Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa

Opinie o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa

rabel 2010-09-14 18:47:25
Przełożeni beznadziejni, zero przygotowania do motywacji pracowników. Nastawieni tylko na wykonanie planu, nie liczcie na jakiekolwiek bonusy pieniężne, bo strasznie są oszczędni,(usunięte przez administratora)Nowy pracownik najlepiej jakby nie posiadał życia rodzinnego,tylko oddał się całkowicie tej lichej firemce.
Zdecydowanie odradzam.
drzewko 2010-10-05 11:08:38
Zgadzam się z Tobą. Oszuści, większość pracowników to "znajomy znajomego" i tylko oni się liczą . Resztę zastraszają zwolnieniem, chamstwo, słoma im z butów wystaje... Dwie dyrektorki nieprofesjonalne, kompletnie nie nadają się na to stanowisko, tylko potrafi jedna miotła straszyć,że będą konsekwencje.. Niezmiernie sie cieszę,że już nie mam styczności z tą pożal się Boże firemką ubezpieczeniową, która przekupia kasą szkoły,żeby wzięła ich produkt.
niuńka 2010-10-07 18:45:44
a powiedz mi proszę jakie są zarobki, ponieważ dostał propozycję romowy o pracę w tej firmie i nie wiem czy jest sens jechać?
Dają umowę? auto? telefon? jaka podstwa? jakie prowizje? dziękuję :-)
anonim 2011-04-01 09:58:37
witam, proszę o więcej szczegółów. otrzymałem zaproszenie na rozmowę w dziale marketingu. czy rzeczywiście jest tak strasznie?zależy mi na stabilizacji w firmie. teraz zmieniam jedynie ze względów \"odświeżenia\" więc nie chcę wpaść w bagno!!!
mix 2012-03-19 15:43:31
czytając to uważam że treść zawarta na tym forum to stek bzdur!!!!
Ludzie tu bardzo fajni, przedstawiciele maja jak u Pana Boga za piecem... sorry ale spotkałem się z gorszym wyzyskiem. Tu raczej ma się dużą podstawę w stosunku do tego co daje rynek poza tym laptopy, komórki standardowo się otrzymuję.
Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.... !
oszukana 2012-04-11 17:22:32
moja corka doznała skręcenia stawu skowkowego 3 tyg gipsu ,noga po 2 tyg od zdjecia gipsu nadal była sina i opuchnieta
Złozyłam wniosek o wypłate odszkodowania i szok!!! 1% uszerbku 100zł gdzie w innych ubezpieczalnich dostaja nawet po 700zł
Ale dowiedziałam sie jak NAU przekonała nauczycieli do skorzystania z jej usług .....nauczyciele wyjechali sobie z poczatkiem roku szkolnego na wyjazd integracyjny -za pieniadze naszych dzieci
OSZUSCI !!!dodam ze u innych ubezp.za jeden procent wypłacaja 300zł
black forces 2012-04-12 14:59:48
Wysokość odszkodowania zależy od dwóch rzeczy:
1. sumy ubezpieczenia
2. składki.
Ludzie płacicie 30-35 złotych za cały rok ochrony a oczekujecie ogromnych odszkodowań, Pani\"Oszukana\" dostała 100 zł czyli 1% od SU 10 tyś - kwota ta i tak jest trzykrotnie wyższa od kwoty jaką zapłaciła - a te inne \"Ubezpieczalnie\" dotyczą ubezpieczeń na życie gdzie składka wynosi 50 zł miesięcznie czyli rocznie 600 zł- jest różnica co? Zanim cokolwiek napiszecie najpierw wszystko dokładanie sprawdźcie - a co do NAU - pracowałem tam jakiś czas, niezauważyłem wyzysku, ale zgodzę się że Zarządzające Panie Dyrektorki nie mają kompetencji do tego czym się zajmują, są klakierami Prezesa - który o wszystkim decyduje sam, one są za słabe żeby mu się sprzeciwić.... tak wspominam pracę w NAU
akdoam 2012-05-24 18:26:06
No tak to już właśnie jest jak się nie ma pojęcia co do oferty. Najlepiej płacić złotówkę a dostać 2000zł odszkodowania za skrecenie nogi. Ludzie czy wy czytacie oferty ubezpieczycieli ?? Chyba nie. Tak się składa, że dużo lat mi mineło na sprzedawaniu tego tupu ubezpieczeń i wiem jak to działa. Nie ma możliwości , żeby płacić 30zł i dostać takie odszkodowanie. Żadne towarzystwo nie podjęło by się takiego ryzyka.Widzę, że konkurencja nie śpi tylko biega po portalach.
Ewa 2012-09-21 21:58:32
Proszę Pani,
faktycznie, kompletnie nie zapoznała się Pani z zakresem i sumami ubezpieczenia na które się Pani zdecydowała, Podpisała Pani umowę, a później pretensje? Jedynie może je pani mieć do siebie, do nikogo więcej.
Sumy ubezpieczenia w NNW dla szkół to zazwyczaj 10 000 zł - 15 000 zł, więc tak jak jak ktoś już Pani odpisal, za 1% nie dostanie Pani 300 zł, to bajki.
rodzic 2012-10-05 21:50:54
Jak to jest że inni płacą mniej a dostają wiecej za złamanie ręki?... ehhhh trudno trzeba czytać oferty. Apel do Dyrektorów. Czytajcie co podpisujecie. Wybierajcie najlepsze oferty.
lechu 2012-10-11 23:16:25
Dla równowagi zdecydowałem się napisać, szczególnie że mam odmienne zdanie o firmie. Być może dlatego, że sam zrezygnowałem z pracy, a widzę że ta strona jest prawie w całości poświęcona opiniom zwalnianych pracowników. Tak tłumaczę frustracje i głupie, bezpodstawne „opluwanie” byłych przełożonych i Firmę. NAU wspominam bardzo dobrze. Fakt- pracowałem ciężko często po 10 godzin, ale tylko taka praca gwarantowała mi dobre wyniki. Wie to każdy, kto chce osiągnąć cokolwiek w tej branży. Jeśli komuś nie wychodzi sprzedaż powinien odejść z twarzą, a nie czekać na wypowiedzenie.
Z Prezesem miałem mały kontakt, mogę natomiast wypowiedzieć się o współpracy z moimi Dyrektorkami. Nigdy nie mogłem narzekać na brak ich wsparcia, czy pomocy w ważnych spotkaniach w terenie.
Jedna z nich przynosiła milionowe kontrakty do firmy. Miałem okazję obserwować ją na spotkaniach i wiem, że daleko mi do osiągnięcia podobnego poziomu w negocjacjach. Była i jest dla mnie mentorem.
Druga Dyrektorka, to dziewczyna od nas z sieci. Miała największe wyniki sprzedażowe. My byliśmy daleko za nią w tyle. Nie mieliśmy nawet połowy jej przypisów. Czy awans jej się należał? Odpowiedzcie sobie sami.
Wnioskuję po tym co czytam, że obie Panie Dyrektorki miały podstawową wadę- ładne, młode i skuteczne- stąd tyle złośliwości w wypowiedziach zwalnianych przez nie pracowników. Pozdrawiam byłych kolegów i życzę szybkiego znalezienia pracy.
zrx 2013-06-19 14:47:04
Postaram się o obiektywizm. Jeśli ktoś szuka pracy, gdzie panują normy, kodeks, zasady lub standardy - może zapomnieć o NAU. Częste nadgodziny, których nie ma szans odebrać. Z jednej strony umowy podpisywane są na zadaniowy czas pracy, z drugiej strony zaś, pracownicy rozliczani są co do minuty za pomocą zainstalowanego programu. Idziesz do toalety, na kawę, musisz wyjść z pokoju, bo rozmowa slużbowa nie jest dla wszystkich uszu i nie ma Cię powyżej 5 min? Musisz napisać wyjaśnienie, co spowodowało Twoją nieobecność.

Sama atmosfera? Wszelkie funkcje wsparcia (IT, księgowość, kadry, marketing, BOK) to naprawdę w porządku ludzie. Nie ma problemu, jeśli potrzebujesz pomocy, masz pytania itd.. W przypadku tzw. business core czyli sprzedaży - zapomnij.

Sprzęt do pracy: komórki i IT.

Nie licz na: podwyżki, zrozumienie i branie odpowiedzialności za wydane Tobie polecenia. W tej firmie potrafią się wyprzeć nawet tego, co zostało zlecone drogą mailową. Jeśli przygotujesz projekt, nie licz na to, że szef bądź szefowa go podpisze z użyciem słowa "akceptuję"(usunięte przez administratora) Średni czas wytrzymałości - 2 lata. To okres pracy większości. Po tym czasie, kto może - salwuje się ucieczką. Szkoda tych, którzy zostają. Najczęściej nie mają zbyt ciekawej sytuacji życiowej, więc siedzą w NAU, bo muszą.
zrx 2013-06-23 21:36:59
Ja akurat nie palę, ale pozostali wpisują np. praca poza systemem, telefon, kawa, toaleta, praca z dokumentacją itd. Kreatywność ludzka nie zna granic :) Palacze palę na dole, tuż przed wejściem do budynku lub przed wejściem od strony podwórza (biuro mieści się w budynku hotelu, ale same pokoje są tylko do 5 piętra, reszta to pomieszczenia biurowe).
bąku 2013-08-19 18:54:21
Kochana nie idź tam omiń to miejsce z ddaaaaaaaaaaleka!!!!(usunięte przez administratora)
szok i skandal 2013-12-03 11:42:46
ale dzieci maja składki lata opłacane a nie robia sobie krzywdy codziennie (usunięte przez administratora) i nic więcej inne firmy przejmuja się tym że dziecko cierpało że na leki transport itd a tu? Dramat to mało powiedziane :(to ma byc dla dziecka za to co przeszło przez kilka tyg a nie na kosmetyki czy ubranka dla rodzica.Jak tak mozna
Asg131 2014-01-23 21:00:28
Witam. Dzis ja dostałem zawału. W czerwcu przeszedłem zabieg operacyjny spowodowany zerwaniem więzadła w stawie skokowym. Jedynie co dostałem w liście zwrotnym od tejże firmy było głupie uzasadnienie czemu nie moge dostać odszkodowania. Śmiech na sali. Całe wakacje stracone i jeszcze te głupie uzasadnienia. Przestrzegam Panstwa nad ta agencja. Szkoda gadać.
ktoś 2014-02-11 20:50:25
O widzę, że odezwała się nasza była koleżanka. Mam nadzieję, że w nowej pracy uda Ci się lepiej symulować pracę niż to robiłaś w marketingu.
xxx 2014-07-18 19:41:50
moja córka miała operacje kregosłupa leżała prawie dwa tygodnie w szpitalu jezeli chodzi o odszkodowanie to stwierdzili ze sie nie należy wiec tu smiech na sali jeżeli chodzi o wpłate na ubezpieczenie to potrafia dobrze rozmawiac ale jezeli o wypłate odszkodowania to odwracają sie tyłem i mają to gdzieś
gekon 2014-08-21 18:54:11
Córka miała wypadek skomplikowane złamanie i operacja . Jeden mieśiąc nie chodziła do szkoły musielismy wybulić 250 zł na rehabilitację bo z funduszu to z 3-4 miesiące . Dostaliśmy 80 złotych śmiech w biały dzień, i nie chodzi że tak mało tylko NAU nie mówią że tak mało będzie płacone wszystko ukrywają nikt nie widział regulaminu na oczy nikt niczego nie podpisywał . Panie zbieraja pieniadze i zbiorowo wszystko kasują.
zmijka 2014-09-04 21:36:52
brałam udział w negocjowaniu oferty zNau, miałam wrażenie, że wszystko jest ustawione, nie podoba mi się to, tak jakby kupili sobie klakierów, jeśli ktos ma porównania nau do innych firm poprosze
obiektywny 2014-10-07 10:14:43
Szczerze mówiąc, to jeśli ktoś jest zdesperowany i potrzebuje przejściowej pracy w tej firmie - to czemu nie. Ale na dłuższą metę mało kto wytrzymuje nerwowo, nie jeden stracił zdrowie (dosłownie). Poza tym tylko nieliczna grupa zarabia tam konkretne pieniądze - reszta ludzi w centrali ma małe wynagrodzenia. Najgorzej jest chyba w dziale obsługo klienta - wyzysk, stres, marne grosze na pograniczu z min. krajową. Z tej firmy ucieka kto może. Ostatnio z tego co słyszałem zmiany kadrowe w kierownictwie na gorsze. Praca tu na pierwszy rzut oka miła i przyjemna ( młodzi ludzie studenci itp ) a po kilku tygodniach człowiek nie wie jak się nazywa.

Pozdrawiam
ted 2014-10-13 21:50:38
OSZUSCI . Potrafią przyczepić się że lekarz postawił kropkę zamiast przecinka żeby nic nie wypłacić. Na bruk wszystkich , dla takich ludzi nie mam szacunku i na bezrobocie kanalie
rodzic 2014-11-03 18:49:07
Witam, chciałabym podzielić się opinią o Nauczycielskiej Agencji Ubepieczeniowej. Dziś dostałam decyzję o odmowie wypłaty świadczenia. Dziecko jest objęte ubezpieczeniem grupowym szkolnym. Na lekcji WF podczas wyskoku spadło na kostkę i doznało skrecenia stawu skokowego. Tego samego dnia pojechalismy na pogotowie, gdzie lekarz stwierdził iż kostka nie jest złamana, zdjęcia RTG nie może zrobić bo jest w naprawie i dał skierowanie do poradni ortopedycznej. Nastepnego dnia na własną rękę zrobiłam zdjęcie i udaliśmy się do poradni, okazuje się że kostka jest skręcona, zrobił się krwiak i potrzebny jest gips na 2 tyg,po tym czasie zdjęto gips, przepisano maść oraz opaskę uciskową no i na 1,5 m-ca zwolnienie.Po wysłaniu dokumentacji agencja odpisuje mi tak: że zgodnie z §1 ust 1 pkt 1 i 2 klauzuli nr 7OWU ochroną ubezpieczeniową objęte jest nastepstwo nieszczęśliwego wypadku lub zdarzenia objętego ochroną w ramach zawartej umowy ubezpieczenia:
- które wymagało interwencji medycznej dokonanej przez pogotowie połączone z dalszym leczeniem i wymagało co najmniej jednej udokumentowanej wizyty kontrolnej (przecież byłam i nic nie byli w stanie zrobić, ba kazał obłożyć lodem!!!)
-które wymagało intrwencji medycznej połączone z dalszym leczeniem i wymagało co najmniej dwóch wizyt kontrolnych ( i chyba o to chodziło w moim przypadku że nie otrzymałam świadczenia, gdyż po zdjęciu gipsu byłam raz na wizycie, a nie dwa jak piszą.
Jestem rozczarowana tą decyzją, bo przecież byłam na pogotowiu w dniu zdarzenia, ale oni nam nie pomogli.
Dodam jeszcze że dwa lata temu szkoła była ubezpieczona w PZU i dziecko na nartach skreciło nadgarstek i też miało na dwa tyg. gips bez żadnego problemu doastałam świadczenie, może niewielkie ale przynajmniej jakieś.Nawet nie było mowy o jakiś wizytach kontrolnych, a tu wymyślają jak mogą.
A może szkoła podjęła złą decyzję ubezpieczając tam swoje dzieci, ja w każdym bądź razie jeśli chodzi o tę Agencję nie ubezpieczę więcej swojego dziecka!
white 2014-12-18 13:50:18
ABSOLUTNIE NIE POLECAM KORZYSTANIA Z TEJ AGENCJI. SZKODA PIENIĘDZY NA UBEZPIECZENIE. OSTRZEGAM WSZYSTKICH RODZICÓW NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ UBEZPIECZENIE W NAU TO FIKCJA NIE OTRZYMACIE NAWET ZŁOTÓWKI JEŚLI DZIECKU COŚ SIĘ STANIE UBEZPIECZAJCIE SIEBIE I DZIECI W POWAŻNYCH FIRMACH NAU TO ZŁODZIEJSKA FIRMA
malina 2014-12-18 19:51:37
Dziady! Dziady! i jeszcze raz Dziady! Nigdy więcej ubezpieczenie w tej pożal się Boże firmie! Odradzam wszystkim kogo tylko spotkam!
nicki 2015-01-19 16:50:31
mojej corki szkola tez ubezpiecza dzieci w nau.corka byla w szpitalu z powodu choroby serca i tez dostalam odmowe odszkodowania. wczesniej w innej szkole byla ubezpieczona w pzu i z tego samego powodu byla tez wczesniej w szpitalu. ale pzu wyplacilo odszkodowanie.nie polecam nau. zbieraja kase a nie wyplacaja.
