Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

nene

Dzisiaj byłem w technologicznym i jak zobaczyłem tego niedorajde AL-Lacha to słabo mi się zrobiło. Pozbyli się go z Kruszyna a teraz pali głupa na wróblowej. Pasożyt

tom i jerry

Widzę, że usunięto pościk... Nie obraziłem nikogo ani nie uraziłem nawet. No to co? Czyżby ktoś przeczytał niewygodną prawdę o sobie? No cóż. Boli? Przepraszam. Pozdrowienia - s-kruszony ja.

zdesperados

tato nie odchodź!!! - bo przy tej kadrze zarządzającej to już tylko c4 i spier....

orzeł com back

A i za pomoc w podniesieniu firmy na poziom europejski na konto kasę mi prześle nie dużo z pięć tysi

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
wróżba

Stary zaczynał w garażu, i niebawem z takim zarządem skończy w garażu.

tom i jerry

Witam trybiki na Ptasiej! Co ja słyszę? Zmiany, zmiany, zmiany - jak to powiedział kiedyś Tym... hehehe. Z czterech jeźdźców grafokalipsy jeden ujrzał wskaz(niki)ówki, że sąd ostateczny nie podrodze z Mao Zedong'iem... No więc w takim razie mamy trzech graf-kieterów (Bolek, Poldi i Pruski). Pierwszy z resztą już "zarzondza" i naszej wiewiórki na wyższą gałązkę nie wsadził :( A co tam tradycyjnie u szkockiej kratuni i jego kompana - pana światów rodem z koranu??? Oddaleni od siebie :) Jeden nadal bez formy (wtryskowej) ale tłumy pogania, a drugi w techno-świecie trójwymiarowe bąki zbija? Podzdrawiam technole w transie przez ciężar engela 500! Ciebie też auto-hutnik - nie ciesz się! A co u pianistów po schódkach plamistów? Groźna zeta, głośna marry i jakże błyskotliwa miszmasza nasza. Buziaki dla tego trójkąta i pozdro dla pyszałkowatego kudłacza od tworzywa! Ziewam ogólnie w Waszą stronę a mój kruszący jad niech silny wiatr od strony Piły na Kanarkową niesie!

@tom i jerry

poezja panie, poezja

orzeł com back

I pamiętajcie ludzie co tam pracujecie kadafi to mało do nich dlatego taki syf w Polsce bo jak jeden ma miliony to inni nie mają normalnie tylko robią mu nienormalne życie wszyscy będziecie pojeba,,,,,,mi

nio

Jesteś analfabetą i zwykłym osłem . Pewnie wywalili cię z roboty ofermo za głupotę i nieróbstwo. Z tej niemocy możesz tylko szczekać

ktos

jeżeli masz tyle odwagi - to napisz to wszystko oficjalnie - np.do prokuratury. Anonimowość w necie daje tobie odwagę do pisania nieprawdy i obrażenia naszego pracodawcy. Formet padł po 20 latach działności GF- więc gdzie tu zbieżność ? Nie podoba wam sie w GF - to zawsze można zmienić pracę .

co za debile tu pisza

Polskie Obozy Pracy

Po to powstała unia europejska To co Niemiec nie chciał robić za 2000 euro Polak robi za 350 ABC przenosi się na Zachem już widzę te miny jak im śmietanka bydgoska wpada napier!@#$%^& za 1300 złociszy hahahaha Powodzenia

orzeł com back

O to chodzi wykorzystać za grosze i zarobić miliony karzdy detal kosztuje pół dniówki robola podejrzewać że 10 euro zbiornik 3 sztuki wypadają z maszyny i jest dniówka robola a przez 8 to około 1000 detal razy 3 zmiany razy ilość maszyn a oni cały czas będą mówili że nie ma kary że pilne że za wolno bo żeby być multi milionerem i mieć zakład warty ok 100 albo 200 milionów złotych to trzeba oszukiwać ludzi okłamywać ich zapieda,,,,łac im kasę z premier bo na oszustwie robi się kasę w polsce

orzeł com back

Macie racje to naprawdę debile żeby robić oszczędności to trzeba inwestować w nowe technologie np zrobić prądnice wielkości autobusu na dynamomagnesy którą trzeba połączyć z prądnica wielkości autobusu która będzie wytwarzała prąd wystarczający na zapewnienie prądu na całe oświetlenie i produkcje czyli utrzymanie ruchu w zakładzie wtedy można obniżyć koszty produkcji o ok 10 % a może więcej może20% wszystko można obliczyć i wtedy Grabowski obniża koszty produkcji tylko poco zaprojektować takie urządzenia mając najlepszych świrów w Bydgoszczy po co robić coś takiego mając maszyny pieniądze i możliwości lepiej zajechać kilku ludzi albo tysiące zabrać im zdrowie zniszczyć potem przyjazd następne niewolasy do zajechania a kasę na' konto i walić w hu,,,,ja z ludźmi oszukać zagonić do roboty jak konie a wypłatę dać jak kucyk

oooj

Nie wiem kim jest baran który to napisał . P.Doliński to jeden z niewielu ,gość który ma poukładane "pod sufitem" i gdyby nie On to wskaźnik do twojej premii - baranie byłby o wiele niższy. Ale taki ograniczony kretyn pewnie nie widzi nic poza swoimi obgryzionymi paznokciami podczas gratowania detali!!!

ww
@oooj

baranem to ty jesteś!!! nie było Dolińskiego to premie jakies tam były facet siedział na (usunięte przez administratora) całymi dniami to musiał w końcu jakoś zabłysnąć no i zabłysnął

etrdf

ja pindole jakie to bez sensu tutaj wzajemne obgadywanie sie ludzie macie ponad 18lat i to nic nieda ,wlasciela teori myslenia nikt nie zmieni obojetnie jak byscie sie niewyzywali itd .ale jesli macie jakies konkrety co do osob na kirowniczych stanowiskach to wyslij jeden z drugim mu meila ,moze troche wstrzasnie ta banda moze on wszystkiego nie wie

uni

No to (usunięte przez administratora)do Niemiec - nikt ci nie karze tutaj robić błaźnie.

magazynier

oszczeniła mi się suczka, pudel średni - co prawda chyba puściła się z jakimś pekinem ale wygląda w miarę - nie jak skrzyżowanie ch... z procą - CHCE KTOŚ JEDNEGO???

cvrhtyh

o graformie to juz za granica muwia i to bez zartow -najwiekszy oboz bialych a i skazanych maja przyjac bo tyle kamer to w potulicach w wiezieniu niema co tu ma byc !!!wlasciciel firmy nawet ingeruje w zycie prywatne po godzinach pracy KTO Z KIM MOZE SIE SPOTKAC A KTO NIE,, ZAINTERESOWANI WIEDZA O CZYM MOWA !

@cvrhtyh

musi ktoś go sypnął

sukinsyn

Przy formach robią frajerzy którzy są zajeżdzani na zawał po kilkunastu latach w tym kieracie serce pęka na bank stary ma (usunięte przez administratora) na was liczy się ile (usunięte przez administratora) mili,,,,,,....onów wpadnie mu na konto te formy SA rozje,,,,bane jak sandały Jezusa tylko blachy podkładając czubki mówią większym czubom co mają robić żeby się zarżnąć

tyra za grosze

To WSTYD żeby tak poważna firma płaciła takie grosze. 1400 zł za 3 zmiany i pracę w niedziele! To ledwo wystarczy na opłaty i jedzenie a gdzie reszta! Życzę WAM na przyszłość największych nierobów może wtedy docenicie ludzką pracę!

stary gf
@tyra za grosze

Wyjedź za granicę to zatesknisz za Graform, tu sobie ogona nikt nie urwie na produkcji. Kierownik nic nie widzi a jeśli nawet to boi się zwrócić uwagę. A co do kasy to jest tak: chcesz zarobić to się postaraj * nadgodziny i jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform