Opinie o Polnord w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polnord. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polnord na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polnord w Gdańsk

Jakie są mocne strony pracodawcy Polnord?

true stroy Nowy wpis

Można (usunięte przez administratora) klientów bez żadnych konsekwencji. Ja np. dostałem zakaz mówienia o "nieistniejącym garażu". Nie spełniał norm to go zakopaliśmy i żeby było taniej (usunięte przez administratora) z kolegami poprowadziliśmy po piachu. (usunięte przez administratora) się rozlało i zalało cały blok... parodia. Szefostwo się śmiało razem ze mną. (usunięte przez administratora) ludzie łykają co się da.

Kinga Nowy wpis

Macie dużo chętnych do pracy? Gdzie mogę wysłać cv

Elena

Nie polecam, w prawdzie nie pracowałam w firmie, ale widziałam pracę biura dewelopera, a nawet dwóch biur. Wspolczulam pracownikom. Deweloper nie trzyma obiecanych standardów, nie honoruje ustaleń gwarancyjnych. Pracownicy działu handlowego i biur obsługi klienta są na pierwszej linni ognia, sflustrowani ludzie przychodzący do biura, krzyki, nerwy. Ci mający możliwość zmieniają prace, inni w bardzo nerwowych okresach ladują na l4.

Bąbelek Nowy wpis
@Elena

Nie ma to jak opinia o pracodawcy rozpoczynająca się od słów: „Wprawdzie tam nie pracowałam..” ;D

Tom

Pracowałem i polecam. Przede wszystkim przez jasne warunki zatrudnienia.

@Tom

Znakomicie! To cieszy, że aż tak bardzo polecasz nam pracodawcę, jakim jest Polnord. Ale trochę zbyt ogólna jest Twoja wypowiedź, przydałyby się bowiem jakieś konkrety na jego temat. Słyszałam, iż Polnord jest laureatem wielu nagród i certyfikatów. Został na przykład wyróżniony na gali Builder Awards w kategorii Budowlana Firma Roku 2015. Czy takie wyróżnienia wpłynęły jakoś znacząco na wysokość Waszych zarobków? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polnord, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wiecie coś o pracy w firmie? Jaka atmosfera, zarobki i czy w ogóle potrzebują ludzi?

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w Polnord?

Administratorowi proponuję usunięcie imion i nazwisk którymi niektórzy się tu posługują pisząc o osobach trzecich.

Piszę z perspektywy podwykonawcy. Firma godna zaufania. Zobowiązania wyplacają rzetelnie i w terminie. Osobom chcącym zacząć tam pracę radzę nie patrzeć na komentarze zwłaszcza osób które zostały zwolnione - nadaremno wśród takich szukać obiektywizmu.

Tanita

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!(usunięte przez administratora)

@Tanita

@Tanita, możesz powiedzieć, czy piszesz z perspektywy klienta, czy pracownika? Z Twojego komentarza nie mogę wywnioskować, czy byłaś zatrudniona w tym miejscu, czy jedynie korzystałaś z usług firmy. Oczywiście wszystkie opinie są bardzo ważne, ale forum GoWork służy do dzielenia się informacjami na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmach. Gorąco zachęcam wszystkie osoby, które są związane z tym pracodawcą, do opisania obecnej sytuacji panującej w tej Polnord.

Natalia

@pracownik, możesz powiedzieć jak długo pracujesz w firmie, jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Co mógłbyś doradzić osobom, które chciałyby rozpocząć karierę zawodową w Polnord? Atmosfera w miejscu pracy ma coraz ważniejsze znaczenie, czy według Ciebie tak samo jest w firmie?

Bartosz

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

dariusz krawczyk - unikać

Nie polecam pracy w centrali firmy Polnord S.A. w Warszawie. W firmie panuje bardzo zła atmosfera, co jest spowodowane głównie specyficznym stylem zarządzania Prezesa Dariusza Krawczyka, który nie szanuje ludzi, obraża ich i traktuje przedmiotowo. Wprowadza to atmosferę nieufności wśród pracowników. W firmie panuje duża rotacja. Prezes potrafi zwolnić pracowników z dnia na dzień bez podania przyczyny, więc nikt nie jest pewny swojego losu. Odradzam pracę w tej firmie, szkoda nerwów.

@dariusz krawczyk - unikać

A kto jest pewny pracy w jakiejś firmie? Ja nie znam takiej osoby...

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Kiepsko piszecie.,

Miki

Mam wrażenie , że konkurencja bardzo inspiruje niektórych do pisania. Nie uwierzę, ze zwalniają ludzi bez podania przyczyny!!!

Janusz
@Miki

To masz złe wrażenie... Wyrzucili ludzi przed świętami, kto tak robi? Pomijam fakt, że obniżyli pracownikom pensje do 4400 zł. Kiedyś był to bardzo dobry pracodawca, obecnie nie polecam nikomu!

julek
@Janusz

pod koniec 2015 roku próbowali wyrzucić zarząd w taki sposób aby nie zapłacić im odprawy więc nie ma co się dziwić, że tak mogą robić z pozostałymi pracownikami.

Greg
@julek

na newserii ostatnio czytalem wypowiedź Tomasza Sznajdera: Obecny Zarząd nie rozliczył się z nami z oczywistych i pełnoprawnych świadczeń pracowniczych. Co więcej próbowano nas zwolnić dyscyplinarnie na podstawie sfingowanych zarzutów. To niedopuszczalne nie tylko prawnie, ale przede wszystkim etycznie i moralnie. Od tego czasu próbuje się w negatywnym świetle przedstawić lata naszej kadencji 2012-2015, choć spółka odnosiła w tym czasie wiele sukcesów. Tytułem przykładu w 2015 roku kurs Polnord wzrósł z 6 do 14 zł, czyli zachowywał się najlepiej ze wszystkich deweloperów. - więc co tu dużo mówić o podejściu do pracownika...

Ulka

Po co takie uogólnienia? Może zarząd miał "coś za uszami"?

Tymon

Nie znamy przyczyny pewnych działań firmy więc nie należy tak stanowczo stawiać opinii, choćby w sprawie zwolnień

love

A czy mają inne ogłoszenie niż na dyrektora ds. rozwoju biznesu? Dizeki

fred

Stabilne zatrudnienie to raczej nie w polnord.

poki

Po zmianie zarządu na przełomie roku i pod "rządami" pani dyrektor wk w tej firmie.nie da się pracować. Nikt nic nie wie, a wymagania kolosalne. Nie doceniają pracowników.

Natka

Przepracowałam w tej firmie wiele wiele lat .Od kiedy przejęła nas Gdynia(jako firmę)zapomniano całkowicie o tych którzy kiedyś wnieśli do tej firmy wiele dobrego a obecnie są emerytami.Nowych Prezesów nie interesują emeryci .Nasz dawny Prezes szanował takich pracowników i organizował 1x w roku spotkanie dla nas abyśmy mogli mile spędzić kilka chwil a szczególnie spotkać się.Przejęli włożony nasz trud pracy i mają nas gdzieś.Po co im emeryci ? Oceniam to zachowanie jako kary godne i pamiętajcie Panowie Prezesi Wy kiedyś też(jeżeli dożyjecie)będziecie emerytami.Zapłacą Wam tak jak Wy wynagradzacie nas.

trelle
@Natka

Emeryt nie jest już pracownikiem. Czas to zrozumieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Polnord - Gdańsk

Polnord
2.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • śląska 35/37
    81-310 Gdańsk