Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

normalny

Pisze się nienormalni a nie "nie normalni" - i kto tu jest nienormalny?

szkocka krata

ale ale ale kto widzi, że mie nie i i idzie? wszysko gra i jest jak jak jak należy przecież, pra pra praca wre, jestem dobry dla dla dla ludzi i co? produkcja leci bez prze prze przeszkód! odwal wal walcie się już!

Od momentu gdy przyszedł nowy Pan kierownik wszystko inaczej się układa, mam wrażanie, że doceniani są Ci co wiecznie ściemniają albo bez przyczyny chodzą na chorobowe. Ile można za kogoś robić albo czekac aż łaskawie zjawi się do pracy, czas zrobić z nimi porządek i docenić tych co uczciwie pracują i wykonują swoją i innych prace!!! Niech wrócą tamte czasy gdzie człowiek uczciwie pracujący bym w oczach kierownika kimś- człowiekiem który zasługiwał na szacunek i docenienie

NICK

... MARZYCIEL Z CIEBIE :-)

zbik

masz na myśli tego "sympatycznego" grubaska? Nooo taki sobie mysiu pysiu

jeah

W moim mniemaniu był tylko jeden Kierownik produkcji , który znał się na produkcji,ustawianiu maszyn,konstrukcji i oczywiście na ludziach. O kim mówię to chyba sie domyślacie.Nie kłamał i jak powiedział albo coś przyobiecał to mogłam być pewna ,że tak będzie.A nie jak obecny kłamca i niedouk ! Wracaj do nas - moze bedzie normalnie !!!

ohjeah
@jeah

W tym zakładzie nie było, nie jest i nigdy nie będzie normalnie. No bo jak ma być normalnie jak wszyscy są nie normalni.

@jeah

Zgodzę się z tobą był jeden kierownik któremu można było zaufac bo zawsze dotrzymywał słowa, a nie obecny który wciąż ściemnia że cokolwiek załatwi a gdy przyjdzie co do czego odwraca kota ogonem

tom i jerry

I co tam we wróbelku? Nadal plastikiem jedzie jak z indiańskich czworaków? Jak na hali? Szkocka kratka daje radę? Podobno nieeeee... No a jak żyją wypasione technolordy - zakapiorskie mordy? Allach nie zdechł jeszcze na wąglika? A wulgarny robi tam jeszcze czy rypie olca? Ciekawe jak nowe technologie i drukarki trój-niedorobione... Elektronicznego wihłacza ćwoki wymyślą niedługo. Oj powinie się nóżka jełopy... Pozdro dla smerfetki!!! No i podrawiam wszystkich przez kupę kamieni z cennego krusz-cu. Pierdzę w waszą stronę!!!

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
haha

o matko to maja byc komentarze o pracodawcy abyscie mogli nam pomoc podjac jakas dobra prace ewentualnie jakies rady a Wy tylko najeżdżacie na siebie ! Tym co poszukuja nowej pracy bo chca zmienic to ja osobiscie polecam wam strone Rekrutacyjenej Rewolucji rejestracja pomogla znalezc mi prace otrzymywalem duzo ofert dzieki temu ze rekrutowalo mnie duzo firm ;) warto poszukac w ten sposob ;)

@haha

mm ci pomuc??? to choć do mnie na wtrysk gagatku i jak ci dam popalić to psztaniesz sie rzucać, na początek nocki waflu jeden a potem zobaczymy, choć na maszyny do mojej drużyny a pożałujesz że ie urodziłeś cfanaiku!

robak

A kto jest ten bezużyteczny człowiek ,który siedzi naprzeciw (usunięte przez administratora) Nastepne zero , czym on sie zajmuje ? Wie ktoś ?

seeee
@robak

Niczym :-( następny nikt tylko kase bierze.

zbik

a ty dalej żałosny frajerze SZKOCKA MIERNOTO mylisz mnie z kimś innym....to wielka frajda obserwować twoje haotyczne miotanie się tu na forum i w firmie również. Tchórzem śmierdzisz na odległość. Ale śmiej sie bo podobno będziesz zdrowszy czego ci życzę.

szkocka krata

i co tam żbik??? żyjesz czy jak cie wywaliłem to zdechłeś nierobie? ja wycieram gile w ludzi hahaha

allach

hahaha frajery dente - nie ma nic na gurke ani fizol ani mondry z gury bo idzie siano na moje sukcesy!!!

ktoś z góry

Bez Was jak ktoś nazwał "fizole" NIE BYŁO BY tej firmy. Nawet nie wiecie jak z dużym szacunkiem jesteście postrzegani..

typ

masz zajebista racje zbik ,nabijaja sie i tyle a my zapierniczamy na nich ,a nikt w realu niepotrafi sie przeciwstawic jeden drugiego za zlotowke by sprzedal i tyle my jako fizole sami jestesmy tego sobie winni .pozdr

zbik

a tu ciagle to samo....chamstwo,prostactwo i debilizm....na co dzień, w realu zachowujecie się inaczej więc dlaczego tutaj wychodzi z was takie skrajne upośledzenie umysłowe? Bo tutaj jesteście anonimowi a w związku z tym wychodzi ta wasza ukrywana na co dzień słoma z butów....tymi durnymi postami niczego w firmie nie zmienicie , Ci na górze śmieją się z was czytając to co tutaj piszecie i w dupie to mają i tyle wam powiem. Miłego dnia

typ

po co mam wnikac i sie spirac gdzie musial a co nie !przepisy sa dla wszystkich i obowiazuja kazdego ale opinia idzie za nim! koncze ten watek szkoda slow .pozdro

ktos

tylko czytaj ze zrozumieniem najpierw

ktos

no to cytuj te przepisy z których wynika ze musisz dostać bon na wigilie - rozumiesz ze sa potrzeby inne niz twoj karp ??

typ

odpowiedz na ktos!przeczytaj balwanie dokladnie przepisy odnosnie socjalu a potem komentuj ,dupowlazie jak mam ci podeslac odpowiedni przepis to powiedz!

ktos

poczytajcie (usunięte przez administratora) przepisy - szef nie ma obowiązku nam płacić socjalu.

nikt
@ktos

Szef nie wypłaca socjalu = wywalone na robotę i spadek quality hehe

typ

brak slow i tyle szkoda zdrowia na ten temat

on niema wstydu

mati
@typ

Kto miał dostać to dostał.

nikt ważny

Potęgę buduje sie latami, szacunek traci w 1 sekundzie... Okradać ludzi z socjalu - wstyd panie Grabo-wski

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform