Polnord

Gdańsk

Opinie o Polnord

Natka 2012-01-20 22:02:31
Przepracowałam w tej firmie wiele wiele lat .Od kiedy przejęła nas Gdynia(jako firmę)zapomniano całkowicie o tych którzy kiedyś wnieśli do tej firmy wiele dobrego a obecnie są emerytami.Nowych Prezesów nie interesują emeryci .Nasz dawny Prezes szanował takich pracowników i organizował 1x w roku spotkanie dla nas abyśmy mogli mile spędzić kilka chwil a szczególnie spotkać się.Przejęli włożony nasz trud pracy i mają nas gdzieś.Po co im emeryci ? Oceniam to zachowanie jako kary godne i pamiętajcie Panowie Prezesi Wy kiedyś też(jeżeli dożyjecie)będziecie emerytami.Zapłacą Wam tak jak Wy wynagradzacie nas.
poki 2016-08-03 09:19:15
Po zmianie zarządu na przełomie roku i pod "rządami" pani dyrektor wk w tej firmie.nie da się pracować. Nikt nic nie wie, a wymagania kolosalne. Nie doceniają pracowników.
trelle 2016-08-04 08:06:35
Emeryt nie jest już pracownikiem. Czas to zrozumieć.
fred 2016-08-27 07:57:37
Stabilne zatrudnienie to raczej nie w polnord.
love 2016-09-06 23:15:09
A czy mają inne ogłoszenie niż na dyrektora ds. rozwoju biznesu? Dizeki
Zostaw swoją opinię o Polnord - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polnord