Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

fuj zbuk

ZAPRASZAM NA NOWĄ WSPANIAŁĄ STRONĘ NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA FACEBOOK'U!!!! KOCHANI MUSICIE ZAJRZEĆ!!! (usunięte przez administratora)

al-lah

GF to WW!!!

gf

Dyka do zwolnienia!!!! Nie nadaje się za kierownika!!! Za jego panowanie jest coraz gorzej w Gf jeszcze troche i Gf upadnie na samo dno!!!! Nieudacznik.

al-lah
@gf

Przestań truć dyr-dymało bo jest dobry, tylko ciebie podszywający się pod Gf boli, że ci babę zagaduje cienki bolku!!! Niech nam żyje Pan Szkocka Krata!!!

GF
@al-lah

Niech se żyje ale za bramą ha ha

zbik

a ogon to i tak pisuar...

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

A MY MUSIMY W BRUDNYCH CHODZIC BO ZA 10ZL CO MOZNA ZROBIC

jan

musi pokazacc ze go stac

chojna krzywa pochwa
@jan

jemu zawsze stać

I DOBRZEE MYSLI ZE JEST NIEZASTAPIONY

chojna krzywa pochwa

a dzie tam koszule w krate nowom kupił i szpanuje zbolek jeden

me

Dy-Ka jakiś taki nieswój chodzi - to chyba początek końca NARESZCIE !!!

xyz

Do kogo Pijesz PAŁACU!

Habranek

golabek jest taki cwany bo mu niby mozna a tak to pijak uliczny,graform to nie firma taka pozadna jak uniwer to obuz pracy.jak mozna gnebic kobiety bo nie skrobali chali ,to gwlcenie praw pracownikow,a biuro to skorumpowane z ruskami

kuta

Pan agrafka szaleje ....

mrxxx

a mie dobrze pracowało w kruszuniei planuje tutaj wrocic. ale nie widzi mi sie roboic od nowa na zlecenie za grosze

ona

Ale spokój, największa pierdusnica i la..on zwolniona. Jest szansa, że kierownictwo zrobi porządek. Następni pracownicy do poukładania po kątach, to majstrowie i literki. Czy nikt nie widzi na co sobie pozwalają?

zbik

Narzędziowa juz ma kierownictwo....takie misiowate ale za to jaki fachowiec, lepszego graform nie znajdzie.... Tak myślę

me
@zbik

Chyba nie myślimy o tym samym człowieku ??? jest tylko jeden kierownik który ogarnia - Jurek P. A miś to ściema 100%

@me

i owszem, ściemniacz z niego zajebisty....tu pójdzie pogada....tam papieroska zapali....ale głupi nie jest, chyba raczej leniwy ,może jeszcze pokaże co potrafi. Ogólnie widzi mi się nieszkodliwy

żona Huberta

Poznam Pana złotą rączkę, bo ten mój nieudacznik umie co najwyżej posprzątać okruchy po śniadaniu.

kochanka Huberta
@żona Huberta

pierniczysz stara - potrafi inne rzeczy :)

aaa
@żona Huberta

Ktoś zna Grzegorza Krzywińskiego pracuje w Graformie

makowa panienka

jestem sobie mały miś, smieszny miś znam planistki nie od dziś słodkie są też i księgowe przy nich lico purpurowe

orzeł com back

Odpowiedni ludzie to psychopaci tam i wariacji co myślą że będą mieli na wszystko przez parę miesięcy to nie prawda na sukces pracuje się w Polsce całe życie a pazerni bandyci zabierają młodym możliwość normalnego rozwoju dlaczego nasze pokolenie musi na mafię robić tak coiężko oni nakradli kiedyś i tertaz balują a my musimy zażynać się jak osły zebu dostać500 euro te stawki są biedacie patologia się szeży a ci co kradli kiedyś teraz jeszcze więcej to nie jest demokracja to jest ustruj bandycki dla złodzieji i bandytów którzy nie dają normalnej egzystencji dlaczego oszust ma mieć lepiej jest gorszym człowiekiem bo kłamie łupie i oszukuje całe życie takich powinni wieszać

dobry
@orzeł com back

Ja pie-rdo-le Orzeł 8 linijek bez żadnej kropki , przecinka !!!! Daj se siana - nie pie-r-dol głupot i nie ćpaj więcej

magazynier

kompletnie nic a nic nie mamy!

faktycznie

Kolego, gdybym miał coś powiedzieć to kropka w kropkę napisał bym to samo i chyba nie tylko ja. Do tanga potrzeba dwojga. Dodam tyko że Narzędziowni potrzebne jest kierownictwo pokroju p. J.P, za jego rządów był porządek. Wcale się nie dziwię że teraz się rozsypuje, a szkoda bo firma ok, brakuje tylko szkoleń, spotkań z kierownictwem jak za starych, dobrych czasów.

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform