Opinie o Tytanium Rental w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tytanium Rental. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tytanium Rental o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tytanium Rental w Kraków

Kasia Nowy wpis

Czy to stała praca czy sezonowa ?

Adam W Nowy wpis

Moim zdaniem. Firma nie jest najgorsza. Pracowałem prawie 6 lat więc wiem co mówię. Uważam ze po przejęciu przez K2 ma duże szanse na pozycje lidera. W porównaniu z innymi wypożyczalniami to wcale nie jest tak źle. Jeśli chodzi o kasę to zawsze będzie za mało ;-) ale płacili na czas nawet w ciężkich czasach.

Wilku Nowy wpis
@Adam W

Heh stary pracowałeś 6 lat piszesz o szansach rozwoju i widzisz przyszłość w kolorach? I podajesz za argument że zawsze płacili na czas, to czego nie pracujesz ja jakbym miał miód to bym nie odpuścił ps to że płacą na czas drobne to argument nie na te czasy kolego, ale ty pewnie nie oglądasz na codzień TVN biznes i nie wiesz co się dzieje na rynku pracy, jaki jest wskaźnik bezrobocia itp. Kolego coś Ci podpowiem coś Ci szepnę do ucha dziś są czasy pracownika i albo się ma dobrych i płacisz kasę albo leszczy po szkole.

Przemek

A co u Maciusia z Lubska? Żarówki potrafi sam wymienić w przyczpie najazdowej?

Przemek

A co u Maciusia z Lubska? Żarówki potrafi sam wymienić w przyczpie najazdowej?

Brałeś udział w rekrutacji do Tytanium Rental. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
lepek

Może jednak wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Pewnie jest szansa na odpowiednią premie do podstawy.

On

Nie polecam handlowcom. Nędzna praca za 2 tys. netto podstawy, z czego jeszcze potrącają za samochód, pakiet medyczny i ubezpieczenie. Rekruterzy wybierają wyłącznie ludzi z kredytami, którzy nie mają wyjścia. Premie nieosiągalne. Auto dostawcze - partner.

stik Nowy wpis
@On

i mają wyje bany pakiet socjalny 150 pln na święta

radzio

Firma zaopatruje budowy w maszyny, handlowcy muszą jeździć autami typu Partner ponieważ dzięki temu są bliżej klienta, oraz mogą dostarczyć drobne narzędzia,jeżdżąc smartem ..................

Witam! Nadal handlowcy zarabiają tu po 2 k netto podstawy i jeżdżą dostawczymi partnerami, czy też coś się zmieniło, odkąd firmę przejęli Francuzi ?

koles

a kociara w szczecinie pracuje

d

podpisujesz na liscie ze pracowałeś od 8 do 16 od poniedziałku do piątku, nikt tu nie liczy pracy na godziny, jezeli oddział wyrobi norme to jest premia dla mechaników jezeli nie wyrobi to chociaż byś siedział po nocach albo naprawiał sprzęt na budowie w mrozie lub deszczu to i tak dostaniesz gołą podstawę.... nie szanuje się tu dobrych fachowców ....

dab

no ja jestem tam mechanikiem i jakoś nie odczułem tego na własnej skórze

dab

niewarto być mechanikiem, handlowcy i kierownicy będą się tobą wysługiwać, ustalą transport maszyny na wieczorne godziny i będą kazali ci przyjechać ładować itd a wkład twojej pracy i zaangażowanie nie będzie miało znaczenia bo premia i tak jest od obrotu całego oddziału.

kacio

Powiem jedno dają rade, można na nich polegać, konkurencja mogłaby się od nich uczyć, jestem klientem przedstawicielstwa w Warszawie i śmiało polecam wszystkim zainteresowanym wynajmem maszyn

Tomasz Łódź

TYTANIUM to firma specyficzna. Każdy z oddziałów ma dużą autonomię w sposobie działania i podejmowaniu decyzji. Zdecydowanie jest to wyjątek pod względem atmosfery pracy. Tu zachowasz swoją osobowość i możesz liczyć na kolegów. Ale wynajem maszyn budowlanych to fach dla ludzi z charakterem i lubiących szybką akcję. Jeśli to lubisz - polecam! PS. Jeśli ktoś się zainteresuje mocniej to dużo się zmienia za sprawą Kiloutou, która przejęła firmę. Perspektywa jest bardzo dobra.

Bil

Tytanium porażka. Jestem z branży i lepiej się tam nie pchać.

romek

a tego mechanika maszyn budowlanych to nie mieli jakoś na wiosnę szukać? bo teraz zima rozpoczynać jakąś budowę to wydaje mi się, że nie za bardzo, prawda? ale ogólnie tytanium to dobra forma, z tego co słyszałem jedna z lepszych jeśli chodzi o budowlankę, bo mją dużo projektów na swoim koncie już..

hehe

hahah to jest własnie opinia człowieka, który nie może sobie poradzić, chłopie błagam cię nie masz przecież daleko jedż do Niemiec na ogórki albo do opieki starszej osoby są to prace mniej wymagające intelektualnie od tego co robisz może tam sobie poradzisz i problem poprostu zniknie ;-)

adam

Ta firma to prawdziwa porażka. W szczecinie się dzieje. Władza do głowy uderzyła Pani (usunięte przez administratora) i nie wie co ma zrobić ze sobą i myśli że zna się na wszystkim najlepiej a tak naprawdę nic nie wie i wprowadza niepotrzebny chaos. Odradzam komukolwiek pracę w szczecinie ponieważ nie można tam pracować normalnie, młodzi pracownicy są niewygodni dla Pani (usunięte przez administratora) ponieważ nie może nic "wynająć"

Agata B

opinia dotyczy Oddziału Wrocław

?

tbae - 2013-09-17 18:11:34 a stawka jest ustalona na umowie o pracę? no i jak to się ma do mniejszej ilości zleceń o których mówisz? zakładam, że jakieś redukcje etatów będą grane ..Już były...są i będą ... . Jaka stawka ? ta sama od 4 lat nie całe 2000 i do kieratu (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tytanium Rental - Kraków

Tytanium Rental