Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

Obserwator

Piszecie tu schowani w internecie jak te szczury w kanale. Z braku odwagi Dajecie sobie nazwy jak krowy w stadzie. Prawda o was jest taka, że pokornie robicie co wam każą i dostajecie tyle co wam dadzą. Bo tacy jesteście

@Obserwator

Jak szczury w kanale to się miotają kierownicy. Uwielbiam na to patrzeć.

stary pracownik

szkoda , ze nie ogarniasz ekonomii. Dopłaty wynagrodzeń są do wynagrodzeń jak nazwa wskazuje. A te zostały wypłacone. W sytuacji gdy w firmie brak produkcji to koszty utrzymania firmy są ogromne. Więc w taki sposób na to spójrz łaskawym okiem. Albo się zwolnij i d..y nie zawracaj marudzeniem na tym forum. Albo załóż swoją firme to dopłaty dostaniesz i będziesz królem.

Joł
@stary pracownik

Moja ekonomia jest taka że za czterobrygadówkę bez żadnego L4 dostałam 1580 zł I(usunięte przez administratora) mnie obchodzi twój tok rozumowania

@Joł

Zmień pracę, poszukaj lepiej płatnej. Dlaczego tego nie zrobisz? Nigdzie cię nie chcą?

Joł
@Obserwator

Pracuje w GF już bardzo długo Nie chodzi że mnie nigdzie nie chcą Pracy jest dużo, zastanawiam się nad zmianą bo widzę że długoletnich doświadczonych pracowników GF ma gdzieś Stawiajcie dalej na Ukraińcow to ostatni z nich zgasi swiatło

@Joł

Nie ma co się zastanawiac, rozumiem że po wielu latach jest trudniej podjąć decyzję o zmianie, bo sam tak kiedyś miałem. Nie mniej jednak z tym co się dzieje w Graformie od jesieni 2019 i co eskalowalo przy pandemii nie ma najmniejszych wątpliwości. Kompletny brak szacunku wobec pracownika to norma w tej firmie, zarobki 30% poniżej średniej w branży również. Chcesz być obiektem pomiatania i wyzyskiwania i pracować w środowisku gdzie nie ma dnia bez nowych absurdów zostań w Graformie. Chcesz mieć godna pracę w normalnych warunkach - zmień ją już teraz.

On
@Joł

A może warto porozmawiać z przełożonym?

@Byly

W jakim celu interesujesz się w dalszym ciągu graformem jezeli jestes byly.

Ann

Widocznie nie ma swojego zycia. Wiec intetesuja go inni. Tak z ukrycia można różne rzeczy pisać. Smutne to nawet.

@On

Przełożony nic nie może, przełożony przełożonego też nic nie może. Nie ma nawet z kim gadać. 30 kierowników i żaden nic nie może.

@Ona

Zostań przełożonym przełożonego przełożonego. Albo zmień pracę. Chyba, ze tylko umiesz narzekać

Byly

To nie jest forum pracowników graformu tylko Ty którzy mają coś do powiedzenia na temat tej firmy bo w taki czy inny sposób mieli z nią do czynienia. Piszę bo przykro mi spowodu kilku osób które tam nadal pracują i się męczą zamiast znaleźć inna pracę. Piszę też by ostrzec tych którzy się zastanawiają nad podjęciem tam pracy, bo nie warto.

@Obserwator

Obserwatorze może dasz bardziej szczegółowe rady odnośnie tego co trzeba zrobić w Graformie żeby zostać tym przełożonym przełożonego przełożonego? To takie proste?

młody
@Byly

a nie powinieneś zająć się sobą? Ci , którzy pracują to chyba chcą. Nikt ich nie zmusza. Nie bądź taki obronca ludu.

@Obserwator

Lubie patrzeć jak żaden już nic nie może. Podoba mi się to.

@Byly

Proste. Trzeba miec swoj graform. Jak sie nie ma to sie robi co każą i wylewa żale w internecie

Obywatel koza z nostra

Ale wiocha co nie? Fon nogaj widziałam dalej opr ludzi za nic. Nikt nie reaguje. Ludzie za to widząc to mają dość biorąc pod uwagę zero premii i koronagraform. Czy nie czas zamknąć (usunięte przez administratora) Może to już czas na nas co nie? Nie widzicie jak się wszystko już wali od dawna? Przechodzimy w obce ręce ludzie. Nie widzicie tego? Góra robi co może żeby nam dać to do zrozumienia! Obudźcie się!

młody

tak patrzę i czytam i i nie wiem o co chodzi. Kogo to obchodzi? Śmiesznych małych ludzi. Zakompleksionych. Żenada. Nie macie ludzie innych problemów i sposobów na swoje kompleksy?

Obserwator

Nie sądź innych swoją miarą, sam widzisz, ze o lepszych od ciebie nie trudno

Obserwator

Ile w tobie troski i pomysłów! Widać nie masz nic swojego że o innych się martwisz. Nie twoje maszyny, nie twoja ziemia, twoje jedynie to, co tu napiszesz. Sam oceń ile to warte

Kustosz tego zamku

Stary ma 2 kutry to brał nadgodziny .

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
go

§4. Zasady korzystania z Serwisu Przypominamy: Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści , czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę.Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę.

Empatia. Kultura. Odwaga.

Xxxxx

Graform najgorszy zakład produkcyjny podzespołów do samochodów osobowych i ciężarowych a kierownicy tylko liczą żeby każdą zmiana wyrobiła normę jaką mają do zrobienia albo nawet i więcej wiem bo sam się przekonałem co to za najgorsza firma w całym powiecie kuj pom A w szczególności w Kruszynie i osowej górze z zegarkiem w ręku stoją i patrzą (usunięte przez administratora) ile siedzę na przerwie odradzam ten zakład omijać szerokim łukiem pracownicy na nocnej zamianie co drugi pod wpływem alkoholu albo innych używek albo pseudo kierownicy śpią w kanciapach

Zbyszek
@Xxxxx

A bo sie do pracy przychodzi pracowac a nie siedziec :)

Beti
@Zbyszek

Zbyszku, kierownicy to wiedzieć powinni. Mam rację ?

Pieter Krupnik

Po tej pustej jak indiański bęben hali, niesie się wieść gminna, że podobno krzykliwy blacharz rżnie łby. Zmienił branżę. Podobno z jego usług korzystał już nawet sam Oberlojtnant fon Nogaj, zwany u nas omyłkowo dyrektorem. Sama usługa, jak mówią, wykonywana jest przy częściowym znieczuleniu usługodawcy. Wieś co nie?

Stasia Grochówka
@Pieter Krupnik

a to szczególnie podejrzane bo co krzykliwy się pojawia to truje że fon nogaj taki to a siaki i jak go nie cierpi :(

stary
@Pieter Krupnik

w jakich godzinach rznie, jest kolejka na zapisy? ile bierze?

Grafoland

Tu jest super ???? ???? (usunięte przez administratora) jak... Wszystko wyszło na jaw.. Zarobki były średnio wysokie przy niskich stawkach za godzinę bo (usunięte przez administratora) w pracy 7dni w tygodniu, a teraz przy 4 dniach w tygodniu wypłatę mam 1600. A kierownicy udają że jest ok. Czas ⏳ nadszedł zmienić pracę na 5 dni w tygodniu za uczciwą stawkę i mieć coś czas dla rodziny.

Byłem tam gdzie te auta co je
@Grafoland

Podstawa jest śmieszna w tej firmie .Teraz ludzie to zobaczyli. Jest firma w Bydgoszczy co robi nocnki i płaci więcej .(usunięte przez administratora). Bo tak nakazuje postępować wielki Pan panu WW z ludźmi . Kasa jest tak niska bo macie chodzić ciągle do roboty .

Tracz
@Grafoland

Geniusz.

UE3

Napewno ma całą pensję bo jest psem łańcuchowym, inaczej by nie przyłaził w soboty i w niedzielę Jest chyba najgorszym dyr. Jaki tu był

Silnik wysokoprężny

Toż to stary kontroler bez doświadczenia w kierowaniu bez kariery dyrektorskiej zero wiedzy tylko rzepki starte od klękania przed tatom jedyne co może to komuś obcią(usunięte przez administratora)

Ciechęcina
@Silnik wysokoprężny

Ty sam masz zdarte od robienia kija od lat i teraz nie masz siły ciągnąć dwóch zakładów które z laski starego wyssałeś

Mak in tosz

Masz coś do mnie? Myślisz że jak masz inicjały PC jak komputer to możesz mi wrzucać pajacu? Planuj lepiej _+)

podwujne u podwujne u
@Mak in tosz

a ty nędzo informatyczna weź się nie udzielaj tak bo przykład miałeś dawać (usunięte przez administratora) i blokować towarzystwo, wstyd jak pragnę ukrainki...

Dwubiegunowy

WW ma 0,8, prezes ma 0,8 .... i wszyscy wymienieni w porozumieniu. Trzeba czytać ze zrozumieniem. A co do straszenia i nagan, przypomnijcie mi jak było jak SZEF osobiście rozliczał nieudaczników, wpadki lub nawet drobne błędy czy potknięcia ?

Jak Ci
@Dwubiegunowy

Nie przypominam sobie zeby Szef dawał nagany za kilka brakow i robił zdjecia szmat na hali w soboty - wiem bo widziałam, pstrykał zdjęcia przy mojej maszynie Od tego chyba nie jest dyrektor Chociaż jak nie umie nic innego to można dac natażę za (usunięte przez administratora) leżące do wycierania podlog

Krzywousty Bolek

A co was ku... obwisłe do tego czy ktoś ma 0,8, czy 0,5 czy 1,4? Co wam zmienia to w tym smutnym jak pi... życiu czy ktoś przytula 6, czy 9 czy dwadzieścia klocków jak yankee doodle dandy? Weźcie się wreszcie za rzetelną pracę śmierdzące leniwce!

Mak in tosz

A ja mam wszystko tam gdzie stali bywalcy błękitnej ostrygi umieszczają swoim kochasiom swoje przyrodzenia niczym pendrive do kompa. Idę sobie poskubać jakiś groszek.

Allah
@Krzywousty Bolek

Otrzymali mnie decydenci j...ni!

Allah

Oszukali mnie decydenci j...ni!

Za miskę ryżu

Wypłata w Graformie 0,8 to nie jest raczej 0,55 . Wypłata 1900zł . By się nie ośmieszali. To jest po ziom post komunistyczny a nie europejski . Biedronka codziennie niskie ceny . Bangladesz

Hhhh

Zusy zapłacić państwo i oszczędność dostałem 0,5 wynagrodzenia a nie 0,8.. A zapierdol na 1,5 etatów. A wypłaty ci co byli na L4 mają większe od tych co pracować. Są lepsi w firmie kierowcy pracują na cały etat i mają nadgodziny 100%. Dostałem wypłaty 2000 i dojazd do pracy 300zł. Sram

@Za miskę ryżu

Witam. Zgłoś to wyżej do ministerstwa, zajmną się tym.

Oby nie. Już jednego allacha przeżyliśmy. To gorsze było niż korona

Ret

Był tylko jeden kierownik który znał robote, potrafił doceniać ludzi nie zajmował się pierdołami. I nie dawał się robić w balona Chyba każdy że starszych pracowników wie kto . I tyle .reszta po nim to tylko nieudolne karykatury

Silnik wysokoprężny

He he blacharz usunął i myśli że zamiecione he he, miernoty i chętni władzy - wróbel! I precz że zboża!

Dwubiegunowy
@Ret

A który to był taki wybity, :) albo lepiej powiedz dlaczego uważasz że był taki wybitny ?

Ret

Teraz może nie ma Ale i tak widze jak sam robi

Ted

Co oni zrobili z tymi zmianami .To tylko głupek mógł wymyślić I myślą że ludzie będą robić za 80% najniższej krajowej bez premi w weekendy i święta (usunięte przez administratora)

Bhp

Będą.

Jo

Nikogo nie zwolnią Bo nie mogą słyszałem że starają się o dofinansowanie od państwa Więc nie zwolnią

Olek
@Jo

Mogą , mogą i będą zwalniać, wystarczy podać przyczynę i gotowe.

@Ted

Ty nie ogarniasz chyba rzeczywistości. Albo 80 % albo duże zwolnienia. Co lepsze? Masz inna prace ? To idź do niej.

Ted

Jak byś miał kredyt na karku to nie gadał byś tak. Zabrali premie 20% że niby będę płacić normalnie A teraz ani premi na dodatek 80% za robotę Siedzisz na (usunięte przez administratora) w biurze pewnie i się mądrzysz

@Ted

Biura też mają zmniejszone do 80 %. Wszystkim jest ciężko. Trzeba to przetrwać.

Ted

Ja wiem że biura też mają zmniejszone pensje Jednak co innego mieć zmniejszone do 6 tys niż do 2 brutto prawda? Zauważasz różnicę??? I nie mów mi że mogę zmienić pracę Zawsze pracowałam wszystkie możliwe nadgodziny ,nie narzekam po prostu jest ciężko

@Ted

Jesteś pewna że w biurach 80% to 6 tysięcy????

Ja nie narzekam

wrb
@Ted

Zrobili zmiany żeby ograniczyć czas,zabrali premie w zamian dali dobre słowo i klepanie po plecach które ludzie mają gdzieś tak samo jak negatywne oceny i te śmieszne minusy z których i tak nie rozlicza bo nie mają co zabrać już hehe.. .Jedni poszli na chorobowe inni na c19 bo im się nie opłaca dojeżdżać do pracy, bo kredyty bo inne zobowiązania. Wprowadzili takie zmiany a i tak dzwonia po nocy do ludzi czy przyjdą do pracy ..śmieszne... Jedni cisną na telefon a inni mają problem żeby łaskawie popracować nawet przed korona... jestem tylko ciekaw czy wszyscy zostaniemy rozliczeni sprawiedliwie po tym wszystkim. szczerze... wątpię będzie dalej tak jak zwykle , bo przecież liczy się sztuka.

Ale najważniejsze że jeden ustawiacz z Kruszyna był sobie długo na l4 wruci i ma dużo dni urlopu na wakacje ... na wakacje znów sobie rączkę przetnie i znów l4 A jak wruci to będzie jak wielki co nie on

Hue
@12345

No przecież wiodący

nawet kornik je obornik

a ch... was obchodzi ile bierze dablju dablju, czepcie się baby kumpla lepiej, inna sprawa że pajac lata jak latlerek ale zawsze taki był i będzie kozoje..a jeden, a wy lepiej zabierzcie się do roboty bo na razie mało kto zasługuje nawet na to 0.8 wy nieroby wstrętne, tylko łapska wyciągają po nieswoje buraki

Leb
@nawet kornik je obornik

Biurowi na pewno nie zasługują na 0,8 Etaty powinni mieć obniżone do 1/4. Przecież to pracownicy produkcji wytwarzają ich pensje.

Prac
@Leb

Nic byś nie wytworzył gdyby nie biurowi. Bo to oni dają mozliwosc produkcji czegokolwiek

Joystick

A co Wy macie do dyrektora skoro kierownik w Kruszynie przed objęciem tego stanowiska handlował spodniami na rynku.

Jak ze studentami w Graform? Chętnie zatrudniają?

Jasne cały rok może przyjść i zostanie zatrudniony pensja na początek 5 tys euro. Zawsze jest 10 Ale teraz w okresie pandemii musicie wybaczyć

Balboa

Oni tam nikogo chętnie nie zatrudniają. Dla nich pracownik to zło konieczne.

koronawirus

Witam. Mam pytanie do pracowników Graform: czy jest tam jakaś robota dla takiego jak ja? Czy warto się zatrudnić na wiele etatów? No i czy są u Was dobre płuca? Ups, znaczy płace. Proszę o odpowiedź ponieważ aktualna praca w obecnym zakładzie mi się kończy. Szybko nawiązuję znajomości. Dziękuję i pozdrawiam z rury. Ups, znaczy z góry.

@koronawirus

Nie polecam tego zakładu tam się pracuje 365 dni w roku

Negro
@Xxxxx

Uf, na szczęście 2020 jest przestępny i ma 366 dni - 365 pracujących, czyli jeden dzień ekstra wolnego :)

Ana

Czy ktoś zrobi porządek w końcu z tymi pseudo referentkami w Kruszynie Niczego nie można się doprosić, ciągle czegoś nie ma A kierownik nie widzi problemu (usunięte przez administratora)

Łebski
@Ana

Nowy kierownik nowe możliwości. Oby na lepsze :)

Ana
@Łebski

Naiwny jesteś Tyle powiem

Bezstronny
@Ana

Łebski widzi, ale podchodzi do tego jak do wszystkiego. Odbija się to głuchym echem w dzbanie bez dna. A Pan dyrektor na pewno obetnie komuś za to premie, nie martwcie się. Nowy kierownik.... Haha na pewno ogarnie dwa zakłady....ciekawe że w Kruszynie ma lebskiego zastępcę a na Wroblowej nie potrzebuje zastępcy... Kolejny absurd i fikcja które w praktyce nic nie zmienia.

Grzechem byłem.
@Bezstronny

Wzrost nie idzie w parze z inteligencją porównując panów kierowników.

Garbus
@Grzechem byłem.

Tych dwóch to jeszcze nic ale przed nimi w Kruszynie był jeszcze jeden co myślał że może być kierownikiem ale jeno myślał bo patafian z niego na maxa był

@Grzechem byłem.

Nie wiadomo kurczę który większym idiotą Mimo wszystko chyba jąkała

Morro
@Łebski

Był na stanowisku kierownika przez krótką chwilę jeden który się nadawał ale sypnął się do innego działu. Szkoda.

Ono
@Morro

Każdy kto ma swoje zdanie i nie daje sobą pomiatac ucieka z kierownikowania na produkcji Dizel nie ma harakteru i daje się sterowac dlatego jest jeszcze kierownikiem

McSuav69

A ja tam go lubię je he he wporzo jest człowiekem

@Garbus

O kim mowa ?

@Ana

Ana ja pisałem kilkanaście komentarzy wyżej co się dzieje w Kruszynie i na osowej górze kierowcy i pseudo dyrektorzy maja Wszystkich pracowników gdzieś 3 lata temu jak pracowałem w Kruszynie na noce to jeden ziomek przy wycinaniu formy dziabnol się w brzuch ti kierownik to zlekcewazyl i kazał wracać do pracy

Unknow

Witam może mi ktoś rozpisać po krótce jak wyglada praca operator wtryskarki ,ilu zmianowa praca i rownież jak wyglada pierwsze dni osoby która nie ma doświadczenia w tym zawodzie

Łucja
@Unknow

Dzisiaj szukałam ogłoszeń od Graform i żadnych nie znalazłam. Czemu pytasz teraz o to stanowisko? Jest jednak jakaś rekrutacja?

@Łucja

Polaków przyjmują zawsze

Mery
@Łucja

Jest ogloszenie na olx

@Unknow

Praca w systemie 4 brygadowym ogólnie odradzam ten zakład no chyba że każde święta lubisz spędzać w pracy bo aktualnie system 4 brygadowy to praca dwa razy na rano jeden dzień wolny trzy dni na popołudniu dwa dni wolnego 5 dni na nockę dwa dni wolnego i najwięcej czasu spędzasz w (usunięte przez administratora) graform w Kruszynie i osowej górze

Bob

Kapusta zdjęta z wózka i tak będzie biegał do kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform