy incydent( tzn.25.maja) , kiedy znowu autobus linii 178 zjawił się 5 minut za wczesnie na przystanku Mikołajska we Włochach.( planowy odjazd z tego przystanku 9.52 a przyjechat 9.47.- kierunke Konwiktorska) Nie zdążyłam dobiec i kierowca zamkął drzwi widząć, że biegnę.. Prawdę mówiąc z moich obserwacji dotyczy to zachowania jednego kierowcy, które się powtarza. Często bowiem jeżdżę tą linią o różnych porach. Kierowca ten jeżdzi agresywnie i zapomina, że wieżie ludzi a nie kartofle. Jesli rozkład minutowy na tym odcinku jest nieodpowiedni, może trzeba go skrócić.
saa 2012-09-10 04:34:51
na przystanku pasazer musi byc punktualnie autobus nie bedzie sie zatzymywal na kiwniecie reka kierowca tez ma rozklad jazdy i nie moze sobie stac nei wiadomo ile na tym przystanku bo pozniej spoznienia odrobic sie juz nie da
Maja 2016-04-23 10:31:57
Witam, czy firma MZK poszukuje obecnie nowych pracowników?
Zostaw swoją opinię o MZK - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MZK