Teresa 2015-01-20 12:42:27
Moje dziecko po koniec wakacji zlamalo i skrecilo staw skokowy,noga jak konewa,trzy miesiace leczenia w tym dwa miesiace nauki indywidualnej.Po zgloszeniu w tym dziadoskim ubezp.dostalam 100zl.Oszusci .walcze jeszcze raz i czekam na druga decyzje nie popuszcze im tego.Straca ubezpieczenie u mojego syna w szkole ja im to zalatwie.
ubezpieczony 2015-02-04 08:28:37
Dramat ta firma to nabijanie kasy niechcianym nauczycielom [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarządzane przez panią anie
ania 2015-02-23 16:46:51
Oszuści mój syn złamał obojczyk rok temu i dostał 100zl
Szkoła została poinformowana o tym i rodzice nie chcą więcej ubezpieczać tam dzieci i ja też odradzam
Przynajmniej z 500zl powinien dostac patrząc na inne ubezpieczalnie.
I inni tez a nie marne pieniądze ktore wyplaca banda oszustów.
kkkk 2015-03-05 21:58:23
Oszuści !!!Moja córka za zerwany staw skokowy - 3 tygodnie w gipsie, rehabilitacja - otrzymała 90 złotych odszkodowania. Korzyści otrzymują ale osoby podpisujący umowę w naszym imieniu.
ada 2015-04-09 20:54:16
Identyczny przypadek jak wypowiedź rodzica z 2014-11-03 czyli bełkot §1 ust 1 pkt 1 i 2 klauzuli nr 7OWU - które wymagało interwencji medycznej dokonanej przez pogotowie połączone z dalszym leczeniem i wymagało co najmniej jednej udokumentowanej wizyty kontrolnej. Syn skręcił staw skokowy, pojechałam na izbę przyjęć, nie założono longiety, ponieważ dziecko przywiozłam w ortezie, doktor stwierdził, że nawet lepiej.Zalecił elewację kończyny, lód, altacet, zwolnienie. Jakby nie było poprawy wizytę kontrolna. Poprawa była po dwóch tygodniach więc po co jechać znów na izbę, czekać , stresować dziecko, zabierać czas lekarzowi. Zdarzenie było i jest stwierdzone. Szkody nie wypłacili bo nie było co najmniej jednej wizyty kontrolnej. Oszuści. Do tego suma ubezpieczenia jest wysoka.
mamaucznia 2015-04-26 20:38:51
ZŁODZIEJE!!!ZŁODZIEJE!!! Przestrzegam wszystkich przed tą pseudo firmą ubezpieczeniową.Za złamanie prawej ręki syn dostał marne 100 zł. Na poczet czego te pieniądze? Na poczet zaległości w szkole,na poczet trudności w codziennych czynnościach czy może na poczet bólu który przeszedł podczas nastawiania ręki bez jakichkolwiek środków znieczulających? Dyrekcja szkoły wybrała tą ubezpieczalnią bez wiedzy rodziców bo chyba tylko oni mają z tego jakąś korzyść finansową.Dopóki syn będzie chodził do tej samej szkoły a będzie to kolejne 5 lat zrobię wszystko żeby w naszej szkole nie było nawet mowy o tej firmie.Przestrzegam wszystkich rodziców!!!
kasia 2015-04-27 09:32:13
Wywalczę większe odszkodowanie dla swojego dziecka choćby to miało trwać latami.Nie popuszczę tego,że biorą kasę a wypłacają marne grosze!!!
rodzic 2015-04-28 08:18:31
Czy któryś z rodziców po odwołaniu się dostał dla dziecka większą sumę odszkodowania?
ania 2015-05-15 13:24:59
Witam. Moja historia choroby wygląda następująco: Jestem tegoroczną maturzystką, podczas roku szkolnego doszło u mnie do złamania piątej kości śródstopia z przemieszczeniem. Dwa miesiące noga była w gipsie, lekarz stwierdził że powinnam mieć operację. Nie mogłam pozwolić sobie na to, ponieważ kończyłam szkołę. 2 miesiące gips plus miesiąc leczenia. W efekcie kość skróciła się o 2 mm i nie ma możliwości na całkowite zrośnięcie przy tego rodzaju złamania. Firma ubezpieczeniowa chce mi przyznać ledwo 120 zł... Wiele więcej wydałam na zastrzyki i lekarstwa oraz transport gdzie w tym moje cierpienie??. Moje pytanie do Państwa... czy ktokolwiek z Was odwoływał się i jak to się skończyło??
ja 2015-06-09 22:28:46
W dniu dzisiejszym syn otrzymał odmowę, dwa miesiace rehabilitacji, zerwany mięsien, badania rezonansu x2, usg x 3, wszystko robione prywatnie bo na nfz trzeba czekać cztery miesiące. Omówili wypłaty - powód niepełna dokumentacja.
nickita 2015-06-10 18:31:17
walczcie, chodza po szkolach z gazetami i mowia ze po 16 mln zarabiaja a jak przychodzi do wyplaty to nic nie chca wyplacac.
Aneta 2015-07-01 12:07:14
syn miał dwie ręce w gipsie i również dostał odmowne decyzje.Napisałam odwołanie i czekam juz 3 tygodnie a odpowiedzi jak nie było tak i niema.
Dora 2015-07-27 14:59:31
Tragiczna Firma Ubezpieczeniowa, pierwszy raz sie z taka spotkałam od 4 m-c nie potrafią wyjasnić sprawy wprowadzaja w błąd, jak dzwonię z arogancją odpowiadają i nie udzielają kompetentnych odp. Ogólnie jak najdalej od nich
klajd 2015-08-07 09:35:33
1800 + 200 zl ryczaltu i musisz dokladac z pensji
ja 2015-09-07 12:00:49
To nieprawda, przecież studenci na zleceniu zarabiają w tej firmie lepiej.
Anna 2015-09-08 12:04:01
Komu i czemu właściwie służy ten portal? Wydawało mi się, że to portal do umieszczania informacji o pracodawcach, a nie miejsce w którym mogą się wyżyć osoby niezadowolone decyzji w sprawie świadczeń ubezpieczeniowych. Jeśli Gowork ma jakiegoś moderatora, to proponuję, aby skoncentrował się na treści wpisów, tak aby portal mógł stanowić przydatne narzędzie dla osób poszukujących pracy.
ja 2015-10-20 19:18:51
a jak szkoła podpisywała ubezpieczenie to się zainteresowałaś jakie są warunki? sprawdziłaś jakie dofinansowanie dostaje placówka (bo to wpływa na koszt zakupu ubezpieczenia)? Najpierw ludzie sprawdzajcie co podpisujecie a nie później wielkie halo.
sdf 2015-11-05 12:53:36
Scyzoryk w kieszeni otwiera się. Wy jesteście nauczycielami? Nawet czytać z zrozumieniem nie umiecie i nie rozumiecie jaki cel tej strony jest. JEŻELI CHCECIE SWOJE ŻALE WYLEWAĆ NA WYCYCKANIE NA UBEZPIECZENIU TO SZUKAJCIE ODPOWIEDNIEGO FORUM DO TEGO. NP UBEZPIECZENIE
Róża 2016-05-05 19:20:50
Dyrektorka Dorota Grabiec rozdaje DOPALACZE na wf i dlatego w tej szkole są sami mistrzowie
paweł 2016-05-31 12:50:58
hej! wiecie jak wygląda u nich praca jako Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych? Szukam na ten temat nfrmacji,a widze, ze wymagaja min. 2 letniego doświadczenia na tym stanowisku, więc nie wiem jak to będzie wyglądało dalej, jak z rekrutacją.
solidarny 2016-11-12 17:11:09
ta firma to masakra pracowałem tam Ci ludzie nie mają pojęcia o tym co właściwie robią. Tam trzeba byc samoukiem. Brak szkoleń brak normalnej pensji, brak organizacji i normalnego zarządzania. odradzam to zle miejsce na rozwój i zarabianie pieniedzy. Wszystko jest prowadzone dawnym przestarzałym systemem z lat komunistycznych.
anita 2016-11-17 23:07:57
a jak jest w nau broker? czy tak samo jak w nau sa? od dłuzszego czasu jest rekrutacja na stanowisko brokera ubezp.
Zostaw swoją opinię o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa