Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

Polska

Rozpieprzymy wszystko, co na drodze stanie zapewnimy Polsce wieczne panowanie!!!

stefan

dwie firmy w firmie wiadomo o co chodzi ,jestem ciekaw po jasny ch..... przyjmuja osoby bez komunikatywnego jezyka polskiego -acha a tu kasa sie liczy placa im za sztuke przyjeta a my w gf sie martwcie ,tylko brakuje komisji z ue ktora daje dotacje pokazac im co zakupili a gdzie reszta kasy utopiona . takie mieli plany tyle projektow na wytlaczarki a tu zonk itd.jedna wielka sciema byle na przetrwanie i objecuja naiwnym pracownikom ,brak slow niepolecam tej fyrmy

@stefan

Jak ma byc dobrze, skoro brakowość jest ukrywana , ustawiacze i majstrowie mają wszystko w d...e , kierownik nic nie widzi a obsługę sie gania od maszyny do maszyny. Z roku na rok jest gorzej. Elita zarządzającą do wymiany.

blu

Zakład totalna porażka. Szef ma w (usunięte przez administratora) pracowników liczą się dla niego tylko i wyłącznie pieniądze. Jak pracownicy chcieli się poskarżyć I napisali do niego list, to kazał odnaleźć osoby które go napisały i zwolnić. No i teraz te ukraińcy kolejna tania siła robocza.

Aaaa

Zgadzam się. W pierwszej kolejności trzeba pozbyć się tych ukrainek które rzęsami telepią przed ustawiaczami nocami ciągają po mieście.Mężów szukają,ale urząd imigracyjny też prędzej czy później się nimi zajmie po kilku donosach.

józef
@Aaaa

a co ma urząd migracyjny do legalnie zatrudnionych Ukrainek ? Cnoty ma im pilnować ?????

Stara
@józef

Ktoś powinien się tym zająć,ale nie cnote pilnować tylko zaszyć dziury

józef
@Stara

a co wam Ukrainki przeszkadzają? Niech każdy pilnuje swojej roboty.

Niki
@józef

Otóż to! Co niektóre powinny zająć się właśnie pracą, bo tylko dlatego mogą być w naszym kraju. A nie zajmować się szukaniem męża kosztem rozbitej rodziny!!

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Nowa

Czy ktoś jest chętny by odpowiedzieć na moje wyżej zadane pytanie?

Nowa

Dostałam propozycję pracy w graformie. Jestem 30 letnią kobietą. Mam pracować "na maszynach". Jak każdy nowy, chciałabym dowiedzieć się od was jak wam się tam pracuje, jakie są rzeczywiste zarobki i jak z bezpośrednimi przełożonymi? W ogóle jak oceniacie tam pracę?

Eda
@Nowa

Porażka jeśli chodzi o atmosferę i zarządzanie. Praca nie należy do lekkich. Jak robisz nadgodziny to pensja ok.

Nuna

Z tego co widzię co liderki łażą i szukają przelotnych romansów. Nie wiem kto im te funkcję przydzielił, ale dla mnie to porażka.

heniu

co za bzdurne komentarze ,nie macie odwagi powiedziec prawdy kierownikowi w oczy lub szefowi jestescie bez wlasnej godnosci honoru ,klepiecie za plecami bzdury a prawdy boicie sie w oczy muwic -tacy ludzie to dwulicowcy ,jest w firmie biuro tak skladajcie swoje zale a nie obgadujecie falszywie .takimi komentami nie poprawicie sytuacji w firmie a szef firmy nic z tego sobie nie robi on niewie nic co w firmie sie dzieje !tylko jendnosc ma przewage a nie pieprzenie za plecami .boicie sie o wlasne (usunięte przez administratora) jak niestac was na odwage to zamknac geby i (usunięte przez administratora) a z zalami do kosciola do spowiedzi moze tam was wysluchaja .

Pracownicy
@heniu

Chyba prawda boli Panią liderkę . Weź sie za pracę a nie pierdoły i sciemnianie.

Twoja córka
@heniu

Heniek, a czy w biurze w firmie jest księga skarg i zażaleń?? A osoby nie będące bezpośrednio zatrudnione oprócz kościoła to pod jaki adres email mogą wysyłać swoje skargi i zażalenia???

Paulina

Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w Graform, a nie na temat poszczególnych pracowników.

Olga

A Ty jakie masz pracowałeś z nim

@Olga

Pan Synak to 2 odbicie Dyki...

@Zuza

No tak każdy ma inne zdanie ja pracowałam z Dyką i jak dla mnie można było się dogadać A co najważniejsze zawsze szedł za pracownikami w przeciwieństwie do Pana Synaka

Zuza

Pan synak pracuje polelektrze teraz..o firmie graform juz niemozna dobrze sie wypowiadać...firma stoczyla sie na dno

@Zuza

A co możesz powiedzieć na jego temat jakim był w stosunku do ludzi

@Olga

Samemu trzeba to sprawdzić kazdy ma inne zdanie na jego temat...

Paulina

A co możecie powiedzieć o pozytywnych stronach pracy w Graform? Co się Wam szczególnie podobało?

Ola
@Paulina

Najlepszy moment to wręczenie wypowiedzenia z pracy. Trudno wypowiedzieć jedno dobre słowo. Zmuszanie do nadgodzin, teraz praca w święta. Właściciel i jego świta to same s.......y. Wszystkich w d.....e mają. Z ludźmi się nie liczą. Potrafią tylko normy śrubować. Jeśli kto może to ucieka, nawet Ukraińcy to cóż może być dobrego w tej firmie ? Pracują Ci co muszą i nie mają wyjścia.

Pracownicy
@Ola

Kierownik produkcji, nie radzi sobie z pracownikami. Nie potrafi organizowac pracy, pracownicy którzy potrzebują urlop, maja obowiązek zorganizowania zastępstwa lub nie dostaną wolnego . Stanowiska liderek są obstawiane sciemniaczami i nierobami, które flirtują z ustawiaczami zamiast pomagać pracownikom. Może Dyrektor który bywa tak często w pracy w końcu zauważy problem ?

nick

i widzę że klakierzy z nakła już nie pracują a tak ładnie kablowali na innych, nadmuch przeniesiony to nie było na kogo donosić pracowałem w tym obozie półtora roku o 1/5 roku za długo esesmam jest dalej kierasem? pozdrawiam magazyn

zadowolona

ale super.!! podwyżki !!!!!!!!!!!!!!!!! i to dwukrotnie w ciągu krótkiego czasu. Dziękujemy.

Lopez
@zadowolona

Ludzie , podwyżki to nie gest, to wymóg. Z marną premią 100zł ledwie najniższą krajową wyciągnąć można. Podpier.....e mają wiecej ,dobry pracownik jest nie doceniony . Kieras nie panuje nad sytuacją na produkcji. Czas uciekać z tonącego statku: -) .

hopsisiuuu tralaaalaaa

Witam.Parę lat temu pracowała w tym (usunięte przez administratora) nie polecam tej pracy nawet najwiekszemu wrogowi!!!Najgorszy a raczej najbardziej beznadziejny zakład w jakim kiedykolwiek pracowalam!!!Obsluga wtryskarek była okey,ogólnie moja zmiana,ustawiacze jak najbardziej w porzo,ale mistrzowie totalna porażka,najgorszy był łeb,to w ogóle nie był człowiek tylko ktoś bez serca i szacunku do drugiego czlowieka-okropny przypadek!!!Teraz po latach mogę stwierdzić,ze dobrze ba.. Bardzo dobrze zrobilam ze zwinelam stamtąd wrotki i chocby nie wiem co w życiu bym juz tam ani dnia nie przepracowała!!!To tyle... Wspolczuje ludziom którzy muszę tam pracować...

Xyz

Czemu pierdoły? Nie chce mi się znowu fatygować na wypiździjewo o te kilka groszy a opinię w internecie przecież zawsze mogę wyrazić. To chyba o nich źle świadczy skoro mi nie zapłacili, więc tak czy inaczej, gdybym nawet odzyskał te pieniądze to raczej opinia by nie była bardziej przychylna ze względu na to że zapłacili po tym jak się upomniałem.

Wicek
@Xyz

Masz rację, firma do bani, normy wyśrubowane ponad miarę. Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ? Dlaczego od dłuższego czasu nikt nie chce tu pracować ? Przyprowadzają nowych ludzi i po , góra kilku dniach, rzucają robotę ? No i jeszcze najarane debilne kmiotki, którym pot spływa po ja...ach, nie mają czasu żeby się napić ale udawadniają , że jak norma jest 400 to oni zrobią 500. Jak tylko ktoś może to stamtąd ucieka. Szukają roboli za miskę ryżu. Był nawet Ukrainiec i zwiał. Pozdrawiam kierownictwo, zaraz napiszą , że nie mam racji i jest super. Nawet urlop 24 dni jest w porządku.

xyz

Może i pracowałem tam tylko kilka dni, ale to pierwsza firma w moim życiu która nie wypłaciła mi pieniędzy za przepracowany czas.

abc
@xyz

jakieś bzdury opowiadasz.

Xyz
@abc

Niby umowa zlecenie a nawet umowy nie dostalem do rak do podpisania. Pani cos tam o zaswiadczeniu o pracy mowila, ze moze mi dac i to mnie uspoloilo. No ale teraz gdy nie dostalem tych pieniedzy to nawet nie bardzo mam z czym sie wyklocac bo nie mam zadnego papierka ze bylem tam zatrudniony ;)

@Xyz

a może zamiast pierdoły pisać pojechałbyś do księgowości ???

(usunięte przez administratora) Graform i łysego Mareczka. Pozdrawiam

Delegacja

Tom-Glaziol, Jerry-Kozub :) Położą Tatę na łopatki :)

New...

A może ktoś napisać coś na temat pracy konstruktora w Graformie? Bo widzę że szukają.

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform