Opinie o Clos Brothers S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Clos Brothers S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Clos Brothers S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clos Brothers S.A. w Warszawa

Tati Nowy wpis

Ciekawe czy do dziś sprawa feedbacku jest już załatwiona? Kiedyś po prostu pojawiła się taka opinia o jego braku po rozmowie. interesuje mnie również nawiązanie do samej atmosfery, kiedyś pisano, że mogłaby być rodzinna ale cos z tym nie wychodziło. Jak jest teraz? i skąd mieliście jakaś ostatnia ofertę?

___ Nowy wpis

Drodzy Klosi, Po trzech etapach, w tym 2 spotkaniach, wypada dać Feedback. Darowałbym sobie opinię, ale wysyłanie SMSa, że się skontaktujecie, a to się nie dzieje, jest lekutko nie fair. No hard feelings - na przyszłość odpowiadajcie ludziom, którzy poświęcili Wam swój czas.

Niezadowolony Nowy wpis

Pracowałem jakiś czas w Closach i powiem tak. Starają się tworzyć rodzinną atmosferę, ale im to nie wychodzi. Liderzy nie do końca rozumieją co znaczy być liderem, są pracownicy którzy nie wykonują swoich zadań. Przykro, ale dużo można się nauczyć.

Robert Nowy wpis

Czy są szanse na rekrutacje w firmie mimo, że pandemia budzi niepokój?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Clos Brothers Rafał Mikulski na stanowisko Praca dla opiekunki/pomocy domowej przy osobie niepełnosprawnej chodzącej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kamil Wnęk

Pracuję w Clos Brothers prawie rok. Rozmowa rekrutacyjna podzielona na dwa etapy: najpierw z team liderem, rozmowa na temat kariery zawodowej, umiejętności itp., druga rozmowa już bardziej techniczna w której trzeba wykazać się wiedzą. Atmosfera w biurze bardzo rodzinna co jest oczywiście na plus. Płaca adekwatna do doświadczenia

Kandydatka

Na rozmowie kwalifikacyjnej byłam już jakiś czas temu, ale przewinęły mi się na Facebooku nowe oferty pracy, więc może pomogę komuś, kto szuka lub tam się wybiera. Agencja mieści się w wiekowym budynku, z zewnątrz nie robi super wrażenia, ale samo biuro ma już KLIMAT. Jeśli ktoś szuka nowoczesnego wystroju i eleganckich pomieszczeń to nie jest to tego typu miejsce. Ludzie spotkani w kuchni uśmiechnięci i mili. Atmosfera rozmowy również była bardzo sympatyczna. Na luzie, bez kołnierzykowej napinki, bez testów. Rekrutacja co prawda rozciągnęła się w czasie, ale powiedzieli mi, że dopiero zaczynają proces i będą dzwonić w kolejnych tygodniach. Między czasie zaczepiłam się w innej agencji. Ale oddzwonili, dostałam informację i zaproszenie na kolejną rozmowę, too late. Widać dobrze wypadłam ;)

Iwo

@Patrycja Gdybyś dodała czy firma prowadzi rekrutacje byłoby super

Patrycja

Bardzo dobra atmosfera pracy, fajni ludzie, duże możliwości rozwoju, częste wyjścia firmowe :)

Bartosz

Nawet najlepszym zdarza się popełnić błąd. To bardzo dobry pracodawca.

Ignorowany

Z przykrością muszę stwierdzić, iż rekrutujące osoby mają bardzo lekceważące podejście do kandydatów. Podczas udzielania odpowiedzi na zadawane pytania były momenty, że osoby rekrutujące nagle kompletnie przestawały słuchać, co mówi kandydat i prowadziły konwersacje między sobą, ignorując odpowiedź kandydata. Szczytem było to, że w pewnym momencie nawet te osoby pisały coś między sobą na kartce, a później się z tego śmiały. Niedorzeczne i niepoważne. Pełna ignorancja i brak taktu. Nie chce wskazywać palcami, kto, co i kiedy, ale niech ten komentarz da do myślenia pracownikom owej agencji i sprawi, że może niektóre osoby zaczną uczęszczać na kursy doszkalające z przeprowadzania profesjonalnej rekrutacji z poszanowaniem kandydata.

@Ignorowany

Wyszłabym z takiej rozmowy dając do zrozumienia rekrutującym żeby sobie pogadali na spokojnie bez szyfrowania

Kamil
@Ignorowany

Na jakie stanowisko aplikowałeś do pracy w firmie Clos Brothers? Czy w trakcie przebiegu rozmowy rekrutacyjnej pracodawca informował Cię o warunkach, jakie oferuje firma? Jeżeli tak, to chciałbym, abyś podzielił się z nami, na jakie wynagrodzenie można liczyć w pierwszym okresie pracy u tego pracodawcy? Zachęcam do dalszej dyskusji.

@Ignorowany

Mam podobne wrażenia. Minęło dwa tygodnie i zero informacji o wyniku rekrutacji. Jak dla mnie to firma jest niepoważna. Zero szacunku do ludzi, którzy przychodzą na rekrutacje. Cebulastwo Polskie.

Kandydaci do pracy są przyjmowani wg personalnego widzimisię a nie na podstawie kompetencji. Nawet jest problem z wytłumaczeniem dlaczego wybrano konkretnego kandydata. Czyli taka firemka rodzinno-nepotyczna.

czaki

no nie @drum.. Sądzę, że jak ktoś tu zagląda, to raczej wie, czym firma się zajmuje :) Powiem Ci, że mają jedną z lepszych stron internetowych, jakie widziałem. A to znak, że znają się na rzeczy i nie odwalają klientom byle chałtury :) Szkoda, że brak ofert od nich

p

teraz szukaja flashowca z punktu widzenia informatyki

pierwszy raz o nich slysze, jaka maja prace ?

faworyt

podobno swietna agencja!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Clos Brothers S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Clos Brothers S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Clos Brothers S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Clos Brothers S.A.
4.3/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Czerska 8/10
    00-732 Warszawa