Opinie o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa w Warszawa

Enia

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Trzymać się z dala.

Piszesz to na podstawie jakichś aktualnych doświadczeń? Komentarz do którego się odnosisz jest sprzed paru lat a jednak chce być na bieżąco, ciekawe co po takim czasie mogło się zmienić?

Magg

Bardzo miła atmosfera w działach, wspólpracownicy służą pomocą, wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość rekrutacji międzydziałowej, owocowe czwartki, premie z okazji rocznicy pracy. Polecam pracodawcę :)

WarSawa
@Magg

Drogi dziale Hr nikt w taki komentarz nie uwierzy, bo atmosfera w Firmie pozostawia wiele do życzenia, może przyznacie się do szczucia pracowników przeciwko sobie? Owocowe czwartki to powód do wstydu a nie do chwalenia. Karton bananów nie załatwi braków w zarządzaniu.

hardkor

najgorsze miejsce w jakim pracowałem, brak szacunku do osób pracujących ze strony osoby zarządzającej zespołem

@hardkor 2

I co z tym biurem oraz pozostałą częścią zespołu? Mnie także by interesowała, a widzę, że pytanie jej bezpośrednio dotyczy. Jaki przy tym występuje obecnie poziom rotacji? Co oznacza także to rozgrywanie miedzy sobą? Dopiero co tu wchodzę, chyba nie jestem w temacie

Julita Nowy wpis

w sieci widnieje oferta dla specjalisty ds. ubezpieczeń z dopiskiem, że to praca „od zaraz”. w pierwszej kolejności więc zastanawiają mnie powody tych naborów. czy ktoś je zna? doświadczenie w branży ubezpieczeniowej zostało oznaczone jako mile widziane. ja je już posiadam i z góry zastanawiam się czy to wpływa na wysokość podstawy. czemu widełki różnią się ona o 700 zł?

NAU SA Nowy wpis

W celu lepszego zrozumienia sytuacji oraz pracy nad rozwiązaniami, prosimy o bezpośredni kontakt, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej i wdrożyć zmiany, które przyczynią się do poprawy funkcjonowania naszej firmy.

NAU SA Nowy wpis
@Julita

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W związku z prowadzeniem wielu projektów, poszukujemy osoby dostępnej od zaraz i chętnej do dołączenia do naszego zespołu. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży ubezpieczeniowej będzie miało wpływ na wysokość oferowanego wynagrodzenia. Zachęcamy do przesyłania CV.

Firma Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa prowadzi rekrutację, poszukują pracowników na stanowisko Główny Księgowy na Główny Księgowy. Polecalibyście aplikować? Co sądzicie o zarobkach: czy 15000 PLN to dobra oferta?

xx

Na stanowiskach menadżerskich jest nienormowany czas pracy. Osoby nawet będąc na urlopie muszą być dostępne na cotygodniowym spotkaniu z zarządem. Doskonałym przykładem jest jedna dyrektorka, tak bardzo kocha swoją pracę, że kilka dni po porodzie uczestniczyła w ważnym spotkaniu. Jeśli cenisz sobie work-life-balance to praca w NAU nie jest dla Ciebie.

WarSawa Nowy wpis
@xx

Portwierdzam. To jest cyrk. Menagerowie są dyspozycyjni na życzenie prezesa. Nie ważne, że już wyszedłeś z pracy. Ta firma jest jak trucizna. Wiele osób zostało psychicznie wykończonych.

Magg

Ex
@Magg

„Współpracownicy służą pomocą” hahahhaha. Donoszą na siebie nawzajem i robią wielkie afery. Tylko „wazeliniarz” czyli osoba z najdłuższym stażem i dobrymi układami z zarządem mogła napisać taki komentarz.

Przemysław
@Ex

Tobie nic nie pomagali? Np. we wdrożeniu się do pracy? Ludzie tak się konfliktują? Szefowi to odpowiada że jest taka atmosfera i nie ma integracji?

Lidia Sowa Mądra Głowa
@Przemysław

Bez przesady xD Ludzie pomagają we wdrożeniu a w każdej firmie są ploty i inne takie. Nie da się tego uniknąć. W tej firmie każdy jest na „Ty” można porozmawiać w kuchni przy kawie a potem iść i pracować. Już nie róbmy (usunięte przez administratora) ;)

Katt
@Ex

Jak można być tak zniszczonym, żeby przychodzić na gowork i hejtować innych za dobrą opinie. To już nikt nie może myśleć inaczej niż Pan? Polecam zainwestować czas w jakieś hobby, aby rozładować nadmiar stresu ;) Pozdrawiam, Katt

Bylypracownik
@Magg

Niesamowite jaka miła jest atmosfera, skoro ludzie cały czas uciekają stąd. Przypadek? Nie sądzę :) po roku pracy uciekłam stąd po ciągłych bezpodstawnych skargach, oskarżeniach itp. Człowiek robi wszystko co może, żeby pracować jak najlepiej a non stop padają oskarżenia o byle co. (usunięte przez administratora). W tej firmie jest na porządku dziennym. W działach, gdzie jest największa rotacja. Praca pasuje komuś, kto lubi donosić, podlizywać się zarządowi i wyżywać się nad pracownikami z najmniejszym doświadczeniem. Bardzo nie polecam!

@Bylypracownik

hej, szukają obecnie pracownika na stanowisko regionalny przestawiciel sprzedaży . Czy ktoś może mi napisać jak wygląda wyrobienie planów, godzin pracy i podwyżek oraz jakim autem jeździ taki przedstawiciel (czy samochód jest do celów prywatnych)?

Plany są takie, że wszyscy dotychczasowi przedstawiciele odeszli... Nie polecam. Nie realne oczekiwania i zarządzanie jak w PRL

WarSawa

Enia

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Trzymać się z dala.

Nick nick
@Enia

Ja również mam takie odczucia, dziwna to była współpraca. (usunięte przez administratora) Sceptycznie nastawiony do pracy zdalnej, nieufny i nie dotrzymujący słowa. (usunięte przez administratora) . Wykorzystując covid zwolnili ludzi z którymi nie potrafili się dogadać, którzy pracowali w firmie długo i zarabiali więcej niż nowi. (usunięte przez administratora) Daleko im do prawdziwej firmy, raczej taki rodzinny interes z lat 90. Dziwne to było doświadczenie, na szczęście krótkie :)

@Nick nick

Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naszym absolutnym priorytetem, dlatego od początku pandemii wprowadziliśmy pracę zdalną we wszystkich działach, w których jest to możliwe. Obecność w biurze jest wymagana wyłącznie w przypadku gdy jest niezbędna do wykonywania obowiązków służbowych. Dla osób, które muszą być w biurze wprowadziliśmy także elastyczne godziny pracy, aby mogły przyjeżdżać do pracy poza godzinami szczytu. Tak, nie chcemy być korporacją i staramy się zachować rodzinną atmosferę i relacje w firmie. Nie jest to łatwe, bo w NAU pracuje zdecydowanie więcej osób niż nawet w bardzo dużej, wielopokoleniowej rodzinie! Mamy też w zespole już pierwsze osoby, które nie mogą pamiętać lat 90. :) pozdrawiamy Zespół NAU

Nick nick
@NAU SA

A krytykę to trzeba umieć przyjmować ;) pozdrawiam

Poprostu
@Nick nick

W NAU jest ogromny brak zaufania do pracowników innych działów i wszechobecna kultura donosicielstwa. Nawet jak popełnisz drobny błąd lub nie jesteś pewny jak masz zrobić to licz się z tym że to wyolbrzymią w stylu „nie pierwszy raz tak robisz”. Zachowanie mocno podchodzące pod (usunięte przez administratora)

@Poprostu

Bardzo ważne są dla nas jasna komunikacja, atmosfera i relacje. Opinie wyrażane przez naszych pracowników oraz osób współpracujących są dla nas niesłychanie istotne. Uczymy się udzielać "feedbacku" w taki sposób by był on zrozumiały i jasny, tak aby jedna strona dyskusji mogła tego komentarza udzielać, a druga odbierać. By odnieść się do konkretnego przypadku, prosimy o kontakt na audyt@nau.pl Nie jesteśmy w stanie analizować ogólnych, anonimowych zgłoszeń. Pozdrawiamy, zespół NAU

elsa
@Nick nick

Potwierdzam. Niszowych pracowników bardzo niechętnie puszczają na pracę zdalną nawet jak było najwyższe ognisko zachorowań na covid. Co ciekawe kierownicy i dyrektorzy bardzo chętnie chodzą na zdalną :) W tej firmie nie można liczyć na dobry Employer branding. Najzabawniejszym benefitem jest widok z okna na Wisłę i centru miasta :D Jeśli masz dobre znajomości z zarządem, potrafisz się dobrze podlizywać i regularnie donosić-awans i podwyżka gwarantowane. Wystrój i zarządzanie firmą rodem lat 90-tych. To nie jest dobra firma dla młodych i ambitnych osób tylko 40plus :)

nick

bo kłamie

Czyli z pól roku temu wisiała ta oferta? jakiś czas temu się nad nią zastanawiałam. Ale skoro tak to ile płacą na tym stanowisku? czy wiecie? zastanawiam się czemu nawet widełki nie są wprost określone

@Enia

Rozmowę kwalifikacyjną w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca dla agenta ubezpieczeniowego z doświadczeniem.?

Do teraz jeszcze nie doprecyzował nikt czy auto jest na użytek prywatny? Przynajmniej widzę takie gole zapytanie. Myślę przy tym o pracy jako specjalista ds. rozliczeń. Po pierwsze piszą w opisie o umowie o prace ale także zleceniu, czy na samym początku właśnie to cale zlecenie się dostaje? Jak wprowadzenie na stanowisko wygląda? jak oceniacie te prace?

Brak szacunku do pracownika

NIE POLECAM pracy w jakimkolwiek charakterze w tej firmie. A auto nie jest na użytek prywatny, tylko jest śledzone i potem są pytania po co i dlaczego Kowalski jechał do Szczecina w niedzielę.

@Brak szacunku do pracownika

Jeśli jest zadeklarowane, że nie są to w sumie czemu się dziwić, że jednak o to spytali? Z tego wynika ze nie od samego początku są robione z tego takie problemy, tylko wysyłany jest sygnał ostrzegawczy? Ciekawi mnie jednak czemu te auta nie są w tym zakresie udostępniane. czy padło przy tym jakieś stosowne uzasadnienie?

Jola

Jak to należy rozumiec, że regionalny przedstawiciel sprzedaży zarabia max. 5.000 zł brutto na umowę o pracę, a max. 12.000 zł brutto na umowę zlecenie? Niepłaceniem składek na zleceniu nie ma da się wyjaśnić aż takiej dysproporcji. Czy to pomyłka kadr, czy z wdzięczności za zleceniówkę firma nagradza tych, co się na nią godzą 2,5 raza wyższą pensją? Kto to rozumie? :0

@Jola

W celu wyjaśnienia kwestii związanych z wynagrodzeniem, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem rekrutacyjnym pod adresem praca@nau.pl.

@NAU SA

Witam, czy możliwe ze różnice wynikają chociażby z tego elastycznego czasu pracy o którym jest mowa w sekcji z benefitami? Czy osoby będące na zleceniu wykonują ja ponad założoną normę obowiązującą przy umowie o pracę? jest to możliwe?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa na Specjalista ds. Obsługi Klienta? 9 października ogłoszenie na Pracuj.pl.

Smiechu Warte

Jak firma ma być normalna jak biznesem rządzi kadrowa

NAU SA

Bardzo nam przykro i zachęcamy do zgłaszania trudności, z jakimi się spotykacie na adres audyt@nau.pl. Jesteśmy gotowi podejmować działania w celu rozwiązania wszelkich problemów. zespół HR Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

NAU SA

Naszym celem jest tworzenie przyjaznego miejsca pracy, dlatego zwracamy uwagę na unikanie personalnych ataków. W przypadku ich kontynuacji, będziemy zmuszeni skonsultować się z administratorem w celu podjęcia odpowiednich działań, ponieważ tego rodzaju komentarze stanowią przejaw hejtu i naruszają dobra osobiste.

hardkor

AAA
@hardkor

Nie mam pojęcia o jakie okoliczności może chodzić ale o jakim zespole mowa? Do kogo jeszcze można się zgłosić gdy ba się jakiś problem? Mnie praca na fullstacku będzie interesowała, jakie warunki maja teraz w IT? Jaka atmosfera w zespole i jak rekrutacja wygląda?

hardkor 2
@hardkor

Potiwerdzam. ale rpzykład idzie z góry. Brak szacunku do ludzi i rozgrywanie ich między sobą to lubią najbadziej.

@hardkor 2

Jako kto potwierdzasz? Jest parę ofert na rożnie działy, co o pracy przy umowach oraz licencjach można napisać? wiem, że można na niej zarobić do 8 tys a przynajmniej takie widełki wynikają z ogłoszenia, a opisze ktoś te prace w praktyce? Praca z tego co widzę 100% stacjonarna, jakie wiec jest biuro oraz ludzie?

Emilia

Jakiego terenu może dotyczyć oferta pracy jako regionalny przedstawiciel sprzedaży, którą agencja ma na stronie? Nie ma tam ani regionu, ani województwa, ani nawet miejscowości. Czy do wyboru są tylko opcje umowy-zlecenia i samozatrudnienia, a umowa o pracę nie wchodzi w grę? Chętnie poznam też stawki podstawy, prowizji/premii jeśli ktoś tutaj zechce je podać :-)

@Emilia

Ogłoszenie na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Sprzedaży dotyczy całej Polski. W kwestionariuszu rekrutacyjnym widnieje miejsce z prośbą o wpisanie preferowanego miejsca pracy. Zapraszamy do aplikacji na powyższe stanowisko. Po weryfikacji dokumentów będziemy mogli zaprosić Panią na spotkanie, na którym przedstawimy szczegóły współpracy i odpowiemy na wszystkie Pani pytania. Pozdrawiamy Zespół HR Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Karolcia
@NAU SA

Weszłam w link podany wyżej przez państwa, niestety nie widzę aktualnych ofert pracy. To błąd u mnie, czy na ten moment nie ma zapotrzebowania na nowych pracowników? Chodzi mi konkretnie o dział marketingu.

@Karolcia

Pani Karolino. Na ten moment nie poszukujemy nowych pracowników do działu marketingu, dlatego nie widnieje ogłoszenie na stronie. Mimo wszystko zachęcamy do odwiedzania naszej strony kariera. Pozdrawiamy Zespół HR Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa?

NAU SA

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. wyposaża wszystkich pracowników w niezbędne narzędzia do wykonywania określonych obowiązków, w zależności od stanowiska. Szczegółowe informacje zamieszczamy przy każdej ofercie pracy w treści ogłoszenia. Na wszystkie dodatkowe pytania z przyjemnością odpowiemy. Zachęcamy do kontaktu, zamieszczonego na naszej stronie kariera: https://nau.pl/kariera/

Nie polecam NAU brać pożyczkę. Prowizję sobie liczą ale i tak nie dają pozyczki. Caly czas wysyłają smsy i maile z ofertami ale jak przyjdzie co do czego to odmawiają.

NAU S.A.
@Adam

"Szanowny Panie, informujemy iż złożenie wniosku pożyczkowego nie wiąże się absolutnie z żadnymi kosztami po stronie Klienta. W przypadku otrzymania negatywnej decyzji pożyczkowej, Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. nie pobiera prowizji przygotowawczej z tytułu rozpatrzenia wniosku pożyczkowego. Dokładne wyliczenia kosztów pożyczki gotówkowej znajdują się na stronie https://pozyczki.nau.pl/#/. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 22 584 10 08 lub pozyczki@nau.pl." Pozdrawiamy zespół NAU S.A.

Danuta

Owe 4-5 tys. brutto na stanowisku Regionalnego Przedstawiciela Sprzedaży, to jest podstawa wynagrodzenia, tak? A ile wynoszą i jakiego rodzaju są premie? Zastanawiam się też, czy jest możliwość nie mieć jednak zlecenia, ale uop. Oceniacie to jako możliwe?

Patryk

Po rozmowie rekrutacyjnej mam mieszane uczucia, podczas rozmowy była taka atmosfera jakbym miał wyręczać Panią rekruterkę i ja miałbym prowadzić rozmowę. Rozmowa podczas, której masz się spodobać liderowi, a nie sprawdzić się pierw w rozwiązaniu zadania. Nie miałem jeszcze feedbacku, ale po dodaniu na nowo ogłoszenia już wiadomo, więc jeszcze zaktualizuję czy dostałem feedback czy też ni

@Patryk

Patryku, bardzo nam przykro, że proces rekrutacji nie spełnił Twoich oczekiwań. Zostałeś poinformowany, że pierwsze spotkanie nie jest zadaniem technicznym, a spotkaniem, podczas którego obie strony powinny się lepiej poznać. Podczas spotkania zostałeś zachęcony do wypowiedzi i rozwinięcia informacji o swoim doświadczeniu zawodowym, projektach oraz edukacji. Rozumiemy, że taki charakter spotkania nie spotkał się z Twoją akceptacją. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt na adres: audyt@nau.pl Pozdrawiamy zespół NAU SA

@NAU SA

A czy osoby aplikujące do firmy mogą liczyć właśnie na feedback z państwa strony? Nawet gdy decyzja jest negatywna?

@Marta

Kandydaci zaproszeni na spotkanie mogą liczyć na informację zwrotną dotyczącą procesu rekrutacji. ​Pozdrawiamy, zespół NAU

Niki
@NAU SA

Łoj, aż woda płynie. Ten element ( rozmowy rekrutacyjne) jest jednym z najmniej profesjonalnych elementów w tej firmie.

@Niki

Bardzo nam przykro, że proces rekrutacji nie spełnił Twoich oczekiwań. Ważne jest dla nas aby spotkanie rekrutacyjne były satysfakcjonujące dla Kandydatów. Staramy się również poprawiać procesy, dlatego prosimy o przesłanie uwag na adres: audyt@nau.pl.

NAU SA

Plany sprzedażowe co do zasady nie są zmieniane w trakcie roku. Wyjątkiem są sytuacje nadzwyczajne, a takie miały miejsce w 2020 roku z powodu pandemii. Dlatego w trakcie zeszłego roku musiały zostać one urealnione i dostosowane m.in. do wprowadzanych obostrzeń, które szczególnie dotknęły ważny dla nas obszar - branżę oświatową (zamknięte szkoły). Jedną z wartości NAU jest otwartość na innych i ich poglądy. Różnorodność i otwartość na opinie pracowników i współpracowników traktujemy jako jeden z naszych największych atutów. Nigdy żadna osoba nie została zwolniona z powodu odmiennych poglądów. pozdrawiamy zespół NAU

NAU SA

Jak sama nazwa wskazuje jesteśmy ściśle związani z rynkiem edukacyjnym i w nim się specjalizujemy. Nasza oferta siłą rzeczy jest skierowana przede wszystkim do placówek oświatowych, w tym m.in. do szkół. Zasady wynagradzania oraz warunki pracy w siłach sprzedaży nie odbiegają od standardów rynkowych. Jesteśmy przy tym przekonani, że dla wielu osób (szczególnie tych, które wcześniej nie pracowały w branży edukacyjnej) współpraca z NAU to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia i kontaktów na tym stosunkowo hermetycznym rynku. W NAU dbamy, aby nasza polityka wynagradzania była rynkowa. Wynagrodzenia podlegają także okresowym przeglądom zgodnie z najlepszymi praktykami HR. pozdrawiamy zespół NAU

haha
@NAU SA

Rynkowość polega uznaniowości? Fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@NAU SA

kompletne bzdury, jak ktoś ma inne zdanie jak prezes albo dyr sprzedaży to jest zwalniany, opinie szefostwa o pracownikach bazują na donosach zazwyczaj nieprawdziwych. W ciągu ostatniego roku firma zwolniła w ten sposób wielu wartościowych ludzi, a część odeszła sama nie zgadzając się na takie traktowanie

@agent

W NAU każdy, niezależnie od poziomu stanowiska, może wyrazić swoje zdanie i opinię, a otwarta dyskusja jest jednym z naturalnych elementów naszej pracy. Różnorodność i świeże spojrzenie na pojawiające się problemy są wartościami samymi w sobie. W NAU nigdy żadna osoba nie została zwolniona, ani nie poniosła innych konsekwencji, z powodu różnicy poglądów lub odmiennego zdania. Pozdrawiamy Zespół NAU

@NAU SA

dbanie polega na zmianie systemu wynagradzania co kwartał i uznaniowości?

@NAU SA

mógłbym wymienić nazwiska ale RODO nie pozwala. Dyrektor sprzedaży słucha tylko donosicieli którzy chroniąc własną (usunięte przez administratora) donoszą na innych nieprawdziwe rzeczy. Brak fachowców z prawdziwego zdarzenia. W żadnej firmie ubezpieczeniowej nie spotkałem się z brakiem dochodu pasywnego za odnowienie portfela. To że dacie ludziom zabawki w postaci samochodu, laptopa i komórki to nie wszystko, brakuje szacunku do ludzi. Zwolniliście najlepszego jak dotąd koordynatora od grupówek, potem byli już tylko nieudacznicy. ostatnia koordynatorka zwolniła się sama bo miała dosyć. Nie potraficie docenić potencjału ludzi których macie.

@agent

Dziękujemy za opinie, jednocześnie zachęcając do nie używania argumentów ad personam. Zależy nam, aby NAU było przyjaznym miejscem pracy, dlatego bardzo poważnie traktujemy wszelkie sygnały o potencjalnych nieprawidłowościach. Zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@nau.pl, abyśmy mogli poznać sprawę bliżej. Pozdrawiamy zespół NAU

Misia
@agent

Jakie dają auta I na jaką kwotę kartę paliwową?

siri
@Misia

Auto to KIA i dodatkowo otrzymujesz kartę paliwową.

@NAU SA

To znaczy, że pandemia trwa ( plany sprzedażowe) :-( Zmiany moga wynikać z polityki firmy - to zrozumiałe, więc nie oszukujcie kandydatów. Równiez w TU takie sytuacje się zdarzają na codzień.

Danuta

No tak, Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży, osoba z min. 2 latami doświadczenia jako PH: 4 000–5 000 zł brutto albo 5 000–6 000 zł netto (+ VAT) na fakturę. Ktoś wyjaśni, ile tu stanowi podstawa, a ile prowizja? :D

RKS
@Danuta

to tylko podstawa - prowizja jest osobno

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa prowadzi rekrutacje w miejscowości Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Pasttime

Odradzam! Strata czasu, nerwów i dużo stresu. W tej firmie cały czas jest duża rotacja z powodu toksycznej atmosfery opartej na donosicielstwie, obgadywaniu za plecami, inwigilacji i nastawianie pracowników przeciwko sobie. Jedynym plusem jaki firma wprowadziła to widełki płacowe w ogłoszeniach. Reszta dramat. Te „wartości”, które firma przedstawia nie są zgodne ze stanem faktycznym. Jeśli Twoje zdrowie psychiczne jest najważniejsze to omijaj aplikowanie do NAU!

Lidia
@Pasttime

piszesz o firmie ze sa ciągłe rotacje a ogloszen o prace jak na lekarstwo u nich, tylko w sumie jedno znalazlam : Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży, czy o tym stanowisku mowisz ze tutaj sie non stop ktos zwalnia?

Pass
@Lidia

Ogłoszenia są też na stronie kariera.nau.pl Na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży jest ogromna rotacja przez słabe zarobki ciągłe pozyskiwanie placówek. Największa (usunięte przez administratora) dzieje się w dziale marketingu, gdzie non stop ludzie odchodzą przez wiecznie niezadowolony zarząd.

Miko
@Pasttime

A mi się tu dobrze pracuje już prawie dwa lata :) A plociuchy i (usunięte przez administratora) są w każdej firmie

Alicja
@Pass

A jakie te zarobki? Można wiedzieć, ile się tam zarabia? Jeśli to nie jest oczywiście jakaś tajemnica zawodowa czy cokolwiek, to bardzo proszę o informacje. Chciałabym sobie porównać z innymi ofertami.

xxx
@Alicja

Na pracuj.pl są podane widełki płacowe. Firma od niedawna jako jedna z nielicznych odważyła się podać. Co zabawne na stronie nau.pl nie są podane :P

sofija

kto mądry ten już dawno odszedł, a praca w tej firmie nikomu na dobre nie wyszła. w dodatku jest jak cofnięcie się do lat 90; praca zdalna to zło z ktorego trzeba sie spowiadac, brak normalnego zaufania do pracownika, w biurze Najwyzsza Izba Kontrolowania, szkodliwe środowisko pracy. na co to komu??!

Urszula
@sofija

No właśnie ta zdalna mnie ciekawi. Jak konkretnie spowiadać? W jaki sposób to wygląda?

@sofija

Jestem pracowniczką firmy i nie uważam się za (usunięte przez administratora) osobę. Proszę więc uwagi "kto mądry" ten odszedł, zachować dla siebie. 2-3 dni w tygodniu pracuję zdalnie. Moja przełożona nie ma z tym żadnego problemu, jeśli praca która mam do zrobienia jest wykonana. Nie ma takiej instytucji jak Najwyższa Izba Kontrolowania.... Jeśli są kontrole w firmie, to takie jak we wszystkich innych instytucjach finansowych, wynikają z ustaw i prawa. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

@sofija

Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że praca nie spełnia Twoich oczekiwań. Zależy nam, aby NAU było przyjaznym miejscem pracy, dlatego bardzo poważnie traktujemy wszelkie sygnały o potencjalnych nieprawidłowościach. Zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@nau.pl, abyśmy mogli poznać sprawę bliżej. Pozdrawiamy zespół NAU

niepolecam
@sofija

Potwierdzam! NAU zatrzymało się w zarządzaniu rodem lat 90-tych. Ludzie po pracy w "rodzinnej firmie", gdzie zarządem jest małżeństwo, a dyrektorami są przyjaciele osób z zarządu bardzo chętnie wracają do pracy w korporacji.To prawda, że ludzi na niszowych stanowiskach bardzo niechętnie puszczają na zdalną. Największym absurdem firmy są promowane wartości, które nie mają w ogóle nic wspólnego ze stanem faktycznym. 1.Pasja- im lepszy wynik sprzedażowy zrobisz tym lepsze układy w firmie masz. 2.Innowacyjność-"rozumiemy jako odwagę do poszukiwania nowoczesnych i nieszablonowych rozwiązań".Hahahaha. Doskonałym przykładem jest dział marketingu, gdzie jest największa rotacja, bo "odważne" rozwiązania często są odrzucane. 3.Wolność i autonomia-"otwarta przestrzeń do indywidualnego działania, swoboda wyrażania własnego zdania oraz samodzielnego podejmowania decyzji. Czyni nas wyjątkowymi." Hasło bardzo propagandowe! Ludzie którzy odważnie wyrażali swoje zdanie lub chcieli inaczej szukać rozwiązań to bardzo chętnie zwalniają uzasadniając, że "są konfliktowi". 4. Uczciwość i szacunek do innych-"to fundament, na którym opieramy nasze działania i podstawa długotrwałych, pozytywnych relacji. Respektowanie potrzeb daje poczucie bezpieczeństwa i buduje zaufanie." Największe kłamstwo firmowe. Kultura donosicielstwa i bezsensownych oskarżeń z byle powodu rządzi. Popełnisz drobny błąd lub skonfliktujesz się z kimś to potem cała firma o tym mówi. Ludzie z innych działów patrzą się na innych "z góry". Przykład jaka panuje toksyczna atmosfera. 5.Współpraca i wzajemna pomoc= propaganda Employee Branding :) 6. Odpowiedzialność- zobowiązanie do rzetelnego wykonywania swoich zadań i gotowość ponoszenia konsekwencji podejmowanych decyzji. To nasza tożsamość. Ponoszenie winy za coś, co nie zrobiłeś. Reasumując, praca w NAU to praca dla idei. Ideą tą jest tolerancja na wszystkie upokorzenia jakie otrzymujesz od innych.Nie licz na rozwój zawodowy(pod warunkiem jak masz układy z Prezesem). Pieniądze bardzo słabe. Podwyżka jest po roku przepracowania. Rozwój żaden!

@niepolecam

Praca jak praca co komu pasuje. Firma rodzinna nastawiona na sprzedaż i tyle. Jedni się tu odnajdą a inni nie (to dobrze, że poszukałaś swojej wymarzonej pracy gdzie indziej, bo dużo frustracji). Warto złapać dystans. Zgadzam się z @ Ewą, mi tu też dobrze i ciągle się rozwijam :)

Hehe jak cały czas (usunięte przez administratora)na innych to zyskujesz profity :)

@niepolecam

Przykro nam, że praca w NAU nie spełniła Twoich oczekiwań. W swojej wypowiedzi poruszasz bardzo ważny dla firmy obszar jakim są wartości, które są dla nas niezwykle istotne. W NAU dbamy o ich respektowanie i przestrzeganie. Jednocześnie żałujemy, że nie podzieliłeś/aś się swoimi uwagami podczas pracy w NAU, a dopiero po zakończeniu współpracy. Warto zgłaszać wszystkie wątpliwości, gdy jest jeszcze szansa porozmawiać o nich w ramach wewnętrznych rozmów i dyskusji. Życzymy Ci powodzenia i odnalezienia tego odpowiedniego Pracodawcy! Pozdrawiamy, Zespół NAU

przeszłosc na szczęście
@niepolecam

Tak. Wartości nie maja zastosowania i nikt o nich w firmie nie wie. 2, 3, 4, 5 i 6 - dobrze napisane przez @niepolecam dlaczego są sł abe . Co do 3 wyrażanie własnego zdania ,należy siedziec cicho. Toksyczność ogromna. HRy... nie ma. Statystyki odejść były i sa i będą wysokie. Skarżenie na najwyższym poziomie. Kolesiostwo no i wchodzenie w (usunięte przez administratora)szefom i fałsz. Firma z lat 80 nie 90, nierozwojowa.

exemployee
@przeszłosc na szczęście

Kolejny były pracownik, który potwierdza toksyczność organizacji NAU S.A. To nie jest firma dla młodych osób rozpoczynających karierę zawodową tylko dla osób 40 plus nie mających dużych wymagań, lubiących plotkować i reprezentować małomiasteczkowe maniery :)

Paulina
@Ewa

Jeśli pracujesz zdalnie to wtedy masz kompletnie luźne godziny pracy? Czy narzucone jakieś odgórnie, przynajmniej ramy czasowe?

@Paulina

@Ewa Możesz zacząć swój dzień pracy od 8, do 10,00.

natka
@exemployee

@exemployee psujesz opinie młodym swoim wpisem i tu sam albo sama plotkujesz

exemployee
@natka

Absolutnie nie zgadzam się z Tobą. Po tym jak kilka razy były niesłuszne donosy wobec mojej osoby, to nie zniżałam się do poziomu innych :) Z resztą firma nie posiada żadnych programów stażowych, tylko woli zatrudniać osoby z doświadczeniem :)

Mariusz
@exemployee

Skoro szukacie osób z doświadczeniem to może być coś dla mnie :) Pracowałem w dwóch firmach ubezpieczeniowych. Jakie wynagrodzenie wchodzi w rachubę i ile trzeba przejść etapów podczas rekrutacji?

Niepolecam
@Mariusz

Strata czasu na rekrutacje. Po zatrudnieniu trzeba liczyć się z tym, że non stop będziesz otrzymywać skargi o byle co plus wieczna kontrola przez zaglądanie do biurka.

Urszula
@Niepolecam

"o byle co" czyli w zasadzie o co w twoim przypadku były jakieś uwagi? pytam, bo teraz to ciekawa jestem z jakimi komplikacjami można się tu spotkać w trakcie pracy

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko front end developer w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

NAU SA

Zapraszamy do kontaktu - praca@nau.pl - odpowiemy na Twoje pytania :) Pozdrawiamy Zespół NAU

Szybka wypłata odszkodowania

Paulina
@Paweł

Szybka, to znaczy ilu dniowa? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa?

Zobacz opinie na temat firmy Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa?

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa
2.4/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
    00-379 Warszawa