brak logo

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa

Warszawa

Opinie o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa

Asg131 2014-01-23 21:00:28
Witam. Dzis ja dostałem zawału. W czerwcu przeszedłem zabieg operacyjny spowodowany zerwaniem więzadła w stawie skokowym. Jedynie co dostałem w liście zwrotnym od tejże firmy było głupie uzasadnienie czemu nie moge dostać odszkodowania. Śmiech na sali. Całe wakacje stracone i jeszcze te głupie uzasadnienia. Przestrzegam Panstwa nad ta agencja. Szkoda gadać.
ktoś 2014-02-11 20:50:25
O widzę, że odezwała się nasza była koleżanka. Mam nadzieję, że w nowej pracy uda Ci się lepiej symulować pracę niż to robiłaś w marketingu.
stec 2014-02-18 16:03:50
jeszcze nie spotkałem się w NAU, żeby udało się zebrać ludzi na taki pozew, może Wy będziecie tu pionierami
5
xxx 2014-07-18 19:41:50
moja córka miała operacje kregosłupa leżała prawie dwa tygodnie w szpitalu jezeli chodzi o odszkodowanie to stwierdzili ze sie nie należy wiec tu smiech na sali jeżeli chodzi o wpłate na ubezpieczenie to potrafia dobrze rozmawiac ale jezeli o wypłate odszkodowania to odwracają sie tyłem i mają to gdzieś
gekon 2014-08-21 18:54:11
Córka miała wypadek skomplikowane złamanie i operacja . Jeden mieśiąc nie chodziła do szkoły musielismy wybulić 250 zł na rehabilitację bo z funduszu to z 3-4 miesiące . Dostaliśmy 80 złotych śmiech w biały dzień, i nie chodzi że tak mało tylko NAU nie mówią że tak mało będzie płacone wszystko ukrywają nikt nie widział regulaminu na oczy nikt niczego nie podpisywał . Panie zbieraja pieniadze i zbiorowo wszystko kasują.
zmijka 2014-09-04 21:36:52
brałam udział w negocjowaniu oferty zNau, miałam wrażenie, że wszystko jest ustawione, nie podoba mi się to, tak jakby kupili sobie klakierów, jeśli ktos ma porównania nau do innych firm poprosze
sumita 2014-09-18 02:11:13
jeżeli chodzi o Nauczycielską Agencję Ubezpieczniową to oczywiście dla nauczycieli oferta tej firmy jest o niebo lepsza niż jakakolwiek na rynku. W końcu to prosto do nich i innych pracowników oświaty kierowana jest oferta NAU. choć to , że jest lepsza niż inne oferty, nie oznacza że spełnia ich wszystkie oczekiwania
obiektywny 2014-10-07 10:14:43
Szczerze mówiąc, to jeśli ktoś jest zdesperowany i potrzebuje przejściowej pracy w tej firmie - to czemu nie. Ale na dłuższą metę mało kto wytrzymuje nerwowo, nie jeden stracił zdrowie (dosłownie). Poza tym tylko nieliczna grupa zarabia tam konkretne pieniądze - reszta ludzi w centrali ma małe wynagrodzenia. Najgorzej jest chyba w dziale obsługo klienta - wyzysk, stres, marne grosze na pograniczu z min. krajową. Z tej firmy ucieka kto może. Ostatnio z tego co słyszałem zmiany kadrowe w kierownictwie na gorsze. Praca tu na pierwszy rzut oka miła i przyjemna ( młodzi ludzie studenci itp ) a po kilku tygodniach człowiek nie wie jak się nazywa.

Pozdrawiam
ted 2014-10-13 21:50:38
OSZUSCI . Potrafią przyczepić się że lekarz postawił kropkę zamiast przecinka żeby nic nie wypłacić. Na bruk wszystkich , dla takich ludzi nie mam szacunku i na bezrobocie kanalie
2
piechur 2014-10-24 16:06:22
czepialstwo i zwracanie uwagi na szczegóły to w końcu ich praca. Na tym polega robota w ubezpieczeniach , żeby jeden drugiemu nie dał się za bardzo oszukać, a w każdej sprawie i tak dosyć łatwo znaleźć wygranego i przegranego z danej transakcji. Widocznie w Twojej @ted Tobie poszło gorzej niż firmie.
rodzic 2014-11-03 18:49:07
Witam, chciałabym podzielić się opinią o Nauczycielskiej Agencji Ubepieczeniowej. Dziś dostałam decyzję o odmowie wypłaty świadczenia. Dziecko jest objęte ubezpieczeniem grupowym szkolnym. Na lekcji WF podczas wyskoku spadło na kostkę i doznało skrecenia stawu skokowego. Tego samego dnia pojechalismy na pogotowie, gdzie lekarz stwierdził iż kostka nie jest złamana, zdjęcia RTG nie może zrobić bo jest w naprawie i dał skierowanie do poradni ortopedycznej. Nastepnego dnia na własną rękę zrobiłam zdjęcie i udaliśmy się do poradni, okazuje się że kostka jest skręcona, zrobił się krwiak i potrzebny jest gips na 2 tyg,po tym czasie zdjęto gips, przepisano maść oraz opaskę uciskową no i na 1,5 m-ca zwolnienie.Po wysłaniu dokumentacji agencja odpisuje mi tak: że zgodnie z §1 ust 1 pkt 1 i 2 klauzuli nr 7OWU ochroną ubezpieczeniową objęte jest nastepstwo nieszczęśliwego wypadku lub zdarzenia objętego ochroną w ramach zawartej umowy ubezpieczenia:
- które wymagało interwencji medycznej dokonanej przez pogotowie połączone z dalszym leczeniem i wymagało co najmniej jednej udokumentowanej wizyty kontrolnej (przecież byłam i nic nie byli w stanie zrobić, ba kazał obłożyć lodem!!!)
-które wymagało intrwencji medycznej połączone z dalszym leczeniem i wymagało co najmniej dwóch wizyt kontrolnych ( i chyba o to chodziło w moim przypadku że nie otrzymałam świadczenia, gdyż po zdjęciu gipsu byłam raz na wizycie, a nie dwa jak piszą.
Jestem rozczarowana tą decyzją, bo przecież byłam na pogotowiu w dniu zdarzenia, ale oni nam nie pomogli.
Dodam jeszcze że dwa lata temu szkoła była ubezpieczona w PZU i dziecko na nartach skreciło nadgarstek i też miało na dwa tyg. gips bez żadnego problemu doastałam świadczenie, może niewielkie ale przynajmniej jakieś.Nawet nie było mowy o jakiś wizytach kontrolnych, a tu wymyślają jak mogą.
A może szkoła podjęła złą decyzję ubezpieczając tam swoje dzieci, ja w każdym bądź razie jeśli chodzi o tę Agencję nie ubezpieczę więcej swojego dziecka!
Laik 2014-11-25 02:48:15
A czymś konkretnym argumentowali niewypłacenie świadczenia? Jak dla mnie sprawa jest typowa i nie rozumiem czemu podjęli taką a nie inną decyzję. Zawsze można się odwoływać od decyzji albo chociaż zaczerpnąć rady darmowego prawnika czy UOKIK. Swoją drogą ciekawe jak to wygląda od środka z pozycji pracownika firmy.
1
white 2014-12-18 13:50:18
ABSOLUTNIE NIE POLECAM KORZYSTANIA Z TEJ AGENCJI. SZKODA PIENIĘDZY NA UBEZPIECZENIE. OSTRZEGAM WSZYSTKICH RODZICÓW NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ UBEZPIECZENIE W NAU TO FIKCJA NIE OTRZYMACIE NAWET ZŁOTÓWKI JEŚLI DZIECKU COŚ SIĘ STANIE UBEZPIECZAJCIE SIEBIE I DZIECI W POWAŻNYCH FIRMACH NAU TO ZŁODZIEJSKA FIRMA
malina 2014-12-18 19:51:37
Dziady! Dziady! i jeszcze raz Dziady! Nigdy więcej ubezpieczenie w tej pożal się Boże firmie! Odradzam wszystkim kogo tylko spotkam!
1
nicki 2015-01-19 16:50:31
mojej corki szkola tez ubezpiecza dzieci w nau.corka byla w szpitalu z powodu choroby serca i tez dostalam odmowe odszkodowania. wczesniej w innej szkole byla ubezpieczona w pzu i z tego samego powodu byla tez wczesniej w szpitalu. ale pzu wyplacilo odszkodowanie.nie polecam nau. zbieraja kase a nie wyplacaja.
Teresa 2015-01-20 12:42:27
Moje dziecko po koniec wakacji zlamalo i skrecilo staw skokowy,noga jak konewa,trzy miesiace leczenia w tym dwa miesiace nauki indywidualnej.Po zgloszeniu w tym dziadoskim ubezp.dostalam 100zl.Oszusci .walcze jeszcze raz i czekam na druga decyzje nie popuszcze im tego.Straca ubezpieczenie u mojego syna w szkole ja im to zalatwie.
ubezpieczony 2015-02-04 08:28:37
Dramat ta firma to nabijanie kasy niechcianym nauczycielom [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarządzane przez panią anie
2
ania 2015-02-23 16:46:51
Oszuści mój syn złamał obojczyk rok temu i dostał 100zl
Szkoła została poinformowana o tym i rodzice nie chcą więcej ubezpieczać tam dzieci i ja też odradzam
Przynajmniej z 500zl powinien dostac patrząc na inne ubezpieczalnie.
I inni tez a nie marne pieniądze ktore wyplaca banda oszustów.
kkkk 2015-03-05 21:58:23
Oszuści !!!Moja córka za zerwany staw skokowy - 3 tygodnie w gipsie, rehabilitacja - otrzymała 90 złotych odszkodowania. Korzyści otrzymują ale osoby podpisujący umowę w naszym imieniu.
ada 2015-04-09 20:54:16
Identyczny przypadek jak wypowiedź rodzica z 2014-11-03 czyli bełkot §1 ust 1 pkt 1 i 2 klauzuli nr 7OWU - które wymagało interwencji medycznej dokonanej przez pogotowie połączone z dalszym leczeniem i wymagało co najmniej jednej udokumentowanej wizyty kontrolnej. Syn skręcił staw skokowy, pojechałam na izbę przyjęć, nie założono longiety, ponieważ dziecko przywiozłam w ortezie, doktor stwierdził, że nawet lepiej.Zalecił elewację kończyny, lód, altacet, zwolnienie. Jakby nie było poprawy wizytę kontrolna. Poprawa była po dwóch tygodniach więc po co jechać znów na izbę, czekać , stresować dziecko, zabierać czas lekarzowi. Zdarzenie było i jest stwierdzone. Szkody nie wypłacili bo nie było co najmniej jednej wizyty kontrolnej. Oszuści. Do tego suma ubezpieczenia jest wysoka.
mamaucznia 2015-04-26 20:38:51
ZŁODZIEJE!!!ZŁODZIEJE!!! Przestrzegam wszystkich przed tą pseudo firmą ubezpieczeniową.Za złamanie prawej ręki syn dostał marne 100 zł. Na poczet czego te pieniądze? Na poczet zaległości w szkole,na poczet trudności w codziennych czynnościach czy może na poczet bólu który przeszedł podczas nastawiania ręki bez jakichkolwiek środków znieczulających? Dyrekcja szkoły wybrała tą ubezpieczalnią bez wiedzy rodziców bo chyba tylko oni mają z tego jakąś korzyść finansową.Dopóki syn będzie chodził do tej samej szkoły a będzie to kolejne 5 lat zrobię wszystko żeby w naszej szkole nie było nawet mowy o tej firmie.Przestrzegam wszystkich rodziców!!!
kasia 2015-04-27 09:32:13
Wywalczę większe odszkodowanie dla swojego dziecka choćby to miało trwać latami.Nie popuszczę tego,że biorą kasę a wypłacają marne grosze!!!
1
rodzic 2015-04-28 08:18:31
Czy któryś z rodziców po odwołaniu się dostał dla dziecka większą sumę odszkodowania?
ania 2015-05-15 13:24:59
Witam. Moja historia choroby wygląda następująco: Jestem tegoroczną maturzystką, podczas roku szkolnego doszło u mnie do złamania piątej kości śródstopia z przemieszczeniem. Dwa miesiące noga była w gipsie, lekarz stwierdził że powinnam mieć operację. Nie mogłam pozwolić sobie na to, ponieważ kończyłam szkołę. 2 miesiące gips plus miesiąc leczenia. W efekcie kość skróciła się o 2 mm i nie ma możliwości na całkowite zrośnięcie przy tego rodzaju złamania. Firma ubezpieczeniowa chce mi przyznać ledwo 120 zł... Wiele więcej wydałam na zastrzyki i lekarstwa oraz transport gdzie w tym moje cierpienie??. Moje pytanie do Państwa... czy ktokolwiek z Was odwoływał się i jak to się skończyło??
ja 2015-06-09 22:28:46
W dniu dzisiejszym syn otrzymał odmowę, dwa miesiace rehabilitacji, zerwany mięsien, badania rezonansu x2, usg x 3, wszystko robione prywatnie bo na nfz trzeba czekać cztery miesiące. Omówili wypłaty - powód niepełna dokumentacja.
3
nickita 2015-06-10 18:31:17
walczcie, chodza po szkolach z gazetami i mowia ze po 16 mln zarabiaja a jak przychodzi do wyplaty to nic nie chca wyplacac.
Aneta 2015-07-01 12:07:14
syn miał dwie ręce w gipsie i również dostał odmowne decyzje.Napisałam odwołanie i czekam juz 3 tygodnie a odpowiedzi jak nie było tak i niema.
Dora 2015-07-27 14:59:31
Tragiczna Firma Ubezpieczeniowa, pierwszy raz sie z taka spotkałam od 4 m-c nie potrafią wyjasnić sprawy wprowadzaja w błąd, jak dzwonię z arogancją odpowiadają i nie udzielają kompetentnych odp. Ogólnie jak najdalej od nich
2
klajd 2015-08-06 12:00:18
http://www.gowork.pl/praca_wyszukaj.php?trade=45®ion=podkarpackie&oferta_opinie=pracuj.pl4048594 czy cos wiecej o tej oferice pracy Regionalny Koordynator Sprzedaży Agencyjnej poszukuje osob ktore maja doswiadczenie pracy na tym stanowisku i moga mi opisac jakie sa zarobki oraz czego mozna sie spodziewac po atmosferze
klajd 2015-08-06 12:03:55
http://www.gowork.pl/praca_wyszukaj.php?trade=45®ion=podkarpackie&oferta_opinie=pracuj.pl4048594 czy cos wiecej o tej oferice pracy Regionalny Koordynator Sprzedaży Agencyjnej poszukuje osob ktore maja doswiadczenie pracy na tym stanowisku i moga mi opisac jakie sa zarobki oraz czego mozna sie spodziewac po atmosferze
1
klajd 2015-08-07 09:35:33
1800 + 200 zl ryczaltu i musisz dokladac z pensji
ja 2015-09-07 12:00:49
To nieprawda, przecież studenci na zleceniu zarabiają w tej firmie lepiej.
1
Anna 2015-09-08 12:04:01
Komu i czemu właściwie służy ten portal? Wydawało mi się, że to portal do umieszczania informacji o pracodawcach, a nie miejsce w którym mogą się wyżyć osoby niezadowolone decyzji w sprawie świadczeń ubezpieczeniowych. Jeśli Gowork ma jakiegoś moderatora, to proponuję, aby skoncentrował się na treści wpisów, tak aby portal mógł stanowić przydatne narzędzie dla osób poszukujących pracy.
2
lilka 2015-09-09 12:22:55
ogólnie to w temacie zarobków, wydaje mi się jako osobie postronnej że skoro rzecz dotyczy ubezpieczeń i finansów dla oświaty to zapewne można sporo zarobić, oświata chyba na brak wielkich funduszy nie narzeka. piszecie że studenci moga się równiez załapać na zlecenie, dajcie proszę o tym jakieś konkret info
ja 2015-10-20 19:18:51
a jak szkoła podpisywała ubezpieczenie to się zainteresowałaś jakie są warunki? sprawdziłaś jakie dofinansowanie dostaje placówka (bo to wpływa na koszt zakupu ubezpieczenia)? Najpierw ludzie sprawdzajcie co podpisujecie a nie później wielkie halo.
jagoda 2015-10-20 22:25:00
witam wszystkich, ja weszlam na ich strone by poczytac troche na ich temat i tam widze ze wszystko jasno i wyraznie jest opisane, wystarczy tylko poczytac, osobno sa umieszkone informacje na temat ubezpieczenia oraz wyjasnione sa kwestie pożyczek, natomiast ciekawi mnie to jak jak pojmujecie kwestie umowy zlecenia tam,
sdf 2015-11-05 12:53:36
Scyzoryk w kieszeni otwiera się. Wy jesteście nauczycielami? Nawet czytać z zrozumieniem nie umiecie i nie rozumiecie jaki cel tej strony jest. JEŻELI CHCECIE SWOJE ŻALE WYLEWAĆ NA WYCYCKANIE NA UBEZPIECZENIU TO SZUKAJCIE ODPOWIEDNIEGO FORUM DO TEGO. NP UBEZPIECZENIE
romeko 2015-11-09 01:09:39
pracował juz ktoś u nich jako Regionalny Koordynator Sprzedaży Agencyjnej, bo jest oferta i nie wiem czy iśc do nich czy nie? Bo oferują na start umowe o prace, ubezpieczenie zdrowotne, też benefity no i system nie jest dwuzmianowy, tylko normlana praca po 8 godzin od rana do popołudnia, a to na plus.
foka 2015-11-11 12:03:40
@romeko jezeli masz doświadczenie we współpracy z Multiagencjami i Agentami co jest warunkiem koniecznym, to warto sprobowac
65 2015-11-13 18:01:13
@romeko moją uwagę bardziej przyciągnęło ogłoszenie o doradcy klienta w Warszawie, ciekawe jakie warunki..
skirki 2015-11-15 21:48:11
w moim odczuciu nie jest to firma marzeń, nie mniej jednak lepiej zacząć od takiej firmy a potem piąć się do góry.
komso 2016-02-02 19:23:49
Owszem warto spróbować swoich siło jako Regionalny Koordynator Sprzedaży, z czasem przecież możesz zmienić pracę, a tutaj masz na spokojnie te 3000 z umową o pracę.
ranczo 2016-02-19 19:29:39
no to jest pensja, która jednak w jakiś sposób zapewnia godne życie. poza tym wiem, że szukają również analityka biznesowo-systemowego, ale branża musi być obcykana, że tak to ujmę, sprawy biznesowo ubezpieczeniowe w jednym paluszku
onnn 2016-02-21 20:17:14
ooo teraz szukają też ludzi od marketingu i PR i powiem wam, że nie mają za wielkich wymagań. Wyższe wykształcenie albo w trakcie studiów, doświadczenie w biurze, TYLKO
sumita 2016-03-03 20:41:00
cześć Wam. Z tego co mi wiadomo to Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa poszukuje w tej chwili kierowników do spraw ubezpieczeń grupowych. Praca głównie w lubuskiem
paulina 2016-03-06 12:02:02
Hej, aktualnie poszukuję pracy i na tego kierownika ds. ubezpieczeń grupowych chciałabym się załapać. Mam odpowiednie doświadczenie, a dobrze, że dają odpowiednie narzędzia pracy. Ciekawe tylko jakie są przeciętne zarobki.
jagoda 2016-03-11 09:52:02
z ogłoszenia @paulina niestety za wiele dowiedzieć się nie można piszą tylko o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach, ale sama myślę, że to zależy od wyników całego zespołu a Ty zbierać procent od wszystkich
1
wid 2016-05-05 16:07:52
W przypadku tego kierownika @jagoda wynagrodzenie podstawowe przekracza 3000 złotych netto, ale konkretna wysokość jest zależna od lat pracy i doświadczenia, zawsze jednak potem możesz dostać podwyżkę.
Róża 2016-05-05 19:20:50
Dyrektorka Dorota Grabiec rozdaje DOPALACZE na wf i dlatego w tej szkole są sami mistrzowie
paweł 2016-05-31 12:50:58
hej! wiecie jak wygląda u nich praca jako Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych? Szukam na ten temat nfrmacji,a widze, ze wymagaja min. 2 letniego doświadczenia na tym stanowisku, więc nie wiem jak to będzie wyglądało dalej, jak z rekrutacją.
Zostaw swoją opinię o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa